atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Atkal par globalo sasilshanu
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2011.01.05 10:39:42
http://rps3.com/Files/AGW/EngrCritique.AGW-Science.v4.pdf

Paskats uz shito pasaakumu no inzheniera skatupunkta
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.06 15:44:20
devonas rexis... nemaaceeshu pateikt, kenosis ir "Dieva iztukshoshanaas" bet Mulders shobriid par to nerunaa, ibo nav ekipeets kvalitatiivi par to runaat...
ravenx
# Iesūtīts: 2011.07.06 15:57:58
Jošs Mulders
`` Kuraa vietaa "Omniscenta, Omnipotenta, Omnipresenta buutne" ietver nemainiigumu ? ``

Vēl jau ir arī perfektums, vai tad ne? Un perfektums nozīmē nemainīgumu, jo tur jau vairs nav ko uzlabot.
ravenx
# Iesūtīts: 2011.07.06 16:01:29
KPax.

Baidos, ka reversais tik viegli neies cauri.

Ir tāda nianse - pirmajai rindiņai būtu jābūt "ir iespējams, ka OOO būtne nepieciešami neeksistē".

Principā pietiek pateikt, ka OOO būtnes jēdziens ir loģiski pretrunīgs, lai jau izdarītu secinājumu, ka tas nepieciešami neeksistē. Te vēl var strīdēties, vai kkas ar būt loģiski pretrunīgs vienā iespējamā pasule un nebūt citās... tad atkarībā no tā vai nu var pielietot tavu argumntu vai aŗī beigt uzreiz. Bet tās jau ir detaļas.

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.06 16:03:21
Vienmeer buus multiversa daljas, ko tas intelekts nekontrolees, jo nekas nenotiek tik aatri, kaa Evereta zarosanaas, visi paareejie procesi sanaak leenaaki, ibo Evereta zarosanaas akts notiek katraa kvantu paarejaa.

Paga... nu taatad...

maximaali daudz, bet ne visu, nu kaut vai -viens intelekts nevarees kontroleet citu taadu pasju intelektu.

Taatad kur atshkjiriiba... Atshkjiriiba ir tevis uzraadiitajaa "aatrumaa"

Taatad... un tev kaa kjiimikjim tas jau ir visai naturaals gadiijums arii tavaa profesijaa... "Kas pirmais brauc tas pirmais malj"...

Tu kaut kaa esi impliceejis, ka Multiversaa "ietekmes izplatiishanaas aatrums" ir ierobezhots? Shis pienjeemums ir... nu teixim taa... apshaubaams, bet argumetnaacijai netraucee!

Tas noziimee... ka.. PIRMAIS Intelekts, kursh ar shaadaam iipashiibaam uzradiisies, arii PIRMAIS pievaaks visus varbuutiibu resursus...

Nekas neliecina par shaada Intelekta Iespeejamiibu!

Nu un luuk... no shejienes... Viskrutaakais un Visvarenaakais Intelekts buus shis pirmais Intelekts kas Pirmais iemaaciisies kontroleet visu savu apkaartni... 11dimensionaalu vai whatever... nav svariigi!

Vinjam blenzt uz muusu 3D infinitaati ir taads pats piipis kaa blenzt uz intervalu 0..1 un to kontroleet!

BET mums ir Multiverss... taatad BEEEEZGALIIGII daudz laika, resursu shaadam intelektam izaugt liidz BEEEZGALIIGI lielam izmeeram ar BEEZGALIIGI lielu ietekmes sfeeru....

Tas arii ir iespeejamais Visuvarenais Omni buutne X... un Multiverss to padara ne tikai par iespeejamu, bet par nepiecieshamu!

Un shaads omni Buutne arii definees savaa Beezgaliigajaa Ietekmes Sfeeraa VISUS likumus un varbuutiibas, tobish vinjsh pokera speelee visu kontrolee...

q.e.d.

Taalaak seko Platingas Ontologjiskais pieraadiijums...

Tu kaut kaa jociigi operee ar bezgaliibaam... mosh to kardeenu pastudee, laigan... hvz... arii nojuugties var
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.06 16:04:20
Vēl jau ir arī perfektums, vai tad ne? Un perfektums nozīmē nemainīgumu, jo tur jau vairs nav ko uzlabot.

