atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Petera Bankovska Rakts
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2011.06.28 10:32:03
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.28 14:34:44
Jaa, iespeejams, bet visaam idejaam ir jaatop vienaadi paarbaudiitaam. Neatkariigi no to vecuma.

Bet kad ideja tiks uzskatiita paarbaudiita... katram indiviidam empiiriski tas jaaparbauda? Tev ko ir resursi visus cilveekus izdziit cauri visiem graabekljiem.

EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.06.28 14:40:45
Jošs Mulders
Nesanāk sektantiem ar manis konvertēšanu. Tur ir kāda robeža, aiz kuras vienkārši ir jātic, un jātic. Taču es uzdodu un uzdodu jautājumus. Tiem pašiem saentologiem: kur ir milzīgais daudzums "klīru", kuriem taču vajadzēja būt, ja 1950. gadā izdotajā grāmatā Habards apgalvo, ka klīru varot dabūt kādās 800 darba stundās?
Vēl man ir nejauka rakstura iezīme visu apšaubīt, rakņāties internetā un meklēt alternatīvus viedokļus.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.28 14:49:48
Ctulhu
Esi novērojis sevī instinktīvu nepatiku pret citām rasēm?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.28 14:54:12
Kvotas nevajag. Visiem vienaadas prasiibas un tad jau redzees, cik tur buus sieviesju, cik afroamerikaanju, cik geju utt.

Ja paarsvaraa buus vecji, tad vecji. Ja aziaati, tad aziaati, znacjit vinjiem labaakas smadzenes.



Par to jau bazars... ka shitie frukti grib ieviest kvotas un taa teikt, pieprasiit, lai vinjiem ieshkjiebj tos pashus piiraagus, kurus nopelna tie, kas smagi straadaa peec teemas.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.28 14:56:15
EM, bet ir fundamentaalas lietas, kas tev IR, uz kuraam var speeleeet... tu esi daudz iecietiigaaks pret reinkarnaacijas teemaam nekaa pret JudeoKristiaanisko naaves skatiijumu...

Es jau nesaku, ka tevi var savertveet kaadi Jehovas Liecinieki, bet tie pashi Krishnaiiti vareetu gan... ij hvz veel cik "gariigs" tu paliktu biish tev chancis pa Indiju pavazaaties... vai uz kaadiem fast-food budistu templjiem Kambodzhaa aizkulties... a sektas un destruktiivas sektas ir visaas religjijaas, ne tikai kristietiibaa.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.28 14:56:53
Nee, bet katrs sevi izdzen cauri sev svariigajiem graabekljiem. Par sev mazaak svariigajiem - izlasa.

Nuja, bet shite friiki negirb pienjemt citu cilveeku pieredzi, bet uztiept tikai saveejo, kaa pareizo!
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.28 15:02:34
Ctulhu
Nu bet varbūt, ka tas arī ir kāds instinktīvs signāls par ģenētisku nesaderību? Tādēļ gan nav uzreiz jāceļ kašķis, bet nez vai personu, kam simpātiskāki liekas savas rases, vai pat tautības, novada pārstāvji, uzreiz būtu par rasistu jāuzskata un jāpārmet aizspriedumainība.
KPax.
# Iesūtīts: 2011.06.28 15:06:56
Aivars

Nu bet varbūt, ka tas arī ir kāds instinktīvs signāls par ģenētisku nesaderību?

Hmmmmm...
KPax.
# Iesūtīts: 2011.06.28 15:11:16
Ctulhu

No otras puses, ir zinaams, ka jauktenji meedz buut talantiigaaki,

Ne tikai, iespējams, talantīgāki, bet, man domāt, viennozīmīgi arī veselīgāki.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.28 15:15:47
Ctulhu
Nez vai tā būs, ka jaukteņi ir izcilāki. Tas tāds Padomju ģenētikas mīts. Drīzāk gan varētu gadīties, ka viņiem tiek pievērsta lielāka uzmanība. Gan jau pats pazīsti ne vienu vien `jaukteni`, ko par izcilnieku nevienā sfērā nenosauksi.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.28 15:25:39
Ctulhu
Aizej kādreiz uz kādu bērnu namu, vai ielu bērnu centru!
Nebūs mītos un ticējumos jādzīvo, par to, cik automātiski veselīgāki ir jauktu pāru pēcnācēji.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.28 15:31:21
Nelaime taada, ka lezbietes un geji iisti nevar savairoties biologjiski, ja vien nelauzh pashi savu sexuaalaas preferences. Savukaart "adopteet" vinji var tikai uz bezatbildiigu heterosexuaalo paaru pamesto beernu reekjina, kura rezultaataa ir maz ticams, ka tiks izaudzinaats normaali domaajoshss beerns, bez shitiem pashiem liberaalajiem bzdinkiem.

