atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Dieva plāns tavai dzīvei
devonas reksis
Iesūtīts: 2010.12.07 16:12:15
Sakiet, kā cilvēks var noskaidrot Dieva plānu savai dzīvei/ tuvākajam laikam?
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.12.07 16:12:38
Vai ir kāda metode, ko var izmantot arī neticīgie?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.12.07 16:14:24
khm, khm,, astrologija , khmm ...
Dažās religijās tur tas plāns esot.
Bet - galvenais esot tāpat tiekties uz Dievu, tas plāns - tas tā, nav galvenais.
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.12.07 16:16:09
EzītisMiglā
Pirms kāda laika prese ziņoja, ka luterāņu arhibīskaps, lai noskaidrotu, ko Dievs vēlas, lai viņš darītu, bij devies mēnesi ilgās rekolekcijās. Vai kāds zina ko sīkāk par šo metodi?
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2010.12.07 16:36:12
devonas reksis

Dieva plāns cilvēka dzīvei ir lasāms apustuļa Pāvila 1. vēstulē tesaloniķiešiem: "Esiet priecīgi vienumēr, lūdziet bez mitēšanās Dievu. Par visu esiet pateicīgi! Jo tāda ir Dieva griba Kristū Jēzū attiecībā uz jums. "

Vai nav lielisks plāns katra cilvēka dzīvei!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.12.07 16:38:36
Ar to plānu tad sanāk kas? Ka cilvēks pats neko savā dzīvē nevar izmainīt, viss jau no augšas saplānots?
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2010.12.07 16:40:17
EzītisMiglā Ja Tu seko šim ģenerālajam plānam, tad sanāk viss...
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2010.12.07 16:42:10
Ctulhu Būtībā tā ir dzīvošana ar apziņu par to, no kurienes tu nāc, uz kurieni tu ej un, ka katrs tavs elpas vilciens ir atkarīgs no Dieva žēlastības
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2010.12.07 16:43:12
Ctulhu Arī grūtās un sliktās lietās varam gūt ko labu - it sevišķi raugoties uz mūžību.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.12.07 16:44:48
Esiet priecīgi vienumēr, lūdziet bez mitēšanās Dievu. Par visu esiet pateicīgi!

Tas tāds kā vispārēji novēlējumi vairāk.

Pēc Muldera , vai tik nesanāk, ka nekāda plāna tā teikt, ikdienai ,
Dievam nav, jo nemaz nevar būt? Nu tur visādi notikumi, precības, profesijas izvēle, utt. Dievs taču to nevar plānot, jo Dievs nezin, ko Būtne izvēlēsies nākotnē.
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2010.12.07 16:45:31
Protams, ka viss, ko tu uztaisi, ir atkarīgs no tavas žēlastības! Ja dators tevi sāk kaitināt, tu katrā brīdī vari to izslēgt.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.12.07 16:45:35
Ctulhu
Tā atkarība ir tādā nozīmē, ka Dievs visus apgādā ar resursiem, un cita apgādātāja nav, jo visi reursi pieder Dievam.
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2010.12.07 16:46:49
Es gan par to īpaši nepateicos, bet arī Luciferu Dievs izmanto cilvēku pārbaudīšanai, un par pārbaqudījumiem, kas mani stiprina, es varu būt pateicīgs.
Drupie
# Iesūtīts: 2010.12.07 16:48:06
vēl ir tāda lieta kā cilvēka izvēle. teiksim, ja tagad kāds izlems nolekt no jumta, tam būs pavisam citas sekas, nekā ja viņš izlems nelekt. kristietis, protams, pieņemot kardinālus lēmumus, centīsies saprast Dieva gribu, bet pat ja viņš to nesapratīs/izvēlēsies tai nesekot, es nedomāju, ka vienmēr līdz ar to viņš ir izslēdzis no savas dzīves iespēju "mēģināt vēlreiz". šodien arī pārlasīju 5.Mozus 28. nodaļu - par cēloņsakarībām. jā, lūgšanas, pateicība, bet arī - paklausība.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.12.07 16:49:44
Ctulhu
Muldera Dievs visu zin, bet tikai tāpēc, ka skatās nākotnē, jeb - atrodas visos laikos vienlaicīgi.
Taču plānošana tad ir izslēgta, jo tā nozīmē ietekmēt Būtnes uzvedību, jau iepriekš paredzot, ko tā darīs.
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2010.12.07 16:50:41
Ctulhu Neesmu sevi nekad iedomājies Dieva vietā. Bet par to iuzslēgšanu man nav tik ļoti jābaidās, jo es paļaujos, ka Tēvs, kas ir debesīs, mani ļoti, ļoti mīl...
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2010.12.07 16:51:52
Ctulhu Ļaunums ir nelaimes gadījums, kuru Dievs vērš par labu.
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2010.12.07 16:56:25
Ctulhu Nedomāju, ka Dievs speciāli uztur Luciferu. Cik saprotu, debesu lietās ir arī sava likumība un Dievs to ievēro. Ja kāds Viņa radījums sadumpojas (kā Lucifers), tad pastāv kaut kāda noteikta procedūra, kā rīkoties. Šobrīd mēs atrodamies šīs procedūras laikā, kas noslēgsies Pastarajā dienā.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.12.07 16:57:47
Ctulhu
Bet kā gan savādāk, protams, ka Dievs ir tas, kas uztur ļaunumu. Dievs visu kontrolē, tai skaitā Luciferu.
Palasi Atklāsmi, tur Zvēru palaiž vaļā uz cil tur gadiem un ļauj tam plosīties.
devonas reksis
# Labojis devonas reksis: 2010.12.07 17:00:30
Es gribētu aicināt Ctulhu neizvērst sīkāk diskusiju par ļaunuma problēmu. Tā ir pavisam cita saruna. Šīs diskusijas mērķis ir uzzināt, kā noskaidrot Dieva plānu savā dzīvē.

Paldies, lēnprātīgais, par atbildi, bet tā ir gaužām vispārīga. Bez mitas lūgt un būt pateicīgam par visu ir jauki, bet tas nesniedz atbildi, ja ir jāizdara kāda konkrēta izvēle.
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2010.12.07 17:04:04
devonas reksis

Es domāju, ka konkrētā atbilde nāks par to, ko vēl nezinām, ja paklausīsim Dievam un pildīsim to, ko jau zinām - piem. būsim pateicīgi u.t.t.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 55 , pavisam kopa bijuši: 34834