atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem SEKTA - dzīve alā Krievijā, gaidot Apokalipsi
Kundali
Iesūtīts: 2008.04.01 15:14:24
14 no sektantiem, kas Krievijas Penzas apgabala Ņikoļskas ciemā jau gandrīz piecus mēnešus mitinās alā, gaidot pasaules galu, otrdien iznāca virszemē, bet pārējie 14 palika alā, paziņojis apgabala vicegubernators Oļegs Meļņičenko.
Otrdien palu ūdeņu ietekmē sagruva divas celles, tāpēc alu atstāja 14 cilvēki, tai skaitā divi bērni. Starp iznākušajiem ir sektantu līderis Vitālijs Ņedogins.
Pazemē palika 14 cilvēki, starp kuriem ir divi bērni. Arī viņi ir aicināti iespējami ātrāk atstāt alu, jo tur nav droši uzturēties.
Ņedogins ar grupu iznāca virszemē tikai pēc tam, kad sektanti bija saņēmuši garantiju, ka viņiem tiks atļauts mitināties noslēgtībā virs zemes. Viņi ar autobusu tika aizvesti uz Ņedogina māju Ņikoļskā.
Marta beigās alu atstāja septiņas sievietes no šīs sektas noteikumu, ka viņām ļaus mitināties noslēgtībā sektas līdera mājā Ņikoļskā līdz maijam, kad, pēc sektantu domām, gaidāms pasaules gals. Sektanti ir paziņojuši, ka atstās alu pareizticīgo Lieldienās 27. a
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
Zaraza pozitīvā [80.70.23.14]
# Iesūtīts: 2008.04.03 15:29:57
Lapšān, par to Visarionu un viņa mācību diezgan zināms(agrāk mani pašu tur gribēja savaņģot). Vai tavs pravieša gariņš par to tev nesignalizē? Pastāsti man durikam, kas tur kristīgs?
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.04.03 15:31:16
a_masiks,

Ja salīdzinām ar kristiešiem, kas gāja nāvē - nevis par SAVU pārliecību, bet kāda trešā keksa kristīgu zajavu TU esi gatavs galvot pats ar savu galvu?
Nu tā kaut kā.


1) Es ļoti ceru, ka man nebūs par to jāpārliecinās empīriski
2) Es ļoti ceru, ka JA man tas nāktu priekšā, man pietiktu spēka ari galvu likt par to, ko es uzskatu par patiesu un par dzīvības/nāves jautājumu!

Bet nu skaidrs, ka šeit ir runa par situāciju, kas ir pilnīgi ārpus manas empīriskās pieredzes un tamdēļ es NEZINU cik spēcīga ir mana ticība pretīm reālam "čalendžam"

Ja čista par tikai finansiālu maxāšanu iet runa, tad ar to kas ir MANS (kas nav aizņemts no cita, kas nepieder citam) es varu maxāt neatejot no kases un viegli... varbūt tāpēc neesmu bagāts, jo naudu un mantu patiesi neuzskatu par vērtību... Protams, daudz bēdīgāk ir tad, ja man jāmaxā ar kaut ko, kas nav mans... teixim sveša cilvēka mašīna jāatdod bandītiem vai krīzes gadījumā zaudējot darbu ieķīlāts mātes dzīvoklis jāpārdod...
Tb kad saikne ir es-cilvēks, tad esmu daudz vājāks...
Saikne es-manta vispār nepastāv, tur mani nepaķersi! To es toč empīriski zinu!
Zaraza pozitīvā [80.70.23.14]
# Iesūtīts: 2008.04.03 15:34:25
Masik, mani tava atbilde apmierina. Zaraza jau esmu, bet pozitīvā.
Kundali
# Iesūtīts: 2008.04.09 15:10:10
Pazemē miruši 2 sektas locekļi.
«Viens cilvēks mira no vēža — Tamāra no Blagovešenskas. Otrs bija no Baltkrievijas un gavēja,» nacionālajam telekanālam RTR pavēstīja sektas loceklis Vitālijs Ņedogons.


Pēc viņa teiktā, cilvēki nomiruši, kamēr viņš vēl atradies alā Ņikoļskojes ciema apkārtnē Penzas apgabalā Krievijā. «Mūsu atrašanās laikā nomira divi cilvēki. Viņi tika tur apbedīti,» sacīja Ņedogons.

