atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Petera Bankovska Rakts
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2011.06.28 10:32:03
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Gnidro [213.102.147.14]
# Iesūtīts: 2011.06.29 12:27:35
Jošs Mulders
uz kaa reekjina?

Lietojot tavu loģiku - uz marksisma-ļeņinisma rēķina. Not that i agree with it at all.
Gnidro [213.102.147.14]
# Iesūtīts: 2011.06.29 12:30:08
Btw, kāpēc offtopiks? Es gribu dzirdēt vairāk par starpatusko sorosītu-geju-iluminātu-lizardu plāniem pārņemt varu pasaulē.
KPax.
# Iesūtīts: 2011.06.29 12:32:45
Jošs Mulders

Još, Tu te iemet saitu, kur ar melns uz balta rakstīts:
50 NOBEL LAUREATES
AND OTHER GREAT SCIENTISTS
WHO BELIEVE IN GOD, nevis kuri mums ir panteisti vai politeisti vai tic, ka aiz šī bardaka stāv kaut kāds intelekts.

Vinju intervijas un darbi buus gana labs avots?

Plz. kaut vienu saitīti, kur Planks vai Einšteins saka, ka ticot in God.
Te gan Planks skaidri izsakās:

Six months before his death a rumour started that Planck had converted to Catholicism, but when questioned what had brought him to make this step, he declared that, although he had always been deeply religious, he did not believe "in a personal God, let alone a Christian God."
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.06.29 12:32:58
Jošs Mulders

... saviem speekiem
a tas tur nava teikts. Kā arī, tad būtu jāuzrāda, ka kristīgie zinātnieki, lūdzot Dievam palīdzību, uzrāda vairāk atklājumu nekā neticīgie.

Racionaali radiits un taatad, kaartiigs, kuru var racionaali izpeetiit un apjeegt.
nu bet Sālamans saka, ka nevar! Turklāt visa tā gudrība tādi nieki vien ir!

Tu visu laiku konccentreejies uz to kaa Rakstos NAV, bet absoluuti ignoree to, kas rakstos IR... un negribi saprast kaa tas, kas IR, motivee un noskanjo cilveeka domaashanu!

IR tur tas pats Sālamans ar saviem spriedumiem par gudrību.
Tālāk, kā jau teicu, tad biedri judeo- neko zinātnei nedeva.

Cita lieta, ateisti, viņiem tas ir dzīvības vai nāves jautājums.

Palasi to pashu muusu Gnostikji kas te raksta... Vinjsh ieraudziijis dziivei JEEGU!

Nu, un Gnostiķis tagad palika par zinātnieku un pētnieku? Tas tak nav nekādā sakarā ar tēmu `kristietība - modernās zinātnes māte, un tikai un vienīgi kristietībā modernā zinātne varēja rasties`
Es priecājos par jebkuru cilvēku, kas dzīvē ir ieguvis konstruktīvu jēgu un jūtās labi. Protams, varu uzreiz piebilst ka arī citās reliģijās, ideoloģijās, var tādu jēgu iegūt - ir citu cilvēku liecības.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.29 12:37:42
Još, Tu te iemet saitu, kur ar melns uz balta rakstīts:

Nuja... bet ne jau "Mulders God" bet "in God" vispaareejaa noziimee, un taalaak pie katra vari izlasiit kaa tieshi tas izpaudaas.

A luuk Biibeljticiigie no visa shii leeruma, protams, ir tikai apakshkopa.

Plz. kaut vienu saitīti, kur Planks vai Einšteins saka, ka ticot in God.

Tajaa pashaa saitaa, zem katra onkulja ir dati par vinju un citaati no vinju darbiem un intervijaam.

Nu bet redzi... tas TU putro Dieva definiicijas, tu aciimredzot ieraugot vaardu "Dievs" shai kontextaa saprati "Kristieshu Dievs", kas, taa nav... bet gan vispaar "Dievs" taatad NE ateisti... Planks, Einshteins... vinji nebij Kristieshi un nebij saistiiti ar organizeeto religjiju... bet vinji bij tas ko mees Kristieshi kvalificeejam par Deistiem vai Panteistiem... Deistisks Dievs NAV Kristietiibas Dievs, protams, bet tas ir DIEVS taadaa noziimee, ka tas, kas tic Deistiskaam koncepcijaam nevar kvalificeeties par Ateistu.

Einstheina gadiijumaa tas labi paraadaas taadeejaadi - tas par ko es ar Eziiti kashkjeejos - ka Einstheins no savas pieredzes bij paarliecinaats, ka aiz Visuma kaartiibas staav kaads Racionaals Sapraats... bet, protams, ne taads, kaa to saprotam mees - Kristieshi - personaals Dievs.

