atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Eiropas pamatvērtības
vilks
Iesūtīts: 2007.09.10 15:54:36
Sākām diskutēt par karikatūrām, bet nokļuvām līdz Eiropas pamatvērtībām. Šķiet, ka par tām būtu daudz ko diskutēt, tāpēc varētu noderēt atsevišķa diskusija. No manis - pagaidām pieejamajā Eiropas konstitūcijas variantā (kas gan laikam tiek vai tiks pārstrādāts, jo ir valstis, kas tai nepiekrīt; tomēr Latvija, cik zinu, to ir parakstījusi, tā ka uz mums tā principā attiecas) par šīm vērtībām ir minētas sekojošās:
"Savienība ir dibināta, balstoties uz sekojošām vērtībām: cieņa pret cilvēku, brīvība, demokrātija, vienlīdzība, likuma vara un cieņa pret cilvēka tiesībām, ieskaitot minoritātēm piederošu cilvēku tiesības ." (tās ir visām valstīm kopīgās vērtības.) "turklāt dalībvalstu sabiedrības raksturo arī plurālisms, ne-diskriminācija, iecietība, taisnīgums, solidaritāte un vienlīdzība starp vīriešiem un sievietēm ." aptuvens tulkojums mans, oriģināls http://europa.eu/scadplus/constitution/objectives_en.htm
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.15 13:49:10
a_masiks, tad būtībā tev nav iebildes "parūmēties" citu labā... teixim, ja man šķiet, ka tu par daudz ēd, es eju tevi nogriezt ij tavus resursus pārdalīt "taisnīgi" ?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.02.15 13:52:15
Mulders
Tas savukārt izriet tieši no ateistiskās morāles... ēdīsim un dzersim, jo rīt mēs mirsim!
Tikpat labi tas izriet no kristīgās morāles - tērēsim resursus, jo gals ir tuvu, un nevienam tāpat nevajadzēs!
Ja kas, resursus Dievs atjaunos, nepametīs taču nelaimē.
Par resursu taupīšanu nekāda baušļa nav!
Vienotība ar dabu - tas no pagāniem, tas nav mūsējais, mēs esam valdnieki!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.02.15 13:53:35
Mulders
a_masiks, tad būtībā tev nav iebildes "parūmēties" citu labā... teixim, ja man šķiet, ka tu par daudz ēd, es eju tevi nogriezt ij tavus resursus pārdalīt "taisnīgi" ?
Kāpēc uzreiz "nogriezt"?
Bet nebūtu slikti, ja resursu tēriņi atrastos valsts kontrolē.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.02.15 13:55:09
Ctulhu
Pēcnācēju labklājība - tas vispār ir tāds iedzimts instinkts.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.02.15 13:56:42
Patiesībā mēs tērējam 5x vairāk kā vajadzīgs uz visādām nevajadzīgām grabažām kā krutāks autiņš nekā kaimiņam, modes preces, platāks TV kā pagājšgad un tamlīdzīgi.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.02.15 14:01:16
a_masiks
"mēs" = lielākais vairums cilvēku. Personīgi es arī tā nedaru.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.02.15 14:05:54
Ctulhu
Reklāma ir jānoliek pie vietas, stūrītī. Lai tie, kam interesē tā informācija, varētu viņu brīvi saņemt.
Reklāma nedrīkst būt uzbāzīga. Mūsdienās, kad ir datori, to ir viegli organizēt.

Manuprāt, reklāma patreizējā tās veidā ir pat noziedzīga, zemapziņu programmējoša.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.15 14:08:31
Par resursu taupīšanu nekāda baušļa nav!

A tu palasi Mozus bauslību šai sakarā Pat mūsdienās cilvēki uz tādu racionalitāti nepavelk...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.15 14:09:55
Un par peecnaaceeju labklaajiibu domaa arii ateisti.

