atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Atkal par globalo sasilshanu
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2011.01.05 10:39:42
http://rps3.com/Files/AGW/EngrCritique.AGW-Science.v4.pdf

Paskats uz shito pasaakumu no inzheniera skatupunkta
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 34 . 35 . >>
AutorsZiņas teksts
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.03.03 18:48:44
Tobish saliidzini cilveeku biomasu, kas pat uz google map nebuutu redzams no kosmosa... un to lielo uguniigo bumbu kosmosaa Kuram tur lielaaks impact.

Mulders nupat citēja argumentu, ko lietoja daži cilvēki 19.gs. otrā pusē, apgalvojot, ka baktērijas nevar izraisīt slimības. Nav taču iespējams, ka tik maza būtne kaut kā var iespaidot tik lielu lopu kā cilvēks!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.03.04 12:48:27
Mulders nupat citēja argumentu, ko lietoja daži cilvēki 19.gs. otrā pusē, apgalvojot, ka baktērijas nevar izraisīt slimības. Nav taču iespējams, ka tik maza būtne kaut kā var iespaidot tik lielu lopu kā cilvēks!

Nevar gan... Bakteerijaam jaabuut visai padaudz Vairaak kaa cilveeki uz zemes

KPax. nu vot tu... prikinj... cik % no cilveeku gjenereetaa CO2 sastaada no VISAAM siltumniicas efektu izraisoshajaam gaazeem

un cik % no shiem % efektiivi IZRAISA siltumniicas efektu

Kaarteejais gadiijums, kad kaut kaadi dogmatiski un ideologjiski pienjeemumi ir paari tam ko uzraada pieraadiijumi un skaitlji.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.03.04 12:50:57
KPax, origijnaalo teemas linku paskatiijies... vari uzmest kur apreekjini un argumenti tajaa ir nepareizi, sagroziiti vai nepatiesi? Vismza 13 slaidaa kas ir nepareizi?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.03.04 12:53:10
Ctulhu... nu? Un?

A kad veci rifi driixt bojaaties?
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.06.07 17:08:08
http://www.apollo.lv/portal/news/articles/240336
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.07 21:27:58
skolnieks, luuk panjem un papeeti kaads klimats ir bijis uz Zemes dazhaados laika periodos... Priecaajies, tu dziivo visai veesaa klimataa pagaidaam
muga34
# Labojis muga34: 2011.06.07 21:41:36
Globālā sasilšana ir absolūts belefs - vakar bija 10 grādi šodien 16 .... globālā sasilšana??? pagaišgad vidējā temp. bija 15 šogad 18 .... globālā sasilšana??? - aber varbūt vienkārš klimatiskais cikls....

http://www.youtube.com/watch?v=FfHW7KR33IQ

tomēr ir lietas kur vairāk jauzticas zinātnei nevis politiķiem un žurnālistiem...
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.06.07 22:26:30
Jošs Mulders es pētu man ir cits lietas ko pētīt. Es uzticos tam ko redzu un lielākajai daļai zinātnieku.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.06.08 10:14:20
Es uzticos tam ko redzu un lielākajai daļai zinātnieku.

Taa arii ir taa nelaime... Braalji raiti arii taapeec nevareeja 3 gadus dabuut savu patentu! A ko tu redzi? Kaut ko iipashu? Es saku... ja tu skaties tik shauri, kaa "shodien" tad kaut kaa ir mazliet jociigi, ka breec par "globaalu" sasilshanu. Ja gribi runaat par "globaalu" sasilshanu, tad varbuut arii skaties "globaali"

Piemeeram.

Nu panjem un sagooglee kaadas bij videejaas temperatuuras apmeeram m.e. 10-12 gadsimtaa.

Panjem elementaaru kalkulatoru vienaa rokaa, wikipediju otraa rokaa un izreekjini cik daudz cilveeku produceets CO2 tiek izsviests gaisaa salidizinot ar VISAAM siltumniicas efekta izraisoshaam gaazeem!

Panjem to pashu Googli un sagooglee CO2 liimenjus nu piemeeram Kembrija periodaa... kad dziiviiba uz planeetas kuusaat kuusaaja.

