atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Katoļu baznīca un morāle.
Kundali
Iesūtīts: 2008.03.09 15:04:41
No DELFI.LV
"Katoļu baznīca pērn kompensācijās seksuālās izmantošanas upuriem izmaksājusi 615 miljonus dolāru"

http://www.delfi.lv/news/world/other/article.php?id=20461000
. 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Kundali
# Iesūtīts: 2008.03.09 15:06:16
Maza piebilde no kāda šī raksta komentāra:
"Viens no ateisma cēloņiem gan ASV, gan Latvijā ir negācijas reliģiskajās organizācijās. "
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.09 15:12:05
Protams, ka grēks, it īpaši to cilvēku grēks, kam būtu jāsludina Dieva vārds, ir ļoti postošs. Viņiem par to būs īpaši smagi... ka ar savu rīcību ir atgrūduši no Dieva citus cilvēkus.
Samuēls
# Iesūtīts: 2008.03.09 16:15:15
Kundali nu un ko tu gribi ar to teikt? Vai, ka katoļiem slikta morāle?
Ja tu kārtīgi ietu uz savu draudzi un pēkšņi izrādītos, ka kāds, kas 30 gadus atpakaļ bijis mācītājs ir seksuāli kādus izmantojis, tāpēc tavai draudzei tiesa piespriež maksāt upurim. Vai tu uzkatītu, ka taisnīgi tev un tavai draudzei jāmaksā? Un ja prese rakstītu, ka luterāņiem ar morāli ir slikti, jo lūk tur kāds nelietis citu starpā bijis mācītāju vidū, vai tu piekristu? Varbūt meklētu tādu konfesiju vai sektu, kur nevienu nelieti nevar atrast. Ja zini tādu, tad informē pārējos
Kundali
# Iesūtīts: 2008.03.09 16:31:22
Nepareizi "ticības priekšraksti" katoļiem pašos pamatos. Kapēc pareizticīgie, luterāņi vai adventisti netaisa šādus skandālus.
Samuēls
# Iesūtīts: 2008.03.09 17:52:02
Var jau fleitēt, bet kādai mēra sajūtai vajadzētu tomēr būt. Ir jau ir skandāli visur, kuri pulcējas tāda suga kā "grēcinieki".... Ja vari atrast tādus katoļu "ticības priekšrakstus", kas ir katoļiem pašos pamatos un kas ir pamatā šiem skandāliem, tad būtu interesanti tādus uzzināt. Varbūt no Da Vinči koda?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.03.09 19:54:54
un patiesībā tās ir tās sekas tam šausmīgajam grēkam, kad cilvēki tiecas pāri noliktam un nedzīvo saskaņā ar ticības mēru. Ja Dievs nav aizliedzis arī mācītājiem doties laulībā, tad cilvēks lūk ir tik pārgudrs, ka zinās labāk par Dievu - lūk arī rezultāts. Nu ja nav celibāta dāvana, tad precies un dzīvo normālu dzīvi, nevis kaisti kārībā. Bībelē skaidri un gaiši ir pat nosodīti tie, kuri aizliedz doties laulībā, turklāt tikpat skaidri un saprotami uzrakstīts, ka mācītāji drīkst precēties, tad jautājums - kāpēc katoļu baznīca ignorē Dieva vārdu?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.03.10 12:57:55
A sprašivajetsa, vai attiecīgie priesteri tika atcelti no attiecīgiem pienākumiem?
*Ruksis [194.213.9.26]
# Iesūtīts: 2008.03.10 13:02:49
Godīgi sakot, mani kā luterāni šī ziņa iepriecina. Nekas. Gan jau arī katoļiem kāds gards kumoss patrāpīsies, proti ziņa, ka luterāņiem neiet.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.03.10 13:04:36
*Ruksis [194.213.9.26]
Godīgi sakot, mani kā luterāni šī ziņa iepriecina
Eee, tu ... kristietis ???
*Ruksis [194.213.9.26]
# Iesūtīts: 2008.03.10 13:10:28
KarotesNav Esmu luterāņu pēctecis. Galva jau ir tapusi puslīdz skaidra, bet luterisms šķiet vēt turas asinīs.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.03.10 13:12:57
a_masiks

Nu es uzskatu, ka vissvariigaakais ir noziedzniekus fixi atcelt no maaciitaaju amatiem, kad shitaa sabrauc auzaas... vismaz uz laiku toch! Taalaak, vai tur informeet, neinformeet, taa ir katra personiiga dariishana... ja atceltais uzskata, ka vajag bljaut pa meedijiem, lai bljaun! Ja "prokuratuura" uzskata, ka infa nav jaaipzlata un taa teikt "tiesas lēmums" nav jāpasludina visiem publiskajiem meedijiem, tad taa lai ir!

Nezuskatu, ka "prokuratūrai" dajebkuraa formaataa buutu jaapmierina visu zinjkaariigo netiiraas veljas ostiitaaju kaariibas!

