atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Homeopātija
biča
Iesūtīts: 2011.01.27 17:56:47
te būs izkopēta diskusija:
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
S.R...
# Iesūtīts: 2011.01.30 16:30:34
es tikko uzzināju par tādu Baha ziedu terapiju, nu, ko sakāt? ir kāds mēģinājis?
sica . [78.84.101.18]
# Iesūtīts: 2011.01.30 16:35:31
S.R...
es arī lasīju par to (ir baha ziedu mājas lapa), bet..... es kaut kā nezinu.... man kaut kā tas liekas.... aiiiii vot šaubos. izklausās interesanti. vilks savai pelei esot lietojis
S.R...
# Iesūtīts: 2011.01.30 16:42:57
sica . [78.84.101.18]
un ko pele? dzīva?
man jau arī šķiet, kārtējā šuher-muher-naudas slaukšana.
bet moš pamēģināt uz sīci?
sica . [78.84.101.18]
# Iesūtīts: 2011.01.30 16:51:01
S.R...
vilks teica, ka nezina, kas mazināja peles gr;utsirdība, šitā štelle vai tas, ka viņa nopirka jaunu peli ar ko tusēt tai pelei
vo man ar kaut kā liekas, ka kaut kas netīrs
no otras puses man patīk aromātu pasaule un piem. lavanda mani reāli nomierina Ok viens, ka patīk tur aromāts, bet es neticu, ka kāds aromāts var likt man pieņemt lēmumus, ja esmu neizlēmīga vai nezinu... kļūt drosmīgai, ja bailes runāt tautas priekšā (jo arī tas tie solīts)
biča
# Iesūtīts: 2011.01.30 17:30:37
sica . [78.84.101.18]
kaut kāda ķīmija jau ir, ja smaržo.var jau gadīties, ka tajā smaržā ir kāda psihotropa viela.
vilks
# Iesūtīts: 2011.01.30 17:36:42
S.R...
manas māsas lieto, šķiet, viņām un bērniem palīdz es nelietoju, man anv tik daudz naudas un nav arī pacietības lietot kaut ko, kas jālieto regulāri un ilgstoši..es jau vispār gandrīz neko nelietoju, ja tā padomā.

tiešām, manai pelei it kā palīdzēja, bet es viņai nedevu tik ilgi, lai novērotu, vai rezultāts bija ilgtermiņa..
pele joprojām ir dzīva, vismaz kaitēt tie Baha ziedi droši ka nav kaitējuši.
sica . [78.84.101.18]
# Iesūtīts: 2011.01.30 17:39:09
biča
smaržo tikai ķīmija? dīvaini. ir daudz ziedi, kas izkaltēti izdala smaku vai ni kuriem var izvilkt kādu smaržu. īsta kumelīšu tēja arī smaržo

bet es esmu skeptiķe. varbūt jāizmēģina, bet man kaut kā neceļas roka.
man bija doma izmēģināt uz Burkāna....
biča
# Labojis biča: 2011.01.30 17:42:19
sica . [78.84.101.18]
emm... a kur tu esi atradusi kumelīšu tēju, kurā nav nekādu ķīmisku savienojumu? visa matērija ir ķīmija vakumā gan ķīmijas varētu nebūt...
sica . [78.84.101.18]
# Iesūtīts: 2011.01.30 17:44:09
biča
nu es ar ķīmiskiem savienojumiem domāju laikam ko citu kā tev. tas kas izaug dārzā man nav ķīmisks savienojums. bet es ķīmiķu nemācījos skolā kā lieku lietu, tāpēc es prec`;izi nezinu no kā sastāv šis zieds
biča
# Iesūtīts: 2011.01.30 17:49:48
sica . [78.84.101.18]
hm, laikam jau Tu ar ķīmiju domā tikai sintētisko ķīmiju... zieds noteikti sastāv no celulozes, daudz ūdens, kaut kādiem pigmentiem (ziedos laikam parasti ir karotīni vai antociāni), kaut kādiem cukuriem, kaut kādām olbaltumvielām, mazas drusciņas tauku un vēl milzīga lēruma citu vielu. smaržu ziediem parasti dod esteri, bet nezinu vai visiem, var jau būt, ka citiem ziediem smaržu dod kādi citi savienojumi.
Jānis Kalniņš
# Labojis Jānis Kalniņš: 2011.01.31 20:15:47
Nevajag jaukt home-op-ātiju ar fitoterapiju! Pirmajā ir n-pakāpes atšķaidījumi, kur darbojas nevis darbīgā viela, bet tiek lietots šīs darbīgās vielas izdarītās ūdens struktūras izmaiņas. Homeopāti to sauc par molekulas nospiedumu ūdenī. Te tiek pielietotas ūdens unikālās īpašības, par kurām ikviens var uzzināt, noskatoties filmas par dzīvo ūdeni, intrnetā ir nokraujamas visai daudz.

