atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Petera Bankovska Rakts
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2011.06.28 10:32:03
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.28 10:32:12
FYI (for your information)
vilks
# Iesūtīts: 2011.06.28 10:51:00
Ctulhu ar saviem 5 dzimumiem izklausās esam gluži progresīvs
vilks
# Iesūtīts: 2011.06.28 11:19:07
Bet, ja nopietni - no raksta izlasīšanas palika prātā divas lietas.

Viens, ka vecākiem nevienā sabiedrībā nevajadzētu automātiski paļauties, ka sabiedrība uzaudzinās viņu bērnus. Vecākiem ir jāpavada laiks ar bērniem, lai audzinātu viņos tās vērtības, kas svarīgas ir pašiem + vecākiem ir jāseko līdzi, ko viņu bērniem māca bērnudārzos un skolās. Visādi absurdi var zelt un plaukt tikai pateicoties cilvēku vienaldzībai.

No otras puses - ar šādiem un līdzīgiem rakstiem (šis ir vēl tāds inteliģentais variants) mēdz aizbildināties arī tie, kas to vien gaida, lai paustu savu naidu un bailes pret citādajiem, un ar tiem es negribu būt vienā frontes pusē.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.28 11:23:28
Nu nezinu... vai nav tā, ka bailēm ir lielas acis? Gan jau ir visādi perversie lobētāji arī tur tajā ES lēmumā par tiem attēliem, bet... nu vismaz TV reklāmās sieviešu pazemošanu vajadzētu izskaust.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.28 11:35:09
vilks
Redzi kā ir ar tām bailēm un naidu pret citādājiem... (atceries Miķelsonu)
Man radi vienā ziemeļvalstī ar līdzīgu gadījumu saskārās, ka bērnudārzā par audzinātāju strādā tāds stipri nevīrišķīgs jaunais cilvēks, un vienā jaukā dienā dēls atnāk mājās stāstot, kā šis mīkstais sludinājis, kā var ģimenes veidot ne tikai puiši ar meitenēm, bet arī puiši ar puišiem, un meitenes ar meitenēm. Protams, bija savs skandāls, un draudi šim ķēmam no bērna tēva puses. Domāju, ka nav tā ka `aizspriedumi pret citādajiem` ir automātiski kaut kas slikts. Varbūt, ir vērts atzīt, ka arī tie var būt balstīti veselīgos instinktos, un nav obligāti jānosoda?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.06.28 12:01:14
Shaadaa kontextaa labi vien ir ar to griekjiju, spaaniju, portugaali, iiriiju, whatever... mosh kaameer Jevrosojuzam saapees galva kaa savu naudu nosargaat, mosh shitiem kjeemiem finanseejumu piegrieziis... Bet Orvelu dereetu paarlasiit. ThoughtControl ir tik kaardinosha ideja tiem, kas pie varas... tas ir peedeejais briviiibas bastions, ko liberaalji nav iekarsojushi

BTW lai cik paradoxaali tas nebuutu, bet ticiigajiem - konservatiivajiem ir labaaki ierochi pret sho kontroli, ibo ticiigie taa vai citaadi ir iepazinushi tieshi vai netieshi metodes kaa darbojas sektas, un metodes ir tieshi taas pashas... vaarud noziimju jaukshana, zivtikju kjershana dulkjainos uudenjos...

Pietiek izstudeet tos pashus Jehovas Liecinieku vai vispaariigi totalitaaro sektu darbiibas mehaanismus, un kljuust skaidrs kaa ietekmeet cilveeku domaashanu.

Demokraatija un Vaarda briiviiba izchaakst...
Gnidro [91.200.66.239]
# Iesūtīts: 2011.06.28 12:11:27
ThoughtControl ir tik kaardinosha ideja tiem, kas pie varas...

