atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Prezidents teica, es uztvēru, es iesaku, es daru, es klusēju...
skolnieks.
Iesūtīts: 2011.05.31 10:30:57
Noteikti ir gan pārdomas, gan vērtējums, gan savs redzējums.... pastāsti, padalies, ...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
armilo
# Iesūtīts: 2011.06.06 12:33:23
Aivars

pie izdevības būs jāpavaicā pašiem vislatviešiem, lai sirds mierīga
st. even [87.110.87.190]
# Iesūtīts: 2011.06.06 12:35:59
armilo zobenbračka arī esot vislatvietis
st. even [87.110.87.190]
# Iesūtīts: 2011.06.06 12:39:53
Ctulhu Ko tu domā par mācītājiem - politiķiem: Ludvigu Almeru, Jāni Šmitu vai Aināru Baštiku?
armilo
# Iesūtīts: 2011.06.06 14:02:52
Ctulhu
"A tev ko - buutu problemas nobalsot par sakariigiem, gudriem cilveekiem, ja vinji nav kristiesji?"

nē, man nav problēmu, gluži otrādi.. es balsošu par nacionālistiem, neskatoties pat ja tur būtu kāds karojošais dievturis
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.06 14:05:24
armilo
Kādas cerības Tu ar viņiem saisti?
armilo
# Iesūtīts: 2011.06.06 14:10:55
Aivars

tur nav oligarhu ne no austrumiem, ne rietumiem, ne vietējo. ceru, ka nacionālā ideja ir vienīgā spējīgā izvest valsti no bojāejas.
armilo
# Iesūtīts: 2011.06.06 14:16:04
Ctulhu

ES struktūras kā reiz ir klupšanas akmens tai pašai Vienotībai. Latvijai ir jāizstājas no ES un nedrīkst stāties nekādā citā savienībā. Savienībā var stāties tikai tāda valsts, kas prot no savienībām gūt savai valstij labumu.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.06 14:21:07
armilo
Esi pārliecināts par tiem `oligarhiem`? Cik atceros, savulaik jau LNNK tur gāja visādi. Tagad to VL divsievi arī saistīja ar to čečenu krūmiņu...
Labi, nu par Lakuci tiešām pēdējā laikā nedzird, bet kā tu domā, ja šie VL/TB/LNNK kļūs par lielāku varas partiju, tēvocim Andrim viņi neinteresēs?
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.06.06 14:43:47
Oligarhi ir un būs. Naivs tas cilvēciņš kuram šķiet, ka tie ir iznīdējami. Un vai maz vajag. Svarīgi lai oligarhs dalās un iet daudzmaz virzienā kurš ir arī valsts interesēs. Ja nebūs oligarhu, ar kuru tad runās oligarhi no citām valstīm. Vai nešķiet, ka tad pārdosimies kaimiņiem? Šie oligarhi jau nav tikai naudas maisi. Viņi ir arī labi stratēģi, kā valsts vīriem pietrūkst. Nav jēgas no valstsvīra, kurš nav iemācījies pelnīt iztiku sev. Piekrītu šiem vārdiem, ka lielākā kļūda ir valdībā ielikt muļķi, kuram nav poņas, kā vairojas nauda.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.06 14:58:11
skolnieks.
Stratēģijas jau var izvēlēties dažādas. Kādi, Tavuprāt, ir tie kritēriji, kuriem jāatbilst politiķim, kuram Tu ar prieku uzticētu savu valsti?
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.06.06 15:38:46
Aivars vispirms jau Kā minimums Maģistrs un divas svešvalodas. Ja to cilvēks ir apguvis Tad viņam ir fundamentālas zināšanas, redzēt ne tikai zem kājām bet arī daudz gadus uz priekšu. Šādi cilvēki dara šodien bet pelna jau rīt. Un tad pa starpai var būt arī kāds muļķītis, bez tiem neiztikt, ar šodien veiktām iestrādēm būs investēts nākotnē un šis muļķa gabals nespēs izjaukt gudru plānojumu . Tas tā īsi.
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.06.06 15:42:45
Ctulhu Lai notīrītu kurpes jo arī lielie mēdz kļūdīties.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.06.06 15:43:00
skolnieks.
vispirms jau Kā minimums Maģistrs un divas svešvalodas. Ja to cilvēks ir apguvis Tad viņam ir fundamentālas zināšanas, redzēt ne tikai zem kājām bet arī daudz gadus uz priekšu.

Ak vai, naivais ...
Aivars
# Labojis Aivars: 2011.06.06 15:43:49
skolnieks.
Nu... arī izglītoti diplomēti cilvēki mēdz būt visādi. Tev tiešām pietiktu, ka cilvēks māk divās valodās lamāties un nopirkt diplomu kādā turībā?
Tie ir visi Tevis piedāvātie kritēriji?
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.06.06 15:45:15
Mārtiņš Tev ir priekšlikums - lūdzu. kāpēc sauc mani par naivu, vari pamatot?
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.06.06 15:47:54
Aivars vispār ar izglītību maģistrs es nedomāju diplomu. Bet zināšanas , kuras ir iegūtas šīs studiju programmas ietvaros.
Tie ir visi Tevis piedāvātie kritēriji?
Šie kritēriji ir vērtējami un par šiem kritērijiem jau var kaut ko spriest.
protams, Tu gribi dzirdēt, ka viņam jābūt labam ģimenes cilvēkam, kristietim....- Nē tie nav nosacījumi politiķim.
Mācītājs- tā ir profesija/aicinājums, kuram ir dotas pilnvaras un zināšanas izplatīt lielāko politiku visumā, kāpēc baznīcas paliek tukšākas un kāpēc šie kalpi raujas pie valdības, ne otrādi valdība raujas pie viņiem. Vari pateikt, kāpēc?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.06 15:54:27
skolnieks.
Kas Tev liek domāt, ka izejot caur studiju programmu, cilvēks uzreiz iegūst FUNDAMENTĀLAS zināšanas?
Vēl pagājšnedēļ apsmējos, kad viens paziņa, kurš cita starpā reiz bija inženierzinātņu doktorants, kamēr atrada labāku darbu un nodibināja ģimeni, par diplomdarba aizstāvēšanu kā tādu smejot sacīja apmeŗam tā - "nu ko tur uztraukties? Jāpārcieš 20 minūšu pazemojums, un tālāk jau esi dimplomēts inženieris.`
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.06.06 16:01:55
Aivars Nezinu par Tavu paziņu, bet esmu studējis un ja vien ir vēlēšanās savu nozari izzināt tad tur ir visas iespējas to izdarīt. Un nav jau tā, ka lai tiktu līdz inženiera darbam nekas nav jādara. Teikšu, ka man šis nebija viegls laiks, bet interesants gan. Tavam paziņam nav bijusi pareizā pieeja studijām. Es necietu pazemojumu, es gaidīju jautājumus uz kuriem labprāt atbildēju.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.06 16:05:28
skolnieks.
Vienkārši manam paziņam ir humora izjūta un loģika.
Bet nu, ja Tev tīk par vīriem spriest pēc cepures, kas to Tev var liegt?
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.06.06 16:08:49
Aivars Kas Tev liek domāt, ka izejot caur studiju programmu, cilvēks uzreiz iegūst FUNDAMENTĀLAS zināšanas?
Viņš sāk saskatīt sakarības, redz uzbūvi, māk prognozēt un zina savu rīcību sekas.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 117 , pavisam kopa bijuši: 36985