atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem pāra attiecības pirms laulībām
Ingars
Iesūtīts: 2008.05.06 14:51:25
Vaim kāds ir lasījis grāmatu "ardievas randiņiem"? Vai tiešām ir tik slikti satikties ar savu draudzeni tā atsevišķi, ne tikai kādos pasākumos, kopā ar citiem draugiem?
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2008.05.06 15:16:07
Es tā iedomājos, vai nav mazliet liekulīgi un mēģinājums izlikties svētam un paštaisnam? Nav runa par TO pirms laulībām, bet gan par attiecību veidošanu, vienam otra iepazīšanu. Ja izslēdzam iespēju satikties arī tādā neformālā veidā, divatā atsevišķi no citiem, tad līdz ar to esam kļuvuši svētāki?
S.R...
# Labojis Mods-1: 2008.05.06 15:49:27
vispār kas tās par blēņām - neiet uz randiņiem? un satikties tikai sabiedriskos pasākumos tā varbūt darīja viduslaikos - un arī tad, šaubos.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.05.06 15:57:14
S.R...
Nedomāju, ka tās ir tikai tīņu problēmas un patiesībā tieši tīņiem varbūt vajadzētu piebremzēt ar randiņiem, bet runa ir par nobriedušiem , pieaugušiem cilvēkiem precību gados
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.06 15:59:47
Ingars
es atvainojos - nobriedis cilvēks precību gados zinās ko un kā darīt!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.05.06 16:01:41
un starp citu ne tikai viduslaikos, bet pat bībelē taču cilvēki veidoja attiecības un satikās arī līdz laulībām, piemēram - Jāzeps ar Mariju pat šķiet vienā mājā dzīvoja. Man šķiet, ka prieka vēsts atkal kaut ko tādu farizejisku izdomājuši. Piekrītu, ka randiņos noteikti nevajadzētu aizrauties ar fizisko tuvību, taču šitais sauklis "ardievas randiņiem" izklausās tās liekulīgi svētulīgs, itkā tie, kuri iet uz randiņiem nenestu Svētā Gara augļus un vairs pēkšņi nebūtu laika kalpot Dievam
Ingars
# Labojis Mods-1: 2008.05.06 16:03:54
S.R...
nu atvainojos - pavērojot tādus nobriedušus, nu nezina jau nu gan vis, ko un kā darīt.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.06 16:17:50
Ingars
un starp citu ne tikai viduslaikos, bet pat bībelē taču cilvēki veidoja attiecības un satikās arī līdz laulībām, piemēram - Jāzeps ar Mariju pat šķiet vienā mājā dzīvoja.
nu,nu neaizraujies! - kopā dzīvot gan drīkstēsiet tikai pēc laulībām!
Ingars
# Labojis Mods-1: 2008.05.06 16:29:06
S.R...
nu labi labi, par to jau es nemaz nerunāju, tas tik tāds piemērs, ka nu gluži vienkārši draugi no prieka vēsts būs pārcentušies. Es gan neesmu lasījis to grāmatu, bet tā šķiet runā par to, ka nevajadzētu iet uz randiņiem vispār vai kaut kā tamlīdzīgi
Ingars
# Labojis Ingars: 2008.05.06 16:34:14
S.R... bet vispār tu cik sapratu esi katoliete un visi katoļi ir ļoooti konservatīvi, kā tu domā ja tā nopietni bez jociņiem par to tēmu kas apskatīta prieka vēsts izdotajā grāmatā?
Balss
# Iesūtīts: 2008.05.06 16:35:16
Grāmatu neesmu lasījusi, bet domāju, ka tā varētu būt svētulīga pārcentība. Cilvēku nevar iepazīt barā.
Ingars, iesaku Tev, ja lieta kļūst nopietna - atrodi iespēju pavadīt kādas dienas kopā ar savu iecerēto kaujas apstākļos .
Piem., kādā ceļojumā, kur pašiem jāgatavo ēst, jārūpējas par praktiskām lietām. Tādos apstākļos cilvēkā atklājas pavisam citas šķautnes nekā tās, ko iepazīsti, pat gadiem tiekoties un mīļi runājoties.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.06 16:39:57
Balss
kamēr uz acīm tās rozā brilles vienalga kādi apstākļi. bet iepazīt vajag noteikti no visām pusēm - lai galugalā neizrādās, ka iecerētā pat pankūkas nemāk uzcept.