A mees te par Platingas Ontologjisko argumentu un vinja Omni definiiciju... kura par laimi mums teistiem un par nelaimi ateistiem, ir logjiska... TAATAD iespeejama Multiversaa

Viss paareejais jau ir teologjija
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.06 16:06:03
ravenx, tur taa probleema ka OOO nav logjiski pretruniigs tajaa formaa, kaa to definee Platinga...

To par logjiski pretruniigu kaareiz grib padariit ateisti, visu laiku lipinot vinjam klaat faktiski atribuutus, kas ir sugubo teologjiski no teologjijas laucinja, nevis nepiecieshami izrietoshi no OOO
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.06 16:10:36
Bezgaliigaa Multiversaa nevar buut situacijas ``pirmais``, na to jams arii bezgaliigs. Nav taa, ka Multiverss buutu saacies no kkaada pirmceelonja.

Bet redzi... tu jau definee Multiversu kaut kaadaa "izejas staavoklii" kas saucaas "Viss ir iespeejams"...

Es paraadu, ka no shaada "staavoklja" LOGJISKI izriet kaa nepiecieshams secinaajums - OOO buutne... KURA savukaart automaatiski subjektee visu Multiversa varbuutiibas un saakotneejo setupu "viss ir iespeejams" par "Iespeejams viss, ko grib un pieljauj shis OOO saskanjaa ar savu praatu"

Itogo... man nav jaapieraada KUR uz bezgaliibas ass existee shis paarejas punkts, man pietiek pieraadiit, ka no staavoklja X seko staavoklis Y peec kura viss ir savaadaak... un taa kaa mees seezham uz bezgaliibas ass... tad atskatoties atpakalj mees mieriigi varm secinaat ka staavoklis Y ir pastaaveejis muuzhiigi!

Taatad... Logjiski Iespeejamaa buutne OOO ir pastaaveejusi muuzhiigi un muuzhiigi defineejusi visus iznaakumus, varbuutiibas un notikumus Multiversaa... nu ij aiz neko dariit aciimredzot prispichila shamam uzmargot arii muusu Visumu... un taakaa Multivers ir principaa nenoveerojams, tad mums ir Visums kuraa mees tuseejam un shii Visuma konstruktors Dievs.

Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.07.06 16:11:05
Nee, pretruniigumam pietiek ar tiem 3 omni, kaa jau raxnexam teicu.

Teikt jau vari, tik pretrunas tur nav... logjiskas pretrunas nav! Pretruna ir tajaa, ka tu nepareizi operee ar bezgaliibu... un to kardinalitaateem.

Piekam... tas viss ir pupu mizas, ibo shiis pashas kardinalitaates PAT grand Kazino taadaa kaa TU to iedomaajies, neljauj rasties shim visumam

Jau rakstiiju - tas ka tev ir bezgaliigi daudz biljetes kas katra ir naturaals skaitlis, nepaliidz tev vinneet racionaalo skaitlju loterijaa. Ibo racionaalo skaitlju kardinalitaate ir lielaaka nekaa naturaalo skaitlju kardinalitaate...
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.07.06 16:12:51
Es nedefineeju, ka viss ir iespeejams, iespeejams ir tikai nepretruniigais. Pirmais intelekts vai OOO intelekts - sanaak pretruniigi.

Nesanaak!

Tu piekriti visiem izejas punktiem, tad kaapeec nepiekriiti secinaajumam logjiskajam.

tu piekriti

1. Ka rastos Intelekts shaadaa Visumaa
2. Piekriti ka rastos Intelekts, kas var/grib/maak kontroleet varbuutiibas ap sevi
3. PAT piekriti ka Intelekta Ietekmes izplatiibas aatrums ir ierobezhots...

No taa automaatiski izriet "Kas pirmais brauc, tas pirmais malj"... un bezgaliigaa Multiversaaa kaareiz ciinjaa par "Kontroles Resursiem" uzvarees visefektiivaakais Intelekts... un bezgaliigaa laikaa vinjsh buus konsumeejis un subjekteejis sev visu Multiversu!

Key faktors - bezgaliiba

Jo bezgaliigaa laika periodaa ar bezgaliigu kraasas podinju es varu nokraasot bezgaliigi garu solinju PAT ar galiigu aatrumu... Tu man gribi teikt, ka bezgaliigi garsh solinjsh kuru kraaso bezgaliibas kraasotaajs iisteniibaa ir bezgaliigi nenokraasots

Kaapeec?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.06 16:18:51
Es tak tev saku, paareja X-Y nav iespeejamna, jo nekad neiestaajas tai piemeerota sityuacija, kad ir 1 domineejosais nintelekts. Vienmeer buus staavoklis X.

