atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Ko darīt, ja dēls ir gejs???
Inese Liepiņā 75
Iesūtīts: 2017.06.15 15:38:44
Sveiki visiem! Neesmu pārliecināta, vai te man varēs palīdzēt, bet nu katram gadījumam vēršos....

Mans 14 gadus vecs dēls atzinās, ka ir gejs. Mani tas sagrāva un tagad meklēju veidus kā viņam palīdzēt.... Viņam jau viss esot skaidrs, bet man šķiet, ka viņu no tā ceļa un šādas dzīves vēl var paglābt...

Lūdzu palīdziet, varbūt jūs zināt, ko lai es daru!

P.S. Es lasīju internetā (krieviski), ka ir tādi terapijas kursi, kur var aizbraukt uz tā kā nometni un tur palīdz bērniņam laboties, saprast, ka tie visi geji nav vajadzīgi. Vai kādi kursi vai nodarbības? Varbūt pie kāda psihologa var aiziet?
AutorsZiņas teksts
Inese Liepiņā 75
# Iesūtīts: 2017.06.15 15:45:54
Es tiešām nezinu, ko lai dara...
Kukainis
# Labojis Kukainis: 2017.06.22 17:20:13
Viens variants- aiziet uz kādu baznīcu (visdrīzāk Jums kā mātei, jo dēls- pašreizējā pozā diez vai tam piekritīs), parunāt ar mācītāju par sevi un dēlu un nest šo jautājumu draudzes aizlūgšanās. Ticīgu cilvēku lūgšanām ir liels spēks.
zambala [95.68.21.118]
# Iesūtīts: 2018.02.27 11:27:59
Saprast:

1) Laulība un ģimene - ir Pienakums nevis Iegriba
2) 14 gadi ir vēl bērna vecums lai kaut ko tādu domātu
3) Netradicionala Orientācija - ja ta Netiks Praktizeta tad tas ir Dieva ziņā, bet ja tiks praktizeta - tad tikai ne mūsu mājā un ģimenē, jo tas ir Greks un nekaunība - gan pret sabiedrību, gan pret Dievu!
sabio
# Iesūtīts: 2018.04.29 10:35:51
Par kristīgā ģimenē augušu dēlu , kas arī gejs- https://www.lsm.lv/raksts/dzive--stils/cilvekstasti/rudolfa-stasts.-kapec-lai-es-izveletos-but-gejs-valsti-kura-gejus-nepienem.a275048/

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 37 , pavisam kopa bijuši: 2744