Paldies Dievam pie varas nav kristiešu slapjais sapnis nav piespiest cilvēkus domāt tā pat kā viņi, precēties tāpat kā viņi un izvēlēties tikai tādu dzīvesveidu, kāds tīkams viņiem. Tie šausmīgie, kas grib pieļaut cilvēku brīvu izvēli savā seksuālajā dzīvē, tie gan ir despoti.
vilks
# Labojis vilks: 2011.06.28 13:02:30
Aivars
aizspriedumi ir viena lieta, bet naida sludināšana kas pavisam cits.

draudi šim ķēmam no bērna tēva puses
un ar ko šis tēvs un tu pats esat labāki par minēto audzinātāju, ka vari ar necieņu pret viņu runāt un viņš draudēt? Lietas var risināt arī civilizēti.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.28 13:27:44
vilks
Saku vēlreiz - atceries Miķelsonu!
Ir situācijas kur tas uķiķuķi `cilivizētais` politkorektums ir necilvēcīgāks par veselīgu neiecietību.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.28 13:37:36
Ctulhu
Viens no latviešu zilajiem pedofīliem, kas ērti iekārtojies piedāvādams auklīša un bērnudārza darbinieka pakalpojumus, līdz vācieši nesen pieķēra un sāka šausmināties par upuru skaitu.
vilks
# Labojis vilks: 2011.06.28 13:45:59
Aivars
nu un tas, ka Miķelsons ir noziedznieks, nozīmē, ka tagad ar aizdomām skatāmies uz visiem vīriešiem, kas strādā bērnudārzā? Te tu nonāc pie tā, ka tāpēc, ka Lēvalds ir notiesāts par pedofīliju, tad arī mācītājiem vispār kontakta ar bērniem nedrīkstētu būt. Konsekvence tā pati.

un, piedod - apsaukāt nepazīstamu cilvēku dažādos vārdos nav veselīga neiecietība, bet gan rupjība. tāpēc jau veselīgo konservatīvismu cilvēki bieži jauc ar šaurpierīgo fundamentālismu, ka konservatīvie nespēj racionāli argumentēt un racionāli iestāties par to, ko uzskata par pareizu, bet visu sačakarē, lieki būdami rupji un neracionāli. Aiz formas pazūd vērtīgais saturs.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.28 14:07:32
Kaapeec taa? Brainwashing metodes jau var peetiit visi.

Bet pret to labaak pasargaati konservatiivi ticiigie.
Aivars
# Labojis Aivars: 2011.06.28 14:09:20
vilks
Redzi, es runāju par ko citu. Proti, kur ir tie gadījumi, kur instinktīva nepatika, `aizspriedumi` utt, īstenībā nav nemaz tik neveselīgi, kā tos mēģina `civilizētie` iztēlot.
Teiksim, Tavs piemērs par vīriešiem bērnudārzā - protams, vienmēr ir vērts padomāt, kas ir tie iemesli, kādēļ vīrieti šāda karjera vilina, kāpēc interesē darbs ar šo vecumposmu, utt. Teiksim, vīrietis ginekologs vai sieviete desantniece, nez vai būtu šodien pasludināmi par normālu lietu kārtību. Tāpat arī mācītāja gadījumā jau tās motivācijas var būt dažādas.
Manuprāt, ir tikai normāli, ja ķēmu, kas ievada aizdomīgas sarunas ar bērniem, arī uzlūko kā ķēmu, vai viņš būtu bērnudārza audzinātājs, mācītājs, svētdienas skolas skolotājs, psihologs, traktorists vai tālbraucējs. Un nav tur ko lieki pieklājīgoties un iztaisīties par saprotošākiem nekā vajadzīgs.
Šeit es vairāk domāju to, ko ctulhu, šķiet, uztvēra.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.28 14:09:37
vilks, nelaime taada, ka no konservatiivajiem sho "racionaalo pamatojumu" prasa balstiit "nekonservatiivo" premisaas... kuras jau kaareiz tiek noraidiitas pirmkaart...

Mums ir pashiem savas premisas un axiomas, uz kuraam arii balstaam savus pamatojumus citaam lietaam.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.28 14:10:30
Ee, hmmm, Tu vari iedomaaties smadzenju skalotaaju, kas dabuus ezi vai mani? Nu es domaaju, aatraak nekaa tevi pasju?

