atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Stereotipi
meitene
Iesūtīts: 2011.06.17 11:33:09
Ar kādiem stereotipiem un aizspriedumiem jums kā kristiešiem ir nācies sastapties? Kā uz tiem esat atbildējuši?

Iedvesmai
Christian Stereotypes
http://www.youtube.com/watch?v=TmGr63GR580

How NOT to read your Bible
http://www.youtube.com/watch?v=kFs_yiRxHC4
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
meitene
# Iesūtīts: 2011.06.17 11:33:23
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.06.17 11:41:29
Kā nelasīt - labs!
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.17 11:41:51
Stereotipus izveido dažādas konfesijas, mācības. Tendenciozi liekot uzsvaru uz atsevišķām rakstu vietām, un nelīdzsvarojot to ar citām. Pieejot bez atklāsmes jautājumu izskatīšanā. Ievērojot burta kalpību.
svētais
# Labojis svētais : 2011.06.17 12:00:03
Ar kādiem stereotipiem un aizspriedumiem jums kā kristiešiem ir nācies sastapties? Kā uz tiem esat atbildējuši?

sastapies ar vārdiem, kas nav lietoti Bībelē, piem.: sakraments. Tāpēc es nemācu citus kristīgo mācību ar vārdiem, kas nav sastopami Bībelē skaidrojot kaut kādu tēmu.
otra galējība ir frāzes, ko lieto bībele, bet kur nav piemērota līdzība un atklāsme , lai izskaidortu normāli to cilvēkam viņam saprotamā valodā.
stereotips: pielūgt svētos, kas nav Bībelē apstiprināms.
stereotips: rīkoties pēc savām iedomām nevis pēc Bībelē dotā parauga lūdzot par dziedināšanu ( pārsvarā paraugs ar roku uzlikšanu) , bet stereotips lūgt pa atstatumu.
stereotips: dot padomus kā rīkoties, izmantojot savu ticības potenciālu, kas neder otram, jo viņš nevar dzīvot no tavas tičibas.
stereotips: kristīt ar ūdeni citādāk, nevis tā kā Bībeles paraugā ar pagremdēšanu.
stereotips: visi runātāji mēlēs ir nepareizi, jo es nerunāju mēlēs. Bībele māca par šīm lietām.
stereotips: lūgt par glābšanu - izklausās labi, bet Bībeles paraugā dots sludināt par glābšanu, tātad nodot vēsti ar vārdiem, nevis lūgt. Nesaku, ka nav jābūt kombinācijai no šiem abiem, jo lūgšanā darbojās Dievs, bet caur pasludinātu vārdu cilvēks. Bet bez dzīvības vārdiem cilvēks nevar izglābties.
stereotips: mana rīcība ir vispareizākā, bet Dievam katra lieta savā laikā ir pareiza, jo viņš ir dzīvs un nevadās pēc šablona.
stereotips: jo vairāk Dievam darīšu, jo vairāk jutīšos Dieva mīlēts un pieņemts. Taču Dievs vienādi mīl un pieņem bez šiem nosacījumiem, viss atkarīgs no mūsu uztveres, par to kā lai mēs jūtamies.
stereotips: mana atziņa ir vispareizākā, bet Dievs saka, ka mums visiem tā ir nepilnīga!
stereotips: kristiešīem ir jābūt veiksmīgiem un bagātiem, taču Dievs ir paredzējis, lai neviens netaptu bagāts.
stereotips: kristiešiem ir jābūt veseliem, citādi tie nav īsti kristieši.
srereotips: kristieši ir jocīgi, bet patiesība ir tāda, ka jocīgie ir pasaulīgie, jo viņi nerunā ar Dievu, nesaņem atbildētas lūgšanas un pārdabisko savā dzīvē, kas ir normāli būt sadraudzībā ar Dievu, jo viņš to ir tā paredzējis
stereotips: Dievs soda par pārkāpumiem kristiešus. ( te gan jālīdzsvaro šis apgalvojums)
stereotips: Dievs neatbild uz lūgšanām, ja neesmu dzīvojis svētu dzīvi
stereotips: Dievs nesvētī, ja nedzīvoju svēti
stereotips: Es neko nevaru darīt kāds esmu tāds esmu
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.17 15:01:37
Galvenais stereotips, ka Kristieshi ir duriki, neko nejeedz no dabasziniibaam, mulkji un visaadi citaadi tumsha tauta, kas tic salavechiem

Parasti, kad saaku atbildeet, oponenti "goes nuclear" jo kaut kaa izraadaas, ka pashi ir muljkji un saak spirinaaties kaa zivs uz karstas pannas.

