atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem publiska grēksūdze
Ingars
Iesūtīts: 2011.03.13 10:20:39
Grēks, kas publiski un visiem atklāti pastrādāts, publiski un visiem atklāti jānožēlo. Es esmu šajā forumā publiski nievājoši, tiesājoši un nosodoši izteicies par dažādām konfesijām. Šādu komentāru un pat manis radītu tēmu ir daudz, tāpēc pat necentīšos tās visas uzskaitīt, jo tas nebūs tik vienkārši. Tāpēc es vienkārši atzīstu savu vainu un atsakos no saviem lāstiem, visiem ļaunajiem vārdiem, ko esmu te rakstījis. Es lūdzu piedošanu ikkatram personīgi - miers ar tevi.

Arī es piedodu, ja kāds jūt vajadzību lūgt man piedošanu - bez liekām ceremonijām, es piedodu un neturu ļaunu prātu ne uz vienu. Kas bijis, tas ir pagājis, piedots un aizmirsts, viss ir tapis jauns. Neko no tā, ko kāds man ļaunu teicis vairs negribu atcerēties, nedz pieminēt.

Es jūs visus mīlu. Lai Dievs jūs tiešām svētīdams svētī, neatkarīgi no tā kādai konfesijai, denominācijai, draudzei vai reliģijai piederat, neatkarīgi no tā, kam ticat vai neticat - lai Dievs jūs svētī.
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.03.22 13:29:37
Ctulhu
Ja šaubīties = pārbaudīt, tad piekrītu.
Ingars
# Iesūtīts: 2011.03.22 16:17:48
Jēzus Kristus ir vienīgais perfektais Ceļš
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.03.22 17:44:06
Ingars
Neaizmirsti, ka šai aksiomai ir ļoti daudzas izpratnes, kuras tiek formulētas paplašinātos teikumos. (resp.., dažādu konfesiju dažādā praksē un skaidrojumā, tieši kā pa šo ceļu iet.)
<< . 1 . 2 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 43 , pavisam kopa bijuši: 35043