atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem J.Rubeņa raksts žurnālā Ir
bitukas
Iesūtīts: 2011.10.22 11:55:33
Gribētos viedokļus no kristiešiem. Ja kāds domā, ka šī ir luterāņu iekšējā lieta tad maldās, jo tas tiek darīts zināms, kā kristiešu viedoklis http://www.ir.lv/2011/10/22/asizes-tiksanas-miers-un-parmainas-no-lugsanas
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . >>
AutorsZiņas teksts
Kleops [212.93.105.38]
# Iesūtīts: 2011.10.27 19:32:41
Aivar, vai es par Dieva valstíbu runâju? Bet par pasauli Kungs saka ko saka! Vai tu domâ, ka pasaule pakâpeniski pârveidosies par Dieva valstíbu?
Kleops [212.93.105.38]
# Iesūtīts: 2011.10.27 19:40:10
Atceries Kristus pravietoto par kariem un karu daudzinâšanu lídz pat galam.
bitukas
# Labojis bitukas: 2011.10.27 19:48:49
Šodien lūgt par mieru, rīt par ekonomiku. Nu tad uzreiz savāciet hinduistus, lai LA aizlūdz
Par autentiskumu runājot.. Vai tās reliģijas adeptiem, kuri mēdza upurēt elkiem sasienot kopā dzemdējošas sievietes kājas, varam pielikt autentiskuma zīmi? Viņi gan jau no visas sirds lūdza... Mums ir atstāta tikai viena autentiskuma pazīme - Jēzus Kristus. Piekarinot birkas, auteniska reliģija, autentiska lūgšana, mēs uzņemamies Dieva lomu

1 Tāpēc tu, cilvēka bērns, ikviens, kas spried tiesu, ne ar ko nevari aizbildināties, jo, spriezdams tiesu par otru, tu tiesā pats sevi, jo, tiesātājs būdams, tu dari to pašu.
2 Bet mēs zinām, ka pār tiem, kas tā dara, nāk pelnītā Dieva tiesa.
3 Vai nu tu, cilvēks, kas spried tiesu pār tiem, kas tā dara, un pats dari to pašu, domā, ka izbēgsi Dieva sodam?
4 Jeb tu pārproti Viņa neizsmeļamo laipnību, pacietību un lēnību, nesajēgdams, ka Dieva laipnība tevi vada uz atgriešanos?
5 Ar savu apcietināto un neatgriezīgo sirdi tu sev pašam krāj sodu, kas nāks pār tevi dienā, kad parādīsies Dieva dusmība un Viņa taisnā tiesa.
6 Jo Viņš ikvienam atmaksās pēc viņa darbiem.
7 Tiem, kas neatlaidīgi dara labu un meklē godu un atzinību Dieva priekšā un to, kas neiznīkst, Viņš dos mūžīgu dzīvību.
8 Bet pār tiem, kas ir spītīgi un neklausa patiesībai, bet seko netaisnībai - dusmas un bardzība!
9 Mokas un izbailes ikvienai cilvēka dvēselei, kas dara ļaunu, jūdam visupirms un arī grieķim!
10 Gods, slava un labklājība ikvienam, kas dara labu, jūdam visupirms un arī grieķim!
11 Jo Dievs neuzlūko cilvēka vaigu.
12 Kas bez bauslības grēkojuši, bez bauslības ies bojā, bet, kas grēkojuši, pazīdami bauslību, pēc tās tiks tiesāti.
13 Jo nevis bauslības klausītāji ir taisnoti Dieva priekšā, bet bauslības darītāji tiks atzīti par taisnotiem.
14 Jo, ja pagāni, kam bauslības nav, sekodami savai dabai, izpilda bauslību, tad viņi, būdami bez bauslības, paši sev ir bauslība.
15 Jo ar to viņi pierāda, ka bauslība ierakstīta viņu sirdīs. To pašu apliecina viņu sirdsapziņa un viņu domu spriedumi, kas cits citu vai nu apsūdz, vai attaisno, -
16 tai dienā, kad Dievs caur Jēzu Kristu spriedīs tiesu par to, kas cilvēkos apslēpts, pēc mana evaņģēlija.