Tas ES nemainu Dieva definiicijas, vienkaarshi es varu opereet ar dazhaadaam Dieva definiicijaam dazhaados kontextos, bet personiigi es ticu uz Kristu... tas netraucee man runaat par to, kam ticeeja Einstheins izejot no vinja pasha citaatiem un intervijaam.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.29 12:38:19
Btw, kāpēc offtopiks? Es gribu dzirdēt vairāk par starpatusko sorosītu-geju-iluminātu-lizardu plāniem pārņemt varu pasaulē.

A ko tur vairaak dzirdeet... Bankovskis jau uzrakstiija!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.06.29 12:43:19
a tas tur nava teikts. Kā arī, tad būtu jāuzrāda, ka kristīgie zinātnieki, lūdzot Dievam palīdzību, uzrāda vairāk atklājumu nekā neticīgie.


Jeb tu to neredzi Kaapeec kaut kas buutu jaauzraada. Tikai lai apmierinaatu tavu zinjkaari? Taa ir viena no manupraat Kristieshu probleemaam, ka vinji biezhi grib kaut ko pieraadiit neticiigajiem uz neticiigo speeles noteikumiem. Kristieshiem ir pashiem savs pilnveertiigs pasaules uzskats, kuraa var dziivot un ja mezhonis grib dziivot kokaa, lai dziivo... nav obligaati vinjam jaauzraada kondicioneetas istabas priekshrociibas.

nu bet Sālamans saka, ka nevar! Turklāt visa tā gudrība tādi nieki vien ir!


Izlasi, ko Salaamans saka peedeejos divos pantos?

Tu taa arii neesi sapratis, ka Saalamana Maaciitaajs ir faktiski ateistiskaa ironija par to kaada ir pasaule bez Dieva... Taapee jau es saku, lasiit Rakstus, bez Gara... ir nu taa... texts.

Smiekliigi ir, ka shiis pashas graamatas shaadas taadas Ironiskaas atzinjas, Jehovas Lieicnieki liek kaa pieraadiijumu savaam diivainajaam atzinjaam.

Tobish, ja salasies shito rakstu kaa nopietnu Dieva paveeles un atzinjas pilnu spriedumu... rodas iespaids, ka Saalamanas Dieva vietaa visu lietu risinaajumam piedaavaa prieku un viinu Ja tas taa buutu, tad Saalamana Maaciitaaja graamata vispaar neliimeetos Rakstu veestii kaa taadaa... Tachu, kad saproti, ka tas ir faktiski ATEISTA ironiska dziesma par pasauli... tad arii lietas savaadak izskataas. Tas ir kaa Saalamans uzvelk "Ateista Lomu" un karikjee Ateistisko pasaules skatiijumu bezdieviigaa pasaulee.

Izlasi to pashu Salamana pamaaciibu pashu pashu saakumu - Dievbijiia ir visas gudriibas pamats. Bet Saalamana Maaciitaajs ir ironisks spriedums par pasauli... kaada taa ir bez Dievishkjaa piepildiijuma, kas ir SAUSA Gudriiba... Veeja Kjershana, Tukshiiba, Neizprotamiiba!
KPax.
# Labojis KPax.: 2011.06.29 12:47:07
Jošs Mulders

Intelekts, kas speej radiit mani, visumu un dziiviibu kaadu mees to noveerojam, manaa uztveree kvalificeejas par Dievu. Zem šīs Tavas definīcijas var pabāzt, ko vien vēlies, ieskaitot ET.

vs

KPax, ej nuu... mans Dievs ir Kristus... visai konkreeta definiicija.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.06.29 12:47:13
Jošs Mulders
par ko es ar Eziiti kashkjeejos - ka Einstheins no savas pieredzes bij paarliecinaats, ka aiz Visuma kaartiibas staav kaads Racionaals Sapraats...
Es vairāk kašķējos par zajavām, ka tikai un vienīgi kristietībā varēja rasties mūsdienu zinātne.
Tikpat labi hinduistiem arī ir racionāls saprāts aiz visa. Vai budistiem un ateistiem - racionāli pasaules likumi. Kā vispār var būt kaut kas ne-racionāls?

