atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Par letinju protesta formaam pret situaaciju valstii...
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2010.12.16 10:58:32
Vakar domburshovaa man patika viena doma par muusu protesta formaam 21 gadsimtaa.

Ja senaakos laikos vai citaas zemees cilveeki kjeeraas pie dakshaam, tad shodien daudz vieglaak un nesaapiigaak ir kjerties pie lidmashiinas biljetes... un vienkaarshi braukt prom.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
sabio
# Iesūtīts: 2010.12.17 13:04:12
ir atšķirība, vai cilvēks izvēlas nodokļu nemaksāšanu alkatības un uzvārīšanās nolūkos vai tas ir (paša vai uzņēmuma) izdzīvošanas jautājums. kamēr daudziem tas būs izdzīvošanas jautājums, tikmēr...


zobenbracka(Deus Vult!)
# Iesūtīts: 2010.12.17 13:29:38
a ja izdodas tikt cauri lidostas drošības kontrolei-vai arī to lideni gaisāuzlaist
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2010.12.17 13:33:46
Veračka piemēram, mēbelei, kuru ieved no tālām zemēm, bankrotēs 1. nedēļā.
Saprotu, Tu gribi pārdot gadā vienu galdu ar līkām kājām un dzīvot pārtikusi. Veiksmi darbā.
Būs mūsu pašu galdniekiem vairāk darba.

Es izmantoju med. pakalpojumus, mans mammuks saņem pensiju, mans bērns mācās skolā un es izmantoju šīs valsts infrastruktūru un braucu pa šīs valsts ceļiem pietiekoši daudz. Sajutu, kā ir saslimt uz trīs mēnešiem un saņemt slimības naudu (nenovēlu to tiem, kam nav veikti maksājumi), jo maksāju nodokļus.
Kur Tu dzemdēji?
Sicilia
# Iesūtīts: 2010.12.17 13:56:41
Tu izmanto medicīniskos pakalpojumus, Tavi vecāki saņem pensiju, Tavi bērni mācās skolā, Tu ar savu auto brauc pa valsts ceļiem, Tu izmanto šīs valsts infrastruktūru, kuru neviens cits, kā mēs paši neuzlabos, Tu saņem (varbūt nē) bezdarbnieka pabalstu..


a šitajā tekstā joprojām par Latviju ir runa?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.17 14:32:30
Maartinjsh...

Redzi, jeega ir risinaat probleemas tad ja
1) Tu esi shiis probleemas radiijis
2) Shiis probleemas risinaat ir tavs tieshais pienaakums.
3) Shiis probleemas risina, bet luudz paliidziibu sho probleemu izraisiitaajs
4) Tu esi atbildiigs par cilveekiem, kas probleemas radiijushi (beerni, radinieki)

Es absoluuti neuzskatu par gjleevuliibu vai bailiigumu situaaciju, kuraa es nerisinu probleemas kura
1. Es neesmu radiijis
2. Taas nerisina tie, kas taas radiijushi
3. Probleemu radiitaaji nav paartraukushi turpinaat radiit shiiis pashas probleemas.

Nu nav manii mazohisms, ja no jumta kriit laasteka es nelekshu zem taas stoiciski ar savu galvu... bet paieshu malaa un malaa paraushu peec iespeejas citus cilveekus.

Taatad ja Shii Valsts iedomaasies no manis pleest veel vairaak... un es tai dodu ljoti daudz gan nodokljos, gan pievienotajaa exporta veertiibaa... gan sociaali neradu slogu, piekam audzinu beernus... tad mana atbilde buus vienkaarsha... braukshu tur, kur esmu vajadziigaaks peec buutiibas nevis tikai kaa orgaanu donors.
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2010.12.17 14:52:19
Sicilia a šitajā tekstā joprojām par Latviju ir runa?