Tevi gruutaai, Ezi gan var dabuut relatiivi viegli. Mani - diez vai!

p.s. runa iet par to smadzenju skaloshanu, kas nav visaadu tur FBI un KGB arsenaalaa, backupota ar narkotikaam un vardarbiibu fizisku.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.28 14:18:40
Ctulhu
Nu lūk - teiksim šķietami irracionālā nepatika pret miruša ķermeņa tuvumu - arī var sacīt `aizspriedumi`.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.28 14:18:55
Ctulhu, nu luuk... un metodes kaa darbojas totalitaaraas sektas ir principaa taas pashas, kaa darbojas shie liberaalaas feministu un gejpraidistu organizaacijas... Elementi vairaak vai mazaak tiek lietoti tie pashi un katru no tiem var izsekot kaa tas var iedarboties.

Liberaali domaajoshs cilveeks ir vieglaak ietekmeejams jo vinjsh daudz vairaak infas laizh caur filtriem nepaarbaudiitas un daudz mazaak atljaujas pateikt - tas ir BS... liidz ar to... ja arii tevi nevar pierunaat izdzert pudeli Shnjabja, tad mazu glaazi viina, nedaudz alus - kompaanijas vaardaa var pierunaat praktiski jebkuru. Bet ja pretiim ir Ctulhu kursh pasaka - NEE pat mazaam alkohola devaam, tad tiiri elementaari tevii nevar transporteet indi, pat ja taa ir noformeeta ljoti pat pienjemamaa iepakojumaa.

Taa ir klasiska metode kaa Con-Artisti darbojas. Vinjsh tev pastaasta, ka ja tu pirxi akcijas firmai "BS corporation" tu vinneesi lielu naudu. Cilveeks dabiigi netic, tad Con-Artists izmantojot savu personiigo naudu paraada kaa tieshaam akcijas celjaas un var nopelniit. Naakamaja areizee jau upuris pats savu naudu un daudz lielaaku iedod... un Con-Artists, protams ar visu naudu pazuud... un viss... esi apzagts.

Tobish ja mums ir pareizi nostaadiiti filtri un mees sevii neljaujam ienest musoru, tad sektantiem praktiski nav iespeejams tevi dekonstrueet...

EM peec buutiibas attieciibaa uz pasaules skatiijumiem ir daudz liberaalaaks nekaa tu un es, un vinju vareetu konverteet kaada sekta... kaut vai Eziisha pozitiivaa attiexme pret Scientologu shaadaam taadaam idejaam paraada ka kaut ko jau Eziitis ir apeedis un tas jau var tikt izmantots pret vinju pashu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.28 14:23:07
Ja runa ir par ginekologisko kirurgiju, tad tur paarsvaraa straadaa viiriesji - jo darbs praktiski neatskiras no abdominalaas kirurgijas, attieciigi - vajag speeku, noteiktiibu, koncentreesanaas speejas, labu reakciju, izturiibu.


Luuk bet tu jau esi ljauns un modernai sabiedriibai nederiigs indiviids - shovinists - jo uzskati ka shiis iipashiibas piemiit viirieshiem, taapeec jaabuut viirieshiem tajaa profesijaa... shiis te Feministes tevi apeestu bez saals.

Ampeleejos.

Bet... imo shiim Feministeem buutu probleemas opereet tajaa vietaa, kas objektiivi ir viirieshu domains - matemaatika/teoreetiskaa fizika... Vai tieshaam Feministes shodien 21 gadsimtaa uzskata, ka fizikas/kjiimijas u.c. exakto novirzienu nobeljus dod Viirieshiem kaut kaadu shovinistisku uzskatu deelj...

Tobish mees redzam preciizu veesturisku precedentu, kad sociaalaas un humanitaaraas zinaatnes grib ciixteeties un buut "vienliidziigas" ar exaktajaam... un taa kaa sho zinaatnju paarstaaves ir shiis Feministes, vinjas grib "novienaadot" objektiivi atshkjiriigas lietas...

