atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Vēsture ielu nosaukumos
Aivars
Iesūtīts: 2011.10.25 23:35:11
2011. gada 15. oktobra `Svētdienas Rītā` lasāms raksts "Pirmo reizi Latvijas vēsturē iela nosaukta luterāņu mācītāja vārdā"
Izlasot nosaukumu, radās šaubas, vai tā tiešām ir, un, vavei, pat interneta resursos momentā atradās, ka jau ir gan Glika iela Alūksnē, gan Stendera iela turpat Mežaparkā. Būtu jauki uzzināt kādas vēl šāda veida ielas ir kurās Latvijas pilsētās
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
garām ejot [98.142.220.35]
# Iesūtīts: 2011.10.31 10:13:41
šoreiz piekrītu Aivars par G.Merķeli.
Arī manā skolas laikā G.Merķelis tika pieminēts kā luterāņu mācītājs, pamatojot ka viņa mācītāja prakse ļāvusi iepazīties ar latviešu dzimtcilvēku stāvokli... un tieši tādu pašu infu es savulaik saņēmu Rīgas Vēstures un kuģniecības muzejā. Var jau būt, ka tā bija kļūda, Merkeļu junioru putrojot ar senioru....
"kļūdīties ir cilvēcīgi..." teica ezītis, nokāpjot no kaktusa...
kļūda vai nē, taču Merķelis man kopš bērnības sanāk saistīts ar luterāņu mācītāju... nu piedodiet, ja varat! (gan mazliet nezinu, kam adresēt atvainošanos - luterāņu mācītājiem, Merķeļa kungam, vai Merķeļa kunga darbu lasītājiem...)
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.10.31 14:27:04
Vakar braucu caur Lutriņiem
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 39 , pavisam kopa bijuši: 35911