Vismaz manā pusē šīs iespējas ir. Saņemt šādus pakalpojumus, Protams, ir lietas par kurām jāpiemaksā.
Sicilia
# Labojis Sicilia: 2010.12.17 14:56:41
skolniekss
he he he vo timina. a ārpus LV esi pa ceļiem braucis? (mans vīrs katru reizi atgriežoties no tās paša Lietuvas raud, es nemaz nesaku par to, ka viņš vēl joprojām raud par Vācijas,. Francijas Nīderlandes ceļiem un `šosejām, jo viņam paliek žēl savas mašīnas, kurai jābrauc pa LV ceļiem )
mmmm es nesaprotu, ko man dod iespēja teorētiski saņemt med. palīdzību, ja praktiski jāmaksā u n tad vēl jāatbild uz pārsteigtiem ārsta jautājumiem - a no kā jums tas. nē, ja zinātu es taču pie ārsta neietu vai ne
teorētiskā doma, ka izglītība bez maksas - ja jāmaksā
sūdīgi ceļi, kas lauž mašīnu
bet kad pienāk brīdis saņemt bezdarbnieka pabalstu, tevi pataisa par valsts ienaidnieku Nr 1

Nu Ok.. pagaidām vēl pensijas maksā, taču Dombrovskis jau tagad iesaka krāt pašiem pensiju, jo nākotnē tās kancelēs....


Nu OK.. ir simtiem lietas, ko mēs paši varam darīt un es nesēžu un nepukstu, bet ja man sāk bāzt sejā skolas, medicīnu un ceļu es palieku nikna, jo tie ir lozungi, kas dzīvē nepiepildās
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2010.12.17 15:19:23
Sicilia Neniknojies, neniknojies jo no Tava niknuma cieš ģimenes locekļi nevis forumnieki un valsts ierēdņi.
Esmu braucis ārpus LV ceļiem pietiekoši. Un zinu, ka tas nav 10 gadu darbs. Es arī nesaku, ka te viss ir kārtībā, tik to, ka tos ceļus jau taisa par nodokļu maksātāju naudu. Un ja tās būs mazāk, tad arī nekas labāks nebūs. Mēs ļoti labi visi zinām, kas mums pienākas, bet negribam saprast, ka ja kaut kas pienākas, tad kaut kas ir jādod. Tas ir tā pat, kā ar mīlestību. Dievs Tevi mīl, bet kāda no tā jēga ja to nejūti.
Sicilia
# Iesūtīts: 2010.12.17 15:31:26
skolniekss
es neniknojos. mani `ģimenes locekļi neciešs viņi tādus stulbumu kā jūs nedzen
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2010.12.17 15:54:32
SiciliaNu OK.. ir simtiem lietas, ko mēs paši varam darīt un es nesēžu un nepukstu, bet ja man sāk bāzt sejā skolas, medicīnu un ceļu es palieku nikna, jo tie ir lozungi, kas dzīvē nepiepildās.

Ļoti daudz bērnu vecāki nelaistu skolā bērnus, ja par skolu būtu jāmaksā. man šķiet Tu pat to iedomāties nevari cik daudzi. Tas pats ir par medicīnu. Bet zinu, ka ir tāda cilvēku šķira, kuri uzskata, ka viņiem pienākas daudz vairāk, kā tiem dod.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.12.17 16:48:26
Marka 10:42 Bet Jēzus tos pasauca un saka tiem: "Jūs zināt, ka tie, ko par tautu valdniekiem tur, tie tās apspiež, un viņu lielie kungi tām dara pāri.
43 Bet tā lai nav jūsu starpā; bet, ja kas no jums grib tapt liels, tas lai ir jūsu sulainis.
44 Un, ja kas starp jums grib būt pirmais, tas lai ir visu kalps.
45 Jo arī Cilvēka Dēls nav nācis, lai Viņam kalpotu, bet lai pats kalpotu un Savu dzīvību atdotu par atpirkšanas maksu par daudziem."
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.12.17 16:53:31
skolniekss
Tas ir dīvaini, ka Tu vēlies saņemt algu virs 500 Ls ar apgrozijumu zem 10000. Tātad Tavai precei uzcenojums ir virs 10-15%.
Es esmu tās raudzes cilvēks, kurš uzskata, ja uzcenojums ir virs 15% tas jau vairs nav biznesmens, bet vienkārši mantrausis. Nekas vairāk, kaut arī izglītība viņam ir.
Tu gribi notirgot kaut vai arī labu lietu par ievērojami dārgāku summu, kā tā maksā. Tāpēc jau tā Latvija ir tur, kur ir.
Cep pīrādziņus un liec cik augstu cenu gribi, bet ja tikai tos nopērc un tad pārdod, tad sorī vairāk par 10%-15% Tev nepienākas.


