atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Mama rodnaja, uzhas, kas notiek sektās Krievijā !
Kundali
Iesūtīts: 2008.04.23 10:26:03
Eksperts: Krievijā sātanisti rada lielākas briesmas nekā islāma ekstrēmisti
Sātanisti Krievijā rada lielākus draudus nekā islāma ekstrēmisti, un valstī strauji vairojas radikālo grupējumu skaits, otrdien brīdināja Krievijas Iekšlietu ministrijas Viskrievijas zinātniski pētnieciskā institūta galvenais zinātniskais līdzstrādnieks Igors Sundijevs.

"Nevis islāmisti rada īpašas briesmas, bet gan sātanistu sektas un citas līdzīgas organizācijas," paziņoja Sundijevs.
Visbiežāk sātanistu grupējumi darbojas Krievijas lielajās pilsētās un tiem bieži vien ir kontakti ar citām ekstrēmistu organizācijām, viņš sacīja.

Pavisam Krievijā katru gadu rodas aptuveni 1500 jaunas reliģiskas organizācijas, no kurām 300-400 varasiestādes atzīst par ekstrēmistiski noskaņotām un aizliedz, norādīja Sundijevs.
http://www.delfi.lv/news/world/other/article.php?id=20796827
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.23 14:00:57
Mulders
varbūt beidzot nomierinies un pārbaudi vai esi šodien iedzēris zāles.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.04.23 14:01:10
vilks
Ja to, kur Kristus runā par Dievu un mantu, tad domāju, ka ar mantu domāts sātans.
Man tomēr liekas, ka ar mantu ir domāta manta, jo nav nekas dzirdēts par to, ka sātans ļoti ciestu no kožu un rūsas iedarbības...

Mulders
Vai Dievs, tavuprāt, Rakstos vienmēr un visur reaģē tā kā te Ctulhu apraksta, ikreiz, kad viņa bērni nepaklausa?
Jautājums jau ir par drusku ko citu... par Svētā Gara reakciju uz viņa <zaimošanu>.

Un dažreiz tas bērns ir uz morgu jaaizved un jāparāda kā izskatās sabraukts sīkais - tas ir vistuvākais un visempīriskākais demonstrējums vecāku nepaklausībai - protams, Liberālis teiks, tas ir bērna psihes traumēšana!
Neteiks vis. Bez tam - kāpēc tieši ŠO pedagoģisko inctrumentu dievs nepielietoja pret Ievu un Ādamu, brīdinot viņus par aizliegtu koku?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.23 14:02:05
Mulders
Ir atšķirība ko Vecāki dara, kad bērni izbradā mauriņu vai kad bērni sāk uz ielas spēlēties...
Vecāki cenšas visiem spēkiem nepieļaut, lai mazi bērni tiek uz ielas.
Kā arī neviens vecāks nenogalina savus bērnus, lai cik tie būtu nepaklausīgi.

dažreiz tas bērns ir uz morgu jaaizved un jāparāda kā izskatās sabraukts sīkais
Tas būtu jādara nevis dažreiz, bet obligāti katram vismaz vienreiz.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.23 14:06:37
Bez tam - kāpēc tieši ŠO pedagoģisko inctrumentu dievs nepielietoja pret Ievu un Ādamu, brīdinot viņus par aizliegtu koku?

Šis uzskats līdzeklis ir pielietojams tikai ārkārtes situācijā, kad visi pārējie nedarbojas, jeb citiem vārdiem, kad bērns vairs netic, ka, tas ko viņa vecāki saka, ir viņa paša labumam un ir patiesība! Tad jāfeiso bērns ar konsekvencēm... Dievam ir māzliet lielāks instruments... viņš joprojām var tieši empīriski demonstrēt grēka šausmas cilvēkam... Mums jāiztiek ar uzskates līdzekļiem!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.23 14:08:06
Mulders
tikai ārkārtes situācijā, kad visi pārējie nedarbojas, jeb citiem vārdiem, kad bērns vairs netic, ka, tas ko viņa vecāki saka, ir viņa paša labumam un ir patiesība!
Tieši tāda situācija jau arī bija!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.23 14:09:36
Kā arī neviens vecāks nenogalina savus bērnus, lai cik tie būtu nepaklausīgi.

