atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem verdzība nekad nav beigusies
Ingars
Iesūtīts: 2008.01.14 12:22:08
Tikko izlasīju rakstu ebaznica.lv par cilvēku tirdzniecību un atcerējos, ka šeit vienā diskusijā tā vien centās man uzstiept rozā brilles, ka pasaulē kļūst arvien labāk un labāk, verdzība piemēram ir izskausta

un tās meitenes, kuras ar varu pārdotas par prostitūtām, tāpat arī vienkārši kad cilvēkus piespiež ar varu strādāt, kā tas bij senajā Romas impērijā - tas viss nekad nav tā īsti izzudis un reāli notiek arī mūsdienās

Un kā vēl pietiek nekaunības kādam teikt, ka taču nav jau tādos mērogos, kā senos laikos, tagad tas sastopams daudz retāk. Un ja tavu meitu, sievu vai māti pārdotu verdzībā, tad gan tev neliktos "mazāk"

Katra dvēsele ir no svara un kamēr pasaulē būs kaut viens nelaimīgs un apspiests cilēks, tikmēr nav nekāda pamata uzskatīt, ka pasaule kļūst labāka
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.11.17 14:09:39
vilks
ja ir maiņu darbs, visu ko var paspēt.. no vienas maiņas uz otru.
bet briesmīgi gan tas ir.


Ja maiņa ir diennakti vai tml. un tad 2-3 brīvas, tad gan. Bet tas ir drīzāk izņēmums.
Savā darbā (IT nozare) es uzskatu un paužu viedokli, ka darbinieks normāli strādā tikai vienu "normālā dienas darbalaika" slodzi bez piestrādāšanas pa naktīm, citādi cieš kvalitāte un ražīgums. Ar varu nosargāt nevaru, protams.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 72 , pavisam kopa bijuši: 33226