atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Freiberga=Jēzus?
Aivars
Iesūtīts: 2012.07.01 21:32:51
Interesants raksts - http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/427411-vaira_vikefreiberga_mesija_latvijai

Vai Baznīcai vajadzētu kaut kā reaģēt uz šādiem gājieniem?
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2012.07.01 21:32:59
tāds jautājums
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.07.02 01:56:57
Kad nākas dzirdēt kāda žēlabas, ka praviešus dzimtenē nemīlot, man tas vedina uz domām par stulbumu vai zaimošanu.
Bet šādus parastos ļautiņus Vaira ir pārspējusi visā.
Vai Baznīcai ko darīt? Man liekas, ka Baznīcas uzdevums ir vairāk proaktīvs nekā reaktīvs. Un, man šķiet, visiem tāpat ir skaidrs, ka šāds pašsalīdzinājums ir zaimojošs.
Juris Saivars
# Iesūtīts: 2012.07.02 04:59:47
Par ko uztraukties? Vajadzētu priecāties, ka vismaz kāds no valsts vadītājiem pazīst Bībeli tiktāl, ka spēj to citēt …
Rakstus sev par labu piesauc pat velns – kādēļ lai to nedarītu politiķis?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.07.02 07:45:09
Juris Saivars
Rakstus sev par labu piesauc pat velns – kādēļ lai to nedarītu politiķis?

Un vai tas ir slavējams?
Juris Saivars
# Iesūtīts: 2012.07.02 08:10:36
Mārtiņš
Slavējami būtu atpazīt ragus - kur tie spraucas cauri ...

Bet reaģēt pāri par to - ar LELB spējām un prasmēm Public Relation jomā? Lai Dievs jūs no tā žēlīgi pasargā ...

Labāk pastāstiet, kāpēc emeritūrā nonāca bīskaps V. Lapelis? Kas ir tā "aliamve gravem causam", kā dēļ jādodas trimdā uz Poliju? (tikai nevajag stāstīt par "sevis izsmelšanu" - Jānis Pāvils II ir labs piemērs, kā sevi izsmēlušie drīkst doties pelnītā atpūtā).
dafne
# Iesūtīts: 2012.07.02 08:53:55
Domāju tā ir ņirgāšanās par Kristu,kristiešiem...un vispār LATVIJAS iedzīvotājiem.Domājams,ka V aira tāpatās ar saviem izteikumiem iŗ zaudējusi cieņu gan kristiešu gan arī nekristiešu acīs,ne tikai ar izteikumiem,bet arī ar attieksmi...brīdī kad vienkāršai tautai iet sūdīgi.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.07.02 09:40:19
Juris Saivars
Labāk pastāstiet, kāpēc emeritūrā nonāca bīskaps V. Lapelis?

Gribi teikt, ka Lapelis ir (bija?) kāds LELB bīskaps slepenībā ?
Juris Saivars
# Labojis Juris Saivars: 2012.07.02 16:01:58
Mārtiņš .. LELB bīskaps slepenībā

Proti - viņam bija neadekvāti liels iespaids uz luterāņiem un tādēļ Vatikāns aizsūtīja šo tālāk no grēka ... тоже вариант, однако
Aivars
# Iesūtīts: 2012.07.02 16:46:45
Juris Saivars
Nu vēl šito Tev vajadzētu sajūgt kopā ar Veročkas limuzīnu lietu, un žurnālistiem būtu ko rakstīt
Juris Saivars
# Iesūtīts: 2012.07.02 18:22:08
Aivars Tu gribēji teikt, ka V.Lapelis atkāpās reaģējot/protestējot pret VVF izšķērdību un aicini citus baznīcu vadītājus darīt to pašu?
Viltnieks!
ἰχθύς
# Iesūtīts: 2012.07.12 11:10:34
Patiesībā visai nopietni būtu vērts padomāt, kāpēc valsts prezidenti Latvijā tiek tik smagi piemeklēti: Zatlers tika pie vēža; VVF- pie lāsta "kaut tu lepns paliktu" piepildīšanās. Tam droši vien ir kādi iemesli garīgajā pasaulē un baznīcai tur visnotulīm būtu savs vārds sakāms.
Raimonds
# Iesūtīts: 2012.07.13 23:59:51
ἰχθύς
Diezvai slimību diagnoze automātiski ir saistāma ar kādām garīgām sakarībām. Vēzis diemžēl nešķiro nevienu.
Bet vai prezidentu "šikošana" nebija ar mērķi savus valstiskos simbolus un līdz ar to sevi parādīt pasaulei no labākās puses? Vai ne elitārisma un nacionāli - garīgā aristokrātisma kopšana?
succubus
# Labojis succubus: 2012.07.20 02:10:26
Nū, bet varbūt arī viņa jau nāvei gatavojas? Man liekas, ka tas kā reiz bija Jēzus dotais pamatojums, kāpēc viņam var liet to eļļu virsū... Vajadzēja izlasīt visu gabalu, pirms citēja :p
dafne
# Iesūtīts: 2012.07.20 15:47:16
succubus
njā..par sisanu krustā..arī
gan jau ka ir lasiijusi
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 54 , pavisam kopa bijuši: 32926