Tie ar kuriem Asīzē lūdza nevarēs attaisnoties, ka neko par Jēzu nezināja, bet ja tiešām nezināja, tad ko darīja kristieši Asīzē, neliecināja un nedarīja par mācekļiem?
Kleops [212.93.105.38]
# Iesūtīts: 2011.10.27 20:02:30
Lúgšana ar citu religiju piekritéjiem ir elementâra kristígâs ticíbas pamata -pirmâ baušla pârkâpums. Citu dievu - Allaha, Šivas, Manitu u.c.likšana blakus vienígajam Dievam.
Kleops [212.93.105.38]
# Iesūtīts: 2011.10.27 20:16:18
Interesanti ka baptists apliecina to, kas bútu jâapliecina luterâniem, bet daži no tiem, škiet, vnk baidâs iet pret “diždomâtâju” Rubeni, lai ko tas sacerétu.
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2011.10.27 20:25:52
Pirtniece
>bet gan par to kādu signālu mēs dodam cilvēkiem, kuri Kristu nepazīst.
ka visi ceļi ir vienādi labi?


Tu to saki.

bitukas
Šodien lūgt par mieru, rīt par ekonomiku. Nu tad uzreiz savāciet hinduistus, lai LA aizlūdz

Tā arī ir tikai tava loģika.

Tie ar kuriem Asīzē lūdza nevarēs attaisnoties, ka neko par Jēzu nezināja, bet ja tiešām nezināja, tad ko darīja kristieši Asīzē, neliecināja un nedarīja par mācekļiem?

Par Kristus mācekļiem dara Dievs, ne cilvēki.
Bet labāk bažītos par tiesāšanu paša ievietotās Rom.2 kontekstā un nevis kā attaisnosies citi.