Taakaa uzskatu ka LELB riikojaas daudz labaak... atcelj noziegushos no amata! Jo tad ir divi zakji ar vienu shaavienu

1. Ljaunie zaudee savas poziicijas, kas deva iespeeju vinjiem noziegties
2. Bazniica norobezhojas un nesaista attieciigaa cilveeka greekus ar savu autoritaati, taadeejaadi, ja noziedznieks atljausies turpinaat, vinjsh jau vairs nebuus nedz zem Bazniicas kompetences un aizstaaviibas, un tai pat skaitaa... var palidot zem Valsts zobena visai konkreeti!

a_masiks, es nesapratu kamdeelj par pareizu riiciibu tu uzskati to, ka Bazniica informee visus zinjkaariigos par saviem leemumiem? Vai tad ne tieshi shie pashi meediji ir tie, kas naski citee Satversmi par Bazniicas un Valsts daliijumu, kas tieshi to noziimee, Bazniicai nav par savaam ieksheejaam lietaam jaapakljaujas meediju zinjkaarei!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.03.10 13:13:52
a_masiks, a Luteraanji shaizes risina kaut cik laiciigi, nevis sleepj sleepjs, kaameer jaamaxaa 600 citroni!
*Ruksis [194.213.9.26]
# Iesūtīts: 2008.03.10 13:17:58
Kārtīgiem ugunsdzēsējiem ir jāierodas ugunsgrēka vietā piecas minūtes pirms ugunsgrēka sākuma! Vot tā! "Valmieras gadījumā" ielikt klizmu vajag tiem, kas iecēla to āzi par dārznieku, nevis slavēt tos izcili gudros un tālredzīgos cilvēkus, kas šo āzi atcēla no amata, t.i. ir izrādījuši izcilu varonību cīņā ar pašu radītām grūtībām.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.03.10 13:19:36
Ruksis, vovo... man ar vienmēr šķitis ka gāziniekus un celtniekus vajag noslānīt vēl pirms notiek ugunsgrēks, jo galu galā šie rada apstākļus kur iespējami ugunsgrēki!

Atbalstu "zaļos" kas iestājas par dzīvi kokos un alās un pārtikšanu no dabīgiem produktiem, bez uguns izmantošanas!

Ij ja ateisti sevi zīmē par tādiem cukurgabaliem, tad kur viņi bij tad, kad šo "āzi" cēla par dārznieku? Varējāt likt galdā pierādījumus... tak zinājāt... bet klusējāt... LELB vismaz godīgi - nezināja...
*Ruksis [194.213.9.26]
# Iesūtīts: 2008.03.10 13:37:41
LELB vismaz godīgi - nezināja... Ko gan daudz var gribēt no ateistiem? Tagad pasaki, vai LELB ir blats pie Dieva vai nav! Ja nezināja, tad rādās, ka nav... . Ja jau nav, tad LELB ir tāda pati "zabegalovka", kā visas citas... . Ne par grasi nav viedīgāka par ateistiem.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.03.10 13:40:38
Ruksis, vovo... ko var gribēt no ateistiem! Tak diagnozes uzstādīt šie naski! Tak vispirms jau vajdazētu vispirms noskaidrot vai diagnožu un birku izkabināšana pa lab pa kreisi ir kaut kā segta ar kompetenci šos tāskus izveikt!
Tātad ja no ateistiem neko nevar gribēt, tad arī viņu uzstādītās diagnozes - ignore - tā teikt kā fona troksnis ok, tak tamdēļ uz to reaģēt, nafig resursus tērēt?
*Reksis
# Labojis *Reksis: 2008.03.10 13:55:36
Jāpsakatās, kāds tad es piereģistrēts izskatos... . Bildīte nav jemta pretī. A-hā! Nu i lap.
*Reksis
# Iesūtīts: 2008.03.10 14:01:05
Mulder, vai tad Tevi arī neiepriecina, ka katoļiem ir kauns pa visu ģīmi?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.03.10 14:07:11
Reksis, nu neiepriecina mani ka pa pasauli pedofiili staigaa... ko tur priecaaties? Tamdeelj man pie kaajas ir cik vinji samaxaaja, es grib zinaat, vai shos no kanceles noceela un pa durviim izmeta?

Man arii nepatiik ka dajebkur ir kaadi ljauni cilveeki un neizraisa tas prieku! Tikai taadu... reaalista smiinu no seerijas - "es taču teicu"! Nav jau nekaads prieks, ka tad, kad tiek paredzeeta shaize, taa piepildaas!

Taa teikt... ir paredzeejumi un "pravietojumi" par kuriem priecātos, ja tie nekad nepiepildītos. Jeb citiem vārdiem - man patīk kļūdīties, gadījumos, kad es paredzu un redzu grēku un nelaimi!
*Reksis
# Iesūtīts: 2008.03.10 14:29:15
"Nelaime, kas viņpus sliekšņa, nav nelaime." (Čečenu sakāmvārds)

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 17 , pavisam kopa bijuši: 2197