Savukārt fitoterapija ir pavisam ikdienišķa ārstēšanās prakse ar aktīvajām vielām, kuras atrodamas augu uzlējumos, tinktūrās utt.
Džonijs
# Labojis Džonijs: 2011.02.01 18:47:26
CtulhuPriekš tevis mīts, kādam citam nav mīts. Ja es ticu, ka varu staigāt pa oglēm un to izdaru, tad taisnība ir man...kaut arī tas ir pretrunā ar veselo saprātu
Džonijs
# Labojis Džonijs: 2011.02.01 18:55:44
CtulhuZinātne ir tavs lauciņš, ticība mans(nedaudz bravūrīgi ). Kā teikts Bībelē-ticības spēkā daudzi ir darījuši brīnumus.
pich_
# Iesūtīts: 2011.02.01 19:00:50
Ctulhu

tev nav taisnība. tās ogles nedeg.

The event is always held at night. If it were done during daylight, the bed of coals would look instead like a bed of ashes. There is always a layer of ash covering the coals. By doing it at night, the glowing red light is still visible through this layer of ash.

This lightweight carbon structure is a poor conductor of heat. It takes a relatively long time for heat to transfer from the glowing coal to your skin. Now, add to that the fact that ash is a very good insulator. People actually used to use ash to insulate iceboxes. The red-hot coals covered with ash transfer their heat even more slowly because the ash acts as a layer of insulation.

ar degšanu tur nav nekāda sakara. ja kaut kas degtu, tad tos staigātājus pa taisno vajadzētu uz slimnīcu vest ar trešās pakāpes apdegumiem
pich_
# Iesūtīts: 2011.02.01 19:03:44
Ctulhu
Nu nodemonstreejiet kaadu ticiibas briinumu un visiem uzreiz buus interesanti

placebo
pich_
# Labojis pich_: 2011.02.01 19:04:30
Ctulhu

viņa vairs nedeg- ir starpība.
http://express.howstuffworks.com/mb-firewalking.htm

ja ogle degtu, tad tajā sekundē, kad kāja ir 1cm virs ogles- būtu apdegums
Džonijs
# Iesūtīts: 2011.02.01 19:05:06
CtulhuVai tad ticīgie kādi ampelmaņi, lai izklaidētu neticīgos
Džonijs
# Iesūtīts: 2011.02.01 19:07:32
Ctulhu Pa oggleem var staigaat taapeec, ka ciesji piespiezjot peedas pie ogleem, degsanas process apstaajas, jo nav skaabeklja, savukaart siltumvadiitspeeja un siltumietilpiiba oglei ir zema, visaa tilpumaa vinja nesasilst.


Ja jau tas ir tik vienkārši, tad varbūt pamēģini
pich_
# Iesūtīts: 2011.02.01 19:08:42
šajā ziņā es piekrītu Džonijam- ar ticību var ārstēt. tā pat, kā ar homeopātiju un placebo. bet tikai ar norunu, ka slimnieks ir pie apziņas, un tic šādai metodei.

savādāk, ja slimieks ir komā- tad gan gribētu redzēt, vai lūgšanas, homeopātija un cukura tabletes palīdz
Džonijs
# Iesūtīts: 2011.02.01 19:09:41
Ctulhu Tad kāpēc daži apdedzinās?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 36 , pavisam kopa bijuši: 5265