atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Ja patīk lietas, kurām nevajadzētu patikt..?
Adam Gontier
Iesūtīts: 2011.08.21 05:27:19
Kādi vispār ir risinājumi šādā stāvoklī, kad patīk paša dzīvei kaitīgas lietas vai vnk lietas, kas skaitās un IR grēcīgas. Viņas lielākoties patīk, jo gribas sevi sāpināt gana stilīgā un excluzīvā veidā, tādējādi dodot intensīvas sajūtas, kuru citādi trūkst. Un visbeidzot, kā lai izvairās no nonākšanas ellē, ja fascinē sliktais, ja bieži jūties vardarbīgs tikai vardarbīguma pēc utt. (tīksmināšanās līmenī fascinē, nevis ciest reālas mokas ellē :D)??? Moš kkādi padomi, bet komplicētāki par to, ka vnk vajadzīga Dieva žēlastība utt., to, ka vajadzīga, es pats zinu. Gan jau arī jums visiem ir lietas, kas patīk, bet kurām nevajadzētu patikt.. ko jūs ar tām darāt?
. 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
svētais
# Labojis svētais : 2011.08.22 12:47:30
Tās ir miesas tieksmes, ar tām cīnās pilnīgi visi kristieši. Jo ja tām dod vaļu un dzīvo pēc tām, tad mums ir jāmirst, bet ja Gara spēkā darām tām galu, tad mēs dzīvosim.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.22 12:52:18
Adam Gontier
Ja nu elle nav tik daudz ģeogrāfiska vieta, cik dvēseles stāvoklis?
Ja fascinē sadisms, var jautāt, ko īsti Tu ienīsti, par ko un kam tu gribi atriebties, ko pierādīt utt.. Nepateikšu laikam neko jaunu, bet pameditē par Kristus Krustu
Luī Caifers [192.100.112.210]
# Iesūtīts: 2011.08.22 12:54:46
Adam Gontier, Bet kāpēc jāizvairās no nonākšanas ellē ? Tas būtu gana stilīgi un pie tam sāpīgi
Zive.
# Iesūtīts: 2011.08.22 12:58:07
Principā tas ir jautājums par savas gribas nodošanu Dieva rokās. Par vēlmi, lai Viņš Tevi pārveido. Principā tā ir atteikšanās no sava ego. Jautājums ir par to, cik lielā mērā mēs vispār gribam ļauties tam, lai Viņš mūs pārveido.
Manresa [83.170.92.9]
# Iesūtīts: 2011.08.22 13:27:02
Adam Gontier

Nekas nedod intensīvākas sajūtas, kā dziļš iekšējais dialogs ar Kristu. Tā ietvaros Dievs spēj un arī dod intensīvu mierinājuma, brīvības un laimes izjūtu. Vajag tādam dialogam radīt iespēju. Lai tas nepaliktu kārtējais padoms, ka vajadzīga Dieva žēlastība, ir jāatrod metode, kā izveidot dialoga apstākļus. Tādas var būt dažādas. Es iesaku iziet Sv.Ignācija Lojolas Garīgos vingrinājumus. Tas ir ļoti konkrēta, laikā un telpā ieplānojama darbība, kas var atnest dzīvi izmainošu pieredzi. Ievada info vari palasīt te un te .
Manresa [83.170.92.9]
# Iesūtīts: 2011.08.22 13:36:24
Zive.

"Principā tas ir jautājums par savas gribas nodošanu Dieva rokās."

Piekrītu, bet tūlīt seko nākošais jautājums - kā nodot savu gribu Dieva rokās? Manai nocietinātajai dabai parasti nepietiek ar lūgšanas noskaitīšanu, kurā es atzīstu Jēzu par savu personīgo pestītāju un lūdzu viņu ņemt visas lietas savā kontrolē.
svētais
# Iesūtīts: 2011.08.22 13:46:03
Bet nu soli pa solim...mācamies paļauties, cerēt, ticēt, staigāt Dieva ceļus balstoties uz Viņa Vārdu un Bibeles principiem...
Manresa [77.122.41.145]
# Iesūtīts: 2011.08.22 13:47:17
Aivars

