atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Vai kriize jau garaam... jums?
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2011.02.07 11:53:00
Par Kriizi runaajot... taa kas te bija/ir?

Vai taa jums veel ir, vai jau pagaajusi? Kaa tikaat paari? Cik pashi dariijaat, cik Dievam uzticeejaat?
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.07 11:54:05
raujam valjaa...

Man bez paljaaviibas uz Dievu buutu gruuti... noteikti sabeigtu veseliibu, a taa vismaz veseliiba saglabaata... lai arii visi iekraajumi un rezerves ir tukshas... juutos kaa laacis peec ziemas miega tachu ar ceriibu skatos uz ogoto un medus bagaato vasaru.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.02.07 12:01:10
es uz lietām skatos relatīvā skatījumā, tāpēc tādu krīzi nemaz neesmu piedzīvojis. uzskatu, ka daudziem krīze ir galvā, jo viņi nespēj aptvert, ka komforta līmenis dzīvē nav svarīgākais. Skatoties no šādas perspektīvas ir diezgan vienalga ko ēst un kur dzīvot, jo miesa ir labāka, nekā drēbes un dzīvība ir labāka, nekā barība.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.02.07 12:03:19
Ja krīze visā valstī ir garām, tad man arī garām. Ja visur paliek tikai labāk, kaut arī lēnām, tad man arī tā būs.
Pa krīzes laiku - nervozitāte bija, varēja pazust darbs, jo pasūtītājs sāka mazāk darbus dot, utml. Tagad normāli, nezinu, vai viņiem vienkārši ļoti vajadzēja, vai nu arī tiešām krīze iet uz beigām.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.02.07 12:05:39
Svētais
Tev paēdušam koučingistam varbūt tā viegli runāt, bet reāli cilvēkiem nepaliek labāk no tā, ka nodokļi un cenas pieaug, bet alga stāv uz vietas vai samazinās.
Protams, ja cilvēks ir filozofs, tad viņam daudz naudas nevajag, jo var arī piekrist, ka liela tās daļa daudziem cilvēkiem aiziet uz visādām pēc būtības mazsvarīgām lietām (piem. vecs vai jauns automobilis).
Mārīte
# Iesūtīts: 2011.02.07 12:05:55
man krīzes īsti nebija.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.02.07 12:10:34
EzītisMiglā
es ēdu visu ko man Dievs piešķir un esmu pateicīgs par to. es nesaku , ka esmu priecīgs par to, ka kādam iet slikti. neesmu priecīgs arī par to, ka cenas un nodokļi pieaug un algas ne. Tomēr priekš sevis esmu sapratis kas ir svarīgākais, un zinu, ka Dievs piemet visu dzīvei un dzīvībai nepieciešamo, turklāt ar pārpilnības mērauklu. Tas, ka piedzīvojam grūtus laikus valstī kopumā, tas man pašam nepatīk, bet tas man netraucē dzīvot dievbijīgu Dievam patīkamu dzīvi, sludināt evanģēliju un izplatīt Dieva valstību, un justies Dieva mīļotam , iepriecinātam un aplaimotam. Es zinu uz kurieni es eju, un šīs dzīves grūtības salīdzinājumā ir īsas un vieglas. ja skatās uz lietām no pareizās perspektīvas, tad neredz viņas tik pārspīlēti negatīvas.
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.02.07 12:23:22
Mani arī krīze īsti neskāra. Nu, atlaida no darba, bet, pateicoties trekno gadu uzkrājumiem un faktam, ka nav kredītu, man tas nav traģiski, vismaz īslaicīgā perspektīvā. Turklāt padzirdēju, ka aizgājis viens projekts sadarbībā ar ārzemniekiem. Ja tas realizēsies, tad gadu būs labi apmaksāts darbs.
Bet mani šausmina šur tur dzirdēti stāsti par nabadzību, kurā grimst daudzi citi. Piemēram, ka večiņu ievieto slimnīcā un pirmās dienas viņa ēd kā vilks, bet pēc tam sāk kaltēt maizes garoziņas, lai varētu paņemt tās līdzi uz mājām.
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.02.07 12:36:53
Manuprāt krīze vēl tikai būs. Takā līdzekļu sadalījums ir ar lielu starpību un vidusslānis, kurš krīzi varētu pārciest vis veiksmīgāk praktiski nav, tad šķiet vēl dzirdēsim daudz negatīvas tendences.
pich_
# Iesūtīts: 2011.02.07 12:58:57
Jošs Mulders
Vai taa jums veel ir, vai jau pagaajusi?
pagājusi

