atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Petera Bankovska Rakts
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2011.06.28 10:32:03
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
KPax.
# Labojis KPax.: 2011.06.29 13:13:04
Jošs Mulders

tas TU putro Dieva definiicijas, tu aciimredzot ieraugot vaardu "Dievs" shai kontextaa saprati "Kristieshu Dievs", kas, taa nav...

Nu nē taču, es vienkārši nelieku vienlīdzības zīmi starp "dievs", kas manā izpratnē ir dieva monovariants kā rāda šī vārda skaitliskā forma un vārdu "reliģiozs", kas, savukārt, var nozīmēt arī ticību laumiņām/intelektam utt. Ja Tavā saitā būtu domāts nevis personāls dievs, tad, manuprāt, tur tā arī būtu rakstīts - "dieva" vietā "religious". Papētīju to saitu, papēti arī Tu un pēc tam godīgi pasaki, vai, Tavuprāt, virsrakstā ar vārdu "dievs" tiešām nav domāts kristiešu dievs?
Gnidro [213.102.147.14]
# Iesūtīts: 2011.06.29 13:18:56
EzītisMiglā
Ta nē, vnk amizierējos.=]
Gnidro [213.102.147.14]
# Iesūtīts: 2011.06.29 13:21:50
Šī tēma faktiski ir testaments cik ļoti atsevišķiem kristiešiem vajadzīga ārēja savu uzskatu afirmācija pašiem priekš sevis. Šaubu sēkla kaut kur zemapziņā grauž nu i vot, cenšas iedvest sevī, ka ir kristīgāki par pašu Kristu. Latentiķi.
Gnidro [213.102.147.14]
# Iesūtīts: 2011.06.29 13:49:10
Būšu nepieklājīgs un mazliet par topiku.

Sajūta, ka tēmas autors laikam pašu rakstu nemaz nav apskatījis, jo tā autors nebūt nav Pēteris Bankovskis. Bankvoskis to vien iztulkojis. Autore ir ņekaja Gabriela Kubi, pēc lapas spriežot vācu katoļu tradicionāliste, bible-thumpere, kas raksta arī par Harija Potera kaitīgumu un pieļauju, ir no tās pašas šlakas, kas savā laikā ASV izplatīja demonizējošus mītus par Dungeons & Dragons galda lomu spēļu demonizējošo un sātanisko dabu.

Gnidro [213.102.147.14]
# Iesūtīts: 2011.06.29 13:51:59
Grūti iztēloties paša Bankvoska motivāciju tulkojot šādus inversa Zeitgeista cienīgus blogu ierakstus. Visdrīzāk elementāra maizes darbs. Vai nu kāds pasūtīja un samaksāja, vai arī pats saprata, ka šāda veida sensacionālismu cilvēki havo. Nauda nesmird, kā pats Pēteris jau nodemonstrēja, kad izzaga sev uzticētā Kultūra Fonda finanses.
Ja tomēr tulkotājs identificējas ar autores rakstīto, tad tas būtu tipisks piemērs, kad zemisks tārpelis cenšas liekulīgi slēpties zem svētulīguma maskas kā, piemēram, mūsu dižais dziesminieks Dimiters. Mol, zaglis, ka lai novērstu no sevis uzmanību, bļauj ``Ķeriet zagli``. Nav nekā jauna zem šīs saules.
Gnidro [213.102.147.14]
# Iesūtīts: 2011.06.29 13:54:38
Visdrīzaķ tomēr parasts maizes darbs, bez jebkādas personālas ieinteresētības. Labi atceros Bankovska rakstus presē un publiskās uzstāšanās tv. Jams nu nekādi neatstāja kristieša iespaidu. Tāds pats snobisks intelibeņķis kā tavs vidējais Rīgas Laika blogeris.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.06.29 14:45:49
Gnidro...

Atmetot liriku - Raksts ir BS, jo tulkotaajs mudaks, bet autore - brainwashota katoliete?

A par teemu?

