atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Anekdotes un jautri atgadījumi :)
Kundali
Iesūtīts: 2008.02.01 13:53:22
Anekdote:
Mozus, pēc sarunas ar Dievu, ar bauslības tāfelītēm atgriežas pie ebrejiem.
- Klausieties, ebreji! Ar Dievu vienojāmies par tikai _desmit_ baušļiem!
[publikā sajūsma, ovācijas]
-... bet miesaskārība cauri neizgāja. :-/
[skaļi vilšanās saucieni]
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
bitch
# Iesūtīts: 2008.08.23 17:32:47
English Subtitles from Hong Kong films

I am damn unsatisfied to be killed in this way.

Fatty, you with your thick face have hurt my instep.

A normal person wouldn`t steal pituitaries.

I`ll burn you into a BBQ chicken!

Take my advice, or I`ll spank you without pants.

Who gave you the nerve to get killed here?

Quiet, or I`ll blow your throat up.

You daring lousy guy.

You always use violence. I should`ve ordered glutinous rice chicken.

I`ll fire aimlessly if you don`t come out!

Beat him out of recognisable shape!

I got knife scars more than the number of your leg`s hair!

How can you use my intestines as a gift?

This will be of fine service for you, you bag of scum. I am sure you will not mind that I remove your manhoods and leave them out on the desert flour for your aunts to eat.

Yah-hah, evil spider woman!
I have captured you by the short rabbits and can now deliver you violently to your gynaecologist for a thorough extermination.

Greetings, large black person.
Let us not forget to form a team up together and go into the country to inflict the pain of our karate feets on some ass of the giant lizard person.
Kundali
# Iesūtīts: 2008.09.01 13:17:34
Reiz kāds vīrs pastaigājoties gar Daugavas krastu ierauga vardi. Varde pēkšņi viņu uzrunā: “Ja Tu mani noskūpstīsi, es pārvērtīšos par daiļu princesi un būšu Tev uzticīga visu mūžu!” Vīrs pasmaida un ieliek vardi kabatā. Pēc kāda brītiņa varde atkal ierunājas: “Nu Tu mani skūptīsi, vai nē?! Es taču Tev teicu ka es esmu princese!” “Nu un tad ka princese!” atbild vīrs, “toties es esmu programmētājs un man nav tik daudz brīva laika lai pītos ar sievietēm... Toties runājoša varde, vo tas ir štellīgi!”

--------------------------------------------------------------------------------
Balss
# Iesūtīts: 2008.09.01 14:18:44
bitch
Par tiem lidmašīnu remonta žurnāliem!

