atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Prezidents teica, es uztvēru, es iesaku, es daru, es klusēju...
skolnieks.
Iesūtīts: 2011.05.31 10:30:57
Noteikti ir gan pārdomas, gan vērtējums, gan savs redzējums.... pastāsti, padalies, ...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.06.09 11:04:30
Zive. nedomāju vis
Zive.
# Iesūtīts: 2011.06.09 11:05:22
skolnieks. Patiesībā tas būtu reāls Dieva brīnums, ja viena LV partija dabūtu pietiekamu balsu skaitu
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.06.09 11:08:11
Zive. Ne šajās vēlēšanās. Būs visi tie paši. Te manuprāt nemaz nav variantu.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.09 11:12:12
skolnieks.
Viena partija?.. Uzaugu tādos laikos.. hm... ko tas tavuprāt darītu labu, ja tie vēži sarāpotu vienā tarbiņā?
skolnieks :) [195.8.115.229]
# Iesūtīts: 2011.06.09 11:22:40
Aivars Redzi Aivar. Latvija ir tik maza, ka viņu ir grūti sadalīt. Tai pašā brīdī viņa ir patiešām izdevīgā vietā. Un par to vienmēr būs interese lieliem kaimiņiem. Un viņi par katru cenu meklēs bāleliņu, kurš rīkosies viņu interesēs.

Viena partija?.. Uzaugu tādos laikos.. hm... ko tas tavuprāt darītu labu, ja tie vēži sarāpotu vienā tarbiņā?

šo partiju būs ievēlējusi tauta. Ko teiksi par vēžiem, par kuriem savu uzticību būs iedevuši lielākā daļa LV iedzīvotāju? Man nebūtu pamata viņiem neticēt. Un arī viņu atbildība un piesauktā atbildības latiņa būs ievērojami augstāka.

šādos laikos Tu neesi audzis, nemelo.
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.06.09 11:25:54
Aivars Un labi, ka ir bāleliņi, kurus nevar vairs uzpirkt, kuri var uzstādīt un ir spējīgi uzstādīt nosacījumus, nevis pakļauties lielam kaimiņam un noliekt galviņu viņa dolāra priekšā.. Tas patiešām ir labi.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.09 12:26:32
skolnieks.
Redzi, es jau nemeloju, bet Tu gan laikam neesi pamanījis, ka tie vēži no tās vienas partijas tarbiņas ir tie, kas ir sarāpojuši pa dažādu partiju tarbiņām, un viens otrs no tiem ir tas, ko nu daudzina par oligarhu, kas stāv aiz vairākām partijām. Nu kur būs tā jēga, ja partiju nosaukumi būs vēl garāki nekā VLTBLNNK, LPPLCTP, ZZS utt?
Man kaut kā liekas, ka problēma nav partiju skaitā, bet kaut kur citur.
Labprāt redzētu dažādu partiju Saeimu, kur ir gan sociāldemokrātiskas, gan kristīgas, gan buržuāzistiskas, gan nacionālas partijas, kas spēj sarunāties un nevilkt tikai pa labi vai kreisi.
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.06.09 12:42:40
Aivars Man žēl Aivar - tādu Tu neredzēsi . Vari pateikt kur tā ir?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.09 12:51:56
skolnieks.
Nu Vācijā viņi kaut kā tur diezgan dažādi būdami kaut kā tomēr spēj sadzīvot, cik dzirdēts. Bet vienas partijas parlamenti gan laikam vairs ir tikai Ķīnā un Zkorejā
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.06.09 15:15:35
kā gan lai te neatceras daudzparteju vēlēšanu 49 vēlēšanu listi, ar Kalnkāja pārstāvēto "Sīksaimnieku un mazmājnieku" partiju?

Nu un kas ir mainījies??? Nu, var būt tikai tas, ka Emmai un Oļģim tagad uzspļaut uz politiku... abi rušinās kaut kur pa vidu starp Čakielu un Īrijas zemenēm....
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.06.09 16:37:26
Aivars Nez vai mūsu mazo valstiņu vajadzētu salīdzināt ar tik lielām nācijām .
2000000 cilvēku un nieka 64 589 km² te pietiek ar vienu saimniecisku veci, lai savestu šo miestu kārtībā, veci kurš redz nedaudz tālāk . Vai vienu tautas atbalstītu partiju. Kādos desmit gados dzīvotu pārtikuši un ja laime ir bagātībā tad arī laimīgi.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.10 01:48:16
skolnieks.
Neņem lūdzu ļaunā, bet man tas izklausās pēc totālām muļķībām. Tiesa, neesi pirmais, no kā šis dzirdēts. Šķiet tā ir tā ideja, ko apsmaidīja ne tikai 19. gada vienpartiju piedzīvojušais Skalbe savā "Ziemeļmeitā" , un dažs cits 20.gs otrās puses literāts, rakstot
Vilks skatās uz mežu, lai kā viņu baro,
Un saglabā mežoņa muguru stīvu.
Lai būda cik silta, lai ķēde cik gara,
Viņš nesacīs paldies, ka atstāja dzīvu.