Pamatosi?

Pat shodien X nepastaav... ibo atomus uz ekraana defineeju es kaa intelekts, tie nav haotiski! Taatad X JAU nav

A es existeeju stipri iisaaku laiku nekaa bezgaliiba un stipri ierobezhotaakaa telpaa nekaa bezgaliigs Multiverss

Ja es existeetu bezgaligii ilgi un bezgaliigi plashaa Multiversaaa... es kontroleetu ikvienu notikumu ne tikai visai ierobezhotu notikumu klaastu shajaa lokaalajaa visumaa!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.06 16:21:01
Starp citu, no bezgaliiga alefu rangu skaita izriet, ka jebkurs bezgaliigs intelekts attieciibaa pret visu paareejo multiversu ir bezgaliigi mazs.

Nepareizi... liidzko Intelekts existee, buutiski samazinaas izejosho scenaariju skaits... LIIDZ pat galiigam skaitam.

Intelekta unikaalaa iiipashiiba - nomapot dazhaadas kardinalitaates uz galiigu iznaakumu kopu.

Taapeec mees varam par bezgaliibaam vispaar runaat... jo mees taas aptveram kaa galiigas kopas... galiigums izpauzhas citaa kardinalitaatee!

Tobish es varu runaat par visiem naturaalajiem skaitljiem neizejo no 0..1 robezhas... Tas ir Intelekts nomapo bezgaliibu uz galiigu intervaalu...

un 11dimensionaalam Borgam konsuumeet visus iespeejamos Multivers Scenaarijus ir tik pat vienkaarshi kaa mums runaat par 0..1 intervaalu!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.06 16:37:08
Cik es sapratu, par staavokli X mees saucam taadu staavokli, kad ir N inteelktu, katram sava operaciju zona. taatad tagad ir staavoklis X. Mulders ietekmee realitaati savaa op. zonaa, es savaa utt.

Nee staavoklis X bij domaats "Viss ir iespeejams" tieshaam VISS veel nav nekaadi varbuutiibu ierobezhojoshi faktori...

Es apgalvoju, ka no shaada X seko staavoklis Y, ibo tas kursh pirmais brauc, tas pirmais malj. Citiem vaardiem - visefektiivaakais Intelekts savaaks visu kontroli zem sevis... tas pat izriet no Ctulhu premisas, ka muusu - kaa SB - ultimate meerkjis ir iemaaciities kontroleet visu... taatad mums jAU existee taads Intelekts kas to gribeetu... un tas vispaar tikai nieka 14 miljardu gadu laikaa... no shii visuma existences saakuma.
Proitams, piekritiisim, ka Ctulhu NAV pac efektiivaakais no iespeejamiem Intelektiem, taapeec vinjsh arii tikai grib, bet ne var... Tachu Multiverss pagjeer reizee griboshu un varoshu un max efektiivu Intelektu, kas speej kontroleet visu sev apkaart...

Taatad no X -> Y ir logjiska paareja jemot veeraa "Visefektiviaakaa Intelekta" darbiibas mehaaniku... mums nav jaazin KUR vinjsh ir KAADS vinjsh izskataas KAA vinjsh darbojas, pietiek ka esam deklareejushi staavokli X no kura staavoklis Y seko logjiski.

Tu man meegjini oponeeta, ka staavoklis Y nav iespeejams, jo existee bezgala daudz staavoklji starp X un Y

1) Nebuutu tik paarliecinaats ka tas ir bezgaliigs
2) Tas nekaadiigi nepasludina Y par neiespeejamu

Piemeers - matene ir pilna ar visaadiem "Existee lielaakais skaitlis ar iipashiibaam, a,b,c" un tam absoluuti netraucee, ka existee veel leerums skaitlju kam ir citas iipashiibas... pietiek pieraadiit, ka existee shaads skaitlis kaut kur. Starp citu... tajaa pashaa IT... klasiskais gadiijums ar Chaitana Skaitli... Jebkurai progzai ir pieraadaams, ka shaads skaitlis existee, bet tik pat labi ir pieraadaams, ka sho skaitli nevar atrast

Tobish objekta existences fakts un objekta "noveerojamiibas" fakti var buut iespeejamiibu divos dazhaados galapunktos...

