atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Pēkšņi luteranis
Baiba
Iesūtīts: 2007.09.27 08:44:27
Mans vīrs sāka ienteresēties ar reliģiju, proti, luterismu.
Pati esmu katole, bet parliecināt viņu, ka mums ir jābūt vienā konfesijā nav iespejams....Par konvertēšanos katoļtīcībā nevar būt nekādas runas - tā saka viņš....
Ko lai mums darīt?
AutorsZiņas teksts
Baiba
# Iesūtīts: 2007.09.27 08:44:33
Mans vīrs sāka ienteresēties ar reliģiju, proti, luterismu.
Pati esmu katole, bet parliecināt viņu, ka mums ir jābūt vienā konfesijā nav iespejams....Par konvertēšanos katoļtīcībā nevar būt nekādas runas - tā saka viņš....
Ko lai mums darīt?
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.09.27 09:20:12
Ko lai mums darīt?
A kādas problēmas palikt katram savā konfesijā?
Baiba
# Iesūtīts: 2007.09.27 09:23:15
Problemas: kā audzināt bērnu?; kopīgas sarunas par reliģiju
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.09.27 09:31:30
> Baiba
Bērnam mācīt kopējo. Pateikt, ka ir atšķirības, tētis domā tā, bet mamma šitā. Un ka galvenais tomēr ir kopīgi pamati. Un ka bērns pats varēs izvēlēties, kad pieaugs lielāks.
Sieviete
# Iesūtīts: 2007.09.27 09:36:11
Karotes nav runā gandrīz vai kā kristietis. Būtiskākais ir pamatu pamats - Kristus, viņa glābjošā misija. Kristība, Sv.Vakarēdiens. Nelikt uzsvaru uz atšķirīgo. Protams, kad nāks pirmās komūnijas vecums katoļiem, tad būs zināmi sarežģījumi, jo katoļu baznīcai dažās lietās ir citi uzskati nekā luteriskajai...
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.09.27 10:56:02
Problemas: kā audzināt bērnu?
Izaudziniet viņu par kārtīgu Cilvēku.
kopīgas sarunas par reliģiju
Taisni tā, runājiet par KOPĪGO.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.09.27 10:58:55
Redz kā... ļoti vienkārši! Runāt par kopīgo!
Cits jautājums, kas traucē tevi pašu konvertēties Luterismā?
Andis Atvars [87.110.102.129]
# Iesūtīts: 2007.09.27 23:03:59
Jā, kādas tik problēmas cilvēki neizdomā?...
Baiba
Cik saprotu, Jūsu vīrs pirms tam dzīvoja kā pagāns, bet tas Jūs nemaz nesatrauca... nu, kad Jūsu vīrs sāk meklēt Dievu un ir to atradis, Jums ir problēma. Vai pašai nešķiet tas, kaut kā absurdi priekš kristietes?
Mulders
# Iesūtīts: 2007.09.28 09:44:18
Oi, A. Atvaram, žetons par novērojumu!
moritz :) [213.21.215.97]
# Iesūtīts: 2007.09.28 10:20:55
Andis Atvars [87.110.102.129]
baiba, iespeejams, krietna kristiete, vadaas peec principaa "taču mācīt es sievai nepieļauju, nedz valdīt pār vīru, bet viņai jāturas klusībā" un "Tāpat, sievas, esiet paklausīgas saviem vīriem, lai, ja arī kādi neklausa vārdiem, tie ar sievu dzīvi bez sludināšanas tiktu iegūti,
2 redzēdami jūsu dievbijīgo skaidro dzīvi."... tikai nepaveicaas...
Jānis Ginters
# Iesūtīts: 2007.09.29 18:38:32
Ir saprotams Baibas jautājums par savu dzīves draugu, kurš iepriekš nav praktizējis ticību, bet tad, nākot pie ticības, vēlas pievienoties nevis RKB, kur ticību praktizē viņa pati, bet luterāņu. Droši vien Baibai gribētos kopā iet uz baznīcu, bet iznāk lietas sarežģīt un katram iet uz savu. Nedomāju, ka Baibai, ja viņa aktīvi praktizē ticību RKB, būtu ieteicams mainīt Baznīcas šī iemesla dēļ. Ja vīram ir stingra izvēle piederēt luterāņu Baznīcai, tad noteikti tam ir kāds būtisks iemesls, ko arī vajadzētu respektēt. Domāju, ka šādā situācijā vislabāk būtu ieteicams vispirms Baibai iepazīt luterisko Baznīcu un viņas vīram RKB. Lai arī laulāto draugu piederība dažādām Baznīcām var būt praktiski neērta, tam nevajadzētu būt par šķērsli kopīgi praktizēt kristīgo ticību. Domāju, ka Baiba būs jebkurā gadījumā ieguvēja vīram kļūstot par kristieti. Par to ir vērts pateikties Dievam!
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 75 , pavisam kopa bijuši: 5132