Klau, vai visi, kas nobažījušies, ka kāds kristietis lūdz kopā ar citticīgajiem (pie kam par ko - par mieru!), ar šādu ticību arī rīkojas ikdienā? Vai jūs nevienu vēlmi neizsakāt kopīgi ar nekristiešiem?
bitukas
# Iesūtīts: 2011.10.27 20:31:45
Mārtiņš
Tā arī ir tikai tava loģika.
Piekrītu, tas bija nekorekti. Tomēr, kur ir robežas, un kas ir lūgšana?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.10.27 20:35:11
Kleops [212.93.105.38]
Bet Viņš taču nesaka, ka kristietis nedrīkst ilgoties pēc miera, un tam obligāti ir jāiesaistās kara daudzināšanā. Ne?
bitukas
# Iesūtīts: 2011.10.27 20:38:07
Mārtiņš
Klau, vai visi, kas nobažījušies, ka kāds kristietis lūdz kopā ar citticīgajiem (pie kam par ko - par mieru!), ar šādu ticību arī rīkojas ikdienā? Vai jūs nevienu vēlmi neizsakāt kopīgi ar nekristiešiem?
Kā izpaužas lūgšana KOPĀ ar neticīgajiem. Viņu KLĀTBŪTNĒ gan esmu lūdzis. Bet raksts bija par to, ka lūgšana ar citu reliģiju piederīgajiem ir atbilde uz šodienas problēmām!
bitukas
# Iesūtīts: 2011.10.27 20:39:49
Kāpēc mēs uz savām lūgšanu brokastīm neaicinām dievturus, vai budistus? Krīze beigtos un latvieši ar krieviem vienotos dejā
Aivars
# Iesūtīts: 2011.10.27 20:46:59
bitukas
Kāpēc LA būtu jāpulcē hindusti? Manuprāt nav korekti tā interpretēt J. Rubeņa rakstīto. Ja kas, tad viņu esmu mazāk manījis burzamies kaut vai lētā `ekumenisma` burziņos, kā dažus fundamentālistus.
Viņa raksts taču nav aicinājums uz tusēšanos tusēšanās pēc, bet gan norāde, ka vienkāršotais multikulturālisms sevi ir izsmēlis, un tikai no sirds meklējot un iepazīstot Dievu ir atrodama izeja no strupceļa, un nedrīkst likt vienlīdzības zīmi starp kristīgu pārliecību un reliģisku genocīdu. Es personīgi varbūt redzu Jāņa Pāvila 2 organizētajā pasākumā kaut ko citu, bet sarpotu, ka J. Rubenis to rāda kā kontrastu kaut vai tam pašam bēringam-breivīkam, ko kaut vai šī paša foruma bezdievji vienā brīdī kārīgi steidza par Kristus kareivi iztēlot
Aivars
# Iesūtīts: 2011.10.27 21:12:21
bitukas
Kāpēc mēs uz savām lūgšanu brokastīm neaicinām dievturus, vai budistus?
Vispār interesants jautājums. Kā Tu skaties, ka valsts svētku dievkalpojumā lūgšanu teica arī brīvmūrnieku "Golden Dawn" klubiņa pārstāve VVFreiberga, vai E.repše, kurš lūdza `saules mūžu Latvijai"? Kā Tu skaties uz jūdaistu un neticīgo klātbūtni tādās lūgšanu brokastīs?
bitukas
# Iesūtīts: 2011.10.27 21:38:59
Aivars
Manuprāt nav korekti tā interpretēt J. Rubeņa rakstīto
Tieši par to es runāju. Padomā pats, kā JR rakstīto interpretē "`viss ir labi kas garīgs" cienītāji?
Vispār interesants jautājums. Kā Tu skaties, ka valsts svētku dievkalpojumā lūgšanu teica arī brīvmūrnieku "Golden Dawn" klubiņa pārstāve VVFreiberga, vai E.repše, kurš lūdza `saules mūžu Latvijai"? Kā Tu skaties uz jūdaistu un neticīgo klātbūtni tādās lūgšanu brokastīs?
Neticīgais nelūdz ar mani kopā, atbilstoši vēstulei Romiešiem, ja lūdz tad jātic. Neticīgie cieņas vai tusiņa pēc noliec galvas. Es slavēju Dievu, ka man nav nācies būt TAJĀS lūgšanu brokastīs. Ja Liepājas mērs lūgs, es būšu tikai priecīgs, jo viņš ir Annas draudzē. Jūdaists dzīvo pēc baušļiem, vai sanāk, to, pajautā viņiem. Bet vispār es brīnos... politiķi mums Saemā parādi komandēt neļauj, bet mēs viņiem muļķības gvelzt ļaujam, kaut mēs esam viņu "garīgā Saema".
bitukas
# Iesūtīts: 2011.10.27 21:43:02
Un vispār mana galvenā sāpe ir par to, kā šādus rakstus saprot Latvijas cilvēki, kurus esam aicināti pievest VIENĪGI KRISTUM!!!
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2011.10.27 21:51:16
bitukas
Tieši par to es runāju. Padomā pats, kā JR rakstīto interpretē "`viss ir labi kas garīgs" cienītāji?

Kā redzi, sludināšana nekad nav viegli veikusies:
32 Par mirušo augšāmcelšanos dzirdēdami, citi zobojās, bet citi sacīja: "Par to mēs tevi vēl kādu citu reizi dzirdēsim."
33 Tā Pāvils aizgāja no viņu vidus.
34 Bet daži viņam piebiedrojās un kļuva ticīgi. Starp tiem bija Dionisijs, areiopaga loceklis, kāda sieva, vārdā Damarida, un vēl citi līdz ar viņiem.

Ja Liepājas mērs lūgs, es būšu tikai priecīgs, jo viņš ir Annas draudzē.

