atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Raksturs.
S.R...
Iesūtīts: 2008.05.09 10:29:24
kā būt? ko darīt?
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.09 10:30:19
ja ir nākusi atziņa - esmu slikts cilvēks. raksturs reti riebīgs u.tt.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.05.09 10:38:46
pirmais solis
saļimsti bezspēcībā Dieva priekšā un atzīsti - es tur neko, absolūti neko nevaru darīt, esmu pazudis, jo Tu esi svēts un taisns, bet es nešķīsts un ļauns

otrais solis
saņem Dieva žēlastību un atzīsti, ka Viņš tev pilnībā piedod, bez jebkādiem nosacījumiem, ka tu labosies vai ko dosi pretī, neatkarīgi ne no kā.

trešais solis
tad jau redzēsi, ka pateicība par tādu žēlastību pāri plūdīs un tu mainīsies, acīmredzamais neticamais tevī notiks. Pats labākais, ka tu mainīsies nevis tāpēc, ka Dievs tev ko deva, jo Viņš dod pilnīgi par velti, neprasot tavu labošanos, bet tu mainīsies, tāpēc, ka tu jutīsi, ka tā ir tava būtība, tieksme un vēlme būt svētai, labai un šķīstai, tāpēc, ka tu to brīvprātīgi gribēsi
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.09 10:45:10
jā, es gribu.
bet mani sāpina apjausma par to, cik daudz slikta esmu nodarījusi citiem, arī saviem vistuvākajiem, mīļākajiem cilvēkiem... ko darīt? kā labot šīs kļūdas? vai tas ir iespējams?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.09 10:49:59
S.R. kad mūsos Dievs ir nomainījis mūsu būtību, tad mēs ieraugam to veco, kas mēs paši bijām, bet jauno svēto būtību nespējam redzēt, līdzīgi kā acs sevi neredz... Tā nu tu skaties uz savu veco ES un redzi to briesmoni, kas reiz tu biji, bet vairs neesi, jo tas kas uz to skatās, ir jaunais cilvēks...
Aceries tos vārdus - Redzi viss ir tapis jauns! Un kā Ingars saka, lūdz Dievu aiznes pie Krusta savas bēdas un visu to netīrību, kura tev pinās apkārt... atdod to Kristum!

Lūk tev mierinājuma vārdi no Dieva paša:

Nebīsties, jo Es esmu ar tevi! Neatkāpies, jo Es esmu tavs Dievs! Es tevi stiprinu, Es tev arī palīdzu, Es tevi uzturu ar Savas taisnības labo roku! (Jes 41:10)

S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.09 11:00:34
Mulders
Paldies.
tas man bija ļoti nepieciešams.

vēlos publiski atvainoties visiem, kurus esmu šeit aizskārusi, apvainojusi, nemīlējusi.. piedodiet!!!
piedod, dassy, Duksi, visi pārējie. man ir no sirds žēl.
lai Dievs palīdz man mainīties.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.05.09 11:08:04
S.R. mums visiem kaadreiz Sv. Gars atklaaj muusu greekus daudz skaidraak... taa vinjsh darbojas, dziidams muus atpakalj pie Krusta!

Jo kaa staav rakstiits - Nav cita vaarda Debesiis vai virs Zemes, kuraa mums dota pestiishana!
Grēciniece
# Iesūtīts: 2008.05.09 11:50:20
Ja cilvēks ieraudzītu sevi, grēcinieku, tā, kā to skata Dievs, cilvēks aiz šausmām par redzēto nomirtu. Tā kāds svētais teicis.

Nu ko, S.R ., apsveicu, tātad Tev sācies šķīstīšanās ceļš, paldies Dievam! Tas, ko redzi par sevi, vēl ir tikai mazākā daļa , lai Dievs dod spēku un žēlastību cīnīties ar neganto sevī, jo visa mūsu dzīve ir svēttapšana. Un neiedomājies no sevis par daudz - neesi Tu negantākais cilvēks uz zemes , mūsu te ir daudz, aplaid tik acis apkārt!
Un kļūdas labo vienkārši - ar grēksūdzi un piedošanas lūgšanu Dievam un cilvēkiem, kas sāpināti. Ja nepieciešams un vajadzība, tad arī gandarī, savas kļūdas izlīdzinot (tāpat kā pie izsista loga ar atvainošanos vien rūts neatjaunosies, būs vien jāstiklo un kuram tad vēl vairāk tas jādara, ja ne izsitējam?).

