atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem krusta zīmes spēks?
andris
Iesūtīts: 2008.02.04 00:37:35
no mācītāja dzirdēts par ekspermentu:
traukā ielej ūdeni,
paņem paraugu, paliek zem mikroskopa un redz ka tas ir pilns ar baktērijām.
traukam pārmet krustu
paņem otru paraugu, paliek zem mikroskopa un baktērijas ir pazudušas.
tas tika stāstīts ar lielu pārliecību un uzsvērts krusta zīmes spēks.
gribēju zināt vai tauta dzirdējusi kaut ko tamlīdzīgu?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.19 13:44:20
a_masiks,

Es nezinu šo rezultātu, man ir aizdomas par experimenta rezultātu, taču 100% iznākumu es nezinu!

Es tev vienkārši parādu to, ka tas, ka tu vispār ontoloģiju pakļauj SAVAI izpratnei un SAVAM filosofiskajam preikštatam apriori padara neiespējamu jebkādu vienošanos!

Jo pats jēdziens "objektīvs" tavā interpretācijā ietver pakļaušanos filosofiskā materiālisma paradigmai, kuru es uzskatu par sašaurinātu objektīvās realitātes mappingu!

Es saprotu, ka tev grūti to saprast, jo esot materiālistiskajā paradigmā un nekad nepazīsto nevienu citu alternatīvu, tiešām rodas ilūzija ka kāds tev stumj kaut kādu tuftu!
Es reiz biju šīs tavas paradigmas adepts... par laimi ieraudzīju tās sašaurināto skatījumu uz pasauli!

Pasaule ir lielāka nekā to spēj ķert metodoloģiskais naturālisms. Bet tu metodoloģisko naturālismu saputro ar filosofisko naturālismu un brīnies, ka kāds par pierādījumu var uzskatīt kaut ko, kas ir ārpus metodoloģiskā naturālisma metodēm!

Metode definē to ko tu ieraudzīsi, nevis to kas existē

Tu nespēj atšķirt šīs lietas... Tu neapzinies, ka metodei ir definīcijas/operācijas apgabalas, kurš nav exkluzīvs pret realitāti... JA... pašu realitāti un ontoloģiju nepakļauj šai metodei!

Tādējādi... tu PRINCIPĀ neesi spējīgs detektēt notikumus, kas nepakļaujas metodoloģiskā naturālisma izpētei... Tas nozīmē, JA tu esi konsekvents, tad tava sieva tevi nemīl, tavs saprāts neexistē un ja tev sāp, tad tā ir tava subjektīvā ilūzija, kas nav saistoša pārējai pasaulei, kas šīs tavas sāpes objektīvi nevar detektēt!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.19 13:49:23
a_masiks, mazliet pateikšu kā darbojas metodologīskais naturālism, jeb metode vispār

jebkura izpētes metode definē

a) Uz ko tā skatās
b) Ko mēģina ieraudzīt
c) Kā interpetēt ieraudzīto

Rezultātā

Ja OBJEKTĪV dabas fenomens neatbilt metodoloģijas uzstādītajiem parametriem, metod šo fenomenu NEIERAUDZĪS
Ja dabas fenomens nepastāv, tad šī metodoloģija arī šo fenomenu NEIERAUDZĪS
Ja fenomens existē un atbilst Metodoloģijai, tad NAV 100% garantijas, ka Metode to tomēr ieraudzīs, visādu citādāku apstākļu dēļ, piemēram tehnoloģiski neiespējami restaurēt nosacījumus!

Tātad secinājum!

No ĪSTENĪBAS jebkura metode redz tikai ļoti šauru spektru! Kāmēr metode nesakrīt ar realitāti, tikmēr tu nekad nebūsi drošs, vai tu redzi visu, vai tas ko tu redzi ir viss, vai neesi palaidis garām kaut ko ko tomēr var redzēt!

Savukārt izvēle, ka metode sakrīt ar realitāti ir filosofiska, nevis pašas metodes definēta! Tu izvēlies piekrist, ka metode mappo realitāti VISU 1:1 neko nepalaižot garām kas objektīvi IR un nedodot nevienu false-positive rezultātu! Vari 100% dot garantiju par metodoloģisko naturālismu šādā griezumā?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.02.19 13:54:40
Mulders
Vari 100% dot garantiju par metodoloģisko naturālismu šādā griezumā?
Tādā griezumā ne par ko nevar dot nekādas garantijas, un viss pārvēršas par drūmu loteriju. Mēģini uzminēt īstenību!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.19 14:21:08
KNav, vovo...

