atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Bezierunu mīlestība
pich_
Iesūtīts: 2011.05.03 11:14:47
Nejauši uzdūros šīm Mozus 5. grāmatas rindiņām:

58 Ja tu neturēsi visus šīs bauslības vārdus, kas rakstīti šinī grāmatā un nebīsies Tā Kunga, sava Dieva, godības pilnā un baismīgā Vārda,
59 tad Tas Kungs negaidīti sūtīs pār tevi un taviem pēcnācējiem sērgas, lielas un ilgstošas sērgas un ļaunas un ilgstošas slimības.
60 Un Viņš liks nākt pār tevi visām Ēģiptes sērgām, no kurām tu bīsties, bet tās tev pielips.
61 Un Tas Kungs liks nākt pār tevi visām slimībām un visām sērgām, kas šinī bauslības grāmatā nav rakstīti, kamēr Viņš tevi nebūs izdeldējis.
62 Un maz atliks no jums, kas jūs savā skaitā bijāt tik daudz kā debess zvaigznes, tādēļ ka tu neesi klausījis Tā Kunga, sava Dieva, balsij.
63 Kā Tam Kungam bija prieks jums labu darīt un jūs vairot, tāpat Tam Kungam būs prieks jūs nonāvēt un jūs izdeldēt, un jūs tiksit izrauti no šīs zemes, kuru tu ej iemantot.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . >>
AutorsZiņas teksts
pich_
# Labojis pich_: 2011.05.06 22:31:41
Aivars
žēl gan ka nepiefiksēji, ka šis `parasts niršanas instruktors` ir Paša Dieva izredzēts un Kristus atpestīts bērns
tomēr noskaties to filmu, un tad raksti komentārus. Dievu žūrijā neredzēju, un niršanas instruktoru kā vislabāko kandidatūru viltus mācītāja amatam izvēlējās Derrens Brauns (kurš, starp citu, ir pārliecināts ateists).

Pagaidām neredzu kardinālu atšķirību starp Taviem meliem un Benija Hinna meliem
nesapratu, ko tu ar to biji domājis

Nezinu, ko `tu aicini`
domāt kritiski un neticēt kuram katram, kurš tikai piemin Dievu. nopietni- tas no ticīgā ir pārāk daudz prasīts? domāt kritiski?


Papucs
es patiešām ļoti ļoti ceru, ka viss tevis teiktais bija tikai sarkasms
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.06 22:40:27
pich_
Tu taču esi akls dīvainis! Neredzēji, ka `niršanas instruktors` ir kristietis? Par meliem runājot... nu man šķiet nožēlojams Hinna šovs, un es nespēju cienīt arī meļus, kas izliekas par kristiešiem, lai pie `smukām kāzām` tiktu.
Par aicināšanu... domāju, ka otrā sentence paskaidro, kādēļ neesi tiesīgs neko aicināt.
pich_
# Iesūtīts: 2011.05.06 22:45:02
Aivars

pasaki godīgi- ja es tev pieietu klāt uz ielas (pieņemsim, ka tu mani nezini), un palūgtu ziedot 100ls, jo "Dievs mani no rīta uzrunāja, un teica, ka [blabla]"- vai tu man ziedotu tos 100ls?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.06 22:56:54
pich_
Tu esi stulbs vai izliecies?
Lai gan esmu sastapies ar daudziem šādiem alkašiem, mani tiešām izbrīna joprojām šī primitīvā domāšana
pich_
# Iesūtīts: 2011.05.06 23:01:26
Aivars

jūtos apjucis.
tad tu atbalsti tos mācītājus, kas sola izdziedēt vēžus un atgriest redzi aklajiem, vai arī tu visus viņus nosodi? kaut kā visas tavas atbildes vienmēr ir aplinkus, vai arī caur puķēm- laikam tāpēc neesmu uztvēris tavu nostāju.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.06 23:08:45
pich_
Nicinu blēžus, vai tie būtu melīgi beniji hinni, vai dereni brovni vai daži labi citi
šitās jūsu spēlītes man saistās ar jaunlaicēnu `taisno kursu` pret tautpartejiešiem, kur visi vienā maisā bāžami.
I just don`t buy it
pich_
# Iesūtīts: 2011.05.06 23:11:51
Aivars

