atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Izglītība un maģija.
Varbūt
Iesūtīts: 2008.04.10 18:57:25
Nezinu, varbūt šeit ir apspriests šis jautājums(slinkums meklēt), bet noskatījos krievu raidījumu "pustj gavarjat", kur runa gāja par cilvēkiem, kas nokļuvuši tā saukto dziednieku nagos...nav izārstēti un vēl aptīrīti(naudas ziņā). Protams, tur tika samesti visi dziednieki vienā čupā-gan tie, kas izmanto(vai drīzāk neizmanto)kaut kādus spēkus, gan arī tie, kas izmanto zālītes, masāžas utt. Nu lūk...un tur izskanēja tāda doma, ka tas viss ir saistīts ar zemo kultūras un izglītības līmeni krievijā. Tad nu man ir tāds jautājums- Vai izglītība tiešām spēj pasargāt no šarlatānisma?

Godīgi sakot, mani māc šaubas, jo iekrīt diezgan izglītoti cilvēki.No nabaga un neizglītota neko daudz nenoslauksi.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Varbūt
# Iesūtīts: 2008.04.11 11:27:40
Vēl būtu prikols, ja būtu kodēšana uz veksmi un bagātību uz to pašu nummuru
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.11 11:30:15
Duksis, manuprāt, ja kādam vajag patiesi īstenu maga pakalpojumu, tad pietiek ar sludinājumu

"Vajadzīgs gaišreģis, samaxa 1000Ls, nummuru gan zināsiet paši kur zvanīt"
Kundali
# Iesūtīts: 2008.04.11 11:43:41
Šos te "darboņus" arī ietekmē vispārējā krīze Latvijā.
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.05.27 08:58:49
Esmu nolēmusi izrunāties ar tuvu cilvēku, lai atturētu viņu doties pie dziednieces Elejā. Zinu, ka par šo tēmu (okultismu) te ir daudz sarakstīts, bet es gribētu patiešām kādu labu padomu (varbūt iz jūsu pieredzes) un trāpīgākās rakstu vietas, ja nāk prātā. Protams, galvenais arguments ar ko es rēķinos ir tas, ka "šim cilvēkam ir problēmas ar veselību un ļoti gribas lai būtu labāk, turklāt kā es (Rausītis) varu pamācīt kas jādara, ja pati neko tik smagu neesmu piedzīvojusi."
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.27 09:41:53
Rausītis, vispirms jāiet pie ārstiem licencētiem. Ja tie nevar palīdzēt, tad elejas visādas dziednieces var tikai ieborēt viņam tā, ka šis jutīsies labāk psiholoģiski, bet reāli viņas palīdzēt var tikai hipohondriķiem! Tā kā, ja tava radinieka kaite ir psihosomatiska, labāk lai iet pie psihologa... bet ja kaite ir objektīva, nekāda Elejas dziedniece nepalīdzēs!
Kā arī, vai viņš ir gatavas maxāt to cenu... ne tikai naudā, bet arī to kas nāk līdzi šādai dziedināšanai!
Kundali
# Iesūtīts: 2008.05.27 09:45:01
Laikam vēzis 4.stadijā.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.05.27 09:49:57
Mulders
Ja tie nevar palīdzēt, tad elejas visādas dziednieces var tikai ieborēt viņam tā, ka šis jutīsies labāk psiholoģiski, bet reāli viņas palīdzēt var tikai hipohondriķiem!
Bet ar kristiešu dziedināšanām, protams, ir savādāk?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.27 09:52:24
Bet ar kristiešu dziedināšanām, protams, ir savādāk?

Pieņemu ka tas ir jautājums!
Jencītis arī ārstē hipohondriķus labi, bet vēža slimniekus un pat iesnas nevar izārstēt. Tie kristiešu dziednieki, kam patiesi ir dziedināšanas dāvana, var izārstēt tā, ka to var dokumentāli apstiprināt ar slimnieka slimības vēsturi un attiecīgo ārstu atzinumu!
Tākā... viss ļoti vienkārši!
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.05.27 09:57:08
Mulders
Tie kristiešu dziednieki, kam patiesi ir dziedināšanas dāvana, var izārstēt tā, ka to var dokumentāli apstiprināt ar slimnieka slimības vēsturi un attiecīgo ārstu atzinumu!
Un Elejas dziednieces TĀ izārstēt NEVAR?
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.05.27 10:00:49
bet arī to kas nāk līdzi šādai dziedināšanai!
nu to es arī gribu paskaidrot pēc iespējas labāk. es neprasu padomu kā konkrēti runāt ar šo cilvēku, jo to varu zināt tika es, bet kā labāk izstāstīt visas tās briesmas, kuras var sekot tādai dziednieku būšanai.
Pie dziedniekiem brauc tāpēc, ka 1) kaite ir objektīva, bet viņa ir nogurusi staigāt pie ārstiem 2) un pie psihologa neies, jo droši vien, ka tic, ka tādai tantei "ir kas vairāk" nekā psihologam citādi jau nebrauktu. mani uztrauc tas ar kādu pārliecību tiek plānota šī "slepenā misija", kuru netīšām atklāju. Un tā kā cilvēks ir ļoti tuvs es nevaru neiejaukties, bet es arī nevaru "zvetēt" kā ar bomi citādi mani točna neuzklausīs. tāpēc es prasīju to padomu.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.27 10:02:15
Un Elejas dziednieces TĀ izārstēt NEVAR?

Nevar!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.05.27 10:02:54
Mhm... tikai viena problēma - šādi kristiešu dziednieki sastopami retāk par Grāla kausu.

