atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem garīdznieks
rainars
Iesūtīts: 2012.10.26 19:48:27
Kas tas tāds?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 .
AutorsZiņas teksts
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2012.10.31 17:06:02
Ingars
daudzi ir novērsti no Kristus un pievērsti elkdievībai, klerikālās sistēmas pielūšanai
Ludzu, nosauc kādus piemērus, kur konkrēti cilvēki atzist un atklāti pasludina un apliecina, ka viņi pielūdz `klerikālo sistēmu`.

Ja kāds ko labu ir spējīgs, tad tam tas ir no Dieva
Amen.

un, ja kāds kādu pievērsis Kristum, tad tas nav klerikālās sistēmas nopelns, nedz arī tā fakta, ka pievērsējs bijis klerks, bet gan tas, ka klerikālā sistēma ir sagūstījusi Draudzi un parazitē uz tās rēķina un tad pēc tam nekaunīgi Draudzes nopelnus pieraksta sev.
Nosauc, lūdzu, vismaz vienu tādu klerku, kurš pievērš cilvēkus Kristum un noliedz, ka tas ir pirmkārt Kristus nopelns? Lūdzu, nosauc.
Ēvalds Bērziņš
# Labojis Ēvalds Bērziņš: 2012.10.31 17:06:36
Ingars
Vai aicinot ticīgos klausīt Dievam vairāk nekā cilvēkiem es nodaru postu?
Jā, ja Tu aicini neklausīt Dieva ieceltiem cilvēkiem.

EB:Kas ir `klerikālā sistema`?
I: Draudzi es neapsūdzu, taču tā nu ir sanācis, ka labības laukā ienaidnieks iesējis nezāles. Kas ir Draudze un kas ir klerikālā sistēma? Draudze ir Kristus Līgava, bet klerikālā sistēma – palaistuve Bābele.

Par Draudzi viss ir skaidrs. Bet Tu man parādi to `klerikālo sistēmu`, kas tas ir, izskaidro darbības principus. Citādi iznāk tukšu malt.

EB:Vai Tu varētu minēt dažus iemeslus, kāpēc Tu neesi uzurpators?
I:Es nepretendēju uz Kristus vietu Draudzē, bet tieši otrādi – norādu, ka Viņam Vienīgajam pieder visa Vara un Autoritāte pār Draudzi.

A kā ar garīdzniekiem, kuriem Kristus ir savu Varu un Autoritāti devis specifiskai kalpošanai?
Raimonds
# Iesūtīts: 2012.10.31 17:28:30
Ingars
brāļojoties, mīlinoties un bužinoties jāatceries, ka arī vienā atsevišķā draudzē cilvēki ir tik dažādi! Nav jau tikai patīkami sakoptas māsas, kuras varēsi apkamt un sabučāt. (pagaidi vai to vispār ļaus, jo tas nav viņu pienākums). Ir gados vecākas kundzes, bārdaini onkuļi, spuraini tīņi, raudoši zīdaiņi... ir veselāki, ir slimāki, ir cilvēki ar nopietnām garīgās veselības problēmām. Un ja Tu nāksi draudzē, palīdzēsi, kalposi, viņi arī Tevi iemīlēs kāds esi.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.31 17:31:14
Ingars
Oi, muldoni, palasi vēlreiz par to pašu Bērtuļu nakti un paskaiti, vai tikai laji tur nebija vairākumā starp galvu griezējiem Bet tam nav nozīme.
Traģiskākais ir tas, ka tu uzskatāmi esi aizgājis pa pieskari. Un tur ne klēri, ne klerki, ne garīdznieki, ne Svētais Gars ir vainīgs. Diemžēl, tas ko Raimonds pasaka par dažām pazīmēm, būtu liekams aiz auss. Kristus var dziedināt arī Tevi, bet nevajag kautrēties meklēt palīdzību
rainars
# Iesūtīts: 2012.10.31 17:37:35
Nu ja esam garīgi tad ievērosim lūdzu Pāvila ieteikumus?
Bet zini to, ka pēdējās dienās iestāsies grūti laiki, jo cilvēki būs patmīlīgi, mantas kārīgi, lielīgi, augstprātīgi, zaimotāji, nepaklausīgi vecākiem, nepateicīgi, neganti, cietsirdīgi, nesamierināmi, apmelotāji, nesavaldīgi, nesavaldāmi, labā nīdēji, nodevēji, pārsteidzīgi, uzpūtīgi, mīlēdami vairāk baudas nekā Dievu, izrādīdami ārēju svētbijību, bet tās spēku noliegdami; un no tādiem izvairies.

Nu ja mēs viens otram tādi šķietam tad pa ko neibeigt un izlīgt, gadās tak ka pārsteidzamies?

Re ko te iesaka kādam garīgam vīram Pāvils, domājams vērā ņemams vārds citiem ar kas grib svētbijīgi dzīvot.

Jo arī mēs kādreiz bijām neprātīgi, nepaklausīgi, maldījāmies, kalpodami dažādām iekārēm un priekiem, dzīvodami ļaunprātībā un skaudībā, ienīsti un cits citu nīzdami. Bet, kad atspīdēja Dieva, mūsu Glābēja, laipnība un mīlestība uz cilvēkiem, Viņš mūs izglāba, nevis taisnības darbu dēļ, ko mēs būtu darījuši, bet pēc Savas žēlsirdības, ar mazgāšanu atdzimšanai un atjaunošanos Svētajā Garā, ko Viņš bagātīgi pār mums izlējis caur Jēzu Kristu, mūsu Pestītāju, lai, Viņa žēlastībā taisnoti, mēs kļūtu cerētās mūžīgās dzīvības mantinieki. Šis vārds ir patiess; un es gribu, lai tu par šīm lietām stipri stāvi, ka tie, kas Dievam tic, cenšas veikt labus darbus. Tas cilvēkiem ir labi un vajadzīgs. Bet no ģeķīgiem strīdiem un cilts rakstiem, ķildām un bauslības kariem izvairies. Tie ir nederīgi un tukši. Cilvēku, kas turas pie maldu mācības, vienreiz un otrreiz pamācījis, noraidi, zinādams, ka tāds ir samaitāts un grēkodams pats sevi notiesā.

