atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Pāvests: pasaules radīšana 6 dienās- alegorija
pich_
Iesūtīts: 2011.02.01 11:54:08
"God`s mind was behind complex scientific theories such as the Big Bang..."
Kā uztvert šo pāvesta sakāmo? Ja pāvests atzīst lielā sprādziena esamību (pat ja to radīja Dievs), tad tas ir pretrunā ar Bībeli. Lielā sprādziena teorija apgalvo, ka vispirms radās zvaigznes un mūsu saule, un zeme pāris miljardu gadu vēlāk, savukārt Bībelē secība ir savādāka- zeme vispirms, un tad gaisma, saule, zvaigznes utt.

Pāvests turpina: "The Catholic Church no longer teaches creationism — the belief that God created the world in six days as described in the Bible — and says that the account in the book of Genesis is an allegory for the way God created the world."
Ko tas īsti nozīmē? Ja Mozus 1. grāmata ir alegorija, tad arī pirmie cilvēki ir alegorija? Kā tad paliek ar iedzimto grēku, kas ir ļoti būtiska kristiešu doktorīna? Ja arī iedzimtais grēks ir alegorija, tad sanāk, ka zūd vajadzība pēc glābēja.

Vai pāvests ir/nav iebraucis auzās ar šādiem izteikumiem?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 .
AutorsZiņas teksts
pich_
# Iesūtīts: 2011.02.04 22:52:27
muga34
ja nav noslēpums- kuru konfesiju vai sektu pārstāvi?
muga34
# Labojis muga34: 2011.02.04 23:00:11
pich_ ja nav noslēpums- kuru konfesiju vai sektu pārstāvi? - skaitos pie luterāņiem bet ja godīgi nepārstāvu nevienu man ir sava izpratne par rakstiem - ilgi esmu bijis skeptisks pret daudziem jautājumiem atiecība uz bībeli un tiešam esmu skatījies un lasījis dažādās lietās un vietās un tas ir sanācis gan jauši gan nejauši bet nu ticu ka Dievs mani ved pa šo ceļu man ir konkrēts un skadr priekštats par pasauli un tajā notiekošo - un man ir ļoti ļoti žēl ka notiek tas kas notiek...
muga34
# Labojis muga34: 2011.02.05 20:39:17
pich_
Varu mēģināt atbildēt uz vēl vienu jautājumu kurš tevi skatos ir interesējis – kāpēc Kristus augšāmcēlās 3 dienā – Kristu sita krustā Lieldienās // latviski manuprāt pareizāk būtu Iziešanas svētki // un pēc jūdu tradīcijām un Dieva baušļiem pēc Lieldienu pirmā sabata // kas kā tu saproti vienmēr ir pirmdiena // nākamajā dienā ir Līgojamā upura diena un šai dienā tad arī Kristus augšāmcēlās un starp Lieldienām un Līgojamā upura dienu tai gadā bija 3 dienas – kas arī sakrīt ar Jonasa zīmi ko paredzēja pravieši. Par Līgojamā upura dienu un tās nozīmi vari painteresēties pats... OK // sorry ka offtpic bet domāju ka galvenais ir pareizi saprast lietas un tur tēma bija slēgta //
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 54 , pavisam kopa bijuši: 1760