atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem antikrista nākšanas pazīmes
rainars
Iesūtīts: 2013.10.16 12:15:22
Ja pirms Kristus atnākšanas parādīsies anti-krists, tad derētu padiskutēt par tā valdīšanas pazīmēm, lai būtu modri.
AutorsZiņas teksts
rainars
# Iesūtīts: 2013.10.16 12:31:13
"Pielūkojiet, ka neviens jūs nepieviļ.
5 Jo tad daudzi nāks Manā Vārdā un sacīs: Es esmu Kristus, - un tie pievils daudzus.
6 Bet jūs dzirdēsit karus un karu daudzināšanu. Esiet nomodā, nebīstieties, jo tam jānotiek; bet tas nav vēl gals.
Jo tauta celsies pret tautu, valsts pret valsti, un būs bada laiki un zemestrīce dažās vietās.
Bet tas viss būs tikai lielo bēdu iesākums.
Tad tie jūs nodos mokās un jūs nokaus, un jūs būsit visu tautu ienīsti Mana Vārda dēļ.
Un tad daudzi apgrēcināsies un viens otru nodos, un viens otru nīdīs.
Un daudzi viltus pravieši celsies, un tie daudzus pievils.
Un, tāpēc ka netaisnība ies vairumā, mīlestība daudzos izdzisīs.
dafne
# Iesūtīts: 2013.10.16 13:40:55
rainars
Ja pirms Kristus atnākšanas parādīsies anti-krists, tad derētu padiskutēt par tā valdīšanas pazīmēm, lai būtu modri.
derētu..un kādas tās būtu?
rainars
# Iesūtīts: 2013.10.16 14:21:02
.... kuras katram ir atklāts..... . piem.: tāpēc ka netaisnība ies vairumā, mīlestība daudzos izdzisīs.
analīze: ko katrs varētu darīt lai to sevī nepieļautu, un kā? kāda ir svēta mīlestība?
: Mīlestība ir lēnprātīga, mīlestība ir laipna, tā neskauž, mīlestība nelielās, tā nav uzpūtīga. Tā neizturas piedauzīgi, tā nemeklē savu labumu, tā neskaistas, tā nepiemin ļaunu. Tā nepriecājas par netaisnību, bet priecājas par patiesību.
Tā apklāj visu, tā tic visu, tā cer visu, tā panes visu. Mīlestība nekad nebeidzas,


Ko es sirdī sajūtu kad kāds cits , kaut kāzā ziņā nepilnīgs man kaut ko pasaka?
Vērotājs
# Iesūtīts: 2013.10.16 14:21:35
Ja par tevi citi nav sajūsmā, vai tādēļ tie saucami par antikristiem? Tu seksa trūkumu uzskati par pasaules galu?
rainars
# Iesūtīts: 2013.10.16 14:29:55
Es sāku palikt sajūsmā kad par mani nav sajūsmā.....

Katram pašam jau būs jāstājas Kristus soģa priekšā un jāatbild vai Kristu pieņēmis un zinādams izrādīt žēlastību esmu pieprasījis likuma bardzību pret citādāki domājošiem tos aprunājot un tiesājot.
Ingars
# Iesūtīts: 2013.10.16 20:15:00
Antikrists spēj arī būt pieklājīgs, galants, humānistisks, universāls "mesija" priekš ikviena. Viņš spēj imitēt mīlestību, BET viltus mīlestība nekad neaizsniedz dvēseles dziļumus, tā nekad netiek tālāk par virspusēju pseidogarīgu reliģiozu ekstāzi. Kristus Mīlestība vienmēr iet dziļumā, tā nav ārišķīga, bet gan nāk no iekšas uz āru.
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 97 , pavisam kopa bijuši: 34189