atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem par pentakostāļiem jeb vasarsvētku draudzēm
Ingars
Iesūtīts: 2007.11.25 16:15:46
man kā ierindas kristietim gribētos zināt, kāda ir LELB nostāja attiecībā pret šo kustību. Pentekosti - kāda ir viņu mācība bībeles gaismā?
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
rainars
# Iesūtīts: 2008.10.05 19:18:04
Miers ar tevi brāl.Miers mūs baro bet nemiers posta mūs.Ja tev ir ticība un nav mīlestības tad nekas nesanāk.Ticībā un mīlestībā tās lietas bīdīsies tuvāk Dievam.
rainars
# Iesūtīts: 2008.10.05 19:28:17
Ap 2:38 Bet Pēteris tiem atbildēja: "Atgriezieties no grēkiem un liecieties kristīties ikviens Jēzus Kristus Vārdā, lai jūs dabūtu grēku piedošanu un saņemtu Svētā Gara dāvanu. 39 Jo šis solījums dots jums un jūsu bērniem un visiem, kas vēl ir tālu, ko Tas Kungs, mūsu Dievs, pieaicinās."
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.06 11:41:54
rainars, bet vai var būt mīlestība pret apzinātie maldiem un stūrgalvību! Žēlastība tevi vada uz atgriešanos, nevis "piever acis" uz maldiem!

Mīlestība pret bērnu nenozīmē, ka tu ļausi viņam pīpēt tikai tāpēc, ka tu šo mīli, un atņemot viņam cigaretes, vai pat varbūt pārmācot, tu viņu sāpināsi!

Rainars... te tāds jautājums... ja tu kaut kur kādā Dievišķā jautājumā maldies, vai TU to gribētu zināt? Un vai tev liekas, ka tev patiktu uzzināt ka tu esi gadiem ilgi maldījies kādā jautājumā? Kam tu galu galā dosi priekšroku, Dieva Vārdam vai personīgajiem uzskatiem par Dieva Vārdu?
rainars
# Iesūtīts: 2008.10.06 13:38:26
Mulders ,klau ,a, kā tu zini visu tik pareizi un nekļūdies.
Cik aceros ka no apustuļiem viens bij perfekts vecās derības zinātājs ar izglītību.Ja nemaldos tad kāds muitnieks kas bij izglītots un iiespējams zināja veco derību,pārsvarā bij vienkārši ļautiņi.Saprašana tāda ka vajadzīgo piepravīs Dievs ar Svētā gara starpniecību.Gribās teikt ka atslābsti.Ar ko nerunā tiešaja esi visiem jau doskā noriebies ar savu ļerkstēšanu.Redz tā arī ir patiesība,kur no tās aizmugsi.Tas takšu kristīgi kā saki ja kāds neredz baļķi savā acī tad tuvākajam jāņem brālis uz diskusiju un ja tad vēl nē tad jāpieaicina vēl kāds.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.06 15:26:20
rainars, Apustuļi bij izgājuši 3 gadu semināru pie paša Dieva Dēla! Man būs grūti to nosaukt par "vienkārši ļautiņi"

Es nesaku, ka es visu perfekti zinu! Es jautāju, vai TU gribētu, lai pats Dievs tevi izlabo, gadījumā, ja tu kaut kādās būtiskās lietās maldies?

Piemēram es noteikti gribu un man ar Dievu ir sarunāts, ka viņš labo maldus manā izpratnē - pietam ar metodēm, ko VIŅŠ uzskata par iedarbīgām!

Man acīs varbūt ir sters baļķu un vesels malkas krāvums!
Jautājums ir vai arī Dieva Vārds ir tik pat nekvalitatīvs? Un atkal tu neatbildēji, ja tev ir skabargas acīs, vai tu gribētu lai Dievs tās izlabo?
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.10.06 15:30:22
Mulders
Apustuļi bij izgājuši 3 gadu semināru pie paša Dieva Dēla!
Sorre par offtopu, bet evaņģēliji nav gluži vienisprātis par to, vai misija bija 3 vai tikai 1 gadu ilga...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.06 15:40:28
Sorre par offtopu, bet evaņģēliji nav gluži vienisprātis par to, vai misija bija 3 vai tikai 1 gadu ilga...

