atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Mācītāju "nekompetence"
Kundali
Iesūtīts: 2008.04.24 10:57:42
Vienas ģimenes četri bērni smagi saslimst mācītāja ieteikuma dēļ
Sešus gadus veca meitenīte cīnās par savu dzīvību, jo viņa ir saslimusi ar slimību, ar kuru viņai nevajadzēja saslimt, vēstī raidījums «Panorāma». Viņa ir viena no četriem daudzbērnu ģimenes bērniem, kas ir saslimuši ar difteriju, jo viņu māte, klausot pareizticīgo mācītājam, bērnus nebija aizvedusi pret difteriju izpotēties. Pareizticīgo baznīcā norāda, ja kāds mācītājs tā tiešām rīkojies, viņš pastrādājis noziegumu.
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
dorinda
# Iesūtīts: 2008.04.24 16:02:00
Mulders par cilmes šūnām: cik nu esmu lasījusi (neesmu mediķis) pašlaik vislabāk izmantojamās ir no nabas saites ņemtās (uzreiz pēc dzemdībām), vo tad tam cilvim ir materiāls, ja dzīvē vajag...No dajebkurām vēl tik raiti neiet..un vēl ir no abortētiem embrijiem..no comment
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.24 16:04:14
a_masiks
sīči tagad vispār baigi alerģiskie un slimīgie ira - tur atliek vien domāt un Dievu lūgt .
Vakcīnas vietā? To Tu aizej tai sīkajai reanimācijā pasaki.

nee, ne jau vakcīnas vietā - bet vispār
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.24 16:08:25
a_masiks, sorry, ja sīkajam, piemēram, sākās komplikācijas, krampji, reanimācija pēc potes... parādi man to vecāku, kurš uz nākamo paraxtīsies!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.24 16:09:08
dorinda, nuja... tas par to epiģenētiku ir problēma... Bet būtībā... jebkura šūna var pārtapt par cilmes šūnu, ja nodzēš epiģenētisko marķēšanu šūnā!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.24 16:14:17
a_masiks, ai sīči un medicīna nav viegla tēma anyway!
Janis Diekonts
# Labojis Janis Diekonts: 2008.04.24 16:17:20
http://www.lifesitenews.com/ldn/2006/apr/06041004.html
http://www.righttoliferoch.org/nfluvaccine.htm
Tàs vairs nav nekàdas fantàzijas. Vakcìnas jau tagad razho no abortos nogalinatiem cilvèkiem.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.24 16:22:23
Jānis Diekonts, esmu pret abortiem!

Taču... VAI aborti tiek darīti LAI iegūtu vakcīnas?

Un otrs, vai tu iebilsti pret orgānu transplantāciju?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.24 16:25:22
a_masiks, man jau aizdomas, ka smadzenes nav orgāna transplantācija... tas būtu faktiski visa ķermeņa transplantācija tam nabaga fruktam kas smadzenēs dzīvo! Imho psiholoģiski tas būtu riktīgs kirdik-sasun personībai!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.24 16:30:52
Mulders
kur tad dzīvo cilvēka dvēsele - smadzenēs?
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.24 16:39:46
a_masiks
a kas? citi var un es nee?
Janis Diekonts
# Iesūtīts: 2008.04.24 16:41:17
Tomér sanàk tà dìvaini- ar vienu roku aborté bérnu,ar otru no shì bérna razho vakcìnu un zàles. Un pie visa tà skatàs tàlumà un apgalvo,ka shìs lietas nav saistìtas. Turklàt pieprasìjums rada piedàvàjumu.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.04.24 16:46:13
Janis Diekonts
Tomér sanàk tà dìvaini- ar vienu roku aborté bérnu,ar otru no shì bérna razho vakcìnu un zàles.
Aha, un vēl apstaro ticīgo smadzenes ar Y stariem... Un vēl - no pagultes torčī ārā Maskavas... tfu ti - sātana roka. Tāda spalvaina, ar nagiem.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.24 17:00:11
Turklàt pieprasìjums rada piedàvàjumu.

