atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Izglītība un maģija.
Varbūt
Iesūtīts: 2008.04.10 18:57:25
Nezinu, varbūt šeit ir apspriests šis jautājums(slinkums meklēt), bet noskatījos krievu raidījumu "pustj gavarjat", kur runa gāja par cilvēkiem, kas nokļuvuši tā saukto dziednieku nagos...nav izārstēti un vēl aptīrīti(naudas ziņā). Protams, tur tika samesti visi dziednieki vienā čupā-gan tie, kas izmanto(vai drīzāk neizmanto)kaut kādus spēkus, gan arī tie, kas izmanto zālītes, masāžas utt. Nu lūk...un tur izskanēja tāda doma, ka tas viss ir saistīts ar zemo kultūras un izglītības līmeni krievijā. Tad nu man ir tāds jautājums- Vai izglītība tiešām spēj pasargāt no šarlatānisma?

Godīgi sakot, mani māc šaubas, jo iekrīt diezgan izglītoti cilvēki.No nabaga un neizglītota neko daudz nenoslauksi.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
AutorsZiņas teksts
Balss
# Iesūtīts: 2008.05.27 14:48:57
Ctulhu
Nē, tas nav mans pieņēmums, bet loģisks secinājums tāpēc, ka citas ārējas iedarbības nebija! (Izņemot vienā gadījumā - vēl svaidīšana ar eļļu.)
Balss
# Iesūtīts: 2008.05.27 16:41:12
Ctulhu
Bija - ilgtoši lietotas neefektīvas pretsāpju zāles ar smagām blaknēm. (vienā gadījumā)
Un - piedāvājums veikt OP bez pozitīvu rezultātu garantijas.
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.05.27 17:00:50
Ctulhu
aciimredzot to pasu pretsaapju zaalju kumulatiivais efekts + psihotrepeitiskais efekts no religiskajaam darbiibaam.
dzelžaina loģika ... noticēsi pēdējai tabletei tikai ne dziedināšanai ... vot tā ir spēcīga pārliecība
Balss
# Iesūtīts: 2008.05.27 17:14:17
Ctulhu
OK, tad aciimredzot to pasu pretsaapju zaalju kumulatiivais efekts + psihotrepeitiskais efekts no religiskajaam darbiibaam.
1.gadījumā - pārtrauca lietot tabletes blakņu dēļ.
2.Atteicās no OP un arī no zālēm.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.27 17:27:25
a_masiks, tamdēļ ka darīšana mums ir ar apziņu! Ar lielu onkuli, kuram mēs visu ko varam... ir lūgt... Bet to vai atbildēt un iejaukties, to mēs nezinām!

Tieši tamdēļ es nevaru tev dažādās situācijās uzdot vienu un to pašu jautājumu un cerēt, ka vienmēr būs viena un tā pati atbilde... viss būs atkarīgs no miljons faktoriem!

Tur jau tas prikols, ka jūsējie Dievu uztver par Kosmisku automātu, mēs viņu uztveram kā Dzīvu Personu, kuram arī ir sava griba un funktieris! Un jā mums nav zināmi viņa motīvi. Līdzīgi kā bērns mēs jautājam un lūdzam par to ko saprotam, bet viņam no augšas ir labāk redzams kas un kā...

Kā tai konversācijā starp Dievu un īstenticīgo "Kamdēļ man te rādās, ka tie tavi bērniņi ir ar D izmeŗa krūtīm?"
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.27 17:37:47
Mulders
Līdzīgi kā bērns mēs jautājam un lūdzam par to ko saprotam, bet viņam no augšas ir labāk redzams kas un kā...
Savukārt, tas nozīmē, ka lūgšanām tipa "izdziedē, iedod" nav ne mazākās jēgas, jo Dievs tāpat tev iedos vislabāko, ko var iedot dotajā situācijā. Ja tu dažreiz nejauši lūdz to labāko, tad arī dabū.
Vai arī - dažreiz Dievs tiešām uzklausa lūgšanas, ja ir vairāki apmēram vienlidzīgi varianti?
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.05.27 17:42:09
KarotesNav, un atkal tu man prasi precīzu Dieva psiholoģisko portretu. Pavēro Kristu... kā viņš reaģē uz jautājumiem, lūgumiem, kad atbild, kad nē, kā cilvēki reaģē uz Kristus reakcijām un kā Kristus atbild... pie Kristus var apmēram nojaust to...

Jo rezultātā jau ko Dievs grib, lai mēs kļūstam par patiesiem Dieva Bērniem, saprasdami Dieva "funktieri" arī redzēsim kad un ko lūgt, jo lūgšana būs saskaņā ar Dieva Gribu. Jo cilvēks ir tuvāk Dievam, jo viņa lūgšanas ir vairāk sinhronizētas ar Dieva prātu... Tamdēļ jau rodas tas interesantais efekts, kad cilvēki lūdz citus par viņiem lūgt, jo redz, ka šo citu "svēto" cilvēku lūgšanas darbojās. Bet tā jau nav tā kaut kāda maģiskā komponente, bet gan tas, ka svētie vienkārši ir vairāk Dieva prātu izpratuši, viņi ja tā var teikt "redz ar Dieva acīm" un viņi būdami tajā pašā prātā zin kad iejaukties un kā iejaukties, kā lugt un ko lūgt...
Tas ir tā spēja redzēt lietas tādas kādas tās ir īstenībā... ar Dieva Acīm!

Un esmu saticis daudzus Kristiešus... kuriem ir ilgstošs periods kāmēr viņi patiesā ticībā spēj savām lūgšanām pievienot "Tavs Prāts Lai notiek ne Manējais"

Tā jau ir tā ticība, ka mēs gan lūdzam - pietam te runa iet tieši par petīciju lūgšanām, kas nav vienīgais veids kā cilvēki ar Dievu komunicē - ticībā un paļāvībā, ka Dievs vislabāk zin... ka galu galā mēs saprotam Dieva rīcību... un katra Dieva atbilde kaut ko par viņu mums atklāj... Līdzīgi kā tu, sarunā ar mani iepazīsti mani... sākumā mēs runājam viens otram garām, bet ar laiku tu pierodi un saproti kā es runāju un atbildu, un arvien tuvāk tu esi sarunās un arvien precīzāk un labāk saproti ko un kā es teikšu, darīšu, atbildēšu!
Tik atšķirībā no manis, Dievs nemainās, viņš jau ir pareizajās domās... tādējādi... saruna ar Dievu neizbēgami izraisa tavu paša izmainīšanos un "sasinhronizēšanos" ar Dievu.

Līdz ar to... saruna ar X tevi sinhronizē ar šo X, ja X ir Dievs, tu sinhronizējies ar realitāti, jo Dievs ir realtiātes autors, un tu neizbēgami sāc redzēt Realitāti tādu kāda tā ir, ja X nav Dievs, bet kaut kāda karikatūra, tad tu arī ar karikatūru sinhronizējies un attiecīgi arī pasaule tev tāda izskatīsies un tas ko tu redzēsi būs pielāgots tavam "viļņa garumam"!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 31 , pavisam kopa bijuši: 10421