nenoskatījies filmu, vai ne?
Gnidrolators [90.130.180.99]
# Iesūtīts: 2011.05.07 09:48:18
Laba filma, pich_. Skatījos gan fragmentāri, jo mūsdienu doc. filmas, ko taisa rietumos pārāk daudz recyclo to pašu infu over and over, bet beigas bija super. Svētais laikam domā, ka tur uzbrūk viņa reliģijai vai kaut kāda ateistu propaganda. Da nē, vnk. parāda ka viss tas faith healing ir prasta prātniecība. Imo jebkurš ar samdzenēm to zina tā pat, bet nu mazums.
Btw, vai tie vietējie harizmāti ar šito vispār nodarbojas? Nu tas pats Ļeģājevs kaut vai? Neatceros, ka būtu redzējis. Savā laikā pa kasti jamo sprediķus nereti rādīja un sērfojot tiem pāri neko tādu neredzēju.
Gnidrolators [90.130.180.99]
# Iesūtīts: 2011.05.07 09:53:04
labojums: tb ne prātniecība bet krāpniecība
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.05.07 09:56:01
pich_
Tā filma ir pārak gara un pārāk angļu valodā, lai viņu skatītos.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.07 10:45:31
pich_
Tur jau tā lieta, ka noskatījos! Tādēļ man radās jautājums, vai Brauna kunga alkatība ir labāka par Koplenda alkatību. Vai vēlme vienkārši izmantot kristiešus saviem projektiem nav vienlīdz nicināma pie abiem?
Un pat ja tas Kungs kādā noslēpumainā veidā tomēr atbild kādam lūdzējam par spīti Hinnu, Koplendu, Braunu faktoram?

Vienkārši blēdīgo teleevaņģēlistu atmaskojumus esmu redzējis gana, un vienīgā intriga tevis norādītajā video, man šķita projektā iesaistīto KRISTIEŠU dilemma, kāds gan attaisnojums ir viņu krāpniecībai un dabiskajam riebumam pret negodīgumu attiecībās, kas pašiem dzīvē ir vissvētākās. Jā, un kura no lūgšanām bija iestudēta, kura nāca no sirds?
Tādēļ, man rodas iespaids, ka Tu vienkārši neesi bijis uzmanīgs, vai arī nevisai sadzirdi filmas tekstu, ja viss ko pamani ir Koplenda lidaparāts, bet ne šī vienīgā patiesā drāma iestudētā krāpšanā.
Katrā ziņā Brauns ar savu tēloto līdzjūtību uzrunās filmas sākumā un beigās liekas tāds pats blēdis, kā viņa kritikas objekti.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.07 12:07:11
KPax.
Domāju, ka Brauna fokusā bija peļņa un pašapliecināšanās. Cita lieta skatītāja brīvība uz savu redzējumu.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.07 13:08:34
KPax.
Laikam nelasīji,ko rakstīju. Tieši par to es sākotnēji vaicāju, ar ko vienus krāpniekus šaustot gan ir attaisnojama krāpniecības vairošana.
KPax.
# Labojis KPax.: 2011.05.07 13:25:05
Aivars Nu jau Tu vienkārši spītējies, lai gan labi saproti, par ko ir runa. Tāpēc jautājums pierē - vai no kristīgās morāles viedokļa ir attaisnojami apmānīt 1u cilvēku, lai no apmāna izglābtu 10 citus?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.07 14:09:21
KPax.
Redzi, konkrētajā gadījumā es neredzu to `izglābšanu`.
Gnidrolators [213.102.155.151]
# Iesūtīts: 2011.05.08 23:55:43
Ja nav noslēpums, kādā tieši veidā pārraides autors krāpās? Es laikam nepamanīju.
pich_
# Iesūtīts: 2011.05.09 17:13:53
piekrītu- arī es nezinu, kur Aivars saskatīja krāpšanos
KPax.
# Iesūtīts: 2011.05.09 17:21:35
Iespējams, Aivars te domā nevis autoru, bet mūsu ticīgo varoni, ūdenslīdēju, kuram nācās tipa piečakarēt pāris reizes cilvēkus, lai pēc brīža atkal atvērtu tiem acis.
Papucs
# Iesūtīts: 2011.05.09 18:56:40
pich_
es patiešām ļoti ļoti ceru, ka viss tevis teiktais bija tikai sarkasms

Tu zini, nē! Tiešām tā arī domāju.
pich_
# Iesūtīts: 2011.05.09 19:11:33
Papucs
Un reliģiska organizācija ir uzņēmums, kā peļņa netiek aplikta ar nodokļiem, vēl vairāk - peļņa pat netiek oficiāli uzskaitīta.
jā, un tā ir absurda situācija

Tā kā šīs sektas parasti atbalsta valdošās aprindas gan vārdos (saskaņā ar Rakstiem), gan darbos (uzņēmuma interesēs), tad likumi un ieņēmumu dienesti tām vienmēr ir labvēlīgi.
jā, un tā ir absurda situācija

tīri buhgaltēriski visas sektas ir visos grāmatvedībā un uzņēmējdarbībā iespējamos veidos atbalstāms pasākums!!!
1. aprīlis jau pagājis.


es nesaprotu- kā var kaut ko tik glupu pateikt? kāpēc finanses nevajadzētu uzskaitīt? kas tur slēpjams? un, ja baznīca pelna miljonus- tas ir absurds, ka valstij nekas no tā netiek
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 56 , pavisam kopa bijuši: 2054