Cits stereotips... ka Kristieshi ir bezgreeciigi... nu iepaziistoties ar vinjiem tuvaak var uzzinaat, ka tadi pashi greecinieki vien kaa visi paareejie shie iraid... tikai izglaabti un pestiiti greecinieki.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.17 15:29:45
Ctulhu, nu veel ateistiem, ja dotu varu, vinji labpraat nogalinaatu visus Kristieshus, sadedzinaatu jebkurus religjiskos rakstus un abortu pasludinaatu par legaalu kontracepcijas liidzekli.
Kuriļu bobteils
# Iesūtīts: 2011.06.18 20:38:01
Ctulhu
nee, ateisti ir dzeeraaji un izvitulji ar knapu 8 klashu izgliitiibu - ta es sapratu, kad gaaju ariku draudzee
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.18 20:46:30
meitene
Es tikai nespēju iebraukt, kurš dzīvo šo bārdaino aņuku pasaulē
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2011.06.18 20:59:59
Aivars

Tur jau ir Tava problēma!
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.18 21:05:11
Jānis Kalniņš
mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa
meitene
# Iesūtīts: 2011.06.18 23:54:52
Aivars
Es tikai nespēju iebraukt, kurš dzīvo šo bārdaino aņuku pasaulē

Tikai aicinu paskatīties uz stereotipiem ar humora izjūtu
biča
# Iesūtīts: 2011.06.20 00:12:58
Ar to šķiršanu uz dullo es esmu izsmējusies raiba pati. Laikam mammas Bībelē tā vieta ir labi iešķīrusies, bet es ar pirmo reizi uzšķīru (un vēl joprojām ar apbrīnojamu regularitāti uzšķiru) Salamana augstās dziesmas 3. nodaļas sākumu:
1 Naktī savā guļasvietā es meklēju viņu, savu draugu, ko tā mīl mana dvēsele. Es meklēju, bet es viņu neatrodu.
Valentīnis
# Iesūtīts: 2011.06.20 00:28:32
biča
nez kāpēc man liekas, ka tā ir kaut kāda zīme no augšienes!
pich_
# Iesūtīts: 2011.06.20 10:31:26
Jošs Mulders
ateistiem, ja dotu varu, vinji labpraat nogalinaatu visus Kristieshus, sadedzinaatu jebkurus religjiskos rakstus un abortu pasludinaatu par legaalu kontracepcijas liidzekli.

oi, nerunā... es to darītu katru dienu (t.sk. brīvdienās). es pat pusdienās neietu, lai paspētu nožmiegt pēc iespējas vairāk kristiešus. nopietni
neielog. [213.102.153.196]
# Iesūtīts: 2011.06.20 10:40:15
Mulder, aborts nevar būt kontracepcijas līdzeklis pēc definīcijas, jo kontracepcija ir izsargāšanās no grūtniecības, kas aborta gadijumā jau ir notikusi. Stereotips ir biežāk novērotais vidējais aritmētiskais, itogo teisti ir baisākie demagogi
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.20 10:43:47
neielog. a kopsh kuriem laikiem logjikas absurdi ir shkjeerslis ateistu zajavaam?
neielog. [213.102.153.196]
# Iesūtīts: 2011.06.20 10:49:14
Ateisti neko nezajavo. To dara teisti. Ja tu netici lidojošā makaronu monstra eksistencei - tu kaut ko zajavo? Neticēt var arī klusējot, bet organizētiem reliģiskiem kultiem vajag skaļas zajavas. Jūti atšķirību?
neielog. [213.102.153.196]
# Iesūtīts: 2011.06.20 10:51:53
p.s aborts, paldies dievam, ir legāls gan lv, gan visās citas attīstītās, augstu sadzīves standartu valstīs. Jo tumsonīgāka un primitīvāka sabiedrība, jo ar lielāku tabu ir apdvests aborts un indivīda dzimumdzīve kā tāda.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.06.20 10:55:48
Ateisti neko nezajavo.

A shitais ir vai nav zajava?

Blin... un veel vienu postu augstaak es tieshi to rakstiiju, ka logjikas absurdi ateistiem nav shkjeerslis... perfekti pieraadi mana apgalvojuma patiesumu

Kaapeec tad juus - ateisti - apvainojaties, ka Mulders ne paaraak njem pieree juusu (ne)zajavas... ja pat pati logjiskaa domaashana klibo... tak iemaacies logjiski domaat, izteikties un pacelties paari savai metafiziskajiem uzstaadiijumiem, un kljuusi pavisam interesants sarunbiedrs...

Briivs!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.20 10:58:27
p.s aborts, paldies dievam, ir legāls gan lv, gan visās citas attīstītās, augstu sadzīves standartu valstīs. Jo tumsonīgāka un primitīvāka sabiedrība, jo ar lielāku tabu ir apdvests aborts un indivīda dzimumdzīve kā tāda.

Dievam ar to nekaada sakara nav!

Tu speej kaut vienu postu uzrakstiit tieshaam konsekventi esot ateists un materiaalists, nevis putrojoties?
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 134 , pavisam kopa bijuši: 37002