atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Homeopātija
biča
Iesūtīts: 2011.01.27 17:56:47
te būs izkopēta diskusija:
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
a-masiks [87.110.184.238]
# Iesūtīts: 2011.02.02 17:28:15
jā, starp citu - kāds nafig ūdens ir sausā cukura graudiņā? Vai tabletītē? jeb te mums ir nākošais grandiozais atklājums : ūdenim iztvaikojot - ūdens molekulu klasteru nospiedumi cukura graudiņā saglabājas, ij kad atkal ūdens gunģī tiek pievadīts - klasteru ēteriskie izkaltušie nospiedumi piebriest atkal ar ūdeni kā tādas žāvētas plūmes...?
nu, tur - sakratītajiem ūdens molekulu klasteriem vispār ir pofig ūdens molekulu stāvoklis un pat esamība...
Džonijs
# Iesūtīts: 2011.02.02 18:23:32
a-masiks [87.110.184.238]Ja es būtu profesors ķīmijā un būtu šai lauciņā apēdis suni, varbūt tad es spētu oponēt. Es pat nevienu tableti nēesmu izgudrojis.Un noteikti arī šai virzienā neko nejēdzu. Varbūt kaut ko no koka uztaisīšu Tur vismaz kaut ko saprotu un varu dot padomus. Čuješ uz ko es tēmēju Tā kā sory...es viņam(Ivaram Kalviņam ) kaut kā vairāk ticu
biča
# Iesūtīts: 2011.02.02 19:31:24
Džonijs
Hm, Ctulhu nav apēdis suni, bet viņš tomēr ir ķīmiķis, grādu gan nezinu.

Starp citu, rīt laikam sanāks iemēģināt adatu terapiju Mani priekšnieks samusināja uz šādu izgājienu, kad es viņam prasīju padomu vienā jautājumā. Viņš pazīst vienu adatu terapeitu, kas viņu no vairākām hroniskām problēmām izvilcis. Vienkārši viņš rīt ies pats un mani paķers līdzi, ja nu palīdz.
Džonijs
# Iesūtīts: 2011.02.02 19:37:15
bičaNu kad redzēšu kādu viņa izgudrojumu farmācijā, un ja vēl tās zāles būs kaut vai Latvijā atzītas, tad arī parunāsim...pagaidām viņš tikai izklaidējas ar ticīgajiem
biča
# Iesūtīts: 2011.02.02 19:43:50
Džonijs
Nu Buiķis jau ar ir labs speciālists ar matemātiku saistītās jomās, bet kādus ezotēriskus murgus viņš lej!
Džonijs
# Iesūtīts: 2011.02.02 19:53:30
biča Nezinu ko Buiķis praktisku ir atklājis...tā teikt taustāmu(varbūt ir...nezinu) bet Kalviņš ir un pie tam starptautiski atzītu produktu. Ja šams ķīmijā neko nejēgtu, tad diezvai kas tāds sanāktu
masiks [95.154.230.191]
# Iesūtīts: 2011.02.02 21:32:59
Džonijs
kapeec domaa ka atklaajumi vienaa jomaa izsleedz iespeeju dziit tuftu citaa? Pie kam pieveers uzmaniibu - tufta ir baazeeta ticiibaa, nevis eksperimentos. Uzmaniigi paklausies taas diskusijas saakumu. Kjiimikjis saak nevis ar kaut kaadiem faktiem, bet ar uzmaniigu atkaapi. Lai gan turpina (kaa jau ticiibaa un it sevishkji ezoteerikaa pienjemts) taalaak nu jau kaa tjipa ar pieraadiitiem un neapstriidamiem faktiem. Protams ka vari ticcet vairaak dajebkam, es savukaart meegjinu izprast paraadiibas buutiibu, ij ja pieredze+zinaashanas+logiskie secinaajumi+citu speciaalist argumenti liecina ka konkreetais jautaajums ir tufta - es ljoooooti kritiski attiekshos pret jebkaada profesora viedokli, ij vinja vaardi BEZ kaadiem citiem eksperimentaaliem un teoreetiskajiem pamatojumiem man nebuus noteicoshie.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.02.02 21:39:02
masiks [95.154.230.191]
Lai arī es piesardzīgi izturos pret ideju par materiāla atmiņu ūdenī, gribu vērst tavu uzmanību uz Džonija iepriekš teikto, ka arī dažiem citiem foruma diskutantiem nevajadzētu `dzīt tuftu` visās iespējamās tēmās, pat ja kādā šaurā jomā šie ir gana zinoši.
masiks [95.154.230.191]
# Iesūtīts: 2011.02.02 21:44:46
Aivars
vai tu veelies teikt, ka es paaraak daudz paraados foruma visaas iespeejamaas teemaas? Jeb veersies itkaa pie manis, tachu domaaji kaut ko citu?
Džonijs
# Iesūtīts: 2011.02.03 07:43:48
masiks [95.154.230.191] kapeec domaa ka atklaajumi vienaa jomaa izsleedz iespeeju dziit tuftu citaa?