Vai mēs mākam vienu otru reizi izteikušies apstāties ja nepiņem, kā saka nokratīt putekļus. Vai reizēm aizmirstam kādam garam kalpojam.
Varbūt ir tā ka ieņemamais amats neatļauj atkāpties, jo redzi ``man tak taisnība``

Te jau arī parādās kāpēc ieliku šo diskusiju par garīdzniekiem , vai mēs spējam tā sevi pierādīt , vai mēs melojam pret patiesību.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.31 19:43:06
rainars
Te jau arī parādās kāpēc ieliku šo diskusiju par garīdzniekiem , vai mēs spējam tā sevi pierādīt , vai mēs melojam pret patiesību.

Nu beidzot takš atzinies savā motivācijā.
Un kā rādās... `jūs` nespējat sevi pierādīt Kristus draudzē normālā veidā un nekas cits neatliek, kā melot pret patiesību

skumji, bet patiesība
rainars
# Iesūtīts: 2012.10.31 20:27:15
Miers? Miers! Miers.
dafne
# Iesūtīts: 2012.10.31 22:43:45
Aivarssabaidiji Rainaru aŗ tik skarbu patiesību
aivars lapsans [83.187.152.160]
# Iesūtīts: 2012.10.31 23:05:02
dafne

ja,laikam nesapratu

.Mans uzdevums ir cilvēku ievešana draudzē,
kurās draudzēs..LELB draudzēs,tajās..par kuram raksti,ka viiss ir galigi garām?...piedod,bet es nespeju iedomaties ka tas notiek


Kāds atkal dzēš sarunas. Lai Dievs ir viņa soģis.
Dafne, kristieša uzdevums primāri ir ļoti vienkāršs - lai cilvēks pieņem Jēzu savā sirdī. Viss. Tev nav šim cilvēkam jāseko pa pēdām. Dievs vņu vedīs tālāk. Ja šis cilvēks gribēs , viņš atradīs tevi un tu varbūt viņam palīdzēsi un būsi gadiem kopā ar viņu kalpošanā.
par sliktām draudzēm. Jā , jāatzīst ka manā praksē ir tādas bijušas. Cilvēki novesti līdz izmisumam utt. ko tur padarīt. Dievs soģis šādiem ganiem.
aivars lapsans [83.187.152.160]
# Iesūtīts: 2012.10.31 23:08:57
rainars

rainar, kā tur īsti ir , vai Tu ar kādu piem. Saulkrastu draudzē esi kašķējies ? Cik esmu viesojies tajā draudzē , esmu tikai labas atsauksmes par Tevi dzirdējis. vai Tevi te neapmelo?
dafne
# Iesūtīts: 2012.10.31 23:15:43
aivars lapsans [83.187.152.160]un kā td paliek ar to,ka sadam cilv.ir jadzird DIEVA vārds un jasanem sakramenti...?tas nav vaiŗs svarigi?galvenais,lai JĒZUS ieaicināts sirdī(kur šitas ir rakstīC?)
Raimonds
# Iesūtīts: 2012.11.01 00:07:10
aivars lapsans [83.187.152.160]
Problēma ir tajā, ka čaļiem bez šīs luterāņu mācītāju un draudžu "mīlestības" tēmas nekas cits laikam vairs neinteresē, ka tas ir kļuvis par viņu martīriju t.i. regulāru pienākumu to atgādināt.
Ja čaļiem, nav žēl moderātora, tad vismaz sevis būtu žēl.
rainars
# Iesūtīts: 2012.11.01 13:50:36
Apmelotājiem pašiem ar to būs jātiek galā. Ko darīt ka to patiesību ir grūti nest. Labi ka man ir Dieva Vārds pie kā tverties, tur ir tik daudz apsolījumu ka tos vien atkārtojot un tiem ticot ielīst Dieva prieks un miers, jo Viņš tak savā gaismā spēj izgaismot katru lietu. Esmu ar lasījis ka mēs esam tie kas atkāpjas ne uz pazušanu , bet tie kas ar pacietību iemanto apsolījumus.
Šodien teiksim Dievs nomierināja un iepriecināja ar Ecehiēla grāmatas 28.nodaļu un 50. psalmu, protams ar citām rakstu vietām ar , bet šīs kā balzāms. Nu neskar vairs man ērkšķi, lai skatās katrs pats ko nodara Dieva kaut vismazākajam.
Miers ir ar tiem kas Mieru tur, kas savu muti nesavalda ļauniem vārdiem tā kalpošana Dievam ir veltīga.
Tos jau ar sauc par Dieva svētajiem , kuri cieš ļaunumu taisnības dēļ. Nu ko , gan bībelē aprakstītās liecībās , gan baznīcas vēsturē daudzi ir vajāti.......... . Mēs lūdzamies Dievs svētī mūsu vajātājus.
dafne
# Labojis dafne: 2012.11.01 14:41:39
rainarspalasies par kristiešu vajasanam musulmanu parn.zemēs,par to kā ar viniem izrēķinās...varbūt sametīsies kauns šo par vajāšanu saukt
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 61 , pavisam kopa bijuši: 33761