Tamdēļ... metodoloģiskais naturālisms ir LABS SĀKUMS... Tā teikt, ņemam empīrismu, ņemam racionālismu un sākam braukt! Tā teikt, laba darba hipotēze... pētām to ko var tepat ar roku aptaustīt...

bet būtiskais ir paturēt prātā ka šī metodoloģija ir darba hipotēze, tā teikt tikai viens instruments, ar kuru taustīt šitās burvīgās pasaules muklāja vienu daļu...
VAR, protams, gadīties, ka tas arī ir VISS... bet par to būt pārliecinātam ir riskanti! Jāieta ar atvērtu prātu un pat visneticamākās leicības un nostāsti ir tā vērti lai vismaz nedaudz pie tiem pakavētos un pafunktierētu!

Jo mēs NEGRIBAM palaist garām kaut ko būtisku tikai tamdēļ, ka metode tāda...

Un šajā ziņā ID ir visai spēcīga zajava... jo pagaidām zinātne it kā pievēra acis uz INTELEKTU kā vienu no matērijas organizējošiem faktoriem...

Mēs pat neizejot ārpus metodoloģiskā naturālisma paradigmas, esam izvēlējušies ignorēt Intelektu kā vienu no Visumu ietekmējošiem faktoriem... Un fizika PIERĀDA ka intelekts ar savu izvēli ietekmē experimetna rezultātus... pietam tāda experimenta rezultātus, kuram jakobi vajadzētu būt objektīvam un neitrālam... Tad jautājums Ko VĒL šis Intelekts un Apziņa ietekmē... un kā un kāpēc... etc. etc. etc.

Un es šeit saredzu daudz daudz darba... un kāmēr nav pierādīts, ka Intelekts ir 4+1 dabas spēku funkcija, tikmēr nevar to ignorēt... Kur nu vēl ignorēt potenciālu ārpuscilvēka INtelekta ietekmi uz Visumu!

Taču ateistiskais skatījums - tas nav, jo tas nevar būt nekad, ir galvas bāšana betonā!
ari luteranis [91.200.66.80]
# Iesūtīts: 2008.02.19 14:37:53
...banku ``Baltija`` svētīja un krustus meta,tāpat dienvidu tiltu ,partijas,utt
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.02.19 14:41:34
OK, mees varam izvirziit hipotezi, ka ir citas metodologijas, bez racionalisma/naturalisma, bet mees taadas nezinaam.

Racionālisms kāreiz pats par sevi ķer vairāk nekā metodoloģiskais naturālisms... Metodoloģiskais naturālisms tas ir pārī sajūgts racionālisms ar empīrismu!

BTW IR zināmas tādas metodes... Vēsturiskā metode nebalstās metodoloģiskajā naturālismā!

Savukārt Formālās Zina`tnes (matemātika, teorētiskā IT) arī nebalstās metodoloģiskajā naturālismā! Tur ir cita metodoloģija! Tamdēļ tur var pastāvēt 8 pakāpes Ljē grupas, kuru pieraksts ir kas resnāks nekā jebkurš cilvēks spēj to saprast!

Nu un tāpat var existēt varbūt mums vēl nezināmas vai neskaidras metodoloģijas, kuras tomēr spēj dot mums informāciju par realitāti!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.20 10:39:44
a_masiks, laikam par stipru uzbraucu, jo redzu ka filosofiju un tās terminos ne pārāk ērti jūties, šoreiz tad tā būs mana vaina... mēģināšu atbildēt nelietojot tik smagu valodu!

Tātad SECINĀJUMI:
1) vai piedāvātajā eksperimentā fenomens neatbilst metodoloģijas uzstādītajiem parametriem?

