atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem pasapņosim?
S.Rrrr....
Iesūtīts: 2008.04.15 11:09:34
vot, ko jūs darītu ja piepeši vinnētu loterijā vai iegūtu mantojumu?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.16 11:02:13
KarotesNav
Kad hobijs kļūst par pienākumu, tad daudz kas no tā pazūd.
Ir cilvēki, kam laimējas - kam darbs pārklājas ar hobiju. (Pazīstu!) Un par to vēl naudu maksā!
Bet tās mazās darba garoziņas - laiki, termiņi, tas mums, slinkajiem cilvēkiem, ir vajadzīgs, lai neizlaistos kā sūds uz šķipeles!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.16 11:02:44
Sheksna
Ugu, akcionāru sapulces ir ĻOTI grūtas un nogurdinošas
Nezinu, neesmu tādās piedalījies.

Kā pats CtH teica - tādas naudas loterijās vai mantojumos nefigurē
Ja nu pēkšņi Bils Geitss izdomā daļu savas mantas, kādus 20 miljardus, novēlēt Sheksnam - nu vienkārši izspēlēja loteriju "laimīgais Windows licenzes numurs"? Vot tev i loterija, i mantojums! :-)
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.16 11:04:12
Balss
Ir cilvēki, kam laimējas - kam darbs pārklājas ar hobiju. (Pazīstu!) Un par to vēl naudu maksā!
Nu, man pašam ir līdzīgi. :-)
Tomēr, nav tas pats, jo ir vairāk ierobežojumu, daudz ko nosaka pasūtītājs. Tomēr interese lielā mērā saglabājas.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.04.16 11:07:33
KarotesNav
Nezinu, neesmu tādās piedalījies.
Idefikss ir sekojošs... kapitāla turētājs principā var iekortelēties tā, ka visas degošās problēmas risina izpilddirektors, kurš kapitāla turētajam brīdi pa brīdim iesniedz atčotus. Šādā gadījumā kapitāla turētājam pārpūlēšanās jau nu točna nedraud

Ja nu pēkšņi Bils Geitss izdomā daļu savas mantas, kādus 20 miljardus, novēlēt Sheksnam - nu vienkārši izspēlēja loteriju "laimīgais Windows licenzes numurs"? Vot tev i loterija, i mantojums! :-)
Bugoga tad jau man tas mantojums būtu jādala ar hvz cik cilvēkiem un nekas prātīgs tur pāri vairs nepaliktu...
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.16 11:13:55
Sheksna
Aha, bet tas neko daudz neatšķiras no bankas procentiem. Pašam nekas nav daudz jādara, saņem tik dividendes.

tad jau man tas mantojums būtu jādala ar hvz cik cilvēkiem
Īstā licenze ir tikai viena.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.04.16 11:56:10
KarotesNav
Īstā licenze ir tikai viena.
Tu to par seriāli? :P

a_masiks
Vai Tev gadienā nepiestāvēja visus necerētā mantojumā iegūtos līdzekļus novirzīt "Dzezceļnieku kultūras nama" celtniecībai?
Piestāvēja, bet man nākas dzīvot tādā sistēmā, kāda nu mums ir. Un kāpēc MAN ir jābūt tam, kurš VIENĪGAIS uztraucas par `dzelzceļnieku kultūras namu`?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.16 14:39:25
Būtu man daudz naudas, es uztaisītu vienu jēdzīgu forumu, kur visas tēmas sakārtotas un tiek izrunātas līdz galam. :-)
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.16 14:43:05
KarotesNav
un Tu būtu vienīgais šī foruma dalībnieks.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.16 14:44:49
S.Rrrr....
Kāpēc? Vismaz vēl Mulders un Ctulhu ... es ceru....
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.16 14:45:44
hi,hi,hi... nu tad vairs kārtības nebūs.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.16 14:47:03
S.Rrrr....
Par to jau adminam būs jāgādā, lai tēmas liktos pareizajās vietās.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 128 , pavisam kopa bijuši: 33991