atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Pujāta pravietojumi?
Aivars
Iesūtīts: 2011.01.22 01:01:42
http://mango.delfi.lv/zinas/apraksti/personibas/pujats-izskaitlojis-kad-bus-pasaules-gals.m?id=36374963 - briesmu lietas sarakstītas.
Vai Pujāts tiešām to ir teicis, vai atkal kādi dīvaiņi to ir izfantazējuši?
Ko paši domājat par pasaules gala kalkulēšanu?

Diskusija tikai kristiešiem
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
-Jona-
# Iesūtīts: 2011.01.22 22:30:03
danar

nu ja... gluži kā Luters, tāpat no zila gaisa klāt piekabināts
armilo
# Iesūtīts: 2011.01.22 22:33:28
"Man liekas Aivars saks raties,ja mes tada nopietna temaa runasim par manu suni..tad jaiet uz pļāpu istabu"

Pujāta pravietojumi ir nopietna tēma? Nu piedodiet.
-Jona-
# Iesūtīts: 2011.01.22 22:40:45
armilo

nu ja... nopietni jau tikai pie luturiem laiž... palasi Biķeru draudzesgana vārsmojumu, tur star wars nobāl,
bet apspriežamais Pujats uz tā fona vispār kā bikli bērna šļupsti!
danar
# Labojis danar: 2011.01.22 22:42:07
-Jona-
neesmu dzirdejusi nevienu Lutera pravietojumu

(...paskaidrojumu,lasit dazus komentus talak)
-Jona-
# Iesūtīts: 2011.01.22 22:45:43
danar

tad jo sliktāk, redz, pat līdz pravietim nevelk
vasara
# Iesūtīts: 2011.01.22 22:46:31
-Jona-, nedomāju, ka kādam Tevi uzreiz vajadzētu banot, ja neesi luterāne, jo šeit komunicē dažādu kristīgo konfesiju pārstāvji. Tomēr luterāņi nepaļaujas uz Jēzus mātes pravietojumiem (ja tādi maz ir), uz Medžugorjes vai Fatimas parādībām, uz Vassulas uc tml mācībām. Luteru, cik zinu, luterāņi neceļ augstāk par Vārdu, bet nicīga attieksme pret viņu arī nav.
Tā ir mana personīga interese, kāpēc cilvēks, kurš aizraujas ar luterismam svešiem strāvojumiem, sauc sevi par luterāni? Un tēmu jau diezin vai vajag tamdēļ jaunu atvērt
armilo
# Iesūtīts: 2011.01.22 22:48:09
danar

Lutera pravieša gars paveica reformāciju deformētajā Kristus Baznīcā.
Papucs
# Iesūtīts: 2011.01.22 22:51:44
vasara
Katoļiem vieglāk - būtībā katrs klosteris ir savs atšķirīgs katolicisma strāvojums, atkarībā no klostera dibinātāja ieskatiem par notiekošo
Man vislabāk no visiem katolicisma novirzieniem simpatizē bokononisms
-Jona-
# Iesūtīts: 2011.01.22 22:51:47
vasara

ak, vai nav vienalga varu saukt sevi arī tikai par kristieti, mani šis vārds nudien nepazemo
vasara
# Iesūtīts: 2011.01.22 22:54:16
Papucs, un kas ir bokononisms?
armilo
# Iesūtīts: 2011.01.22 22:55:47
vasara

Lai arī Jona ir eksotiska luterāne, tomēr viņa ir luterāne. Daudz vērtīgāk ir ar viņu padiskutēt nekā parādīt durvis. Tas ir ieguvums abām pusēm.
vasara
# Iesūtīts: 2011.01.22 22:55:58
-Jona-, vari jau arī privāti pastāstīt, ja pēkšņi sakautrējies
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2011.01.22 22:58:34
vasara Tomēr luterāņi nepaļaujas uz Jēzus mātes pravietojumiem (ja tādi maz ir), uz Medžugorjes vai Fatimas parādībām, uz Vassulas uc tml mācībām.

toties luterāņu virsgans ir izteikti labvēlīgi noskaņots pret jauno katoļu virsganu (kurš pilnīgi noteikti paļaujas arī uz Fatimu, Medžugorji utt.), tad nu varbūt laika un nervu taupīšanai turpmāk visas šaubas adresējiet uzreiz +Jānim?