Jā šitais! Jo Fenomens ietver sevī subjektu - Dievu - kura tieša darbība ir saistāma ar ūdens sterilizāciju! Tajos divos sakrustotajos kokos pašos par sevi nav nekāda lielāka spēka kā vien tas, kas izriet no tīrās fizikas... un tas tiešām diez vai spēs sterilizēt ūdeni. Savukārt, ja pie rituāla nāk klāt Dieva suverēnā darbība, tad ne tikai ūdeni nosterilizēs, bet arī par vīnu pārvērtīs! Taču pavēlēt Dievam mums nebūs lemts... tāpat kā tev izgāztos jebkurš experiments, kurā tu iesaisti cilvēku, kuram kaut kādu iemeslu dēļ nav iekāriens pakļauties tava experimenta nosacījumiem!
Tu to vari norakstīt uz kristiešu atmazkām... bet es tev jau reiz teicu, pasaulē ir daudz notikumi, kas ir ārpus materiālisma expektācijām... Un ja experiments ir tieši atkarīgs no kāda Intelekta, tad uvi... tas būs iespējams tikai tad, ja tev būs attiecības ar šo INtelektu un tu pierunāsi šo piedalīties experimentā!

Vai tavs uzkats "objektīvai realitātei" ir saistošs?
Protams ka nē, es neveidoju objektīvo realitāti... tā pastāv neatkarīgi no manis (neapskatīsim te situāciju, kad mēs paši sapņojam savu realitāti), taču mans uzskats ir atvērts iespējamībai, ka realitāte ir plašāka nekā metodoloģiskais naturālisma metodes spēj izpētīt jeb "redzēt". Vienkārši es nepadaru metodoloģisko naturālismu, kas ir filosofiskā naturālisma hipotēžu adopcija vienkārši kā "darba hipotēzi", par par ontoloģisku mācību - mācību par existenci, šo kļūdu izdari tu un daudzi materiālisti, pietam nepamatoti!

Tb - pēc tavām domām filozofiskais materiālisms nevar izpausties objektīvajā realitātē, jo ir tikai neliela daļa no tā.
Nē... es saku, ka metodoloģiskais naturālisms "redz" no realitātes tikai nelielu daļu... Tas ir kā gaismas spektrs, kas aptver vienu nelielu spektra daļu. Kā redzi, pat šis niecīgais spektrs mums atklāj ĻOTI ĻOTI daudz par realitāti un cilvēki pat var mierīgi mūžu nodzīvot tieši šajā spektrā... Bet es apgalvoju, ka realitāte ir vēl plašāka nekā to spēj redzēt šis šaurais "metodoloģiskā naturālisma" spektrs.
Taču filosofiskais naturālists izdara kļūdu, apgalvojot ka nekas ĀRPUS šī spektra nav saskatāms, ka, ja nevar kaut ko saskatīt gaismas spektrā, tad tas NAV! Un neko, kas nav izsakāms ar gaismas spektra palīdzību, nemaz nepalūko, metode to nepieļauj! Es apgalvoju... realitāte ir lielāka, vajag meklēt veidu kā to iepazīt, vajag pieļaut iespējamību, ka mūsu gaisma attēlo pasauli nepilnīgi... laigan pilnīgi pietiekoši ikdienas dzīvei!
Tādējādi metodoloģiskais naturālisms NAV jāatmet, tas dod daudz laba rezultāta... bet tam ir savas robežas. Apzinoties, ka tam IR robežas, tu kļūsi atvērts iespējām un tādām patiesībām, kas ir ārpus šīs metodoloģijas. Protams... materiālistam tas ir lēciens nezināmajā... un jā daudzi to izmanto, lai aizvestu cilvēkus maldos... Ja tiešām baidies lidot, tad turies pie zemes un dzīvo nost savu dzīvi, bet netraucē citiem, kam nav bail lidot, to darīt! Viņiem gan savas rūpes un kritieni tamdēļ būs, bet tagad jau post-factum varu teikt, tas ko ierauga no putna lidojuma ir tā vērts, lai dažkārt arī ieskrietu kādā negaisa mākonī!

Bet otrādi - nedrīkst būt nekādām problēmām. Ja protams realitātes izkārtojums ir tieši tāds, kādu TU to zīmē.