Vispār viņus pārsvarā sauc par Ārstiem Un viņiem ir licences un viņi parasti ir studējuši 10 un vairāk gadus medicīnu! Bet brīnumārsti patiešām ir reti sastopami!
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.05.27 10:03:37
a_masiks IMHO - bezceris.
This is not an answer. berzceris ir tad, kad neticīgais jau ir beigts.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.05.27 10:07:06
Rausītis Ja kāds dod kādai citai personai kādu padomu, pierunā vai atrunā no kādas darbības veikšanas, tad viņam pēc idejas ir arī jāuzņemas kāda atbildības daļa par [nelabvēlīgām] sekām, kas var iestāties, ja šīs personas dotais padoms ir uzklausīts. Ja kāds cilvēks nejūtas morāli vai kā citādi atbildīgs par saviem ieteikumiem citam, tad labāk viņam tos ir paturēt pie sevis.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.05.27 10:10:11
Rausītis

1) Lūgšana
2) Parunājies kāpēc tieši pie Elejas, ko tavas radinieces prāt šī tante var tādu, ko nevar ārsti vai Kristus?
3) Tad jau manīsi kā tev Gars pats liks vārdus mutē

Var gadīties, ka neatrunāsi, dažreiz mums ar sāpēm jāļauj cilvēkam iekāpt tai pļančkā, bet pēc tam nevajag ar "es taču teicu" pa galvu, tas bumerangs var atnākt atpakaļ... un tas īstais rēķins var tikt paprasīts viņai pavisam neizdevīgā brīdī... vai pasarg Dievs no viņas bērniem! To visu pastāsti! Nevajag teikt kādas briesmas... nebiedē ar elli, tas tikai uzkurinās un noskaņos tevi pret viņu, ar domu, ka tu jau nemaz negribi lai viņa top dziedināta... Svarīgi pateikt, ka tev rūp viņas veselība, bet ka vēl vairāk tev rūp viņas dvēseles veselība! Jo tajā brīdī, kad viņa uzticēsies šim cilvēkam, viņa atdod sevi viņas rokās... Un ja par Ārstiem, kad mēs sevi atdodam viņu rokās, mēs zinām no kurienes viņiem zināšanas, tad kur garantija no kurienes Elejas Veronikai kādas zināšanas un spējas? Vai tava radiniece zin un ir droša, par šīs ārstēšanas blaknēm?

Varbūt parādi viņai visparastāko aspirīnu vai kādu citu līdzīgu zāli, tās lietošanas instrukcijas, un parādi, ka visām zālēm ir blakus pierakstīts "blaknes" un parādi, ka tās var būt visai drastiskas. Un tad pajautā... vai Elejas Veronika ir viņu informējusi par SAVAS ārstēšanas blaknēm un ja ir, tad vai tava radiniece ir gatava uzņemties šo risku!
Ja Veronika sakās, ka blaknes nav, tad pajautā, vai viņa uzticētos zālēm, kurām tā arī būtu rakstīts - blaknes nav nekad un nekādos apstākļos?

Papildus, tu saki - cilvēks ir "noguris iet pie ārstiem"! Tātad cilvēks grib vieglāku izeju! Pastāsti viņai par "vieglajiem ceļiem" - par to, ka ir viegli paņemt kredītu, bet daudz grūtāk to ir atdot, jo ņemam mēs svešu naudiņu, bet atdodam savu!
Jā nogurums no tā, ka dzīve nesniedz mums tūlītējas atbildes liek mums pieķerties tiem, kas dod šādas vieglas un ātras atbildes - te svētīts ūdens, te amulets, te 3x ap savu asi apgriezties - kas var but vieglāks par šo! Bet tās ir ilūzijas!
Jo smagas slimības prasa smagu ārstēšanu!
Kundali
# Labojis Kundali: 2008.05.27 10:13:04
Gaidīsim brauciena rezultātus. Informējiet mūs
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.05.27 10:20:36
Kas attiecas uz Elejas Veroniku, tad šī kundze, ja viņa vispār vēl praktizē, ir pietiekoši pieredzējusi un kuru katru slimnieku (atkarībā pēc diagnozes) viņa nemaz neņems par savu pacientu. Nezinu, vai no viņas ceļas kāds labums, bet ļaunums kādam no viņas noteikti neceļas. Lai mazinātu kristīgos aizspriedumus, varu paziņot, ka gaidot pieņemšanu pie viņas, ir rātni jāskaita lūgšanas un viņai pie sienas karājas sertifikāts, ka viņa ir pabeigusi kaut kādus dziednieku-sludinātāju kursus Izraēlā.
Kundali
# Iesūtīts: 2008.05.27 10:34:21
Es personīgi pazīstu 3 cilvēkus, kuri nomira ar vēzi, viena bija jauna meitene, 21 gadu veca, palika bērns viņai gadu vecs.
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.05.27 10:34:41
Mulders
Paldies! pareizi jau ir es negribu biedēt ar elli, bet nestāstīt kādas briesmas tas nes līdzi garīgā plāksnē arī nevar.

Kundali
Tas nav šovs un tava piezīme patiesībā ir ļoti neiejūtīga.

*Duksis
Lai mazinātu kristīgos aizspriedumus, varu paziņot, ka gaidot pieņemšanu pie viņas, ir rātni jāskaita lūgšanas
Tieši tas ir visļaunākais tajā visā, jo tas maldina cilvēkus, liekot domāt, ka dziedniece ir "ar Dievu uz vienu roku"
Kundali
# Labojis Kundali: 2008.05.27 10:36:40
Nu ko, uz Sahadža-Jogas Bellapūras hospitāli Indijā viņa laikam netiks, uz Toljati Medicīnas Centru arī.

http://www.sahajahealthcentre.com/
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 29 , pavisam kopa bijuši: 33595