Vot šitais ir tas kas jāuzmana! Un principā, zinot cilvēka grēcīgumu, ja jau tirgojas ar cilvēku orgāniem un ja vajag, var arī nogriezt pa kādam cilvēciņam... tad šis arī ir mierīgi paveicams!

Bet tā saikne starp abortiem un vakcīnām ir... mmm... neskaidra!

Redz kā ar cilmes šūnām iznāca... Sākumā pro-choice frukti brēca, ka ticīgie bremzē zinātni, tak izrādījās, ka paši viņi grib tikai pa vieglāko ceļu iet... Tā kā es domāju, ka te tas pac ir iespējams... veidot vakcīnas neaiztiekot embrijus u.c. ētiski un reliģiski jūtīgas ķermeņa daļas!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.24 17:14:27
pag pag... tb TEV zāģē nost kāju lai MAN to piešūtu?
Kundali
# Iesūtīts: 2008.04.24 17:14:47
Atcerējos nop filmas "Viens pats mājās" mazajam puikam māšeles teikto: Tu esi "uncompetoon" vai kaut kā tā...
Janis Diekonts
# Iesūtīts: 2008.04.24 17:17:35
Uz pieaugusho orgàniem to nevarés tà attiecinàt,jo legàli nogalinàt pieaugushu cilvéku,lai iegùtu materiàlu, nedrìkst. Savukàrt pieméram Kanàdà nekas neaizsargà vél nedzimusho. Ja medicìnu uzbùvé uz abortos iegùtàm izejvielàm (ne tikai vakcìnàm),tad kàdi ir skérshlji materiàlu ievàkshanai ar abortu palìdzìbu un kà péc tam sho sistému varés apturét?
Janis Diekonts
# Iesūtīts: 2008.04.24 17:41:08
Vai mamma drikst gribét abortet,lai iegùtu materiàlu pieméram-vectéva àrstèshanai?
Kas var liegt radìt bèrnu un pèc tam abortèt,lai iegùtu vajadzìgo materiàlu? Un kas tad liedz samaksàt?
Shajà sakarà ir loti daudz jautàjumu,kas paliek karàjoties gaisà. Vakcìnas ir tikai viena dalja no blakusefektiem,kas rodas shajà sistémà.
Janis Diekonts
# Iesūtīts: 2008.04.25 09:37:29
Tas bùtu tieshàm labi,ja tàs bùtu tikai sakàpinàtas emocijas. Diemzél jau 10 gadus shàds materiàls tiek iegùts un lietots. Sirds àrstéshana ar abortos mirushu bérnu materiàlu maksà apméram 20-30 tùkst. dolàru par kursu. Materiàlu lieto arì kosmétisajàs operàcijàs.
Tas,ko vélèjos izcelt,bija,ka ne vienmèr var apsùdzét màcìtàju shàdàs situàcijàs,jo iemesli var bùt dazhàdi.(domajams,ka shis nav tas gadìjums) Man nav nekas pret potèshanu. Un shajà jautàjumà piekrìtu Vilkam,bet uzskatu,ka ir gadìjumi,kad no kàda medicìnas piedàvàjuma jàatsakàs.
mike214 [1.55.108.213]
# Iesūtīts: 2023.07.01 04:43:57
Lietas patiešām būtu savādāk, word hurdle ja māte šajā gadījumā varētu būt uzmanīgāka
harry [118.70.42.233]
# Iesūtīts: 2023.08.07 10:03:15
Ir svarīgi saprast, ka veselība un drošība ir prioritāte, un medicīniskie ieteikumi ir balstīti uz pētījumiem un zinātniskiem faktiem. Bērnu aizsardzība pret slimībām, piemēram, difteriju, ir svarīga, un vakcinācijas var palīdzēt novērst slimības izplatību. Bitlife
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 127 , pavisam kopa bijuši: 35550