Vēl izstāsti, kā tu rēķini šos uzcenojuma 15%, t.i., kā iegūsti to summu, kurai liec klāt šo pieļaujamo uzcenojumu. Tikai neaizmirsti, ka izmaksas sastāda ne tikai preces vai izejmateriālu iegāde, algas un citi "saprotami" izdevumi, bet gan arī daudz kas cits. Un uzņēmējam valsts ir deleģējusi arī ir zināmu daļu sociālos pienākumus (piem., īslaicīgas darbinieka darbnespējas apmaksu). Tāpat ir arī jādomā, ko pasākt ar risku, ka preci nepirks (ko ar to iesākt), ka ir jārūpējas par mārketingu, par attīstības projektiem, par sertifikācijām, par ...
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.12.17 17:03:33
Aivars
Kā Tu ieteiktu paskatīties uz ekonomiskiem izaicinājumiem kristietim?

Tas ir jautājums, uz kuru pats labprāt saņemtu atbildi. Lai gan man ir aizdomas, ka to zinu, bet man to ... negribas pieņemt.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.12.17 17:07:51
Jošs Mulders
Meklēt citu "labāku" pašvaldību, kurā falši deklarēties, lai ieriebtu (pārvirzītu nodokļus) savai "sliktajai" pašvaldībai - kas tas ir? Vai tik ne slēpts mazohisms?
Pie kam, cik reāli naudas tas pārvirzītu? No kura brīža skaitot? Kā sliktie ierēdņi uzzinās, ka tas ir savdabīgs sods vai vērtējums viņu darbībai nevis vienkārši cilvēku aizceļošana no viņu pagasta/novada "vienkārši tāpat" vai "droši vien uz Rīgu". Tāpēc saku - tukša teoretizēšana.
ravenx
# Iesūtīts: 2010.12.17 17:45:57
http://www.joeydevilla.com/wordpress/wp-content/uploads/2009/05/housepetsasliber.. tarians.png
sabio
# Labojis sabio: 2010.12.17 18:38:51
Aivars: Nu un kas tad būtu darāms lietas labā?

lūgt Dievu, lai tie, kuru komptencē šīs sasāpējušās problēmas risināt, to arī darītu, nevis domātu pirmkārt kā savās kabatās visu sashēmot vai izškērdēt; lūgt par taisnīgumu- lai negrieztu tiem, kam jau tā ļoti maz, kamēr cita daļa turpina kā nieres taukos...
Jāatrod kāds ļoti godīgs (piemēram) ierēdnis, kas patiešām godprātīgi un ar atdevi pilda savus pienākumus, nevis atsēž, un jānominē tāds LATVIJAS LEPNUMAM lai vairāk tādu valsts darbinieku! ir arī godīgie valsts pārvaldē, tikai mēs par viņiem maz zinam .. .
Aivars
# Iesūtīts: 2010.12.17 19:24:23
sabio
Un kuru kompetencē ir šīs problēmas risināt?
Lasot šo pašu diskusiju, redzu, ka reti kurš te pārdzīvo par taisnīgumu, kā pabalstīt tos, kam tā jau maz, bet vairāk domā par savām kabatām.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.12.17 19:46:19
παλαιό ανόητος
Jā, tas gan tiešām priecē! īstenībā ne pirmo gadu. Tāpat arī ārpus akcijām var redzēt feinus cilvēkus, kas kaut kā mēģina cits citu balstīt, lai kā neietu. Tādēļ vien gribās ticēt, ka bēgšana nav atbilde grūtībām
Konfesionāls luterānis
# Iesūtīts: 2010.12.17 19:48:46
Aivar Nu ja - var arī izlikties, ka viss kārtībā un problēmu ignorēt. Kā valstī, tā baznīcā. Vai arī otrādi - gan baznīcā, gan valstī.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.12.17 19:50:38
Konfesionāls luterānis
Kāpēc jāizliekas? Tieši otrādi! Kā valstī, tā Baznīcā!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 128 , pavisam kopa bijuši: 661