P.S. Trīs puikiņas no masiktusa aizvedu līdz Mūkusalas ielai, kurp viņiem vajadzēja. Bija dikti priecīgi!
lamby [87.110.10.101]
# Iesūtīts: 2008.09.01 14:38:29
Одному новому русскому доктор сказал, что у него рак и он протянет от силы год. Расстроеный, тот зашел в церковь просить отпущения грехов.
Священник его выслушал и молвит:
- Сын мой, я дам тебе совет. Продай свой 600-й Мерседес и купи себе Таврию. Разведись со своей женой и женись на какой-нибудь бомжихе с вокзала. Продай свою квартиру в центре и поселись в маленьком домишке, где-нибудь в пригороде...
- И че, типа, я проживу дольше...?!
- Нет, сын мой, но этот год покажется тебе вечностью....
lamby [87.110.10.101]
# Iesūtīts: 2008.09.01 14:41:55
Сельский cвященник молится Богу:
- Боже ну почему ты так несправедлив! Я твой слуга воздаю тебе молитвы денно и нощно и живу в бедности а эти безбожники понастроили тут вилл и дач и живут купаясь в роскоши!
Почему Боже?!
Голос с неба:
-Потому что они меня не достают...
lamby [87.110.10.101]
# Iesūtīts: 2008.09.01 15:02:54
Исповедуясь доброму старому священнику, молодой человек спросил: - Скажите, святой отец, разве это действительно великий грех - спать с девушкой?
- Конечно, нет. Но дело в том, что вы, молодые люди, не спите...
lamby [87.110.10.101]
# Iesūtīts: 2008.09.01 15:15:35
И сказал им Иисус:
- Ответьте, кто, говорите вы, есть Я?
И ответили они:
- Ты - эсхатологическая манифестация основы нашего бытия, явленное нам,
онтологическое основание контекста самой нашей сущности.
... И ответствовал им Иисус:
- Чего-чего?
lamby [87.110.10.101]
# Iesūtīts: 2008.09.01 15:29:25
Супруги пришли к священнику:
- Святой отец, развестись хотим!
Отец взял огромное евангeлие и дубасит по башке обоих:
- Всё ещё хотите?
- Да!
Опять дубасит:
- И теперь?
- Да! А долго ещё бить будете?
- Клялись же на писании "Покуда смерть не разлучит нас".
Kundali
# Iesūtīts: 2008.09.01 17:12:07
Vīrs un sieva sarunājas: Sieva- vai tu mani krāp? vīrs- nu, nē! sieva- skaidri zini? vīrs- nu labi, tik reizes cik es tevi dzīvēs būšu krāpis, tik reizes es kapā apgriezīšos! - Pēc kāda laika, nomirst vīrs. Neilgi pēc tam arī sieva! Sieva sāk meklēt savu vīru, pilnīgi visus mākonīšus izmeklē, bet no vīra ne miņas. beidzot sieva pieiet pie dieva un tam jautā: -es visu debesu valstību izmeklējos, bet no vīra ne miņas! vai tu nezinu kur viņš ir? -āāāā, tavs vīrs ellē par ventilatoru strādā!
lamby [87.110.10.101]
# Iesūtīts: 2008.09.01 19:59:51
Joks ar praktisku pielietojumu ...
Звонок в дверь, стоят двое:
- Здравствуйте, мы - Свидетели Иеговы!
- Да? А что, у него свадьба?
Miervaldis Gotiņš
# Iesūtīts: 2008.12.04 12:37:31
Kundali
7. katapultējamais sēdeklis helehopterim
Tāds EKSISTĒ. Paincējies par Ka-50 `Hocum`...
danar
# Iesūtīts: 2008.12.06 18:36:59
Vīrs mocas ar bezmiegu,domā"Dievs ir vai Dieva nav..ir vai nav"
Ta ilgi nomocījies ,pēkšņi izdzird kādu balsi:"Nu,neesmu ,es, neesmu,guli taču, beidzot!"
Balss
# Iesūtīts: 2009.03.30 16:33:45
Ielieciet kādu jociņu, citādi Mods draud šito izdzēst...!
Kundali
# Iesūtīts: 2009.03.30 16:42:03
Sēzh čukča un zvejo ziemeļ ledus okeānā zivis. Uzpeld amerikāņu zemūdene un prasa, kur ir Krievija. Čukča parāda ar pirkstu. Amerikāņu kaptēnis:"ā! Nordvest" un nonirst. Pēc pusstundas uzpeld zviedru zemūdene un prasa kur Krievija, čukča parāda ar pirkstu. Zviedru kapteinis:"āa! Nord vest" Un iegrimst. Pēc pusstundas uzpeld krievu zemūdene un prasa, kur amerikāņu un zviedru zemūdenes palika. Tagad čukča ir gudrs un saka :"Nord vest." Krievu zemūdenes kapteinis čukčam saka :"Ti tut umnogo iz sebja nestroi, lutše palcom pokozhi"
Balss
# Iesūtīts: 2009.03.30 16:45:13
Kundali
Man gan šķiet, ka mēs te vairāk uz jokiem par ticības un baznīcas tēmām...
Kundali
# Iesūtīts: 2009.03.30 16:45:57
Умер Билл Гейтс и попадает на страшный суд. Там его встречает Ангел-хранитель и сообщает ему, что решения по его делу ещё нет и предлагает ему самому выбрать место будущей жизни: ад или рай. Програмист мудро попросил Ангела сначала показать ему ад и рай. Приходят сначала в Рай и видят: Ангелы поют, красота, по золотым улицам святые ходят и т.д. Понравилось. Затем идут в ад. Смотрит програмист и глазам не верит: голубое море, песок, солнце, люди загорают, а на берегу – рестораны, бары.
"Ты знаешь, Ангел, небо это, конечно, хорошо, но я здесь себя получше чувствую – более привычно что-ли" – выпалил програмист: "оставь меня здесь".
"Хорошо, твой выбор" – сказал ангел и исчез.
По прошествии некоторого времени, идёт Ангел проверить, как поживает его бывший подопечный и видит: сидит програмист в котле с кипятком и кричит не своим голосом, а черти его мучают. "Ну что, получил ли ты то, чего хотел?" – спрашивает Ангел.
"Да знаешь ли, этот ад довольно сильно отличается от того, который ты мне показывал..." – жалуется програмист.
"Ааа..."– протянул Ангел: "неужели ты не понял сразу? То же был просто Screen-Saiver!!!"
Kundali
# Iesūtīts: 2009.03.30 16:47:56
Mūsdienīga anekdote - attiecās uz : Juris Cālītis, Valters Korālis un tamlīdzīgiem "fruktiem" :

Три проповедника попали в плен к людоедам. И те поставили им одно условие:
– Если сможете загадать нам загадку, которую мы не отгадаем, то мы отпустим вас, а если нет, то съедим.
Первый проповедник подумал и сказал:
– Что такое компьютер?
Людоеды пошептались, пошептались и сказали:
– А, знаем. Приезжал тут один с такой штукой, у которой большой экран и много кнопок, – и съели проповедника.
Второй проповедник подумал и спросил:
– Что такое "ролс ройс"?
Людоеды пошептплись, пошептались. Не знают ответа. Позвали другое племя. Снова пошептались, пошептались и ответили:
– А, знаем, это машина такая с колесами. Катал тут один нас на ней, – и съели второго проповедника.
Третий проповедник подумал и спросил:– Что такое "церковный совет"?
Людоеды пошептались, пошептались. Не знают ответа. Позвали другое племя. Снова пошептались, пошептались. И те не знают.
Тогда они и спросили третьего проповедника:
– Что же это такое "церковный совет"?
– А, – спокойно ответил тот, – это вот тоже как и у вас: собрались, пошептались и съели!

Balss
# Labojis Balss: 2009.03.31 17:18:47
Ctulhu
Nepatika... nelikās jocīgi...
Balss
# Iesūtīts: 2009.03.31 17:20:00
a_masiks
Arī par kuces dēlu nav neko smieklīgi...
Balss
# Iesūtīts: 2009.03.31 17:44:35
a_masiks
Kas tās spēj izlasīt... Viņi jau ātrāk raksta , nekā es lasu!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 139 , pavisam kopa bijuši: 36011