"pameditē par Kristus Krustu" - kā to dara?
Zive.
# Iesūtīts: 2011.08.22 13:53:17
Manresa [83.170.92.9] Tas ir nemitīgs process, kurš nebeigsies visas dzīves garumā. Jo šausmīgi, nenormāli gribas bīdīt visas lietas pēc sava prāta. Tas, man liekas iet kopā ar paļaušanos, ne tikai ar prātu, bet tomēr arī sajūtu līmenī (vismaz man), ka Dievs izdarīs kā priekš manis būs labāk.
Man personīgi attiecīgos brīžos vienkārši sanāk ar Viņu godīgi aprunāties - gribu šitā! Glāb! Par varītēm gribu šitā! Bet palīdzi man izdarīt tā, kā Tu to gribi.
Skaidrs, ka reizēm ne tikai gribas aiztaisīt ausis ciet, bet tā arī tiek izdarīts. Bet pēc tam tik vai tā ir vilšanās.
Manresa [74.120.12.135]
# Iesūtīts: 2011.08.22 14:00:12
Zive. - "ne tikai ar prātu, bet tomēr arī sajūtu līmenī (vismaz man), ka Dievs izdarīs kā priekš manis būs labāk."

Precīzi. Runa ir par to, kā ļaut Dieva vārdam iedarboties ne tikai uz prātu, bet arī uz jūtām un gribu. Aivars pareizi teica, ka vajag meditēt - par Kristus Krustu un visu pārējo Kristus dzīvi un personu.

biča
# Iesūtīts: 2011.08.22 14:00:25
Aivars
Ja nu elle nav tik daudz ģeogrāfiska vieta, cik dvēseles stāvoklis?
Tad es tur esmu jau gadiem - t.i., sliktāk nebūs. Man no fiziskām ciešanām ir daudz vairāk bail kā no garīgām.
Manresa [74.120.12.135]
# Iesūtīts: 2011.08.22 14:03:54
biča

Ak, ja es spētu kārot pēc Dieva kā korgijs pēc kokteiļa Tavā bildē...!
dafne
# Labojis dafne: 2011.08.22 14:06:43
Adam Gontier
luugssana,greksudze un Sv.Vakarediens..pagaidam neko citu labaku neesmu atradusi

bet nu vispar man nav gribeejies sevi sapinat..drizak otra galejiba izvairities no sapeem
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.22 14:42:17
Manresa [74.120.12.135]
kā to dara?
Ir tāds apustulis Pāvils. Viņam ir lieliski garīgie vingrinājumi, kā meditēt par Kristus Krustu.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.22 14:45:40
biča
Tad es tur esmu jau gadiem
Esmu pārliecināts, ka neesi gan. Vismaz ne dziļākajā pekles bedrē, kur cerības nav.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.08.22 14:53:47
Kljin kljinom vishibajut... mosh reaals extreme sports tev dereetu... citiem vaardiem.... dazhreiz lai kaut ko nedariitu vajag vienkaarshi dariit kaut ko city... kas nav greeciigs
Manresa [81.218.219.122]
# Iesūtīts: 2011.08.22 15:15:03
Aivars

Mani uzrunāja Adam Gontier lūgums pēc konkrētības: "Moš kkādi padomi, bet komplicētāki par to, ka vnk vajadzīga Dieva žēlastība utt., to, ka vajadzīga, es pats zinu." Daudziem cilvēkiem ir apnikuši lieli, skaisti padomi, kam līdzi nenāk lietošanas pamācība.

Cilvēkam, kas ikdienā meditē par Rakstiem, padoms pameditēt par Kristus Krustu, nav vajadzīgs. Cilvēkam, kas nezina, kā to dara, tāda atbilde nepalīdz un tikai liek justies neveikli savas nezināšanas dēļ. Arī info, ka ir tāds apustulis Pāvils, kam esot lieliski vingrinājumi, nepalīdz, ja nav atsauču, kur tos meklēt un kā izpildīt. Ir tāds apustulis Jēkabs, kurš pamāca neteikt brālim - nāc, ēd un sasildies, bet dot viņam ēdienu un vietu pie [savas pieredzes] ugunskura. Ja Tev ir konkrēti padomi, kā Tavus ieteikumus praktiski izpildīt, būtu brālīgi un draudzīgi dalīties ar mums savās zināšanās.
Bалик
# Iesūtīts: 2011.08.22 15:22:57
man patīk skatīties!
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.22 15:35:03
Manresa [81.218.219.122]
Efeziešiem 2:16 ir jauka Pāvila meditācija par ienaida nonāvēšanu pie Krusta. Kādreiz nav slikti šai kontekstā apdomāt sava ienaida vietu un lomu tā gaismā. Šķiet, tam pašam Gibsonam sava veida terapijai noderēja tāda virtuāla Jēzus `atštaukāšana`. Bet principā, ideja ir daudz vecāka
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.22 15:49:25
Ctulhu
Pats tu auza! Savulaik viena jaunkundze atzinās, ka šādu meditāciju atradusi par labu esam dažā situācijā. Spriežot pēc viņas, acīmredzot augļi bija.
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 108 , pavisam kopa bijuši: 33262