Nu taa... citaadi... taads vienkaarshi vadaams drons vien esi, jo arii zinaatniekiem ir jaaeed un beerni jaabaro, un taadeejaadi, daudzi runaa to, kas ir izdeviigi runaat...

Kad te mums regulaari ik pa 2i gadi periodu ir visaadas "gripas"...vai daudz medikji un zinaatnieki steidzas publiski pazinjot par kaarteejo farmaacijas fraud, lai tikai izsistu naudu no tiem kas "redz un uzticas lielaakajai daljai zinaatnieku"... ?

Bet nu ok... Redzu, ka veel tikai skolnieks, veerteet kritiski ko "lielaakaa dalja patiesiibas priesteru saka" (no kuriem 90% ir Britu zinaatnieki) ir jaaiemaacaas... kaameer tu vinjiem deligjeesi patiesiibas teiceeju kroni, tikmeer nu neko... dziivosi no taa ko vinji saka... un Braalji Raiti nekad nepacelsies lidojumaa, Einstheins nekad neatklaas savu relativitaates teoriju un Kvantu fizikas nebuus...
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.06.08 10:54:26
Jošs Mulders nekarini man makaronus.
http://www.demotivacija.lv/globala-sasilsana-192.html

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.08 13:05:42
skolnieks, kas no manis teiktaa bij nepatiess?
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.06.08 14:30:57
Nedomāju, ka Tu apstrīdēsi šo sasilšanu. Tā ir un notiek. Un man nav pamata neticēt zinātniekiem- lielai zinātnieku grupai, kuru rokās ir daudz vairāk resursu nekā Tevis pieminētais google un kalkulators. Man nav tik daudz brīva laika lai iedziļinātos. Un ar seklu aprakstu un informāciju te ir par maz
baktērija [46.109.43.205]
# Iesūtīts: 2011.06.08 14:42:41
kamēr jūs te vāvuļosiet, es daru savu darbu!
http://www.apollo.lv/portal/news/articles/240449/0?show_in.. box=1
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.08 15:53:46
Nedomāju, ka Tu apstrīdēsi šo sasilšanu.

Nuu gruuti buutu to apstriideet, ja iziet aaraa Tobish normaala KARSTA vasara, taada kaadai tai buutu jaabuut. Paldies dievam, nedziivojam 10-12 gadsimtaa, kad taas temperatuuras bij daaaaaudz augstaakas.

Tas ko es apstriideeshu ir tas, ka SHO karstumu dajebkaadaa veidaa izraisa cilveeku saimnieciskaa darbiiba...

Un man nav pamata neticēt zinātniekiem- lielai zinātnieku grupai, kuru rokās ir daudz vairāk resursu nekā Tevis pieminētais google un kalkulators.

Bet man IR pamats vinjiem neticeet Un tieshi taapeec, ka resursi, kuri vinjus lieto iet caur VINJU filtru, nevis tiek izsniegti man nepastarpinaati, es vinjiem neticu. Zinaatnieki nav nekaadi priesteri, kuri pasaka un man vinjiem jaatic uz vaarda... ja vinji to nevar pieraadiit un atspeekot vinjiem priekshaa liktos argumentus, man nav pamats vinjiem ticeet.

Man nav tik daudz brīva laika lai iedziļinātos.
Taa jau ir tava izveele... vai nu akli nekritiski ticeet visu, ko visaadi "zinaatnieki" un "experti" staasta... un maxaat ragaa ar saviem nodokljiem un uztureet vinjus... Laiku ietaupiisi Bet vai naudinju?

Ar ko tu shajaa gadiijumaa atshkjiries no kaadiem citiem auniem, kurus var vadiit autoritaates?