S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.09 12:13:40
Kundali
arī Tu lūdzu piedod.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.09 12:39:43
Grēciniece
lai Dievs dod spēku un žēlastību cīnīties ar neganto sevī, jo visa mūsu dzīve ir svēttapšana. Un neiedomājies no sevis par daudz - neesi Tu negantākais cilvēks uz zemes , mūsu te ir daudz, aplaid tik acis apkārt!
liels paldies.
zini, es šodien tieši par to domāju, tas iespējams ir mans lielākais klupšanas akmens - es skatos uz citiem, redzu viņu trūkumus un nepilnības - tas mani iedrošina? būt līdzīgai - ne labākai, bet sliktākai - it kā attaisno manu draņķību. bet tā ne - man ir jāsaktās vienīgi uz sevi - jāredz savas kļūdas un samaitātību. bet citos jāsaskata un jāievēro labais, skaistais par ko priecāties un mīlēt.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.09 13:09:26
Ctulhu
nu vot - redzi! Tu ar visu savu intelektu un gudrību neesi pamanījis to cik S.R. ir liels draņķis. bet tas varbūt tādēļ, ka pats esi labs cilvēks. ne jau velti saka - kāda ir tava acs, tāds esi pats.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.09 13:10:45
man šķiet, Ctulhu nekad neesmu apvainojusi - bet drošības pēc - ja esmu bijusi riebīga - piedod.
Grēciniece
# Iesūtīts: 2008.05.09 13:11:14
S.R...
Baznīcas tēvi māca, ka tad, ka cilvēks pa īstam sāks skatīties uz savām vainām, viņam nebūs ne laiks, ne spēks, ne vēlēšanās par citu grēkiem domāt. Un tā nu tiešām ir tiesa.
Kundali
# Iesūtīts: 2008.05.09 13:12:21
Piedošana atrisina 90 % mūsu problēmu. Kristiešiem tā kā tas būtu jāzina perfekti, jo Jēzus Kristus asociējās ar piedošanas jēdzienu. Nepiedodot jūs uzņemieties tā problēmas, kuram nepiedodiet.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.09 13:15:43
Ctulhu
paldies. vitamīnus ēdu - es takš lauku cilvēks - visādi lociņi dārzā aug - vārīju arī nātru zupu-saulē uzturos. vitamīni netrūkst. sirdsapziņa ēd nost. bet nu jau būs labi - esmu apņēmusies laboties.
a_masiks
paldies par labiem vārdiem. Tu esi mīļš.:*
un ceru, neesmu Tevi netīšām apvainojusi vai citādi darījusi pāri.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.05.09 13:21:20
Histēriķe... . Viņai nāve ir mazāk šausmīgāka par uzmanības trūkumu... . Tagad ir izdomājusi piesaistīt sev citu uzmanību ar matu plūkāšanu un pelnu kaisīšanu sev uz galvas.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.05.09 13:21:42
S.R...
Tu ar visu savu intelektu un gudrību neesi pamanījis to cik S.R. ir liels draņķis.
Vispār es arī neesmu pamanījis...
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.09 13:22:57
a_masiks
Tu jau zini - šašliks bija burvīgs, tava sabiedrība arī. tātad man ir piedots!urā!!!!
S.R. jūtās laimīga.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.09 13:28:20
*Duksis
iespējams ka es esmu histēriķe, iespējams ka man ir nepieciešama uzmanība... vai tad tas kas slikts?
bet to, ka esmu uzvedusies cūciski patiešām no sirds nožēloju .
īpaši jau to, kas attiecās uz Tevi.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.09 13:32:07
Sheksna
ai, nu paldies es jau patiešām sāku sakautrēties. paldies - mīļie, jūs visi esat brīnišķīgi cilvēki!!!!
par mani nav vērts runāt - esmu niecība, puteklis un nuuu... viss pārējais.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.05.09 13:32:22
Šito es mūžā aizmirsīšu pašu pēdējo: "Lai francūziete varētu dieniņu nodzīvot, minimums, kas viņai nepieciešams, ir: maziņa sviestmaizīte (1 gab.) un komplimenti (2 gab.)." ... . Gan par mazu sviestmaizīti S.R parūpēsies pati, pārējais jau tā kā būtu sadabūts.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 87 , pavisam kopa bijuši: 2267