???
rainars
# Iesūtīts: 2008.10.06 16:25:35
Svarīga ir pestīšanas vēsts un redzēt Dieva brīnumus visapkārt un atgriezties no grēkiem par piemēru ņemot Jēzu Kristu kungu,draugu,pestītāju.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.06 16:40:09
rainars, a jēga no vēsts, kurai tu netici?
rainars
# Iesūtīts: 2008.10.06 16:52:41
Mulders lai Dievs tev dod mieru Svētajā garā ar Jēzus Kristus starpniecību.
Kak krievi saka :gorbatova toļko mogila izpravit
Ingars
# Iesūtīts: 2008.10.06 21:17:32
rainars

bet tā nav nekāda mīlestība, ja netur Jēzus vārdus. Mums protams jāmīl brālis, kaut arī viņš maldās un necienīgi valkā Dieva vārdu, tāpat, kā arī Dievs viņam piedod un mīl, bet šis brālis toties Jēzu nemīl, jo netur Viņa Vārdus. (tas nav konkrēti par šo mācītāju)

Mīlēt nozīmē nodoties

19 Tāpēc eita un darait par mācekļiem visas tautas, tās kristīdami Tēva, Dēla un Svētā Gara Vārdā,
20 tās mācīdami turēt visu, ko Es jums esmu pavēlējis. Un redzi, Es esmu pie jums ik dienas līdz pasaules galam."
rainars
# Iesūtīts: 2008.10.06 21:31:28
A,kā tu zini ? Vienu iekaluši un viss.Palasiet Bībeli vairāk un nevis savā paštaisnībā ,bet paprasiet debesu tēvam Jēzus Kristus Dzīvajam Dievam par atklāsmēm.Ar mīlestību ,ar mīlestību.Ar naidu strādā sātans.Zinu baptistus kas ar kristīgām dziesmām uzstājas luteriskās draudzēs,nu un.Dievu Slavē uz nebēdu .Gars lai atnāk izdedzināt ļaunumus,nāk pa acīm ārā ka nemetās.Ne jau ar kādu dzezu ,bet klasisku mūziku.Jums ka tikkai kādu nolikt ka ne pa jūsu spalvai.Soģi sametušies ka vai ausis niez.Jums ir kāda teoloģiskā izglītība ka varat pelt un pelt-farizeji štoļi,psihologi.Da tādi paši grēcinieki kā visi pārējie tik svēti izliekaties ka spīdērt vien nesāk.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.10.06 22:26:29
rainars

nav jau runa par to, mēs tagad runājam par dažādām lietām. Mīlestība un patiesība nav viena otrai pretī, bet gan mīlestība priecājas par patiesību. Un varbūt tu varētu uzmanīgāk izlasīt, ko rakstīju, tad pamanītu, ka tieši uzsveru, ka nenolieku nevienu cilvēku, bet gan runāju tīri par mācību, kā ir pareizi.

Jau arī iepriekš pateicu, ka tās ir tikai manas personīgās domas, ka nepasniedzu to, kā absolūtu patiesību.

Var jau tad tikpat labi pateikt - mums nekā nevajag, mums ir mīlestība un tad grimt jūsmīgā salkanā emocionalitātē, uztvert Dievu kā kaut kādu Mcdonalda hamburgeru pārdevēju, ātri, lēti un vienkārši.

No ikviena tiek prasīta arī atbildība. Dievu slavē arī musulmaņi, hinduisti, panteisti, Jehovieši un Mormoņi, bet vai visi Viņu patiesi mīl, vai visi Viņam klausa, vai visi Viņu pielūdz garā un patiesībā vai tikai sarīko kārtējo koncertu, kur meklē cits cita godu, emocijas un piedzīvojumus vairāk nekā dzīvo Dievu?

Un ja jau tik tāl aizrunājāmies, tad kāda ir kristības būtība - tā ir simbols, vai tomēr Dieva darbs?

Soģis tiesā pašlabuma meklēdams, soģis tiesā cilvēku, soģis nemeklē patiesību. šeit ir runa tīri par Dieva vārda neizkropļošanu.

Atgriežoties pie kristības formulas - pietiek Jēzus vārdā vai tomēr vajag sacīt tēva Dēla un Svētā Gara vārdā - es tiešām nezinu, tikai izsaku savas personīgās domas - Jēzus mums atstāja tieši šādus norādījumus. tevis citētā rakstuvieta runā vispārināti.

