atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Aprill, Aprill...
Mulders
Iesūtīts: 2008.04.01 09:40:35
Jums visiem muguras baltas!

Tātad garīgums un humors? Kā tas iet kopā? Vai dziļi garīgs nozīmē arī dziļi nopietnu, vai arī tas nozīmē tādu brīvību, ka var dzīt pekstiņus ko "pieaugušie" nevar atļauties?
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.01 17:42:55
Mulders
Man liekas, ka, ja dziļī garīgais ir tik dziļš kā tumša aka un drūms kā purvs, tad ar viņa garīgumu kaut kas īsti nav kārtībā.
Cik man ir laimējies sastapt tādus jaukus, garīgi dziļus cilvēkus, tad viņiem ir piemitis gaišs humors. (Gan ne gluži tāds, tik pasaulīgs, kādu mēs šeit reizēm atļaujamies...)
Nu, ir jau arī tādi ļoti nopietni teologi, no kuriem drusku bail...

Man ļoti liekas, ka Dievam piemīt humors!
1) Mums, pēc Viņa līdzības radītajiem, tas lielākā vai mazākā mērā piemīt.
2) Smieklīgi un mīlīgi radījumi dabā.
3) Dieva humors dažādu dzīves situāciju izkārtošanā. Reizēm liekas, ka Dievs ar nolūku taisa jokus!
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.01 17:57:15
a_masiks
Tu beidz ar šitiem seksistiskajiem jociņiem!
Pietiekami daudz ir gadījies piedzīvot arī, kā pie stūres brauc onkulīši ar hūti.
Gribi mačoties? Panāc uz tepiķa! (Ja māki braukt!)
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.01 18:07:10
a_masiks
Nu TĀ noparkot, kā tā meiča ar dūri ietrieca autiņu sāniski, es arī nemāku - tas būs kaut kas extraterrestrial priekš Ctulhu!
Pērs Gints
# Iesūtīts: 2008.04.01 19:12:20
Ctulhu Vinji ir mans miiljaakais eediens, njammmmm! O jopcik pocik, tad jau tu i kanibālis!
Pērs Gints
# Iesūtīts: 2008.04.01 22:47:57
Ctulhu Da ej nu tagad tiec gudrs tas garigaa nozime ir aprila joks vai arī otrādi
Kundali
# Iesūtīts: 2008.08.27 13:06:37
staasts no dziives,
svineejaam opa dzimshanas dienu lielaa radu lokaa. Bij arii maaciitaajs rados. Nepakam negribeeja dzert pat alu, sakot "nedriigst, ...". Piespiedam un un arm maaciitaaju sadzeeraam... Viesiibu laikaa "teevs" aplauka sarunaas, kaa jau visi iereibushi .
viesiibu laikaa izskaneeja jautaajums: "maaciitaj, vai tu tieshaam tici dievam?"
Atbilde saemaam: "nezinu, shaubos"
- "Bet kaapec tad tu kluvi par maaciitaaju?"
- "Katrs pelna maizi kaa pats var"
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 20 , pavisam kopa bijuši: 35601