Vilks skatās uz mežu, ko netaisās pārdot
Par gabalu maizes un cīpslotas gaļas.
Viņš neklausās saimnieka glaudīgos vārdos.
Bet varbūt, ka nedzird? Jo ķēde par skaļu.

Vien suņi caur žvadzoņu saimniekus klausās,
Vien suņi lien nolaizīt sitēja roku.
Un nenāc ar bļodu – uz mežu vilks ausās,
Un nesniedzies paglāstīt – pirkstus var nokost.

Ja atraisīt vilku no ķēdes tu baidies,
Tad nosit. Vien suņi ar nebrīvi sarod.
Vien sunim par silu kļūst saimnieka skaidiens.
Vilks skatās uz mežu, lai kā viņu baro.
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.06.10 07:09:50
AivarsKāpēc lai es ņemtu ļaunā?
Var jau būt ka muļķības. Tas ir mans viedoklis. Jo līdz šim šīs dažādās partijas Valsti ir atvedušas. Es gan sevišķi nesūdzos, jo ne uz kādu mannu no gaisa krītam neesmu cerējis. Man pietiek pie šīs valdības un pietiks pie nākošās, vienalga kas tie būtu. Man tik žēl to, kas strādā valsts struktūrās un dod maniem bērniem izglītību un gādā par veselību un kārtību šai valstī.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.10 10:14:05
skolnieks.
Nu bet cik jau ir bijuši tie ulmaņa mīta iemiesojumi, jeb laimes lāči? Atceros vienu tādu saimniecisko (starp citu atsauksmes bija it kā labas no viena otra tautā), kurš valsti salīdzināja ar uzņēmumu. Laikam tādēļ, ka pašam vājība spekulēt ar uzņēmumu pirkšanu un pārdošanu. Šodien nabagu sauc par oligarhu, ulbrokas betmenu un mākoņtēvu un saka, ka taisni toreiz daudz kas esot ievārīts. Tad bija tāds aviators, kas lūdza, lai viņam samet honorāru, lai nav no valsts jāņem, un viņš diennaktij stundu pieliks, ja vajadzēs, bet kārtību Latvijā ieviesīs. Cik atceros, izrādījās, ka biržas spekulāciju spēles, zemesgabalu uzpirkšana, mocīši un jauni brunči tomēr interesē vairāk. Tad vēl par tādu saimniecisku buldozeru nelabi runā.
Nu kaut kā neticu, ka nu atkal kāds vīrs ar cepuri no tās izvilks jaunu stabilitātes garantu, kas viens Latviju iecels saulītē
Tā domāšana tiešām atgādina tās gaidas uz mannu no debesīm, un ķēniņa celšanu Jēzus vietā un Jēzu ķēniņa.
Es tomēr turos pie pārliecības, ka K. Ulmanis kauču ar vislabākiem nodomiem, diemžēl tomēr ir veicinājis politisko infantīlismu, no kā diemžēl joprojām nav izaugts, un tādu īstu partiju jau mums nemaz nav.
dafne
# Iesūtīts: 2011.06.10 10:19:10
Aivars
jāiet pašiem politikā..kā Parādnieks ieteica vienai žurnalistei,tad arī būšot jaunas sejas
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.10 10:25:25
dafne
Bet vai atceries Sudrabas reakciju pēc Zatlera vēlēšanām?
Taču par Tevi gan varētu nobalsot
dafne
# Iesūtīts: 2011.06.10 10:36:19
Aivars
vo neatceros...tas bija tik sen
Labi,es apsversu tadu iespeju..iet politikaa
a-masiks [95.154.230.254]
# Iesūtīts: 2011.06.10 10:39:52
Aivars
es Sudrabas reakcijai nesekoju. A kāda tā bija?
a-masiks [95.154.230.253]
# Iesūtīts: 2011.06.10 10:40:31
Aivars
Taču par Tevi gan varētu nobalsot

tāpēc, ka...?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.10 10:42:46
a-masiks [95.154.230.254]
http://www.tv3.lv/content/view/13052/282/
Būtībā paziņoja, ka nav jau vērts neko darīt, jo ātri tāpat nekas nav izdarāms
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 50 , pavisam kopa bijuši: 6307