Bet ja jau daži ir tik lieli un gudri lai noliktu luterāņus par kristības ārējo formu, ka lūk jādara tieši tā kā ir rakstīts, citādi neskaitās, tad kāpēc gan neturas un neievēro visu Dieva vārdu precīzi, ja jau ir tādi burta kalpi?
rainars
# Iesūtīts: 2008.10.07 13:18:20
Apmērām tā ka vairāk vai mazāk gribam kalpot burtam.Lai Dievs Dod mums savu mieru caur Jēzus Kristu ar Svētā Gara starpniecību.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2008.10.08 23:18:43
Ingars
Kāda ir nostāja pentakostu jautājumā? - Viens Jānis to sauc par brīvbaznīcu , viens sarkanā kvēlē par harizmātiem utt. Bet arvien biežāk lelba brāļi un māsas pentakostus sauc par ticības prāļiem, proti, nav nekāda atšķirība. Liturģijā protams ka ir atšķirība. Bībeles gaismā pentakosti ir pedanti.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.10.09 08:09:44
rainars

nejauc burta kalpību ar paklausību Dieva vārdam.

5.Mozus grāmata (Deutoronomy) 4. nodaļa

1 Un nu, Israēl, klausies likumus un tiesas, kuras es jums mācu darīt, lai jūs dzīvotu un ienāktu un iemantotu to zemi, ko Tas Kungs, jūsu tēvu Dievs, jums dod.
2 Nepielieciet pie tā vārda, ko es jums pavēlu, neko klāt, nedz no tā ko atraujiet, ievērojiet Tā Kunga, jūsu Dieva, baušļus, ko es jums pavēlu.

Paklausība draugs, paklausība.

34 Nedomājiet, ka Es esmu nācis mieru atnest virs zemes; Es neesmu nācis atnest mieru, bet zobenu.
35 Es esmu nācis cilvēku savest naidā ar viņa tēvu un meitu ar viņas māti, un vedeklu ar viņas vīramāti.
36 Un viņa paša māju ļaudis būs cilvēka ienaidnieki.
37 Kas tēvu vai māti vairāk mīl nekā Mani, tas Manis nav vērts, un, kas dēlu vai meitu vairāk mīl nekā Mani, tas Manis nav vērts.

Jēzus nenāca mums dot pasaulīgu mānīgu, šķietamu mieru, bet gan debesu mieru. Tas miers ir vienprātīgā ticībā. Lai nu paliek par šo baptistu mācītāju, kurš kristīja Jēzus vārdā, viņš visu darīja pareizi, nemaz nenāk prātā viņam piesieties

Bet vienmēr atceries, ka burta kalpība ir tad, ja tiek pasniegta taisnība bez žēlastības. Mums vienmēr un visur ir jāsaskata Jēzus Kristus krustā sistais, žēlastība un grēku piedošana.

Burts nokauj, bet Gars dara dzīvu.

Bauslība nokauj, bet žēlastība dara dzīvu

Miers ar tevi brāl Jēzū Kristū, mēs visi ticīgie esam Viņa asinīs šķīstīti, kas bijis tas ir pagājis, viss ir tapis jauns. Ja mēs esam pazemīgi un sirdī gribam mainīties, tad varam neskatīties uz saviem grēkiem, bet uz Viņa žēlastību, tad Viņš izdzēš visus grēkus, ka tie vairs netiek pieminēti nedz Dieva nedz cilvēku priekšā, tad mēs varam brīvi kalpot Garam ne burtam, jo apsūdzības raksts pret mums ir izdzēsts
Ingars
# Iesūtīts: 2008.10.09 08:12:28
Aivars Lapšāns

Un ne tikai pentakostus, bet arī baptistus, katoļus, pareizticīgos, metodistus, anglikāņus, kalvinistus, un visus visus, kas tic uz Jēzu Kristu. Mana līgava ir no vasarsvētku draudzes, ir lietas, kurās palikam katrs savās domās, taču pamats mums ir viens.

Atšķirība ārējās lietās mani neuztrauc, bet gan mācībā. Man nav nepieņemamas tās zīmes un brīnumi, kas notiek vasarsvētku draudzēs, tieši otrādi - es tam ticu, jo tā rakstīts bībelē
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2008.10.09 22:48:08
Ingars
O super, tad Tevi līgava sapurinās...
ES tikko biju par vedēju un muzikantu(vienlaicīgi) kāda superīga pārīša savešanā , kāzās. Arī viņam līgava ir no prieka vēsts, bet džeks no luterāņiem. Līgava apciemoja Via de Cristo kustību luterāņos un nošokējās , ka tur viss kā pie vasarsvētkiem?!....
Bet apsveicu. Līgava...cik tas superīgi skan! Ja vajag kāzās mūziku... zvani 29478432
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 150 , pavisam kopa bijuši: 5734