Kur vārds "nogalināt" tu domā "pārtraukt viņa existenci", kas protams, nav Dieva gadījumā! Dieva gadījumā tas būtu bērna ieslēgšana mājā, jo viņš uz ielas neprot uzvesties un vēl citus apdraud!
Dievs nav cilvēks, tu mēri Dievu ar cilvēka standartu! Viņš var gan sodīt daduz bargāk, gan arī kompensēt nodarījumu daudz lielākā mērā... Cilvēkiem ir tendence uz Dievu attiecināt likumus, kas attiecas uz cilvēkiem... izejot no Cilvēku ierobežotajām spējām. Cilvēks patiesi nespēj atdzīvināt nogalināto, tamdēļ viņam nav tiesības šo dzīvību ņemt. Dievs var augšāmcelt miroņus, tamdēļ viņš kā extrēmu līdzekli var izmantot arī nāvi, lai nošautu divus zaķus a) Pedagoģiskos nolūkos b) Lai ierobežotu grēka izpaltību!

Tas būtu jādara nevis dažreiz, bet obligāti katram vismaz vienreiz.
Arī jāvelk tas bērns, kurš arī ar sixnas pērienu saprot, ka nevar iet uz ielas? Tu vienmēr pa zvirbuļiem ar lielgabalu šauj?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.23 14:09:58
S.R. Esmu mierīgs kā iznārstojis valis (zinu ka vaļi nenārsto, teiciens patīk)
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.23 14:17:58
Mulders
interesanti, kāds tad Tu esi, kad esi nemierīgs. es nezinu, man šķiet, Tu pārāk daudz runā - tas ir, raksti.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.23 14:19:12
Mulders
bērna ieslēgšana mājā
... bez cerībām jelkad tikt ārā?

Cilvēkiem ir tendence uz Dievu attiecināt likumus, kas attiecas uz cilvēkiem.
"Pēc tēla un līdzības" šoreiz nederēs, vai ne? ;-)

Arī jāvelk tas bērns, kurš arī ar sixnas pērienu saprot, ka nevar iet uz ielas?
Izpratne ir daudz, daudz labāk par nosacījuma refleksiem!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.23 14:19:42
Jaa. Pluudi, sodomas-gomoras utt.

Tu jautājumu izlasīji!

Tas ko tu uzskaitīji vienā rindā bij apmēram 1 notikums reizi 1000 gados! Tev dīvains priekšstats par "vienmēr"
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.23 14:21:19
Izpratne ir daudz, daudz labāk par nosacījuma refleksiem!

Tak tu nepieļauj tādas izpratnes iespējamību, kas nāk bez empīriska pārdzīvojuma - piemēram no domāšanas, analīzes, sintēzes? Piedod, bet pasaulē ir daudz daudz cilvēku, kas spējīgi apjēgt lietas arī bez empīriskām demosntračijām un viņu izpratne pat var būt labāka nekā tam, kurš šo to empīriski "piedzīvo"...
Zin kā tai anekdotē - "bļa neko nesaprotu, tāpat vakar Pēci no akas izvilkām"
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.23 14:21:56
Taatad -tikko iemaaciisimes, taa driixteesim?

Vēl būs jāiemācās taisīt šo dzīvību!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.23 14:23:14
Paskaidrot vaig max. aatri. Tikko iespeejams. Citaadi sie vecaaki ar laiku tix suutiiti napig.

Nē drīzāk bērnu autobuss notriex!
Bet skaidro PĒC tam, kad ir likvidēti draudi nevis kāmēr bērns skraida pa ielu, tu pacietīgi izveic pedagoģisku stundu par CSN ar uzskates līdzekļiem!
Vispirms no ceļa nost un tikai tad izskaidrošana!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.23 14:23:38
OK. esam iemaaciijusies taisiit dziiviibu - pienjemsim. Vai taapeec driikstam nogalinaat?

To ko radi, to vari arī likvidēt. Radītāja neatņemamas tiesības!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.23 14:37:55
Mulders
Tak tu nepieļauj tādas izpratnes iespējamību, kas nāk bez empīriska pārdzīvojuma - piemēram no domāšanas, analīzes, sintēzes?
Nē, nepieļauju (neesmu gan par to tā īsti pārliecināts, varam pastrīdēties).


Piedod, bet pasaulē ir daudz daudz cilvēku, kas spējīgi apjēgt lietas arī bez empīriskām demosntračijām un viņu izpratne pat var būt labāka nekā tam, kurš šo to empīriski "piedzīvo"...