Nūū...tad man , izejot no tevis teiktā, vajadzētu apšaubīt dajebkādu zinātnieku teikto. Jeb varbūt problēma ir iekš tā ka viņš ir ticīgais?Kaut profesors, bet ticīgais...un tas jau liek būt uzmanīgam
Labi...lai kā tur nebūtu, es drīzāk būšu nedaudz piesardzīgs, nevis uzreiz noliedzējs. savādāk man jābūt vēl lielākam profesoram, lai kritizētu citus profesorusLai ar to nodarbojas grādīgie
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.03 09:38:58
Kjiimikjis saak nevis ar kaut kaadiem faktiem, bet ar uzmaniigu atkaapi. Lai gan turpina (kaa jau ticiibaa un it sevishkji ezoteerikaa pienjemts) taalaak nu jau kaa tjipa ar pieraadiitiem un neapstriidamiem faktiem.

Preciizi kaa Evoluucijas Teorijas stuumeeji riikojas...

masiks [87.110.184.238]
# Iesūtīts: 2011.02.03 10:16:48
Džonijs
Nūū...tad man , izejot no tevis teiktā, vajadzētu apšaubīt dajebkādu zinātnieku teikto.

es pats tieši tā arī daru. Gan apšaubu nevis apšaubīšanas pēc, bet cenšos salīdzināt ar man zināmo infu un korelāciju pret realitāti. Šī iemesla dēļ, piemēram, es ar skepsi uztveru globālās sasilšanas histēriju.
Pie kam man bija tas gods dažus gadus strādāt kopā ar RTU zinātniskajiem spēkiem. Rezultāts ir tāds pats, kā ja esi izpētījis ķīniešu virtuves pagatavošanas tehnoloģijas. Tjipa gatavs produkts izskatās labi un garšo interesanti, taču ja tu zini no kā un kādā veidā tas tapis - gavēnis iestājas bezmaz fizioloģiski.
Tikai atkārtoju vēl reiz - es nenoliedzu zinātni kā tādu, es kritiski vērtēju visādus diīvainus paziņojums un dīvainus, itkā zinātniskus atklājumus.
masiks [87.110.184.238]
# Iesūtīts: 2011.02.03 10:24:51
Džonijs
Jeb varbūt problēma ir iekš tā ka viņš ir ticīgais?Kaut profesors, bet ticīgais...un tas jau liek būt uzmanīgam

