atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Palīdziet man saprast...
Martiņš
Iesūtīts: 2011.01.28 20:55:11
Kāpēc Jūda piedzīvojot vainas apziņu pakārās, bet Pēteris turpināja kalpot tam Kungam?? Mat. 27:3-5 un Mat. 26:69-75 un Jāņa 20:2-3, 20:7,15-17
Vienmēr esmu par to domājis, bet nespēju atrast galējo atbildi...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.01 11:43:16
ka esam Dieva radīti un Viņa bērni, nekādu atbildību no mums nenoveļ, tas vnk ir fakts.

Kaut ko tu putro:
Jan 1:
11 Viņš nāca pie savējiem, bet tie Viņu neuzņēma.
12 Bet, cik Viņu uzņēma, tiem Viņš deva varu kļūt par Dieva bērniem, tiem, kas tic Viņa Vārdam,
13 kas nav dzimuši ne no asinīm, ne no miesas iegribas, ne no vīra gribas, bet no Dieva.

Zive.
# Iesūtīts: 2011.02.01 11:43:52
-Jona-

Neaizsvilsties. Mana atbilde bija par konkrēto Tavu komentāru.
Starp citu, es par sevi varu teikt, ka reizēm es esmu kā Jūda, jo nemitīgi sevi turpinu mocīt ar vainas apziņu un izvairīties no Dieva kā Ieva un Ādams, un reizēm kā Pēteris. Viens cilvēks iet dažādiem posmiem cauri un muļķīgi ir noliegt daļu no sevis (un šis bija par tā paša Tava teksta sākumu).
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.01 11:46:53
-Jona-

Uhtii Ar pantiem saakam vicinaaties!

Tik man ir aizdomas, ka neviena tiesa nenjemsies izveerteet to vai apsuudziiba "viltus pravietis" attieciibaa uz visaadaam torteem atbilst shiem pasaakumiem. Nozieguma sastaava nebuus.

Principaa jau tev pashai vajadzeetu sevi suudzeet par neslavas celshanu -Jonas- personai, izplatot maldu maaciibas LELB forumaa

p.s. ij nesteidzies petiicijas raxtiit, ibo arii jeedziens "maldu maaciiba" nav civiltiesas vaardniicaa.
-Jona-
# Iesūtīts: 2011.02.01 11:49:12
Zive.

ja reizēm kāds jūtas kā Jūda, nav mana darīšana. es iebildu pret fantastisko atbildības novelšanu no sevis. nekas tml. ne no viena mana komentāra neizriet.
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.02.01 12:03:43
Bet kas tad jūsuprāt ir lielāks Jūdas grēks - tas, ka viņš nodeva Jēzu vai tas, ka viņš to tik ļoti vēlāk pārdzīvoja?
Zive.
# Iesūtīts: 2011.02.01 12:12:01
-Jona-,
ja reizēm kāds jūtas kā Jūda, nav mana darīšana
protams, ka nav Tava darīšana, bet es neticēšu cilvēkam, kas teiks, ka nekad nav uzvedies kā Jūda

παλαιό ανόητος, es neteikšu, ka grēks, bet gan vislielākā nelaime - neticēšana, ka viņam var piedot.
Manuprāt, Jūdas vietā varēja trāpīties vēl vesela jūra citu cilvēku. Kāpēc viņš? Nav ne jausmas.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2011.02.01 12:14:18
παλαιό ανόητος

viņam jau līdz pēdējai nodevībai bija grēku kaudze. tāds pieklājīgs kvantums, kas tad nu pārgāja kvalitātē.
un ja arī pārdzīvoja, tad tikai to, ka pēdīgi vairs nespēja sajust (atpakaļ)ceļu zem kājām... ne par velti esam brīdināti pat par mazā pirkstiņa neatdošanu - redzi nu, tas var beigties arī šādi.
-Jona-
# Iesūtīts: 2011.02.01 12:15:18
Zive.

nus, ja runājam par iemaksu piesavināšanos/ābolu čiepšanu agrā bērnībā...
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.02.01 13:12:54
suns, Juudas greeks ir neticiiba... ka savaa paardziivojumaa vinjsh negaaja pie Kristus peec zheelastiibas un piedoshanas, bet sprieda tiesu pats par sevi... vinjsh neticeeja, ka Kristus vareetu vinjam piedot... jo... cilveeki jau spriezh peec sevis, vai tad es piedotu ja mani shitaa piechakareetu?

Tas kas ir Rakstos teikts - piedoshanas noraidiishanu nevar piedot, jo notiek sasalshana neatgrieziigaa staavoklii, kad Dievs vairs tev klaat netiek, jo tu vinju noraidi, bet noraidi, jo netici, ka Dievs tevi nenoraidiis pac. Baiss liktenis... bezceriibas un elles katrls

Peeteris... kaareiz otraadi... lai arii piekaasa Kristu, bet saprata, ka tas tukshums ir vinjaa... un ka vieniigaa ceriiba bez karaatavaam vairs ir tikai Dievs... un Dievs atbildeeja
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2011.02.04 20:49:20
Martiņš Pakārās jo vainīgajiem ir jāsaņem sods - bet, kas atgriežas tie saņem piedošanu un dzīvību.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 10 , pavisam kopa bijuši: 10948