atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Raksturs.
S.R...
Iesūtīts: 2008.05.09 10:29:24
kā būt? ko darīt?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.09 16:25:17
vilks
ir draugi, ar kuriem tā nav.
tas laikam ir liels retums un dārgums, bet pie tādiem draugiem ir jāmāk tikt - ir jāmāk draudzēties.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.09 16:25:53
a_masiks, tas bij no sērijas - pasaki kas es esmu un es tev pateikšu kur tev jāiet
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.05.09 16:26:53
vilks Piemērs. Es pēc dabas esmu.. nu tāds. Nu i vot... . Man viens darba kolēģis, ar kuru man bija labas attiecības, sāka regulāri izteikt manuprāt dzēlīgas piezīmes. Pacietīgi kādu laiku klausījos, tad "norībēju" viņaprāt kā perkons skaidrā dienas laikā. Eēē... viņš tā jokojot! Tagad jau gadu nerunājam. Starp citu, mani šāds stāvoklis, kuru diemžēl tomēr par normālu nevar nosaukt, apmierina vairāk nekā iepriekšējās "draudzīgās" attiecības ar šo cilvēku.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.09 16:33:23
*Duksis
Eēē... viņš tā jokojot!
Tev vajadzēja pateikt, ka tu atkal joko šitā!
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.05.09 16:37:01
vilks Kapēc tad cilvēku ceļi šķiras? Bet pirms tam ir ne tikai draudzība, bet pat liela ļubestība bijusi! Gadās, ka dažs labs jaunkundzītes sapņu elks pēc kāzām nekautrējas uztaisīt pamatīgu purkšķi savas dievietes, kas kā par brīnumu pēc pirmajām trim kopdzīves dienām kļuvusi par pilnīgi parastu sievieti, klātbūtnē.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.05.09 18:11:26
*Duksis
Mugura - drauga ķermeņa daļa, ko redzi, kad esi nokļuvis nelaimē
Ja viņš ir īsts draugs, tad Tevi viņa mugura nespēs apbēdināt
Ingars
# Iesūtīts: 2008.05.10 08:19:03
S.R...
būs jau labi - laipni lūdzam klubiņā, domā tu viena ar savām problēmām atstāta? Nekā, visi brāļi un māsas nesīsim to krustu kopā līdz galam. Bet ja kāds no sirds brālim vai māsai nepiedod - īpaši, ja lūdz piedošanu un nožēlo, tad arī pašam piedošanas neredzēt, jo tiesa ir bez žēlastības tam, kurš neparāda žēlastību, bet žēlastība ir pārāka par tiesu

Vari būt droša - tev tavi grēki ir piedoti, vienkārši par saviem tuviniekiem atceries viņus mīlēt, kas bijis tas ir pagājis, redzi - Jēzus visu dara jaunu un arī tevi. Ja kāds nevar aizmirst pāridarījumu un nepiedod - tā ir viņa paša problēma, jo neviens nav bez vainas un jebkurš kādu reizi kādam nodarījis pāri. Tad ja nu es esmu kādam darījis pāri un tas kāds man ir piedevis, tad cik gan vairāk man ir jāpiedod citam, kurš savukārt pāri nodarījis man.

Man šķiet, ka arī kristieši pārāk skopojas ar piedošanu un paliek ar rūgtumu sirdī viens pret otru, bet varbūt vajag dot citiem iespēju, kā pašam tā ir dota
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.10 09:44:48
redz ko šodien izlasīju
1990.gadā amerikāņu psihologi Pīters Salovejs un Džons Maijers savā darbā "Emocionālais intelekts" secināja, ka pastāv cieša sakarība starp intelektu un emocijām, lai arī agrāk tika uzskatīts savādāk. No tā, cik produktīva ir abu šo faktoru mijiedarbība, arī ir atkarīgi cilvēka panākumi daudzās dzīves sfērās. Šo netveramo emociju un prāta savienojumu zinātnieki arī nosauca par emocionālo intelektu. Pēc viņu domām, emocionālais intelekts jeb EQ ir tāds sociālā intelekta veids, kas izmanto savu un citu cilvēku emociju monitoringu, lai vadītu savas darbības un domāšanu. Cilvēki, kuriem piemīt augsts EQ līmenis, ir vairāk piemēroti progresam un efektīvāk izmanto savas spējas.

Savukārt 1995.gadā cits psihologs – Daniels Goulmens – nāca klajā ar paziņojumu, ka emocionālais intelekts sastāv no četriem pamataspektiem:
» pašapziņa;
» paškontrole;
» empātija;
» attiecību iemaņas.
Analizējot šos aspektus, autors secina, ka EQ ir vissvarīgākā loma katra dzīvē. Personība ar augstu EQ līmeni ir ar iniciatīvu, atradīs izeju no jebkuras sarežģītas situācijas, ātri un konstruktīvi atrisinās visas problēmas. Augsta EQ līmeņa īpašnieka viena no galvenajām rakstura īpašībām ir labvēlība, tāpēc viņš ir patīkams sarunu biedrs, cenšas izvairīties no konfliktsituācijām, neatkarīgs un reālistiski spēj novērtēt savas iemaņas.