Varas iestādes teic, ka cilvēku nāvi nav iespējams pārbaudīt. «Nāves ir juridiski jāpierāda, un tas būs iespējams tikai tad, kad visi būs pametuši alu un izmeklētāji varēs to pārbaudīt,» pavēstīja Penzas reģiona administrācijas pārstāvis Antons Šaronovs. «Vitālijs Ņedogons tiek uzskatīts par liecinieku, līdz mēs būsim ieguvuši pierādījumus.»
http://www.apollo.lv/portal/news/1843/articles/124741
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2008.04.10 01:30:21
Aivars Lapšāns Teoloģisko atšķirību mums nav vispār. Visarions arī tur neko nekontrolē un nevar nokontrolēt , jo izveidojušies jau vairāki Visarioniešu ciemi. Katrs tur dara un dzīvo kā grib kristīgā sadraudzībā. Ceļ mājas ..audzina bērnus utt...Tāda starpnacionāla kristīgā komūna. Visarions protams ir īpatnis.

Nezinu gan, vai Visarionu var nosaukt tikai par īpatni. Vai viņš nav bīstamu maldu sludinātājs? Vai viņš nav viens no tiem, kas uzdodas par mesiju? Ieskatieties viņa mājas lapā http://visarion.da.ru/. Man šķiet kādam luterānim neiespējami ar viņu un viņa piekritējiem nonākt tādā stāvoklī, ka "teoloģisku atšķirību vispār nav".

Balss
# Iesūtīts: 2008.04.11 22:10:14
Aivars Lapšāns
Liekas gan, ka lēnprātīgais izteica nevis bailes no Visariona, bet gan rūpe par tevi pašu, ja reiz tu saki, ka Teoloģisko atšķirību mums nav vispār.
Varbūt tu to attiecini nevis uz Visarionu, bet gan uz šo savu brāli, kurš turp aizdevies un kura uzskatus tu nemaz tik pamatīgi nepārzini?
Kundali
# Iesūtīts: 2008.04.29 10:20:16
Penzas sektanti pazemi sola atstāt 14. jūnijā
Pastardienas gaidītāju sekta, kas apmetusies alā Krievijas Penzas apgabala Ņikoļskas ciema apkārtnē, pretēji solītajam, pareizticīgo Lieldienās pazemi nav atstājusi un tagad sola to darīt pareizticīgo Vasarsvētkos - 14.jūnijā.

Par to, ka pazemes atstāšanas datums mainīts, ar dēla Sergeja starpniecību medijus informējis alā joprojām dzīvojošās sektantu grupas garīgais vadītājs Vitālijs Negodins.
Īsi pirms brīža, kad pastardienas gaidītājiem alu vajadzēja atstāt, pie caurules, kas tiek izmantota komunikācijai ar pazemi, bija piegājuši daži cilvēki. Bija dzirdams, ka pazemē noris sarunas, bet tiklīdz no ārpasaules kāds mēģināja atsākt sarunas ar pazemi, sektanti tūdaļ sāka dziedāt.

Izolācijā dzīvojošie joprojām ietur klusēšanas solījumu un pazemes mitekli nepamet.

Tagad līdzās alai varasiestādes ļauj uzturēties arī žurnālistiem, kas agrāk viņiem bija liegts. Gaidot sižeta pavērsienus, netālu uz kalna nogāzes pulcējušies vietējie iedzīvotāji.

Pagājušā gada 27. oktobrī uz dzīvi alu sistēmā apmetās dzīvot 35 sektanti, cerot pazemē pārdzīvot apokalipses iestāšanos. Sākotnēji pasaules gala gaidītāji bija paredzējuši pazemes miteklī uzturēties līdz maijam, bet tad solīja iznākt virszemē jau 27. aprīlī pareizticīgo Lieldienās.

Martā 24 sektanti, tostarp četri bērni, atstāja alu, kas tobrīd kūstošo sniegu un lietus dēļ jau sāka brukt . Pēc iznākšanas virs zemes daži pastardienas gaidītāji devās uz savām dzimtajām vietām, bet citi joprojām mitinās Nikoļskas ciemā. Pret sektas līderi Pjotru Kuzņecovu ierosināta krimināllieta.

Šajās pazemes alās pirmsrevolūcijas laikos ir atradies klosteris. Alu sistēmā ir aka, virtuve, telpas naktsmieram un lūgšanām, pastāstīja vietējie iedzīvotāji.