To jau esmu noveerojis, kaa tavs Intelekta filtrs darbojas. Ja textu runaa Kristietis - Texts ir BS, ja textu runaa Ateists - Texts ir Laba manta

Varbuut taapee arii esi tur kur esi, ibo filtree infu nevis peec satura, bet peec taa, kursh to saka.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.29 14:48:43
Papētīju to saitu, papēti arī Tu un pēc tam godīgi pasaki, vai, Tavuprāt, virsrakstā ar vārdu "dievs" tiešām nav domāts kristiešu dievs?

Bet kaads sakars Saitam ar Graamatas saturu?

Graamataa ljoti pat konkreeti var redzeet, ka jeedziens "Dievs" ir lietots visplashaakaa noziimee... tai skaitaa arii Kristieshu Dievs, Spinozas Dievs... etc.

Tu projicee.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.29 14:49:30
Ctulhu, pareizi... buutu feministes u.c. lezbietes pieveersushaas reaalaam probleemaam. Bet ja ir ljautinji kas taisa putekljus no nekaa, tad buus ljautinji kas pret to iebilst... normaali.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.06.29 14:49:54
Nav obligaati, piemeeram Dawkinss diezgan primitiivs, taada inversa ``biibele beerniem``, Taxila jocinji arii ne visi ir baigi aspraatiigi utt..
Ctulhu, nuja... bet Gnidrologs to nesaprot.

Ja Kristietis - znach brainwashots tumsonis. Ja tomeer ne, tad shams iisteniibaa ir ateists, a Kristietis - nejaushi gadiijaas.

Savukaart, ja Ateists - tad viss ko shams runaa un saka, ir tiira balta manta!

Protams shaads "filtrs" ir primitiivs un vienkaarshss... tachu absoluuti aplams, bet... neprasa personiigo Intelektuaalo iespringshanu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.29 14:52:20
Ctulhu, nuja... bet kad shamie saak organizeeties, ieviest savas idejass skolaas, ietekmeet tiesas un pat likumu leemumus un parlamentos baazhaas iekshaa... tad ir jaapretojas.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.06.29 14:56:16
Ctulhu, tieshi taa... bet lai saprastu KO saka, pasham ir jaabuut gana adekvaatam un treneetam, lai speetu afiltreet fona troksni no satura.

KPax arii nupat kljuudiijaas... vinjsh nespeej nodaliit konkreetaas graamatas nosaukumu no Saita, kas sho graamatu ir publiceejis... un kas mani paarsteidz, ka pashas graamatas saturs nepaarliecina par graamtatas nosaukuma jeedzienu noziimi.

Tas ir kaa striideeties par to, ka Relativiitaates Teorija ir cionistu izgudrojums, ko sevi cienoshss Musulmanis noteikti noraidiitu. jo Einstheins tak Ebrejs bij.

Tieshi shiis kljuudas deelj arii CCCP sev iegrieza... sak... kiberneetika ir slikta, jo ta air Burzhuju izgudrota!

Tiiri teoreetiski, man vajadzeetu priecaaties, ka shaadi Gnidrologs, kas buudams ateists tak ir mans "pretinieks" sevi pats aplaupa, taa mazinot konkurenci... tachu mans dabiigaa filantropija cer, ka varbuut tomeer kaadreiz pat mans pretinieks kaut kaa motiveesies pats sevi izgliitot elementaaru jautaajumu lokaa... par filosofiju, veesturi, fiziku, mateni, it, kjiimiju whatever.

Ctulhu un EM ar to izceljas ka vinji nekautreejas sho to palasiit, pastudeet, taadeejaadi inkorporeejot jauno infu kaut vai pashi savaa pasaules skatiijumaa, taadeejaadi burtisi - augot intelektuaali un neljaujot arii man iesuunot, gjenereejot jautaajumus, kas izraisa domaashanu... nevis smiinu!