Nu man pagaidām nav problēmas un kognitīvās disonanse iestājusies!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.02.20 10:46:35
Mulders
ja pie rituāla nāk klāt Dieva suverēnā darbība, tad ne tikai ūdeni nosterilizēs, bet arī par vīnu pārvērtīs! Taču pavēlēt Dievam mums nebūs lemts... tāpat kā tev izgāztos jebkurš experiments, kurā tu iesaisti cilvēku, kuram kaut kādu iemeslu dēļ nav iekāriens pakļauties tava experimenta nosacījumiem!
Bet ja veic eksperimentu N reizes, tad vismaz dažos gadījumos vajadzētu būt efektam! Citādi sanāk, ka eksperimentators nosaka Dievam, ka tam nebūs nogalināt mikrobus, tāpēc ka notiks mērījumi.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.20 10:51:21
KarotesNav, pieņēmums par to kādam jābūt experimentam, kad tu iesaisti suverēnus Intelektus ir pilnīgi neparedzams! Tas vienkārši ir ārpus metodoloģiskā naturālisma un šāda experimenta rezultātu translēšana teorijā būs pilnīgi bezjēdzīgs un nederīgs!

Kā teiktu Ctulhu... šādas darbības rezultāts nedotu tev nekādu tehnoloģiju! Tu tak negribētu lietot dezinfekcijas metodi kura dažreiz darbojas un dažreiz nē, atkarībā no tā ko Dievs brokastīs ēdis?

Dievs mums ir devis ļoti konkrētas un ļoti pat labas metodes kā DROŠI dezinficēt ūdeni un ne tikai... nu tad nafig iespringt uz kaut ko tik neparedzamu kā Dieva suverēno gribu?

Dievu var piesaukt tad, kad nav viņa dāvātas drošas metodes kā rīkoties! Tamdēļ es esmu ļoti skeptisks pret gadījumiem, kad cilvēki piesauc Dievu tad, kad Dievs jau tāpat ir devis risinājumu!

Vot sāp zobs... Dievs saka... ej pie zobārsta, ar manu gādību viņi ir un ir apmācīti un ir gana labi... bet nē... cilvēki vot "tic" un tad, gan jau ka arī to Ctulhu var apstiprināt, nabaga mediķiem nākas ķēpāties ar "īstenticīgajiem" kas ielaiduši kādu kaiti līdz klinķim...
Balss
# Iesūtīts: 2008.02.20 11:49:10
Mulders Vot sāp zobs... Dievs saka... ej pie zobārsta, ar manu gādību viņi ir un ir apmācīti un ir gana labi... bet nē... cilvēki vot "tic" un tad, gan jau ka arī to Ctulhu var apstiprināt, nabaga mediķiem nākas ķēpāties ar "īstenticīgajiem" kas ielaiduši kādu kaiti līdz klinķim...
Lūk, tajā brīdī, kad ārsti saka: te neko nevar darīt... Sākas paļaušanās ticībā. Dažs ticībā pieņem un akceptē nenovēršamo, dažs lūdz pēc Dievs iejaukšanās ar SAVU, no ierastās lietu kārtības atšķirīgo rīcību - dziedināšanu, kas normāli nav sagaidāma. Dievs mēdz uz šādām lūgšanām atsaukties, bet ne 100%.
Tātad Ctulhu atkal neiznāks pētīšana: pāc kādām likumsakarībām, ar kādiem krustiem, svētītiem ūdeņiem vai ko citu jādarbojas, lai panāktu vēlamo rezultātu. Dievam vienīgais īstenībā vēlamais rezultāts ir Ctulhu pats, viņa sirds un viņa mūžīgā dzīvība. Ne šī mūsu miesa, lai cik tā mums būtu dārga.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.02.20 11:52:36
a_masiks, interesanti tu izdarīji aplamu pieņēmumu un tad iztaisīji garu secinājumu virkni lai pierādītu to, ko jau apriori biji noskaņojies kā patiesu esam!

Tu tiešām domā, ka tavu BMW darbina vācu konstruktors aktīvi?

Luterismā krusta mešana ir savdabīgs ticības apliecinājums... Nekas vairāk! Tam nav maģiska iedarbība ex opere operato
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.20 12:16:21
a_masiks, kā es to varu zināt... Pasaulē ir notikušas daudz dziedināšanas un "dezinfekcijas" un varbūt šeit iet runa tieši par šādu gadījumu!

