atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Taivaans ieksh "Jauna Nedeelja"
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2011.12.07 14:00:23
Vakar E.Zarinja raidiijumaa citastarpaa bij teema par Islaama pavasari un islaama izplatiishanos eiropaa...

Sarunaa bij arii Taivaanonkuls... Vinjsh pateica vienu ljoooti pareizu fraazi. Ij visi ateisti un liberaalji var leekt uz eceeshaam cik grib, bet es sheit Taivaanam piekriitu - Eiropu paarnjems Islaams ibo Eiropai nav ierochu ar ko karot pret islaamu, jo Eiropa deelj sava Sekulaarisma nav ekipeeta vispaar saprast probleemu, sekojoshi piemekleet zaales...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2011.12.07 14:39:06
Memekija
nu aizbrauc un ietusē
Memekija
# Iesūtīts: 2011.12.07 14:40:47
Aivars
Nē, nē, pagaidīšu, lai paši atbrauc, ja jau Taivāns tā sola
Nārvalis
# Labojis Nārvalis: 2011.12.07 14:45:15
OK, offtopiks, bet es UK pusotru gadu nodzīvoju siltā vietiņā šancējot, kuru gan pakāsu un nācās atgriezties. Varu garantēt, ka parastam letiņam būs ļoti grūti saprast tur notiekošos procesus, un elementāru toleranci jamais var interpretēt kā vājumu. A īstenībā jābūt īpaši neattapīgam, lai tādu nāciju kā piem. UK nodēvētu par "vāju" vai apdraudētu dēļ austrumu imigrantiem. Mums ir šaura perspektīva, kura droši vien izriet no krievu-latviešu situācijas Latvijā, kas ir līdzīga tikai attāli.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.12.07 14:47:14
Memekija
ka tikai tev nenāktos vilties, ja šīti ar sunītiem sāktu ietekmes sfēras dalīt tavā sētā
neielog. [90.130.170.86]
# Iesūtīts: 2011.12.07 14:51:30
Ctulhu, ļoti labi. Šveicē, piemēram, civiliedzīvotāji muslimu nopirktajās mošeju celtniecības zemēs rok cūkas, par to plaši izziņojot medijos. Muslimi vismaz ierauga, ka ārpus politkorektma putām, tie reāli nav velkomēti, kas arī labi.
Redz, Mulderam liekas, ka ateisti ar islamu kristietību grib izgriezt, tāpat arī redz jau mošejas doma baznīcas vietā. Ignorējot faktu, ka muslimi brauc tur, kur ir silti un turīgi. Uz nabadzīgo rietumeiropu nevienu jebko ar varu nepiespiedīsi braukt un izvērst celtniecību. Naivais.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.07 14:54:17
Aivars taivaans iisteniibaa MAZ teica... ibo raidiijuma formaats taads jociigs. Youtube man neiet iisti, bet tas bij vakardienas "Jauna Nedeelja" raidiijums...

Jaa galvenaa message ir, ka Eiropai nav ierochu pret Islamizaaciju un ka Valdiibas nav ieintereseetas ilgterminja probleemas risinaat, ibo risina tikai siikumainus tuuliiteejas probleemas, kas pashiem traucee shivereeties.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.07 14:56:24
Uz nabadzīgo rietumeiropu nevienu jebko ar varu nepiespiedīsi braukt un izvērst celtniecību. Naivais.

Nepareizi... Tuvajos austrumos peec taivaana vaardiem ir 50 miljoni bada cieteeju... Sorri, bet agri vai veelu vinjem arii Latvija liksies gana turiiga... neba nu Shveica un Francija viena to visu uzjems...
neielog. [90.130.170.86]
# Iesūtīts: 2011.12.07 14:57:58
Jošs Mulders. Kāpēc nav manīti neviena kristieša mītiņa, protestu akcija, ka muslimi par daudz savairojušies? Jeb ir? Gribi savas reliģiskās izdzīvošanas problēmas risināt ar sekulāristu rokām?
Sākat rīkoties paši. Slabo?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.07 14:58:10
Ctulhu, taapee jau taivaanam taisniiba... Eiropai nav ierochu pret Islaamu. Tas ko tu uzskaitiiji bij Ierochi pret tiem, kuri kaut kaadaa formaa respektee Eiropas pashas kultuuru un tradiiciju. Tie kuri to uzskata par BS, pret tiem tas viss nedarbosies... Elementaari!