Zema EQ īpašnieks ir pilnīgs pretstats – viņš bieži ir agresīvs, slikti kontrolē savas vēlēšanās un impulsus, nav par sevi pārliecināts, nav apmierināts ar dzīvi, nespēj izrādīt savas jūtas un neizprot apkārtējo emocijas. >>>
interesanti.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.05.10 09:51:45
S.R...
tas viss ir bulšits, totāls sviesc. Ar šito viņi grib ieborēt - tu tāds esi un nevari mainīties, tu esi lūzeris piedzimis un lūzeris arī nomirsi.

vispār tās runas par veiksminiekiem un neveiksminiekiem ir vieni vienīgi mēsli. Es tev saku - ar Dieva palīdzību jebkurš būs veiksminieks, bet tas, kurš izmanto veikli situāciju un dzīvo pēc principa - kurš lielāks cūka, vairāk izrok - tas patiesībā ir neveiksminieks un ņerga. Da ko viņi spēj bez savas aizmugures, bez naudas, bez haljavas? Viņi visi ir nūģi, piepūsti baloni, plastmasas manekeni, viltvārži, skaisti izdekorēti tualetes podi, no ārpuses izskatās labi, bet iekšpusē......

Dievs padara cilvēku par to kas viņš ir un Dievs katru, ikvienu ir radījis noteiktai misijai un kalpošanai, īsts veiksminieks ir tas, kurš atklāj savu dzīves jēgu, savu kalpošanu, nevis tas, kurš šķietami vairāk sasniedz, bet ar tukšumu sirdī un patiesībā reālu labumu nevienam nav devis, tikai apmierinājis savas iekāres - lūk tāds ir 21 gadsimta veiksminieka modelis, etalons. Ne jau tie lūzeri, kas noņemas ar labdarību un ziedo sevi, lai palīdzētu citiem
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.10 09:59:52
Ingars
es godīgi sakot īsti nesapratu, kas tieši tevi šajā rakstiņā nokaitināja
vai tad mīlestība uz Dievu ir pretrunā ar psiholoģiju vai citām zinātnēm, pētījumiem? visiem ir zināms - pastāv dažādu tipu cilvēki u.tt. ja pozitīvo, kas ir tevī savieno ar dievbijibu, viss rullē vēl labāk - ja kaut kas pietrūkst - lūdzu, izkop un veido sevi. vai tad Dievs to neļauj?
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.10 10:21:23
a_masiks
ja cilvēks nav totāls ņerga - viņš būs pietiekami veiksmīgs, lai neteiktu ka ir neveiksminieks. un ja savas lietas kārto ar Dievpalīgu - problēmām nevajadzētu būtjoks,joks)
ko tad mēs uzskatām par veiksmi? naudu,karjeru, smuku sievu un suni? tās takš ir blēņas.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.05.10 10:22:41
S.R...
ko tad mēs uzskatām par veiksmi? naudu,karjeru, smuku sievu un suni? tās takš ir blēņas.
Diez vai nabadzību un actumtību mēs sauksim ar accko veiksmi...
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.10 10:22:46
nu labi - tas viss ir vajadzīgs, lai spētu baudīt dzīvi, bet vai tās ir pašas labākās baudas?
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.05.10 10:25:25
S.R...
nu labi - tas viss ir vajadzīgs, lai spētu baudīt dzīvi, bet vai tās ir pašas labākās baudas?
Cilvēks ir tāda būtne, kuram pamatā vajag vairāk vai mazāk visu to pašu, kas ir viņa sugasbrāļiem. Ja viņam tā nav - tad sevišķi laimīgs/pilnvērtīgs viņš nejūtas.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.10 10:25:46
Sheksna
vai cilvēks ir atkarīgs no apstākļiem? vai viņa iekšējā brīvība un piepildījums ir atkarīgs no laba auto un cepeša?
es nerunāju par elementāri nepieciešamo - protams, pārāk ilgstošs gavēnis novājina, tāpat emocionālā ziņā mēs esam samērā līdzatkarīgi
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.10 10:32:15
a_masiks
bet pamatā tam ir vēlme baudīt dzīvi.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.05.10 10:33:38
S.R...
vai cilvēks ir atkarīgs no apstākļiem? vai viņa iekšējā brīvība un piepildījums ir atkarīgs no laba auto un cepeša?
Dabiski - ir. Cita lieta, ka ja cilvēkam tā nav, viņš var sākt sevi mierināt ar otmazkām no sērijas `man jau to nevajag`, `es vairāk uz to garīgo` utt.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.10 10:39:13
Sheksna
nu labi, man nekas nav pret, ja man būtu labs auto - bet ja nav pārāk labs, bet ir normāls - var pārvietoties, es no tā traģēdiju netaisu. tāpat ar visu pārējo varbūt tā ir mana pieticība - bet man patiešām pietiek ar to, kas ir. a pieticība esot tikums.
vilks
eh, vilks, tur nu neko nevar darīt, jāsamierinās ar iespēju dabūt labu vīru(smukam viņam nav jābūt
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.10 10:50:09
Veiksme ir tad, kad sagatavotiiba sastop izdeviibu - neatceros, kas to teica, tomeer pilniibaa tampiekriitu. Dievs dod izdeviibas, muusu uzdevusm laikam ir butu sagatavotiem....
Runaajot par raksturu - tas arii atkariigs no daudziem faktoriem. Un raksturs arii ir viens no raadiitaajiem, vai cilveekam veiksies vai nee.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.10 10:51:19
Runaajot par aftomobiliem, citeeshu O. Benderu - automobilis nav greznuma priekshmets, bet paarvietoshanaas liidzeklis
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 161 , pavisam kopa bijuši: 36033