jautājiet, brīdiniet, kauniniet... etc, etc. etc.


a privāti es esmu vēl trīstik kautrīgāka
Papucs
# Iesūtīts: 2011.01.22 23:00:45
vasara
Bokononisms aprakstīts K.V. "Kaķa šūpulī" - lielākā daļa katoļu droši vien neko par šo novirzienu nenojauš
danar
# Iesūtīts: 2011.01.22 23:07:45
armilo
ja,pratigi butu ja es vilktos gulet citadi vel kadas mulkibas uzrakstisu...
..ja par tadiem pravietojumiem..Vasulas,Mezg..ka vinu tur sauc..iet runa tad es tadus pie Lutera nezinu.Sitaa es domaju...Tadus Lutera pravietojumus es neesmu dzirdejusi..
vasara
# Labojis vasara: 2011.01.22 23:10:13
-Jona-, nē nu stilīgi - es jautāju Tev, bet Tu pārfutbolē uz citu, kurš varbūt arī domā līdzīgi, bet ne tuvu nav luterisma etalons. Tad jau dialogs starp cilvēkiem vispār nepastāvētu, bet viens otru pārsūtītu tālāk...
Aivars
# Labojis Aivars: 2011.01.22 23:10:45
-Jona-
Tu laikam tāda kā Jēzus biktsmāte būtu, kas ne tikai par bīskapiem visu zini, bet arī par šo nemaldību esi droša ;D


Bet vispār cienītie, šī tomēr vairāk ir tēma par pasaules gala kalkulēšanu un Meždugorjes fenomena faktoru, nevis par to, zem kura rīcina stāda Jonai sauļoties.
-Jona-
# Iesūtīts: 2011.01.23 13:56:27
vasara

pārfutbolēju, jo praktiski katrā savā tēmā esmu to visu jau argumentējusi.
bet šeit kā kādā mucā, kur zaļā gaisma spīd tikai foruma vadības viedoklim, kurpretī kaut vai SRītu palasot - plaši pārstāvēti dažādi luterāņu viedokļi, t.sk. diskutablie, bez jelkādām ņirgām intervēts katoļu virsgans u.c.
tā ka tāda luterisma etalona, baidos, nemaz nav. un ja ir, tad visdrīzāk katram savs.
Papucs
# Iesūtīts: 2011.01.23 17:30:12
Aivars
Kā Tu labi zini, ir tāda lieta kā Raksti.
Ja gadījumā Rakstu grāmatās aprakstītais izpaudīsies tieši tā kā Medzjugorjē pravietots, tad taču ir tikai labi, ja iespējami vairāk kristiešu ir tam gatavi, vai ne?
Gatavi ne tik daudz kā "sēdēt uz ceļasomām, skatoties pulkstenī" , bet gatavi iespējamu grūtību un sekojošās godības nākšanai. Ja nu Tu apjautātos, kā es jūtos, tad es jūtos tā it kā šogad būtu iesācies pirmais no trim tumsības gadiem nevis vien dienām
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.01.23 18:46:05
Papucs
Kā Tu labi zini, ir tāda lieta kā Raksti.

Tas tiešām ir labs atgādinājums.

Ja gadījumā Rakstu grāmatās aprakstītais izpaudīsies tieši tā kā Medzjugorjē pravietots, tad taču ir tikai labi, ja iespējami vairāk kristiešu ir tam gatavi, vai ne?

Ir noderīgi neaizmirst iepriekšminēto atgādinājumu.

Gatavi ne tik daudz kā "sēdēt uz ceļasomām, skatoties pulkstenī" , bet gatavi iespējamu grūtību un sekojošās godības nākšanai. Ja nu Tu apjautātos, kā es jūtos, tad es jūtos tā it kā šogad būtu iesācies pirmais no trim tumsības gadiem nevis vien dienām

Un visbeidzot, vajag piepildīt augšminēto atgādinājumu. Tad arī no Rakstiem būs gana skaidrības par Tās dienas nākšanu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 4 , pavisam kopa bijuši: 3810