Zemnīcā apmetušies cilvēki no dažādiem Krievijas reģioniem, kā arī no Baltkrievijas un Ukrainas.

"Viņi [sektanti] saka - viss šajā pasaulē ir ļauns. Globalizācija ir ļauna. Viņi gaida Antikrista ierašanos," sacīja pareizticīgo priesteris tēvs Aleksejs, kurš kopā ar otru garīdznieku vada lūgšanas netālu no sektas alas.
http://www.delfi.lv/news/world/other/article.php?id=20833071
Kundali
# Iesūtīts: 2008.05.29 13:22:28
Re - ka iznāca ar ārā:
Pazemi atstāj pēdējie "Penzas sektanti"
Savu pazemes mitekli Krievijas Penzas apgabala Nikoļskas ciema apkārtnē atstājuši pēdējie deviņi tajā vēl mitušie sektanti, kas kopš rudens dzīvoja alā, cerot tur pārdzīvot pasaules galu, piektdien vēstī ziņu aģentūra "Interfax".

--------------------------------------------------------------------------------


Divu agrāk mirušu sektantu līķi pazemē bija sākuši pūt, tāpēc, briesmām saindēties ar līķu toksiskajiem izgarojumiem kļūstot reālām, pasaules gala gaidītāju grupa nolēma pazemi atstāt, skaidroja vietējā amatpersona Vladimirs Provotorovs.
27.oktobrī uz dzīvi alu sistēmā apmetās dzīvot 35 sektanti, cerot pazemē pārdzīvot apokalipses iestāšanos. Sākotnēji pasaules gala gaidītāji bija paredzējuši pazemes miteklī uzturēties līdz maijam, bet tad solīja iznākt virszemē jau 27.aprīlī pareizticīgo Lieldienās. Beidzot pazemes atstāšanas datumu pārcēla uz pareizticīgo Vasarsvētkiem - 14.jūniju.

Martā un aprīlī 24 sektanti, tostarp četri bērni, atstāja alu, kas tobrīd kūstošo sniegu un lietus dēļ jau sāka brukt. Pēc iznākšanas virs zemes daži pastardienas gaidītāji devās uz savām dzimtajām vietām, bet citi joprojām mitinās Nikoļskas ciemā. Pret sektas līderi Pjotru Kuzņecovu ierosināta krimināllieta.
http://www.tvnet.lv/zinas/arzemes/krievija/article.php?id=545655
sicilia
# Iesūtīts: 2008.06.02 07:35:34
nemaz nav jābrauc uz krieviju. Mana māsa paviesojās pie savas a`la gandrīz vīramātes (lai gan vakar solījās savākt bērnu un savas pekeles un no tā sava a`la gandrīz vīra tīties prom) un man stāstīja tādas lietas. Tante pārlasījusies mistēriju (lai Dievs viņai žēlīgs) māsai 2 stundas smadzenes skaloja,ka sū... būs jau 2013 - 2015 gadā... redz labie gari tīrīšot pasauli. No 2013 gada mnūs gaidot tāāāāāds bads un tāāāāādas slimības, ka izdzīvos retais..... vo un tantuks tam pilnā nop[ietnībā tic ... nu ko tu padarīsi
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.02 10:13:18
Sica... opā... Pārcēluši uz jau 2013-2015 gadu, vēl pagājšgad ar putām uz lūpām visi šitie mistēriķi brēca, ka 2012 gads būs deadline! Aceros Delfinārijā tāda UNdīne bij...
sicilia
# Iesūtīts: 2008.06.02 10:20:45
Mulders

vai dieniņ par 2012 nemaz nebij dzirdējusi (Undīne gan forša vismaz dzīvē)
nu tad par ko mēs te runājam,..... kāda dzīves plānošana..... kāda mācīšanās.... vispār jāsāk tusēt, lai 2012 var sagaidīt jautri....
Sūdīgi būs, ja pasaules gals nepienāks
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.02 10:21:57
sica, nu nepienāks jau... redzku šie pārcēla uz vēlākiem un nu jau parādījies ir intervāls... tātad nemaz jau šie tik pārliecināti nav, nāks laiks, nāks jauni laiki un intervāli
sicilia
# Iesūtīts: 2008.06.02 10:23:24
skāde....... tad nu būs atkal jādzīvo tālāk...... ekkkk nu māki tu likt vilties
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 10 , pavisam kopa bijuši: 34627