Vienkaarshi daudz vieglaak ir ljurinaat par "vienliidziibu" nekaa kaadu Leibnica vienaadojumu izvest... taapeec shitie puteklju ceelaaji vienkaarshi grib paardot ideju, ka vinji ir baigi vajadziigie sabiedriibai... bet existeet vinji existee tikiai sabiedriibaa, kur citi ir radiijushi existences eertiibas... kaa datorus, autinjus, maajas ar kondicionieriem un tiiru uudeni... Nav iipashi maniits ka shitie gejpraidisti iipashi rautos uz 3aas pasaules valstinjaam progresu ieviest, pirms tur nav vinjiem veelamaas eertiibas jau priekshaa... un ne vinju veidotas. Visparastaakie sabiedriibas labumu paraziiti.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.28 15:36:33
Ctulhu
Nu teiksim, kad lasu kā tur tāda dīvaina Džollija kolekcionē bērnus no dažādām pasaules malām, tiešām tas izklausās pēc aizliedzamas lietas.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.28 15:43:40
No otras puses, Tjuurings un Kolmogorovs tomeer bija homoseksualisti, taapeec ideja par homoseksualistu zemaako intelektu tomaa rlaikam nebuus pareiza.

To es nesaku... Vienkaarshi intelekts un talants kaadaa vienaa sfeeraa veel nav briivbiljete jebkuraa vilcienaa.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.06.28 16:08:29
Jošs Mulders
>Taatad ``liberali domaajoss`` un ``kristiski domaajoss`` tev sanaak preteeji?
Viennoziimiigi.


Vispār tev arī ir notikusi terminu pārdefinēšanās un zināmā mērā esi kļuvis par šīs pašas ideoloģijas, pret kuru iestājies, upuri.
Liberālisms kā reizi zināmā mērā ir saistīts ar kritisku attieksmi pret nepamatoti konservatīviem uzskatiem.

Jēzus savas tautas un valsts sabiedrībā bija absolūti liberāls.
Luters arī bija reliģisks liberālis, jo apšaubīja konservatīvos pamatus, kas, kā izrādījās, bija ne pārāk pamatoti.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.06.28 16:09:19
Aivars
Manuprāt, ir tikai normāli, ja ķēmu, kas ievada aizdomīgas sarunas ar bērniem, arī uzlūko kā ķēmu

Tieši tā.
Tā kā man ir bērni, kas ir ļoti kāri uztvert visu, ko vien var uztvert, es pieskatos, ko viņi redz un dzird, vismaz ciktāl tas man ir iespējams un notiek manā tiešā ietekmē. Līdz ar to jau esmu izpelnījies "uzslavu" par "netaktiskumu", aizrādot, ka tādas vai citādas valodas bērnu klātbūtnē nav pieļaujamas. Ja ar to nepietiktu, ļoti iespējams, ņemtu viņus padusē un dotos prom - vienalga, vai tās ir viesības, vai citāds "svarīgs" pasākums.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.28 16:57:39
Maartinjsh, taisniiga iebilde... pienjemts.
Gnidro [213.102.152.20]
# Iesūtīts: 2011.06.28 16:58:22
Pliks racionālisms ir tas pats kas plika loģika, tie var darboties arī savā noslēgtajā burbulī, kur dzīvo kondrālie nāpšļi, kas mielojas ar pežē kunga izelpu. Man svarīgāk šķiet kompromiss, kas balstīts uz zelta likumu. Tas, ka man abrahmisko reliģiju murgi šķiet kaitīgi vēl nenozīmē, kas es centīšos fiziski apkarot to propagandētājus. Arī tava nookrātija man šķiet fufelis, bet es nejūtos ofendēts dēļ, ka tu te sprēgā par to cik tas ir labi. Varu nepiekrist un argumentēt pretim, lobēt savu viedokli un beigās gan jau nonāksim pie kopsaucēja. Bet redz, ir ļoti jūtīgi cilvēki, kas jebkāda veida atšķirīgu viedokli JAU uzskata par viņu brīvības pārkāpumu, tāpēc tas ir jāiznīcina. Kurš pēc tā visa ir sektants un wannabe apspiedējs?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.06.28 17:02:00
Gnidrologs
Jā, jo viņi paši ir breinwašoti līdz nemaņai.


Njuutons, Galilejs, Koperniks, Keplers, Bekons, Dekarts, Paskaals, Faradejs, Maxwellls, Kelvins, Boils, Harvejs (modernaas mediciinas pamatliceejs), Leibnics, Pasteers...

Man nav iebildes buut sho liidz nemanjai breinwoshoto ticiigo viduu
Gnidro [213.102.152.20]
# Iesūtīts: 2011.06.28 19:45:33
Jošs Mulders
Njuutons, Galilejs, Koperniks, Keplers, Bekons, Dekarts, Paskaals, Faradejs, Maxwellls, Kelvins, Boils, Harvejs (modernaas mediciinas pamatliceejs), Leibnics, Pasteers...

Šo cilvēku darbiem nav nekāda sakara ar tuksnesī klīstošu šamaņu sacerētiem varoņeposiem tā pat kā CCCP zinātnieki pilnīgi mierīgi būtu varējuši veikt savus atklājumus bez komunisma rēga klātbūtnes. Vai, teiksim, Arhimēds un Pitagors nebūt spējīgi neko jēdzīgu izdomāt bez Zeva gādīgās patronāžas. Pie tam par viņu brīvdomību tā laika klerikāļi nebija sajūsmā.

Ctuhu, jau ir ticis runāts senāk.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 119 , pavisam kopa bijuši: 5348