Tas ir kaa uzskaitiit ka tev maajaas ir aspiriins un zeljonka, un ar to buut paarliecinaatam, ka esi pasargaats no ugunsgreeka.
Nārvalis
# Labojis Nārvalis: 2011.12.07 14:58:27
A kāpēc pret islamizāciju Eiropa nevar izmantot tos pašus ieročus ko pret kristianizāciju? Ja jau jamie nestrādātu, tad jau kristieši šobrīd būtu daudz labākās pozīcijās, bet, kā redzams, jamiem vara vairs piemīt tikai savā iekšējā lokā, kas pārējiem vispār nav saistošs. Secinājums - Eiropai ieroči ir un strādā. Papildus piebilde - jau jau tā nebūtu, tad jau Mulders te pirmīt nebūtu sācis tēlot mocekli, kuru ļaunie ateisti ar visiem līdzekļiem grib iznīcināt.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.12.07 14:59:21
Jošs Mulders
gribētos vienkārši redzēt to raidījumu, jo pēc atreferējuma vien ir grūti ko analizēt.
Papucs
# Iesūtīts: 2011.12.07 14:59:43
Jošs Mulders
agri vai veelu vinjem arii Latvija liksies gana turiiga

Viss liecina, ka mūsu valdība turpinās cītīgi darboties, lai Latvija vēl ilgi nevienam neliktos gana turīga.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.07 14:59:57
neielog, MUMS kaareiz Islaams sagaadaas mazaak galvassaapes nekaa jums... Mees ar shiem tixim galaa, kaa jau reiz tikaam... Kaa jau teicu - strateegjija vienkaarsha... ljaut shitai seergai aizmeest juus, un tad mees shamos nolikvideejam... ij mums ir vecaa labaa jaukaa Kristiigaa eiropa...

neielog. [90.130.170.86]
# Iesūtīts: 2011.12.07 15:00:04
(c)Sorri, bet agri vai veelu vinjem arii Latvija liksies gana turiiga
Te darba pamaz. Un pabalstu iebraucējiem nemaksā, attopies un beidz murgot.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.07 15:00:26
Aivars, vinjiem ir youtube kanaals... taakaa meklee vakardienas raidiijumu un paskaties... btw visas citas teemas raidiijumaa arii bij gana interesantas.
neielog. [90.130.170.86]
# Iesūtīts: 2011.12.07 15:03:28
Mulder, ar muti rīgā, ar darbiem aizkrāsnē. Ko jūs darat te un tagad, lai muslimi lien atpakaļ no kurienes nākuši? Kur ir kristiešu protesti, ārpus intrneta?

Un, kā gan "jūs" tiksiet galā? Baznīca finasnēs jums krusta gājienus?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.12.07 15:08:47
Ctulhu... nu diveejaadi...

Es beedaajos, ka Eiropas slimiiibas aarstnieciibai vaig tik radikaalas zaales, bet es priecaajos, ka kaut kad naakotnee tomeer bezdieviiba sanjems savu un Dievs triumfees...

Kaa teevam ir skumji, ka beernam ir jaaciesh drastiskas aarstnieciibas metodes, bet vinjsh priecaajas gara aciim skatot veselu beerninju naakotnee... Tik nedomaa... Eiropa nebuut man nav tik tuva kaa mani beerni... LV btw ir ekipeeta labaak tureeties pretiim Islaamam, nekaa videeja Eiropas valsts... tur Zviedrija/Britaanija
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.07 15:09:53
Tu gribi ar mani sadarboties jeb mani izniideet?

A taas ir vieniigaas opcijas?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.07 15:11:26
A ko tev taa bezdieviiba ir nodariijusi?

Nu piemeeram... nogalinaajusi tuukstoshiem nedzimushu beerinju, kaapeec mees turpionaam izmirt. Padariijusi sabiediribu par pateereetaajsabiedriibu... Izniideejusi beernu cienju pret vecaakiem... etc. Tobish sachakareejusi visu sabiedriibu un cilveeku domaashanu un uztveri... liidzi chakareejot visu ko vien var sachakareet, saakot ar dabu un beidzot ar sabiedriibu un indiviidiem.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.07 15:12:02

Tresjaa ir ignoreet, bet to mees nepraktizeejam, kaa labi redzams


Var sadarboties selektiivi... Atkariibaa no taa kaada ir sadarbiibas cena.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 7 , pavisam kopa bijuši: 32720