Protams, ja tev tas nav svariigi... nu pareizi... kuru tas krata. Man savukaart ir svariigi, lai zinaatnieki, kuriem es maxaaju algu, dariitu savu darbu godpraatiigi, nevis bazuuneetu kaarteejos shausmu staastus bez jebkaada zinaatniska pamatojuma.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.08 16:20:03
Ctulhu,

Nu bet pareizi... ja atnaak kaads frukts un sakaas esam zinaatnieks un tad vinjsh saka, ka ir taa un taa... tad es saku "Aaaa tu esi Zinaatnieks, okey... dod shurp savus datus"... Es apskatos, uzskatu, ka esmu tur kljuudu atradis, vai man ir citi dati un dodu vinjam un saku - a man ir shitaadi Dati - kas tev par to sakaams? nu taa... Normaals Dialogs

Ja pie manis atnaak Priesteris un sakaas esam taa un shitaa, es vinjam saku - Kur rakstos tas rakstiits... ja vinjsh to paraada, ir ok... Ja man ir cits viedoklis, es prasu - man ir cits viedoklis jo... a,b,c, luudzu paskaidro kaa tu to vari `atspeekot` Nu taa atkal normaals Dialogs

Abos gadiijumos es neuzskatu par nepieklaajiigu skatiities abiem diviem uz pirxtiem un skatiities, kaa vinji operee ar to izejas informaacijas avotu, uz kura baazes vinji man kaut ko piedaavaa...

Svariigi lai abos gadiijumos mums buutu liidziigas iespeejas ievaakt datus un tos salidizinaat... taa teikt "sameeriities"

Jo kaa teica Einstheins, nekaads datu apjoms nevar pieraadiit, ka man ir taisniiba, bet tikai viens "dats" var pieraadiit, ka man nav taisniiba


Taadeejaadi, es arii aicinu tos cilveekus, kas UZTICAS visaadiem antropogjeneetiskaas globaalaa ssasilshanas sludinaataajiem, pashiem padomaat... kas izraisiija globaalo sasilshanu pirms cilveeks vispaar pa zemi staigaaja, kas VISPAAR dajebkaadu sasilshanu izraisa uz shiis Planeetas... Uzaicinu cilveekus iepaziities ar elementaariem datiem par to kas IR CO2, ko tas dara, kaa tas funkcionee un CIK DAUDZ no visaam dajebkaadi klimatu ietekmeejoshaam gaazeem cilveeks producee savas saimnieciskaas darbiibas rezultaataa

Tieshi taapat kaa es uzaicinu visaadus religjiskos fanus iepaziities ar Rakstiem, Veesturi, Bazniicteeviem...

skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.06.09 01:28:30
Ar labu nakti...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.09 09:15:03
Ctulhu, bet nu kaa... zinaatnee kaut ko nosaka dati, matenee, axiomas un izvedumu formulas... teologjijaa, atbilstoshie raksti.

Bet tas ir offtops par metodologjiju.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.09 09:15:14
skolnieks, lai tev jauki sapniishi
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.06.09 11:38:02
skolnieks.
tēma jau pacelta vismaz pirms sešiem gadiem. Kas būtu būtiski mainījies pa šo laiku? Pasaules okeāna līmenis pacēlies ir kaut par 1 mm? Var būt par veseliem 5m?
http://www.apollo.lv/portal/life/articles/53740
Aizliegts V
# Iesūtīts: 2011.06.09 14:21:31
Globālās sasilšanas cikli ir bijuši vienmēr, tāpat kā cikliski mainījusies CO2 koncentrācija atmosfērā, kā jau te pareizi tika norādīts. Sasilšana mainījusies ar atdzišanu un ledus laikmetiem.
Te gribētu piebilst, ka šobrīd vislielākās vārdu kaujas notiek starp divu galēju uzskatu piekritējiem: 1) globālā sasilšana ir atkarīga LIELĀKOTIES no cilvēku darbības 2) sasilšana NEMAZ nav atkarīga no cilvēku darbības un 1.viedokļa paudēji ir panikas cēlāji un meklē iespēju iedzīvoties no CO2 kvotām u.tml.
Patiesība, kā vienmēr, ir pa vidu. Proti, globālā sasilšana ir neizbēgama un cikliska parādība, TAČU cilvēks ar savu darbību visu to procesu paātrina, - galu galā daba ir jūtīgs mehānisms.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 34 . 35 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 15 , pavisam kopa bijuši: 4154