nē, man tas būtu pie... khmm... viņa vaļas prieks - kā viņš grib, tā aptūšas. Ne mana daļa.
Taču, zināma korelācija šādos daudzos gadījumus ir tomēr novērojama - ja cilvēks ir kādas reliģijas vai mitoloģijas adepts - viņš burtiski neviļus mēdz iepīt savu ticības pārliecību arī savā zinātnē. IMHO tas ir psiholoģijas fenomens, un iespējams ir vispārīga rakstura dabas jautājums.
Buiķis jau arī "tu da že tjaņet". Gan īpatnēji - viņi savā tiešajā specialitātē iztiek bez pārdabiskām komponentēm, zato tēmās, kuras uz viņiem tieši neattiecas, bet ir iespēja izteikt autoritatīvu viedokli - tur nu panesas brīnumu lietas...
masiks [87.110.184.238]
# Iesūtīts: 2011.02.03 10:26:56
Jošs Mulders
Preciizi kaa Evoluucijas Teorijas stuumeeji riikojas...

pilnīgi iespējams.
Džonijs
# Labojis Džonijs: 2011.02.03 12:32:25
masiks [87.110.184.238] Lai nu tā būtu...man nav tādu ķīmijas zināšanu. Es varu vienīgi ar cukura un rauga(dažreiz ar citiem rauga aizstājējiem) palīdzību uzprojektēt kandžu Un tas arī viss. Un ka tā nav homeopātija(kaut arī notiek atšķaidīšana) arī ar šīm zināšanām saprotu
Tas , ka profesors var būt teorētiķis labs, bet praktiķis ņekudišnijs, ir dzirdēts un redzēts...projektē sarežģītas konstrukcijas, bet podu saremontēt nejēdz
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.02.03 13:46:18
a-masiks [87.110.184.238]
zinu, ibo redzēju tās "zāles". homeopātisks tur ir tikai nosaukums.

Izklausās pēc citāta no Nezinīša : pats redzēju, Saulei gabals nolūza, glābjas kas var!!!

Tu domā, ka ir tikai vienas vienīgas zāles pasaulē?
Interesanti, ka tev par vari gribas pierādīt, ka kaut kas nevar būt tāpēc, ka nevar būt.
Ja tev nenoliek priekšā pierādījumus par iedarbības mehānismu, kāpēc kaut kas darbojas, tad tavs secinājums ir - tas nevar darboties tāpēc, ka es nezinu, kā tas notiek?

Realitāte, prakse tev nav pierādījums? Dzīvnieku un zīdaiņu izārstēšana arī nē?
Nu pareizi, tu netici nekam, ko nevari ar rokām aptaustīt... arī Radīšanai un Autoram tāpēc nē. Lai gan Radīšanas rezultātus redzi un lieto, un pats esi šīs Radīšanas rezultāts.
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.02.03 13:54:44
Ctulhu
Nu tad tu skaidro.Bet es ārstēšos un ārstēšu savu ģimeni un cilvēkus, kas ir bez cietiem aizspriedumiem.
Džonijs
# Iesūtīts: 2011.02.03 13:56:47
Vienkārši balss Bet es ārstēšos un ārstēšu savu ģimeni un cilvēkus, kas ir bez cietiem aizspriedumiem


Ei nu ei...vai tiešām pret aizcietējumiem tu nepalīdzēsi
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.02.03 14:06:15
Ctulhu
Jā, pie kam, ja Ahnenerbes nav, tad tie cilvēki jau mierā neliekās, viņi aiziet pagrīdē. Tas ir, no viņiem tāpat nekādas jēgas nava.

Tas varētu būt "iedzimts" visai cilvēcei, ka jābūt nelielai daļai cilvēku, kas būvēs mūžīgo dzinēju, pat ja visapkārt uzskata, ka tas nav iespējams. Vai arī - būvēs lidmašīnu, kaut arī visapkārt domā, ka nekas smagāks par gaisu principā nevar lidot.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.02.03 14:14:12
Ctulhu
Nookrātijā tas būs atļauts un normāli. Citur būtu citādi domājošo vajāšanas. Tiesa, pārāk daudz resursu viņiem nedos.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 129 , pavisam kopa bijuši: 3720