atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Zviedrija - piemeers sekulaaraa humaanisma politikai
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2011.05.17 10:32:32
http://www.crisismagazine.com/2011/swedens-big-government-utopia-unmasked

Labi labi... zinu, ka tas ir tikai viens gadiijums un vienas puses viedoklis, tomeer... Nav duumu bez uguns, un zinot citus visaadus gadiijumus tieshi saistiitus ar zviedriju shii teeminja.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.17 11:51:28
tātad visa problēma ir tradīcijās, nevis tiesībās un brīvībās (tieši tas, par ko iecepies)? un tradīcijas tiek liktas kā atskaites punkts?

Sorry... bet ikvienai tautai, sabiedriibai, indiviidam ir tiesiibas uz savu identitaati... un tradiicijas kaareiz ir tas, kas veido sho identitaati... Taadeejaadi... ikviena sabiedriibai kaareiz ir tiesiibas tikt pasargaatai pret taas identitaates dekonstrueeshanu, kas shai gadiijumaa tieshi tiek dariits... Ibo shii tauta, valsts un sabiedriiba ir celta uz visai konkreetaam veertiibaam, tradiicijaam, tiesiibaam un pienaakumiem...

Ja mees tos mainaam un dekonstrueejam, tad tautai un sabiedriibai ir tiesiibas pret to iebilst... Un jaa man nepatika, ka Abrene tika atdota Krieviem nepakonsulteejoties ar mani... man pret to ir iebildes. Taapat kaa es negribu ka shiis valsts teritoriju sagraiza un izkjeezii, man ir iebildes pret shiis valsts veertiibu sajaashanu.

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.17 11:52:04
kategoriju kļūda. ir aplami iedomāties ka psihiskas novirzes ir lipīgas un pārmantojamas sociālu kontaktu veidā.

Tobish, neexistee cilveeki, kas "nojuudzas" salasoties kaadas idejass?
neielog. [213.102.151.68]
# Iesūtīts: 2011.05.17 11:52:33
Kleptomāns veic kriminālnoziegumu, dooh.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.05.17 11:54:51
Tas, kuru tas skar personīgi. Ja tu pats neesi gejs vai pārliecināts vecpuisis, kam tradicionālā ģimene būtu spīdzināšana, tad tu tas noteikti neesi. Jeb varbūt esi un tapēc tas tevi tik ĻOTI plosa?

Aciimredzot nepamaniiji

Varu veelreiz ieposteet:

First they came for the communists,
and I didn`t speak out because I wasn`t a communist.

Then they came for the trade unionists,
and I didn`t speak out because I wasn`t a trade unionist.

Then they came for the Jews,
and I didn`t speak out because I wasn`t a Jew.

Then they came for me
and there was no one left to speak out for me.


Pareizi, ne mana cuuka, ne mans lauks

A vot kad buus TAVA cuuka un TAVS lauks... tu ko... viens protesteesi? Tev, protams, gribeetos, lai cilveeki neprotestee, kaameer tas neskar vinjus personiigi... jo tad vieglaak ir izvarot... grupaa... jo viens jau nav ciiniitaajs... A tu kaiminj paklusee, uz tevi tas neattiecas...
Perfekti tiraaniska tev domaashana!

Sorry, bet ja tu iesi dariit paari manam kaiminjam, lai arii tas mani neskar tieshi, es ieshu dariit paari tev... un nelikshu tevi mieraa tikai taapeec, ka tu liec mani mieraa. Ibo mana cilveeciiba nebeidzas ar manas maajas durviim.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.17 11:56:18
Nu re. Un man, savukaart, buus iebildes pret ``kristiigo veertiibu`` un ``gariiguma``domineesjanu sajaa valstii. Un LV pilsonis es arii esmu.

Tikai prikols ir taads, ka jebkursh homo-gjimenju-tiesiibu aizstaavis naakdams ar argumentu "mums ir tiesiibas" var briivi doties uz Zviedriju, ibo Lativjaa shaadu tiesiibu nav, un deklaraacija "man IR tiesiibas" nemaina veertiibu sisteemu latvijaa, kura vismaz dazhos aspektos ir fixeeta likumdoshanaa.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.05.17 11:57:11

Un kaa ar cilveekiem, kas nojuudzas, salasoties to pasju Biibeli, par visaadaam valtorteem un ledjajeviem nerunaajot?


Taapeec es noraidu Masika argumentu, ka psihiskas slimiibas nevar izplatiities sociaalu fenomenu rezultaataa... to pashu nacismu vai staljinismu... kas cic kaa masu psihoze tas ir? Nu un vprochem arii Kristietiibas izjaashana viduslaikos dzemdee monstrus.
a-masiks [74.63.112.153]
# Iesūtīts: 2011.05.17 11:58:04
Jošs Mulders

Tobish, neexistee cilveeki, kas "nojuudzas" salasoties kaadas idejass?

ar to tiek domāta reliģiozitāte? tad noteikti ir. Ir kāds pamats to attiecināt uz homo?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.17 12:00:12
Labi, Mulders un veel dazji ir domaajosji kristiesji, bet paveero ``videejo ticiigo ``kaut vai sajaa forumaa. Tu gribeetu, lai taadi kautko nosaka?

Nu Videejs Kristietis ir visai pat jauka persona... tu jau manupraat kaareiz uz marginaalo (un neluterisko) kristietiibass spaarnu referenceejies.

Sheit gan ir Demokraatijas labums... ka taa kaut kaadaa zinjaa kavee viena domineejosha uzskata absoluutu dominanci ilgterminjaa... taapee pat viegli jukushi kristieshi nevareetu ilgstoshi savaariit ziepes esot pie varas... un... lai cik tas jociigi nebuutu, arii kristieshi nav imuuni pret greeku, kas manifesteejas varas gadiijumaa...

