atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Mācītāju "nekompetence"
Kundali
Iesūtīts: 2008.04.24 10:57:42
Vienas ģimenes četri bērni smagi saslimst mācītāja ieteikuma dēļ
Sešus gadus veca meitenīte cīnās par savu dzīvību, jo viņa ir saslimusi ar slimību, ar kuru viņai nevajadzēja saslimt, vēstī raidījums «Panorāma». Viņa ir viena no četriem daudzbērnu ģimenes bērniem, kas ir saslimuši ar difteriju, jo viņu māte, klausot pareizticīgo mācītājam, bērnus nebija aizvedusi pret difteriju izpotēties. Pareizticīgo baznīcā norāda, ja kāds mācītājs tā tiešām rīkojies, viņš pastrādājis noziegumu.
. 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Kundali
# Iesūtīts: 2008.04.24 10:58:19
TV ar redzams:
http://www.apollo.lv/portal/news/73/articles/126001
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.24 11:03:18
Pag pag, vēl ne tas vien dzirdēts. Piemēram Jehovas licinieki aizlieguši pārliet asinis un likuši gaidīt palīdzību no Dieva, bet cilvēks tik un tā nomira, kaut kāds tāds gadījums dzirdēts. Nu i, vai tas uzreiz nozīmē, ka kristietība to atbalsta?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.24 11:17:16
Tā iet, kad mēģina ticēt paši saviem ieskatiem par to ko Dievs dara vai nedara... Ij nafig Dievs iestādīja moderno medicīnu, ja cilvēki tāpat labāk Zilā Kalna martām tic... ibio!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.24 11:29:35
nu moš labāk kā amīšiem dzīvot tīri labi arī ar daoismu var savienot
dorinda
# Iesūtīts: 2008.04.24 14:51:21
toč pareizticīgais? tad brīnos, pirmo reizi dzirdu, ka šiem netīk potes. Vo daudzi man zināmi `ajūrvēdisti` un pseidobudisti gan nepotee...a vispār jaut. par potēm ir strīdīgs..bet nu ļīdz 6 g.v. jau nu gan vajadzētu izpotēt
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.24 15:39:46
vai tad difterijas pote nav viena no pašām pirmajām? vienu poti mazuļi saņem vēl dzemdību nodaļā esot, tikai kura tā bija?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.24 15:43:47
S.R. tubrekuloze...
Janis Diekonts
# Iesūtīts: 2008.04.24 15:46:04
Medicìnas labumu nevajag arì pàrspìlét. Medicìna bez Dieva izstràdà dazhàdus negantus darbus. Ko més darìsim,kad medicìna vieglu roku potés vakcìnas,kas iegùtas nogalinot citus cilvékus?
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.24 15:46:38
Mulders
skaidrs, tā sērga patiešām ir stipri pacēlusi savu galvu atkal. ineresanti - tā ģimene nevienu savu bērnu nav vedusi uz pretpotēm? neuzvienu pretpoti?
dorinda
# Iesūtīts: 2008.04.24 15:46:43
tuberkoloze un hepatiits dzemdiibu namaa. Difterija kompleksaas potes sastaavaa ar veel 4 niknaam lietaam 3, 4,5 un 6 meeneshu vecumaa
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.24 15:49:12
a_masiks, nu tak domā... vakcīna faktiski ir speciāla sīkā inficēšna ar kaiti! A ja šim organisms/imunitāte netur... vidal sasun var sanākt! Ja sīkajiem var būt alerīgja un reakcijas pat uz visādām labām ēdamām lietām, tad ko brīnies, ja sīkais reālu infekciju netur?
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.24 15:49:21
Janis Diekonts
Ko més darìsim,kad medicìna vieglu roku potés vakcìnas,kas iegùtas nogalinot citus cilvékus?
ir kas tāds noticis, vai vismaz ir iemesls bažām?
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.04.24 15:51:53
Janis Diekonts
Ko més darìsim,kad medicìna vieglu roku potés vakcìnas,kas iegùtas nogalinot citus cilvékus?
Vai ir tādi precedenti un ja nē, tad kas par šādu tendenci liecina? Diekonta slimīgā fantāzija?
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.24 15:52:56
Mulders
Ja sīkajiem var būt alerīgja un reakcijas pat uz visādām labām ēdamām lietām, tad ko brīnies, ja sīkais reālu infekciju netur?
sīči tagad vispār baigi alerģiskie un slimīgie ira - tur atliek vien domāt un Dievu lūgt. mēs šitā sīkajam astmu dabūjām prom.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.24 15:53:41
a_masiks
bet tur jau kāreiz nevienu nenogalina, bet dabūn dublikātu vēl
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.04.24 15:54:07
a_masiks, ja sīkais netur pirmajos mēnešos, moš turēs pēc gada... Citi liek uz likmi - ka nesastapsies ar īstajiem vispār!

p.s. ja kas manējie visi vakcinēti... un turēja... nu tā... ar temperatūru 39
dorinda
# Iesūtīts: 2008.04.24 15:56:47
a_masiks par nožēlu es nedomāju vis nekādus reliģiskus strīdus, vienkārši daudziem ir smagas reakcijas uz potēm utt vispār, ja gribi zināt to viedokli, kas nepotē, netā labi var atrast. es savu bērnu tomēr potēju, tā ka uz mani neskat`ties;p
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.04.24 15:56:56
a_masiks, tu par ko taad? Par cilmes šūnām!

Viss bazars beidzās, kad zinātnieki pateica, ka cilmes šūnām praktiski no dajebkurām var uztaisīt... nevajag tamdēļ embrijus nahrenizēt! Tik vai demetilēt dajebkuru šūnu un gotovs - izklausās vienkārši, bet nav neiespējami - veči peirādīja empīriski!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.24 15:58:58
a_masiks
oi, masik, tas jau kā no šausmenes. vai šādam klonam ir dvēsele? cik saprotu, baznīca tieši tādēļ uzstājās pret klonēšanu. par klonu kā par rezerves daļu donoru vispār nespēju domāt....
dorinda
# Iesūtīts: 2008.04.24 15:59:23
tāpēc jau es brīnos, līdz 6 g.v. jau vajadzēja, pie tam difterija L-jā izpaltīta gana...es saprotu, ka pirmajā gadā kādam var būt pa smagu tā čupa ko iedzen (manam bērnam ar starpcitu negāja viegli, bet tomēr potēju..)
Bet nu jau sanāk bik offtopic ne, šā foruma kontekstā varētu runāt tikai vai kāda konfesija neļauj potēt? vo es brīnos, jo par kristīgajām neko tādu nekad nebiju dzirdējusi. tiešām!?

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 56 , pavisam kopa bijuši: 3647