atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Dievs dara brīnumus
Ingars
Iesūtīts: 2010.11.27 21:48:31


Lūk skeptiķiem viens gards kumosiņš...vai nu atkal visuvarenais PLACEBO? Un kā tad, ja dziedināšana ir paliekoša, turklāt ar visiem ārstu apstiprinājumiem?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 20 . 21 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.11.28 21:58:20
pich_

Taatad, lai tevi pieveerstu ticiibai, pietiktu ar labu hipnozi... ibo shkjiet ka tavas realitaates kriteerijs ir tavi personiigie subjektiivie uztveerumi... it iipashi tie, kurus nevari izskaidrot ar sev zināmo?
pich_
# Iesūtīts: 2010.11.28 21:59:25
Jošs Mulders

tu dziedi to pašu dziesmu atkal un atkal un atkal... nu var izārstēt AIDS vai nevar? un aklumu, mēmumu un kurlumu?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.11.28 22:07:03
pich_ Protams ka var... es tik nezinu kā

Tu šobrīd kā tāds viduslaiku skeptiķis - vai var piešut nocirstu roku? Vai var izārstēt melno mēri? Vai var pārstādīt sirdi?

pich_
# Iesūtīts: 2010.11.28 22:08:14
Jošs Mulders

nu un kā tev šķiet- ārsti, kas aprūpē AIDS slimos- tev piekritīs?
bitukas
# Labojis bitukas: 2010.11.28 22:21:41
pich
Man draudzē ir meitene, kurai bija jāmirst no vēža. Ārsti savu spriedumu mātei bija pateikuši. Draudze lūdza Dievu un meitenīte IZVESEĻOJĀS. Nesen viņa tikās ar ārstu, kas viņu ārstēja. Raudāja abi.
Ir vēl viens gadījums vēl brīnumaināks, bet neesmu pilnvarots to atklāt, vismaz pagaidām. Protams, ne visi atveseļojas, bet tagad esmu pieredzējis brīnumus. Ja šito redzētu 15 gadus atpakaļ obligāti "atrastu" racionālu izskaidrojumu. Jo... neticēju Dievam. Dievs neierakstījās manā dzīves koncepcijā. Ko darīja Einšteins, kad viņam no sākuma viss nesakrita? Šo to "izzīda no pirksta", lai vienādojumi būtu o.k.
pich_
# Iesūtīts: 2010.11.28 22:24:49
bitukas

atsūti privāti, lūdzu, tā ārsta kontaktus (ja tev ir zināms). kaut vai tik, cik tu zini.

ko nozīmē- neesi pilnvarots atklāt?
neielog. [90.130.164.150]
# Iesūtīts: 2010.11.28 22:25:06
bitukas, kas tas bija par vēzi?
bitukas
# Labojis bitukas: 2010.11.28 22:29:34
neielog.
Tad, Tev, jārunā ar to meiteni vai viņas māti pašu pašu. Atsūti man savu tel.nr. uz a.bite@inbox.lv un es sarunāšu iespēju aprunāties. Tikai brīdinu, ja nav patiesa vēlme uzzināt, bet gribas pakacināt - atradīšu un ādu pār acīm novilkšu. Nopietni.
pich_
# Iesūtīts: 2010.11.28 22:32:44
bitukas

es nosūtīju. ceru, ka neizdarīšu neko tādu, lai tu man vilktu ādu pār acīm
neielog. [90.130.164.150]
# Iesūtīts: 2010.11.28 22:41:19
Klasika. Neko īsti nezinot par detaļām, jau metas sludināt "brīnimainas izdziedināšanās". Kas par vēzi, kurā vietā, kādā stadijā nezin, ignorējot remisijas iespējas, ir jau gatava "liecība" bez nopietna infas bruņojuma. Un ja arī gribētu tikai pakacināt, tu ar saviem hipotētiskajiem draudiem nebūtu šķērslis
ravenx
# Iesūtīts: 2010.11.28 22:43:36
Vispār jau negaidītas remisijas notiek arī neticīgajiem.
Vēzis nav locekļa zaudējums, ar to nekad neko īsti nevar zināt.
pich_
# Iesūtīts: 2010.11.28 23:03:32
ravenx

vēzi var izārstēt atkarībā no stadijas. mana oma izārstējās, bet tētis, diemžēl- nē.
mani vairāk interesē tās izārstēšanās no AIDS
bitukas
# Iesūtīts: 2010.11.29 07:58:35
neielog.
1) Es detaļas zinu, bet kādas man tiesības publiski par to runāt?
2) Tie nebija draudi, bet draudzīgs brīdinājums no smagsvara.....