Tā patiesībā ir sintēze no dažādiem empīriskiem pārdzīvojumiem, bet bez tiem nekādi nevar, jo tad ir "snumbžļi". Apakšā vienmēr būs empīrisks pārdzīvojums.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.23 15:22:04
Ja Tu esi radiijis SB, tad taa ir suvereena. Jo jebkura SB ir suvereena, neaktkariigi ne no kaa.

Teica Ctulhu un ieslēdz viņprāt defektīvo fruktu beztermiņa labošanas iestādē ar Ctulhu definētām labošanas metodēm! Nunu! Esi ka konsekvents!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.23 15:24:22
Nē, nepieļauju (neesmu gan par to tā īsti pārliecināts, varam pastrīdēties).

Nu tad šeit mums jāvienojas, ka nevaram vienoties! Es uzskatu, ka ir iespējamas zināšanas un izpratne bez empīriskas pieredzes...

Tā patiesībā ir sintēze no dažādiem empīriskiem pārdzīvojumiem, bet bez tiem nekādi nevar, jo tad ir "snumbžļi". Apakšā vienmēr būs empīrisks pārdzīvojums.

Varbūt! Bet kamdēļ CSN ievērošanas "apakšā" tu tomēr noliec morga apmeklējumu? Varbūt apakšā var būt pavisam kas cits un šo mācību un CSN ievērošanas lietderības izpratni var iegūt bez morga, sintezējot citu empīrisko pieredzi, kas nav tik baisa un negatīva? Es to varu... zinu ka ne es viens. Vai tu nevari... ?
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.04.23 15:28:08
Mulders
Es uzskatu, ka ir iespējamas zināšanas un izpratne bez empīriskas pieredzes...

Zināšanas IR iespējamas, bet zināšanu svarīgumu nosaka to "masa", taustāmība, un tā ir empīriskā pieredze.

kamdēļ CSN ievērošanas "apakšā" tu tomēr noliec morga apmeklējumu?
Tāpēc, ka tas ir vistuvāk empīriskajai pieredzei!

Es to varu... zinu ka ne es viens. Vai tu nevari... ?
Esarī varu sasintezēt. Taču, redzam, ka ne visi var. Ja pēc morga apmeklējumiem satiksmes negadījumu skaits samazinās, tad es pieciešu neērtības un lieku reizi aizeju uz morgu.
vilks
# Iesūtīts: 2008.04.23 15:48:51
Sheksna
aaa, sorry, protams, vārds nav bija izsprucis... =) =)
protams, ka es domāju, ka manta nav sātans.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.23 16:46:30
KarotesNav, bet kāds tad ir mērķis zināšanu? Lai es labi brauktu pa ceļu vai godīgi varētu aiziet no punkta A uz punktu B, man NAV jāzin kā ir tad, ja pārkāpj CSN...

Uzdevums jau ir normāli dzīvot... Morgs jādemonstrē neticīgajiem, tiem, kuriem nepietiek ar Vārdu! Tas ir... ja viņi NETIC realitātei, tad viņi ar šo Realitāti ir tā teikt ar pierēm jāsaliek kopā lai dzirxteles nodžinkst!
Bet otrais tieši norāda uz cilvēka stūrgalvību un stulbumu. Empīrisms ir kā pēdējā instance izziņā... kad viss pārejais "feilo" kad tavs saprāts ir par stulbu un īsu, lai saprastu to, ko var sintezēt no iepriekšējā!

Otrs gadījums, kad vajag empīrisko pieredzi ir tas, kas izriet no cilvēku kļūdainības... tamdēļ ka cilvēks var kļūdīties sintēzes procesā, der pa laikam pārbaudīt rezultātus empīriski!
Taču neviens neatkārto vienu un to pašu experimentu pie katras reizes, kad no jauna sintezē jau nostaigātu ceļu! It īpaši, ja šāda empīriskā pieredze ir dārgs prieks! Pietiek ka daudzi pirms tevis to ir darījuši!

Un "apziņa un vārda" brīvība var būt tikai jautājumos, kuri ir "pelēkajā zonā" nevis jautājumos, kuri ir zināmi un skaidri risinājumi. Nu nevar likt uz balsošanu ugunsdzēsēju darbu ugunsgrēka gadījumā tikai tāpēc, ka tev šķiet, ka viņu metodes ir neefektīvas vai nepareizas!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 45 , pavisam kopa bijuši: 34037