Klāt nestāvēju, tamdēļ nezinu!
Teofans
# Iesūtīts: 2008.02.20 20:46:37
Tas, ka "Luterismā krusta mešana ir savdabīgs ticības apliecinājums... Nekas vairāk! Tam nav maģiska iedarbība ex opere operato ", kā tiek apgalvots, nenozīmē, ka krusta zīmei tiešām nav nekādas ietekmes un spēka. Ir lietas, kas pastāv neatkarīgi no cilvēku attieksmes pret tām! Apzīmēšana ar krusta zīmi (nevis mešana ) nav tikai ārēja un neko dziļāk nenesoša darbība. Baznīcā ir uzkrātas neskaitāmas liecības par krusta zīmes spēka manifestāciju, visbiežāk jau iepretī dēmonu pasaulei. Vai to var racionāli izskaidrot? - Nez kā gan var izskaidrot, ka svētās krusta zīmes priekšā dēmoni atkāpjas, tādam cilvēkam, kurš ne Dievam tic, ne velnam?
Un par tiem mikrobiem - kā tas nākas, ka pat mēra laikā caur Svēto Sakramentu šī sērga neizplatījās? A no viena biķera ta daudzi dzēra! Un kā ar tiem svētiem ūdeņiem, kas gadiem nebojājas? Vai daba piepeši bezspēcīga palikusi? Un kā ar mirrēm, asarām un asinīm, ko svētlietas izdala - zinātniski (ne pieņēmumu kārtā, bet nopietnā zinātniskā līmenī) pierādīts, ka tajās ir vielas, kas raksturīgas tikai un vienīgi dzīviem organismiem?... Bet tā jau cita tēma, kaut gan - cik daudz vietas savā ticības dzīvē atvēlat pārdabiskajam un neizskaidrojamajam?
Teofans
# Labojis Teofans: 2008.02.21 09:38:30
a_masiks
Šķiet, ka garīgā pasaule galīgi nav Tavs lauciņš, tālab mazliet smieklīgi, bet nezināšanas un neizpratnes dēļ piedodami izklausās Tavi racionālie spriedumi.
Tev nekad nav gadījies parunāt ar cilvēkiem, kam bijusi reāla saskare ar ļaunajiem gariem? Visbiežāk viņu pagātnē ir ar okultismu saistītas lietas, bet tas nav vienīgais iemesls. Vot viņiem, kas savām acīm redzējuši vai piedzīvojuši pat fizisku iedarbību, nav nekādu šaubu par to, kas ir reāls un kas ne. Un tādus prātvēderus kā Tu palūgs stāvēt pie ratiem un nerunāt par lietām, kur nav NEKĀDAS poņas. Ir epizodes, kuras manām acīm skatītas, ir tuvu Baznīcas cilvēku liecības par viņu pieredzi, un kopumā ir nesaskaitāmas Baznīcas liecības gan par krustu, gan tā ietekmi uz to, kā, Tavuprāt, vispār nav - dēmonu pasauli.
Starp citu, vai zini, ka velnam visvairāk interesē, lai cilvēkiem pret viņu būtu vai nu pilnīga nolieguma attieksme, vai paniskas bailes un pārlieka tendēšanās uz viņu. Tu, liekas, piederi pirmajai grupai. Kritušais eņģelis ir tik viltus "pazemīgs", ka viņam nav nepieciešama Tava atzīšana vai nē, jo tas jau nemaina viņa eksistenci, toties ar to, kuram viņš liekas neeksistējošs, ir vieglāk tikt galā. Kā nekā viņa rīcībā ir visas cilvēces pazīšana no radīšanas pirmsākumiem.

Kas uz svēto ūdeni attiecas - jā, zini, ir man mājās tādas nesterilas plastmasas pudeles, kurās pirms daudziem gadiem savām rokām no nesterila svēta ūdens (pat no avotiņa) smelts. Ne bojājas piecu gadu laikā, nekā - atšķirībā no jebkura cita ūdens. Kad ar fizisko vai garīgo veselību problēmas, tad attaisu un lietoju - ūdens ar nemainīgu skatu, smaržu un garšu. Parasti gan izlietoju pēc vajadzības ātrāk un atjaunoju, taču ir kādi trauki manas savulaik zinātkāres (vai racionālās domāšanas) dēļ, kas neiztukšoti jau gadiem.


Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.21 10:48:00
Tur taču aprakstīts NORMĀLS laboratorijas eksperiments. Tieši tas kas tev derdzās un liekas nepierādāms esam. Nevis dziedināšana vai kāda cita svētīga drabība. Tīra žiņkārība un pontu plātīšana.

Nu un tā kā es klāt nestāvēju, tad es nevaru zināt šī laboratorijas experimenta iznākumu!

Tu tagad tieši domā kā tie konstruktori pētot viena auto īpašnieka sūdzību! Viņš stāsta, ka aizbrauc uz veikalu un pērk saldējumu. Ja pēr vaniļas saldējumu, mašīna pēc tam nedarbojas. Ja pērk zemeņu saldējumu, mašīna pēc tam normāli darbojas!

Tas, ka kāds "laboratoriski" panāca dezinfekciju ar Dieva Vārdu/Krustu, nenozīmē ka šī laboratorija un krusts bij par cēloni dezinfekcijai! Vienkārši tu pievērs uzmanību faktiem, kuriem varbūt nav korelācija ar experimenta rezxultātu, un palaid garām tieši to, kas bij svarīgs lai šāds gadījums notiktu!

Es saku, ka divi sakrustoti koka gabali nevar veikt dezinfekciju paši par sevi! Savukārt, ja klāt ir Dieva Vārds, tad VAR gadīties ka brīnums notiek, neatkarīgi vai tas ir laboratorijā vai mājas apstākļos laukā vai telpās... tas nenozīmē, ka obligāti notiks...

Nu un lūk, ja stāsta autors ir bijis klāt kāreiz šajā dīvainajā reizē, kad notiek šāds brīnums, nu viņš tač uzreiz domā tīri pagāniski... un materiālistiski... ka brīnumu izraisa tur kaut kādi materiāli parametri!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.21 11:48:01
a_masiks, nu tieshi taa... mums ir kaads cilveeks kas apgalvo ka noticies ir briinums... Nu stingri runaajot es nevaru vinja zajavu noraidiit, jo man nav pamats to noraidiit. Tikai mana aklaa ticiiba materiaalismam nav pietiekams iemesls... jo ja es paljautos tikai uz sav metafiziku, es riskeetu palast garaam kaut ko buutisku, ja tas buutiskais tiehsaam buutu noticies.
Faktiski materiaalisms taadaa zinjaa ir uz sevi sleegta sisteema, taa nav speejiiga detekteet neko kas nepakljaujas taa metodologjijai, un taa kaa materiaalists pienjem sho metodi kaa par realitaates meeru, tad vinjam naakas atziit, ka neexistee tas, ko vinja metode nekjer. Una utomaataa vinjam ir obligaati jaanoraida jebkursh briinums, kas ir arrpus esoshaas metodes iespeejaam. Jeb citiem vaardiem sakot... Rentgena stari materiaalistam neexistee liidz kaads revolucionaars un hereetikjis paarkaabdams materiaalisma ortodoxijas kanonus, neievelk sho fenomenu zem materiaalisma metodologjijas!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.21 16:12:34
a_masiks, bet būtiskais bij tas, ka faktiski no tavām spējām nav atkarīga objektīva objekta existence/neexistence! Tas var existēt gadu miljoniem un nebūt redzams materiālisma metodēm un tomēr ietekmēt Visuma procesus būtiski!
Tāpat... ne viss, ko tu nedetektē uzreiz neexistē... Un otrādi, ja tu kaut ko detektē... tad nekad nevari būt drošs simtprocentīgi ka detektēsi arī otrdien no rīta!
Krusta zīme [213.175.80.116]
# Iesūtīts: 2008.02.24 20:26:33
Kam vēlēšanās, var palasīt svētceļnieku piezīmes par svētajā Atona kalnā piedzīvoto, atradīsiet arī starecu liecības par krusta zīmes spēku:

http://www.eleison.lv/svetvietas/atons/atons.htm



<< . 1 . 2 . 3 . 4 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 143 , pavisam kopa bijuši: 36667