Kaa tikaat paari?
izveidoju savu biznesu

Cik pashi dariijaat, cik Dievam uzticeejaat?
visu pats darīju
-Jona-
# Iesūtīts: 2011.02.07 13:08:23
hm, kā "krīze" var būt pagājusi, ja piem. cenas pa īstam tikai sāk celties?
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.02.07 13:16:17
Gudri ekonomisti saka, ka nāks vēl otrais krīzes vilnis, kas var skart visu valūtu sistēmu.
Pēdējie laiki, ziniet, tepat vien jau ir...
masiks neizpratnē [87.110.184.238]
# Iesūtīts: 2011.02.07 13:18:00
Jošs Mulders
juutos kaa laacis peec ziemas miega

tjipa - nāk ārā tas korķis no sūnām, zāļu stiebriem un spalvām?

Krīze ir pārspīlēto vērtību pārvērtēšana no jauna. latvijā cilvēki vēl īsti tikai nogatavojas to darīt. Te neviens vēl tā nopietni nav gatavs saprast, ka 1990 gada ilūzijas un nacionālistiskais pašlepnums ir tukša vieta. Ne mēs paši izglītotākie, ne gudrākie, ne čaklākie, ne arī eiropas stratēģiskajā centrā sēžam. To, kas bija labs no sociālisma - izmetām miskastē aiz lepnības, to kas slikts - to saglabājām kā nepārvaramu slogu. DOmājām ka tā ir pareizi. Un kļūdijāmies. Vai to spēsim saprast, ij laboties -hvz. Značit līdz gadsimta beigām sevi pozicionēsim kā eiropas zimbabve.
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.02.07 13:19:58
Ctulhu
Pēdējie laiki NAV pasaules gals. Par to skaidri un gaiši ir teikts, ka TO nezin neviens, tādēļ visas spekulācijas par to ir galīgs bleķis!
masiks neizpratnē [87.110.184.238]
# Iesūtīts: 2011.02.07 13:22:30
Vienkārši balss
a kas tad ir - pēdējie laiki?
Džonijs
# Iesūtīts: 2011.02.07 13:23:31
Bet varbūt to pasaules galu sludināšana ir ar nolūku...lai kad nāks īstais pasaules gals, mēs nodomātu-tas jau kārtējais
Sicilia
# Iesūtīts: 2011.02.07 13:24:32
kā to ņem... no vienas puses es zaudēju darbu. no otras man tas bija pieriebies, tā ka mēdzu tur sēdēt un raudāt.
jaunu atradusi neesmu, toties es tā vairs nenervozēju un neslimoju (plus odnako)....
Man drīzāk ir iekšējā krīze par to, ko gribu dzivē darīt.
Citādi par dzivi laikam grēks sūdzēties....
Džonijs
# Iesūtīts: 2011.02.07 13:25:04
Ctulhu Nee, kaa dabas rezervaats + rezerves teritorija.


Nu ja...un vietējie iedzīvotāji kā eksponāti
Aivars
# Iesūtīts: 2011.02.07 13:37:45
Krīze ir šīs pasaules dzīves pamatstāvoklis. Sen laiks ar to aprast.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.02.07 13:41:51
Ctulhu
Ar tevi pašu kaut kas nav kārtībā, beē
finansu un pusmūža krīzes nav vienīgās cilvēka dzīvē
Aivars
# Iesūtīts: 2011.02.07 13:58:38
Trilobīte
et cum spiritum tuo
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 92 , pavisam kopa bijuši: 8444