Tie tādi vecmodīgi ateisti, kas vēl dzīvo vecos aizspriedumos par ģimenes lomu! Mūsdienu jautante jau dresēta ne par vienu citu nedomāt kā vien par sevi! Zin šitās reklāmas... no sērijas "TU esi tā vērta", "Izvēlies pats savu... " etc.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.02.15 14:10:04
a_masiks
Tomēr preces tiek ražotas, un kāds viņas pērk.
"Platekrāna TV", "autiņš" ir tikai piemēri.

Drīzāk jau - nevis daži bagātie, bet diezgan daudz iedzīvotāju attīstitajās valstīs.
Latvija nebūs kā labākais piemērs.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.02.15 14:11:08
Mulders
Kurš bauslis prasa taupīt resursus?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.15 14:11:13
Par piemeeru vareetu njmet aprakstus, kaadi naak liidzi militaarajai un citai speciaalajai tehnikai un materiaaliem.

Šitā tu nokausi visu mazo vīna lietussardziņ biznesu
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.02.15 14:12:39
a_masiks
Mhm... "Monna Līza - vizuāls darbs, linu audekls, 200g eļlas krāsas. nekantēt, sargāt no lietus".
Monnu Līzu neviens nereklamē plašām tautas masām. Reklamē veļas pulverus, kredītus, zobu pastas, tamponus un tamlīdzīgas lietas.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.15 14:13:06
KN, baušļi par sabata gadiem attiecībā uz zemi... kaut vai!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.02.15 14:13:14
Mulders
Šitā tu nokausi visu mazo vīna lietussardziņ biznesu
Tas nekas. :-)
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.15 14:15:26
Pirmkaart - kas tie taadi? un otrkaart - iipasji neraudaasju.

Nu neesi restorānos nekad pasūtījis kādus dzērienus, šiem tur glāzē tādus mazus it kā lietussardziņus iekrāmē... kāds tak tos ražo

tas man ironija par to, bet arī es uzskatu ka 2/3 resursu kāreiz ir baigais fufels bez kā var iztikt! A ko var darīt, ka mātītes ir irracionālas un kā žagatas pavelkās uz "romantiskām" mantiņām!

A večiem, kas racionāli grib opāties, ir spiesti spēlēt šo spēli lai dabūtu riekstus izšaut!

Kā arī... zin kā... narkotiskā atkarība no endorfīniem/adrenalīna... riktīgs dzinējspēks bezjēdzīgu lietu ražošanai!
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.02.15 14:22:13
Mulders
Zeme - tas ir. lai ilgtermiņā no zemes izspiestu vairāk.
Iespējams, kristiešiem resursu nesaprātīgā tērēšanā "palīdz" tas, ka par cilvēku zemākām būtnēm netiek pievērsta nekāda uzmanība. Tas ir - dzīvnieki, augi - tiem kristietībā praktiski nav vietas, tie ir tikai resurss, nevis būtnes, kas nav tik saprātīgas kā cilvēki, bet tomēr tām piemīt zināms saprāts.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.02.15 14:23:18
Ctulhu
vispaar seit mees ateisti ar religiskajiem askeetiem esam frontes vienaa pusee
ateistiskie askēti un reliģiskie askēti ir vienā frontes pusē :-)
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.15 14:25:10
Ctulhu, opājas jau ne tikai lai vairotos, bet čista patīk... Vai mašīnām dārgām tērē... vot nafig Latvijā kādam Ferrari vai Porsche... kur braukt ātrāk par 150 jau ir risks vienkārši salauzt mašīnu uz ceļu bedrēm...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.15 14:26:39
KN, Kristiešiem VISS izņemot cilvēku un Dievu ir resurss... kas ir saprātīgi jāapsaimnieko, ar mīles`tibu un cieņu pret dzīvo, jo tas no Dieva nāk! Tamdēļ nokaut vairāk kā apēd ir neracionāli, bet apēst vairāk kā vajag, lai darītu darbu, arī nedrīxt... Nedrīxt atstāt novārtā to kam nav! Resursu izlīdzināšanai jābūt - vismaz pamatresursu, tātad apģērbs, ēdiens, jumts virs galvas!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 92 , pavisam kopa bijuši: 3282