Par to, ka cilvēks radīts pēc Dieva līdzības - atkal tas pats hinduismā, ka atsevišķā dvēsele pēc savas būtības ir tāda pati kā Dievs, tikai tāda mazjaudīgāka. Tas pats - pēc ģīmja un līdzības vien ir! Tālāk, varam secināt, ka cilvēks ir racionāls - tātad arī Dievs ir racionāls, utt. Viss tas pats. Speciāli kristietība nemaz nebija vajadzīga.
Gnidro [213.102.147.14]
# Iesūtīts: 2011.06.29 12:47:21
A ko tur vairaak dzirdeet... Bankovskis jau uzrakstiija!

Priekš kam tad uztaisīji topiku? Lai radītu pleisholderi saviem random palagiem? Nav ar ko parunāties? =[
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.29 12:48:41
Intelekts, kas speej radiit mani, visumu un dziiviibu kaadu mees to noveerojam, manaa uztveree kvalificeejas par Dievu.

vs

KPax, ej nuu... mans Dievs ir Kristus... visai konkreeta definiicija.


Nu...

Pirmais runaa par to, kas kvalificeetos par Dievu.
Otrs mans apgalvojums runaa par to, KURSH manaa uztveree ir par to kvalificeejies...

Tobish pirmais ir kriteerijs, lai es kaadu vispaar uzskatiitu par kaut ko liidziigu Dievam... Otrs mans apgalvojums jau ir mana ticiiba un paarlieciiba par to, kursh tad no visiem pretendentiem ir iistais!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.06.29 12:49:32
Jošs Mulders
Kaapeec kaut kas buutu jaauzraada. Tikai lai apmierinaatu tavu zinjkaari?
Nē, lai ar statistiku pamatotu tēzi par to, ka Dievs palīdz ticīgajiem zinātniekiem.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.29 12:49:59

Priekš kam tad uztaisīji topiku? Lai radītu pleisholderi saviem random palagiem? Nav ar ko parunāties?


Taapat... gadiijumaa, ja kaadam arii ir interesanti par to parunaat. Ja tev nav interesanti - taisi savu teemu, vai ej citaas teemaas...

Taada nu ir taa pasaule, ja gribi buut gudrs, naaksies vien pasham visu lasiit... nevis gaidiit, kad kaads tev iebaros ar karotiiti, lai tad tu vareetu taa lepni spljaudiities, pazinjojot ka tev ko sliktu meegjina iebarot. Gribi njem, negribi - briivs.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.29 12:50:27
Nē, lai ar statistiku pamatotu tēzi par to, ka Dievs palīdz ticīgajiem zinātniekiem.

Kaapeec? Tu gribi par Kristieti kljuut?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.29 12:51:47
Es vairāk kašķējos par zajavām, ka tikai un vienīgi kristietībā varēja rasties mūsdienu zinātne.

Nu be tak veesturisks fakts.

Tikpat labi hinduistiem arī ir racionāls saprāts aiz visa. Vai budistiem un ateistiem - racionāli pasaules likumi. Kā vispār var būt kaut kas ne-racionāls?

Un... tajaa sarakstaa, ko es KPaxam iedevu, daudz Hinduistus redzi?
Ko ta vinji taadi racionaali buudami neuzmargoja ko deriigu cilveecei ar savu racionaalismu?

KPax.
# Iesūtīts: 2011.06.29 12:52:22
Jošs Mulders

Pirmais runaa par to, kas kvalificeetos par Dievu.
Otrs mans apgalvojums runaa par to, KURSH manaa uztveree ir par to kvalificeejies...


Un tagad plz sakonektē dotus - kā viens noved pie otra.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.06.29 12:52:24
Jošs Mulders
Tas būtu viens pluss par labu teorijai, ka Dievs ir, un ka ir tieši kristiešu Dievs.
Gnidro [213.102.147.14]
# Iesūtīts: 2011.06.29 13:04:08
Jošs Mulders
Taapat... gadiijumaa, ja kaadam arii ir interesanti par to parunaat. Ja tev nav interesanti - taisi savu teemu, vai ej citaas teemaas...

Tātad, ja es negribu piedalīties tevis sataisītajā ottopikā, kuru tu taisi pats sevis uztaisītajā tēmā, man jāmeklē cita tēma?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.06.29 13:04:24
Ctulhu
Tas vispār ir pat labi, ka ir dažādi pasaules uzskati. Vieni aktīvāk metīsies pētīt noteiktas nozares, bet negribīgi pētīs citas, vai attieksies pret tām citām īpaši skeptiski un kritiski.
Tā lietām piees no dažādām pusēm, ar dažādām metodēm.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.06.29 13:05:11
Gnidro [213.102.147.14]
Tu pirmo reizi mūžā redzi offtopiku?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 120 , pavisam kopa bijuši: 33983