Ingars
neesmu to grāmatu lasījusi. mans kā katoles skatījums par attiecībām pirms laulības - nekāda seksa, nekādas maigošanās! pēctam drīkst.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.05.06 16:42:54
Balss
nu es jau ar tāpat domāju, vajag patiesībā kopīgi kaut ko padarīt, bet reizēm arī pasēdēt un parunāt, bet tā zin uztaisīts tas viss tā vulgāri...nu jā ir pasaulē samaitātība, bet vai tas uzreiz nozīmē, ka automātiski randiņā pirms laulībām visi pārguļ? Kāpēc tas ir uztaisīts par kaut ko tādu vulgāru, kā apsmiekla un nievu objektu, ja saderinātie viens otram izrāda kādas maiguma izpausmes, kas nepārsniedz robežu? Vai tiešām pat kristieši ir tik samaitāti, ka jebkādā fiziskā kontaktā saskata seksu?
Balss
# Iesūtīts: 2008.05.06 16:43:50
S.R...
Ne jau iekš pankūkām tā sāls! Bet iekš attieksmes - egoisma vai altruisma! Kārtīguma vai nevīžības, u.t.t.
NŪ, ja pirms kāzām pat pabučoties nedrīkstēs... tu sapņo! Bet protams, ir daudz grūtāk noturēties un neaiziet par tālu bučojoties nekā nebučojoties...
Ingars
# Iesūtīts: 2008.05.06 16:44:46
S.R...
kas nu kuram ir maigošanās
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.06 16:52:36
Balss
Ingars
oi, nu neņemos spriest - es saku drošības pēc - nekādas bučošanās u.tt. - ka nesanāk beigās nezinkas!
dorinda
# Iesūtīts: 2008.05.06 16:53:04
es, protams, ļoti atvainojos, bet, lai kas ar nebūtu tajā grāmatā, tā (bez randiņiem mēs pie kristīgām ģimenēm netiksim...nu nevajag tak pārspīlēt...hmm.piekrītu Balsij visos punktos
Ingars
# Iesūtīts: 2008.05.06 17:00:23
S.R...
nu ja tu šitā runā, tad es tev piekrītu - nevis iekš tā maigošanās ir tas grēks, bet iekš tā, līdz kam tā var nonākt.

dorinda
var jau būt ka grāmatā arī tā ir rakstīts, toč nezinu, varbūt jāizlasa, bet es ar domāju, ka randiņi jau nenozīmē, ka tūliņ sāksies lielie mīlas prieki, bet tas vajadzīgs lai viens otru iepazītu un vienkārši pabūtu kopā. Ja tev ir bail vai neērti palikt divatā, tālu prom no sabiedrības ar cilvēku, kuru nākotnē vēlies precēt, tad kaut kas nav īsti kārtībā, jo acīmredzot nejūties brīvi un droši viņa klātbūtnē. Bet ja vienkārši ir tā, ka nespējat pretoties kārdinājumam, tad protams tā ir cita lieta, bet ja spējam pastāvēt kārdinājuma priekšā, tad kas vainas randiņam?
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.05.06 17:02:03
Ingars
Kāpēc tas ir uztaisīts par kaut ko tādu vulgāru, kā apsmiekla un nievu objektu, ja saderinātie viens otram izrāda kādas maiguma izpausmes, kas nepārsniedz robežu?
Problēma ir - kā definēt robežu?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.06 17:04:56
Sheksna
Problēma ir - kā definēt robežu?
- Pārmērīgai alkohola lietošanai ir negatīva ietekme!
- Es tak vienmēr ar mēru!

:-)
Ingars
# Iesūtīts: 2008.05.06 17:06:03
Sheksna
visi ļoti labi zina robežu un par to nav nepieciešams runāt, kamēr kāds tiešām nesāk tēlot naivu muļķīti - es jau tak nezinu - nekā nebij zini gan, tik meklē attaisnojumus, lai varētu teikt, ka sagrēkoji aiz nezināšanas
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 90 , pavisam kopa bijuši: 4733