Un ja cilvēka draudzes / ticības piederība nav zināma?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.10.27 21:51:28
bitukas
Pilnīgi piekrītu, ka rakstu var viegli pārprast un iztulkot kā katrs pats vēlas. (tiesa... apustulis Pēteris šai sakarā paspēj gausties arī par apustuli Pāvilu, un varam tikai pateikties Kristum, ka bija arī tāds Barnaba kaut kur viņiem pa vidu)
Runājot par pievešanu Kristum, nu nevarētu teikt, ka Torņkalna draudzē nav jaunatgrieztu kristiešu arī daļēji pateicoties J. Rubenim un citiem viņa savulaik aicinātiem darbabiedriem.
bitukas
# Iesūtīts: 2011.10.27 21:56:44
Nav mums jāizvērtē citas draudzes. Par sevi domājot un "garīgajiem" :
13 Ieeita pa šaurajiem vārtiem, jo vārti ir plati un ceļš ir plats, kas aizved uz pazušanu, un daudz ir to, kas pa tiem ieiet.
14 Bet šauri ir vārti un šaurs ir ceļš, kas aizved uz dzīvību, un maz ir to, kas to atrod.
15 Sargaities no viltus praviešiem, kas pie jums nāk avju drēbēs, bet no iekšpuses tie ir plēsīgi vilki.
16 No viņu augļiem jums tos būs pazīt. Vai gan var lasīt vīnogas no ērkšķiem vai vīģes no dadžiem?
17 Tā katrs labs koks nes labus augļus, bet nelabs koks nevar nest labus augļus.
18 Labs koks nevar nest nelabus augļus, un nelāga koks nevar nest labus augļus.
19 Katrs koks, kas nenes labus augļus, top nocirsts un iemests ugunī.
20 Tāpēc no viņu augļiem jums tos būs pazīt.
21 Ne ikkatrs, kas uz Mani saka: Kungs! Kungs! - ieies Debesu valstībā, bet tas, kas dara Mana Debesu Tēva prātu.
22 Daudzi uz Mani sacīs tanī dienā: Kungs! Kungs! Vai mēs Tavā Vārdā neesam nākošas lietas sludinājuši, vai mēs Tavā Vārdā neesam velnus izdzinuši, vai mēs Tavā Vārdā neesam daudz brīnumu darījuši?
23 Un tad Es tiem apliecināšu: Es jūs nekad neesmu pazinis; eita nost no Manis, jūs ļauna darītāji.
24 Tāpēc ikviens, kas šos Manus vārdus dzird un dara, pielīdzināms gudram vīram, kas savu namu cēlis uz klints.
25 Kad stiprs lietus lija un straumes nāca un vēji pūta un gāzās šim namam virsū, nams tomēr nesabruka; jo tas bija celts uz klints.
26 Un ikviens, kas šos Manus vārdus dzird un nedara, pielīdzināms ģeķim, kas savu namu cēlis uz smiltīm.
27 Kad stiprs lietus lija un straumes nāca un vēji pūta un gāzās namam virsū, tad tas sabruka; un posts bija liels."
28 Un notika, kad Jēzus šos vārdus bija beidzis runāt, ļaudis izbrīnījās par Viņa mācību,
29 jo Viņš tos mācīja kā tāds, kam vara, un ne kā viņu rakstu mācītāji.


bitukas
# Iesūtīts: 2011.10.27 21:58:29
Mārtiņš
Un ja cilvēka draudzes / ticības piederība nav zināma?
Tad tādus nav ko aicināt publiski vadīt lūgšanas.
bitukas
# Labojis bitukas: 2011.10.27 21:59:51
Aivars
Man nekas nav pret JR, tieši otrādāk, aiz cieņas pret viņu es sāku šo diskusiju.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.10.27 22:02:46
bitukas
Vai tad izteicu tādas aizdomas? Manuprāt Tu te neesi nevienu komentāru rakstījsi kaut kā personīgi vēršoties pie viņu. Šķiet, arī mūsu abu saruna vairāk skar teksta interpretāciju
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 54 , pavisam kopa bijuši: 34281