Mulders uzskata, ka tas ir klasisks BS, kas dekonstruee ne tikai sociaalaas konstrukcijas, pateicoties kuraam mums ir tiiri laba dziive, bet arii to placdarmu kas ir ZTP pamataa... neksaitot pashu Kristietiibu un JudeoKristiaanisko domaashanu, bet arii meegjinaajums paardot ideju, ka arii "vienkaarshi labs cilveeks" ir liidzveertiigs kodolfizikjim jautaajumos kas neattiecas uz moraali/eetiku, bet uz atomreaktoru uzbuuvi un maintenanci.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.06.28 14:25:18
Taatad ``liberali domaajoss`` un ``kristiski domaajoss`` tev sanaak preteeji?

Viennoziimiigi.

No otras puses, liberaali domaajoss buus taads, kas pateiks ka BS un BS arii tad, ja to saka Romas paavests vai Holivudas aktieris, tb nepavelkas uz autoritaateem. Tas ir kritiskas domaasanas viens no prieksnoteikumiem.

Bet tas pats Liberaalis churaas karstu un fanos par kaadu lokaalpopulaaru "Kreeslu" (taads romaans) vai "Da Vinchi Kodu" uztvers par korektu Veestures interpretaaciju. Liberaalim taapat kaa visiem citiem ir autoritaates, tikai shiis autoritaates ir izpluudushas... "grupas idejas". Nu tur Marksisma idejas... SociaalDarvinisma idejas... "Kristiigaa Zinaatne" vai New Age...

Taa teikt, kaada shkjirba, vai tev ir vai nav autoritaates, ja tavaa galvaa taapat var ar vezumu ievest vircu un atkritumus? Ja ir Autoritaates, nu tad tev galvaa var ievest to pashu bardaku, ko tai Autoritaatei, bet ne vairaak...

Liberaalisms ir gatavs eest zapti, pat ja taa ir atskjaidiita ar meesliem. Konservatiivais eed tikai taadu zapti, kas nav ar meesliem atskkjaidiita. Jaa rezultaataa shkjietami liekas, ka Konservatiivais dziivo pusbadaa, tachu labaak pusbadaa bet ar paarbaudiitu un laikaa iztureetu paartiku, nekaa pavilkties uz dajebko, kas "atskjiras".

Tobish buut "atshkjiriigam" un buut "gudram" nebuut nenoziimee vienu un to pashu... Pasaulee IR idejas, kas ir tuukstoshiem gadu vecas, kuras ir veerts patureet nemainiigas... lai nebuutu no jauna pa tiem pashiem graabekljiem jaabradaa, kur jau muusu senchi ir bradaajushi...

Veesture gan liecina, ka no Veestures neviens nemaacaas... savaa zinjaa ARII muusdienu empiiricisma, kas norauts no racionaalisma hallmarks... cilveeks netic tam, ko pac nav piedziivojis, pat ja vinja Mamma saka, ka nevajag kaapt uz graabeklja...

Tas ir jautaajums par to, cik ljoti mees uzticamies, kaut vai saviem vecaakiem... jo cereet, ka tev empiiriski buus pieejams visu iepriekshdziivojosho cilveeku pieredze ir BS... arii tu, Ctulhu, biezhi kljuudies, iedomaajoties, ka zinaat optikas formulas ir tas pats kas redzeet Varaviixni.

Bet te ir otrs graavis... tie kas ieraudziijushi Varaviixni iedomaajas, ka vinji tagad var skolaa optiku pasniegt un izrakstiit brilles.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.28 14:32:57

Eee, Marija Kirii, Liza Meitnere...


Jaa un katrs 3ais ir kjiinietis Es tu vai EM? Izveelies?

Nejauc statistiku ar indiviidiem... Tas ka zinaatnieku viduu ARII ir sievietes, nenoziimee, ka taapeec jaasaak ieviest kvotas, vai to, ka Sievietes to vien veelas kaa mesties zinaatnee, tik maitas Viirieshi vinjas tur nelaizh.

Nobelistu saraksts paraada vien to noslieci... un nav 21 gadsimtaa sievieteem shkjeershlji iet zinaatnee.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 26 , pavisam kopa bijuši: 4654