atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Jautājums par Jn.21:20-23
παλαιό ανόητος
Iesūtīts: 2011.04.07 22:02:17
Apgriezies Pēteris ierauga līdzi nākam mācekli, ko Jēzus mīlēja, kas pie vakariņām bija noliecies pie Jēzus krūts un sacījis: Kungs, kurš ir tas, kas Tevi nodos?
To ieraudzījis, Pēteris saka Jēzum: "Bet kas būs ar šo, Kungs?"
Jēzus viņam saka: "Ja Es gribu, lai šis paliek, tiekāms Es nāku, kāda tev daļa? Tu seko Man!"
Tā izgāja šī valoda brāļu starpā: "Šis māceklis nemirs." Bet Jēzus viņam nebija sacījis: viņš nemirs, - bet: ja Es gribu, ka viņš paliek, tiekāms Es nāku, kāda tev daļa?
AutorsZiņas teksts
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.04.07 22:03:10
Ko Jēzus īsti gribēja pateikt par mācekli, ko viņš mīlēja?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.04.07 22:09:49
Diez vai kaut ko, kas buutu doktrinaali buutisks...

Cits spriedums vareetu buut par to, ka, lai kristieshi neskataas viens uz otru un nekopee cits citu, kaut shkjietami pashus sveetaakos un taisnaakos... bet gan lai Kristus ir muusu uzmaniibs centraa nevis maaceklji ar savu dziivi.

Tas ir... ja galu galaa muusu uzmaniibas centrs nebeidzas ar Kristu, tad tas nav pareizi...

Citaadi var paskatiities uz rakstu vietu, ka dazhkaart ir jeega ieklausiities ko Kristus tieshi saka, nevis meegjinaat starp rindinjaam lasiit... ibo neko jau Kristus nesleepj, kas mums buutu svariigs.
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.04.07 22:16:48
Man likās interesanti, vai tas, ko saka Jēzus, mums kaut ko pavēsta par mīļotā mācekļa (laikam jau ap.Jāņa) likteni, jeb vai tā ir tikai ap.Pētera atšūšana.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.04.07 22:22:18
droshi vien kaut ko pasaka, tik Mulders shoreiz nezin
Aivars
# Iesūtīts: 2011.04.08 07:12:27
Viena no versijām ir, ka par sevi kā `mācekli, ko Jēzus mīlēja" runā tas pats augšāmceltais Lācars. Tur ir savi argumenti tam apakšā.
Šai ziņā, Pētera jautājums Augšāmceltajam Jēzum, kam jāatgriežas pie Tēva godībā, varētu būt visai saprotams kā jautājums par to vai arī šis tiks apskaidrotā miesā transformēts, `parauts` utt. No otras puses, Pēterim nupat ir dots ieskats viņa paša nākotnē un aicinājumā, un Jēzus teiktais arī ir adresēts vairāk Pēterim, aprādot, ka šis nav `zīlēšanas salonā` ieradies apmierināt ziņkārību, un Jēzus te vienkārši negrasās katra turpmāko dzīvi stāstīt, bet aicina Pēteri konkrētā kalpošanā, kurā patiesi nav jāskatās pa labi un kreisi un jāsalīdzinās, jāatdarina citam cits, bet jābūt savā vietā Kunga priekšā
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.04.08 18:12:32
Paldies par atbildēm. Man vispār patīk šī iespēja uzdot jautājumu par kādu neskaidru rakstuvietu.
Plānoju kādreiz ievietot jautājumu arī par tiem `bezdzimuma cilvēkiem` no, liekas, Mateja evaņģēlija. Tas man arī nav skaidrs.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.04.08 22:59:39
Ehh taa buutu laba tradiicija... zheel, ka atbildeetaaji te buus reaali nu taa... paaris personas, no kuraam varbuut tik kaads paariits buus oficaali maaciit ar iespeeju dot daudzpusiigas atbildes...

Pasham buutu inchiigi sho to pajautaat, kad pac izdomaashu ko jautaat... noteikti varam turpinaat sho jauko tradiiciju.
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 28 , pavisam kopa bijuši: 36212