Muusu argumentam un shim striidam pietiek ar "Pietiek ka kaut kur ir Iespeejams"

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.06 16:38:12
Aga... Vinja operaciju zonaa, ggaliigaa vai bezgaliigaa, vienalga.

Man skjiet, ka Mulders iisti neizteelojas bezgaliibu.


Tieshi taa...

Pat Bezgaliigaa Operaaciju zonaa Dievs var nomapot jebkuru scenaariju uz galiigu skaitu iznaakumu!

Tas taapat kaa bezgaliigu naturaalo skaitlju virkni var nomapot uz galiigu intervaalu starp 0 un 1
KPax.
# Iesūtīts: 2011.07.06 16:59:14
ravenx

Principā pietiek pateikt, ka OOO būtnes jēdziens ir loģiski pretrunīgs, lai jau izdarītu secinājumu, ka tas nepieciešami neeksistē.

Nuja, tāda jau ir reversā apgalvojuma ideja. Pietiek modificēt apgalvojumu uz: nav iespējams, ka ooo būtne eksistē, lai nonāktu pie secinājuma, ka ooo būtne neeksistē.

Tik pa brīdim tieku te klāt..., sarunai īsti nesanāk pasekot.... Žēl - interesanti!

Gnidro [213.102.148.160]
# Iesūtīts: 2011.07.06 17:11:38
OOO būtnei jau tā kā būtu jātranscendē visi tie Multiversa visumi un jākontrolē to pilnībā, tāpēc ne averss ne reverss apgalvojums te neder. Vienmēr pastāvēs bezgalīgi liela Multiversa daļa, kuru OOO nekontrolē, therefore, OOO neeksistē.
παλαιό ανόητος
# Labojis παλαιό ανόητος: 2011.07.06 21:39:58
KPax.
Kā tad nu neizriet Ja x neeksistē dažās pasaulēs, tātad visās pasaulēs viņš neeksistē. Tas ir līdzīgi kā ar zinātniskas teorijas falsifikāciju - ja teorija izrādās nepareiza kaut dažos gadījumos, tātad tā vairs nevar tikt uzskatīta par pareizu visos gadījumos.
παλαιό ανόητος
# Labojis παλαιό ανόητος: 2011.07.06 21:56:58
KPax.
Atvaino, man atklāti sakot nav enerģijas izlasīt visu diskusiju. Tāpēc komentēju pēdējo pienesumu.
Kas attiecas uz teoriju, tad mēs taču pieņemam, ka gaisā pamests akmens vienmēr nokritīs zemē (atrunājot izņēmuma gadījumus, kas saistās ar kosmisko ātrumu), lai arī visus akmeņus mēs neesam gaisā pametuši
Gnidro [90.130.166.52]
# Iesūtīts: 2011.07.06 22:28:29
Jā, bet visa tā diskusija aizsākās dēļ Omnibūtnes. Ja būtne eksistē tikai dažās, nevis visās pasaulēs, tad tā nav omnīga.=]
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.06 23:17:56
KPax,

Mulders nav maximaali varena buutne, taapeec teishaam, no Muldear existences Riigaa, neixriet Muldera existence Londonaa

KPax, shoreiz tu vienkaarshi gljuchii logjikaa, un pat nespeej to ieraudziit... TAD nevaru paliidzeet.

Bet, tas ir viens no ateisma hallmarkiem, kad logjika vairs nepaliidz ateistam, ateists nevis no ateisma atsakaas, bet no logjikas
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.06 23:20:09
Vienmēr pastāvēs bezgalīgi liela Multiversa daļa, kuru OOO nekontrolē, therefore, OOO neeksistē.

Bingo

Tieshaam ar katru dienu paarliecinos ka "Ateisms" un "Logjika" prosto nav savietojami!

1) Kur izraki savu premisu
2) Kaa no taas izriet tavs secinaajums?

Jaaa... pret shaadu logjiku pat Olimpa Dievi ir bezspeeciigi, nav iespeejams cilveekam pieraadiit pitagora teoreemu, ja vinjsh nedz saprot axiomas nedz teoreemu izvedumus prot veikt.

<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 110 , pavisam kopa bijuši: 3447