Taapee es esmu Deomkraatijass piekriteejs taadaa zinjaa, ka vara pieder tautai... nevis parlamentam... un parlaments to nereti aizmirst. Zheel tikai, ka mums kaa tautai kaa parlamenta darba deveejam, tiesiibas atlaists sliktus darbiniekus ir tikai 1u reizi 4os gados
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.17 12:00:57
Nomainiis caur ES.

Tas man arii ES nepatiik... par laimi ES pagaidaam ir citas skabargas pakaljaa, taakaa... mosh ljaus briivi elpot religjiskajos un politiskajos uzskatos, kaameer chinjiis savu naudas maku.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.17 12:02:27
ar to tiek domāta reliģiozitāte? tad noteikti ir. Ir kāds pamats to attiecināt uz homo?

Ir... it iipashi, kad tas tiek sociaalinzheneereets atsevishkjaas sabiedriibas daljaas, tad nenobriedusi praatinji bez stingriem uzskatiem iedomaajas ka tas ir "cool" un to ka tas ir "cool" vinjiem baro pa visiem galiem un grib lai alternatiivi texti tiktu ierobezhoti, lai tikai viens viedoklis buutu domineejoshais.

Un mees ljoti labi zinaam to sabiedriibas dalju kurai pasakot "shitais ir stiliigi" vien jau ir garanteets noiets precei.
neielog. [213.102.158.163]
# Iesūtīts: 2011.05.17 12:03:33
Ko tu tur murgo? Kas dara pāri tavam kaimiņam? Ko tu tur metīsies darīt kam pāri? Iedzer aukstu ūdentiņu un nomierinies.

a-masiks [67.159.56.164]
# Iesūtīts: 2011.05.17 12:04:02
Jošs Mulders
Sorry... bet ikvienai tautai, sabiedriibai, indiviidam ir tiesiibas uz savu identitaati... un tradiicijas kaareiz ir tas, kas veido sho identitaati... Taadeejaadi... ikviena sabiedriibai kaareiz ir tiesiibas tikt pasargaatai pret taas identitaates dekonstrueeshanu, kas shai gadiijumaa tieshi tiek dariits...

tas tjipa, tu ieraugot laulātu geju pāri - vairs savu ģimeni par ģimeni neuzskatīsi, ij savu ģimenes cilvēka identitāti zaudēsi?
Tb - nevis tu nosaki savu identiāti, bet sveši onkas? kamēr šie onkas laulāsies ar sievietēm -tikmēr ar tavu identitāti būs OK, ja viņi sadomās laulāties savā starpā - ar tevi būs cauri?
"mazliet" nepārspīlē?
a-masiks [74.63.86.219]
# Iesūtīts: 2011.05.17 12:08:16
Jošs Mulders
Ir... it iipashi, kad tas tiek sociaalinzheneereets atsevishkjaas sabiedriibas daljaas, tad nenobriedusi praatinji bez stingriem uzskatiem iedomaajas ka tas ir "cool" un to ka tas ir "cool" vinjiem baro pa visiem galiem un grib lai alternatiivi texti tiktu ierobezhoti, lai tikai viens viedoklis buutu domineejoshais.

kamā pamatojas šādi apgalvojumi? tavuprāt homo ir tādi cilvēki, kuriem jaunībā kāds ir pateicis ka homo ir ļoti ok? Tak bezmaz 2000 gadus nemitīgi tiek apgalvots pretējais, bet homo tomēr ir sastopami apskaužami precīzi evolūcijas noteikto deviāciju apjomā. tb aptuveni 10% no populācijas skaita....
a-masiks [67.159.56.165]
# Iesūtīts: 2011.05.17 12:14:55
Jošs Mulders
jā, starp citu. es neko neteicu tēmā par to vai var laulāt līgavu, kas ir acīm redzami stāvoklī....
man jau baisi gribējās jautāt - a ko? geji ta nemaz neatšķiras no tādas dāmas! Tb - gan līgava stāvoklī, gan geji piekopj seksuālu negantību no baznīcas viedokļa. taču līgavu tomēr metīsies laulāt, abet gejus - nē.
pamatojums - dubultā morāle. jo grūsnas dāmas mums patīk, bet geji - nepatīk! Lai gan viņi abi "grauj ģimenes institūciju" un visas tādas lietas...
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.17 12:31:59
Jošs Mulders
ā nu tādā ziņā, ok, jā piekrītu, sorry, jo nelasīju visu tēmu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.17 12:43:57
To viņš par zviedru attieksmi pret mājmācību?

Nee to es par homo veertiibu ievieshanu LV videe.
Par zviedru tradiicijaam un identitaati neesmu paaraak informeets gan.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.17 12:47:11
Nu re. A zviedrijas valdiibu kritizee.

Es tomeer esmu informeets par cilveektiesiibaam... Tas ka es neesmu Kjiinas tradiiciju experts nekaadiigi netraucee man to kritizeet par cilveektiesiibu paarkaapumiem kjiinaa.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.17 12:54:11
Nu, arī homo ir cilvēktiesības

Bet ne veidot attieciibas, kuras peecaak saukt par "gjimeni".
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.17 12:57:01
A kaada starpiiba, kaa vinji savas mikrogrupas nosauc?

Nav jau starpiiba...

Starpiiba rodaas, kad shaada mikrogrupa iznaak ar saviem krukjiem uz ielas un pieprasa centraalo auto joslu, lai paarvietotos.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.17 13:04:09
reksis, nav taisniiba... tachu tas jau buus offtops
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 147 , pavisam kopa bijuši: 752