p.s. lasu tanatonautus
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.29 14:59:43
Ctulhu... ah taapeeec gaismai ir robezha... eu... be ttaa ir ideja.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.29 15:01:03
Ctulhu, ar frichiem es sapratu, ka shie tiiri tehniski nepareizi riikojaas... nevis njuku uztaisiija, bet gribeeja uzspridzinaat reaktoru, bet tur esot principaalas atskjiriibas.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.29 15:01:58
p.s. un buusim godiigi, arii Rietumu zinaatne mazliet iebremzee(ja) ar Kjiinieshu mediciinu... Tikai praktiski pavisam nesen ir atklaats akupunktuuras darbiibas mehaanisms un atziits par labu konkreetas klases gadiijumos.
KPax.
# Iesūtīts: 2011.06.29 15:05:27
Jošs Mulders

KPax arii nupat kljuudiijaas... vinjsh nespeej nodaliit konkreetaas graamatas nosaukumu no Saita, kas sho graamatu ir publiceejis...

Ar saitu es arī domāju grāmatu, Još, sorry nosaucu to par saitu. Nu iedziļinies taču Tu pats arī kaut cik. Atrodi grāmatā kaut vienu citātu no Einšteina vai Planka, kas runātu pretī personāla dieva idejai, citāti ir izfiltrēti, lai balstītu tikai vienu dieva interpretāciju un nesaki, ka Tu to nesaredzi.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.29 15:10:52
DARPA zinu - labaa manta...
Gnidro [213.102.147.14]
# Iesūtīts: 2011.06.29 15:12:03
Jošs Mulders
Raksts ir bs ne dēļ autora, bet dēļ tā, ka tas ir ad hoc sensacionalizāciju kompilācija, kas tiek pasniegta kā armagedona tuvošanās, pie tam atšķaidīts ar faktuālām kļūdām un klaju demagoģiju. Nu vobšem, tipsiks sprediķis.

For the record, man pašam riebjas visi tie *****ismi, kas tiek ieviesti politkorektuma vārdā, ka tik lai kāda smalkās jūtas neaizskartu, bet tas jau nenozīmē, ka tur notiek kaut kāds zeitgeists ar mērķi paverdzināt cilvēku rasi kā to grib pasniegt kristieši, lai varētu savā pulkā savervēt sabijušās aitas. Piem. vienā USA štatā nesen pieņēma likumu, ka varēs apcietināt cilvēkus kas linko jūtūbes uz kopīraitētiem materiāliem. Un tagad uzmini vai tas likums realitāte strādās vai nē.
KPax.
# Labojis KPax.: 2011.06.29 15:16:36
Jošs Mulders

Redzi, Tu no atmiņas citē Einšteina vispārzināmo panteistisko, Spinozas dievam līdzīgo dieva redzējumu, bet neesi pat ieskatījies minētajā grāmatā, lai konstatētu, ka tur no šādu redzējumu balstoša citāta nav ne miņas.

I believe in Spinoza`s God who reveals himself in the orderly harmony of what exists, not in a God who concerns himself with the fates and actions of human beings. It was, of course, a lie what you read about my religious convictions, a lie which is being systematically repeated. I do not believe in a personal God and I have never denied this but have expressed it clearly. Iespējams, slikti meklēju, bet šos neredzēju.

Diezvai tur varētu atrast arī šo:

The word god is for me nothing more than the expression and product of human weaknesses, the Bible a collection of honourable, but still primitive legends which are nevertheless pretty childish. No interpretation no matter how subtle can (for me) change this.
Letter to philosopher Eric Gutkind, January 3, 1954
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.29 15:25:38
KPax,

Nu luuk... taatad... atbildot uz tavu orgijinaalo jautaajumu, kaapeec es "izlaidu Einstheinu" mana atbilde bij pareiza, taapee, ka vinjsh nebij Kristiigais Teists, bet gan panteists/deists

Kur tev ir ar to probleema.

Tobish neaktariigi no taa kaa interpeteee vaardu "Dievs" shaja akontextaa, noteikti kas nesanaak - Einstheins, Planks etc. gluzhi nekvalificeejas par Ateistiem, kaadi ir Dokins vai PZ Mayers vai Sems Harris....

Taadeejaadi es joprojaam palieku pie sava... man ir liels gods buut tik pat "breinwashotam" cik "breinwashoti" bij leerums Teistu, kuru viduu arii bij leerums tieshaam Kristieshu...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 63 , pavisam kopa bijuši: 4300