pich
Tuvākajās dienās mēģināšu nokārtot.
neielog. [90.130.169.244]
# Iesūtīts: 2010.11.29 08:34:49
bitukas. Kur problēma pateikt - meitenei x bija tāds un tāds vēzis tādā un tādā stadijā? Tu nenosauc ne vārdu, ne uzvārdu, ne personas kodu. Tev bija "tiesības" publiski paziņot, ka meitene x tika izdziedināta no vēža, bet no kāda vēža tev nav "tiesību" publiski runāt? Ceru, ka ari pats netici šiem saviem murdziņiem

p.s draudi un brīdinājums ir sinonīmi. Un es jau baidos
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.11.29 09:18:27
nu un kā tev šķiet- ārsti, kas aprūpē AIDS slimos- tev piekritīs?

Un kaa tev shkjiet, vai viduslaiku dakteri man piekristu, ja es teiktu, ka nocirstu roku var pieshuut un sirdi var paarstaadiit?
bitukas
# Iesūtīts: 2010.11.29 09:27:12
neielog.
Nemaz jau tik anonīmi mēs interneta vidē neesam Es pat nožēloju, ka šo iesāku. Meitene x , bet dzīvo tur un tur, vecums tāds un tāds, utt... utt... Kāds tur x
Par brīdinājumu vai draudiem ļoti atvainojos, pie tam tie bija bezjēdzīgi, jo, šķiet, Jums, nav nekādas intereses patiešām uzzināt, bet gan publiski patērgāt. Pich, piemēram, sazinājās ar mani un es gādāšu informāciju, ar Jums saziņu beidzu. Taksvils ir teicis, ka ticētu ja viņa mirušā vecmāmiņa augšāmceltos un viņa acu priekša sāktu levitēt. Esmu pārliecināts, ka, ja ta notiktu, arī tad viņš neticētu.
Vēlreiz atvainojos par nekorektiem izteicieniem un visu labu!

Zane55 [80.232.224.159]
# Iesūtīts: 2010.11.29 09:33:42
Tie kas netic Dievam, bet meklē to, tad es ieteiktu nevis dzīties un meklēt brīnumus dažādus, bet gan lūdz Dievam no sirds, lai Viņš tev atklājas, jo tikai Viņš pats var atklāt Sevi, nejau no brīnumu redzēšanas mēs sākam ticēt. Kas lūdz un meklē, Dievs vienmēr atklājas, tikai sirdij jābūt atvērtai.

Jēzus ļoti lielai daļai cilvēku, kurus Viņš dziedināja un izdzina ļaunos garus, Viņš neļāva stāstīt un izplatīt šo notikušo brīnumu, tikai teica, lai cilvēks iet un nes pateicības upuri, vai citā gadījumā, ej un negrēko. Jo šādi brīnumi ir kā strīda un naida iemesli, jo neticīgais jau meklē savā prātā argumentus, kašķi vai vai arī pieķeras brīnumam, kas neļauj ieraudzīt patieso Dieva žēlastību.

Mēs ticīgie varam tikai lūgt par neticīgajiem, lai Dievs atklājas tiem, kuri Viņu meklē no sirds.
danar
# Iesūtīts: 2010.11.29 09:58:27
Zane55 [80.232.224.159]
Amen!
pich_
# Iesūtīts: 2010.11.29 10:18:12
Jošs Mulders
Un kaa tev shkjiet, vai viduslaiku dakteri man piekristu, ja es teiktu, ka nocirstu roku var pieshuut un sirdi var paarstaadiit?

ja acu priekšā viņiem to izdarītu, tad jā. kāds taču bija pirmais.
bet par AIDS izārstēšanu līdz šim es neesmu dzirdējis, un ziņas es lasu daudz.
tas pats ar aklumu- ir izgudrotas brilles un cepure, kas sūta signālus uz aklā cilvēka smadzenēm, tādā veidā radot aptuvenu attēlu.
līdz šim neesmu lasījis, ka aklumu var momentā izārstēt, uzliekot rokas uz acīm
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.11.29 10:20:16
Nu, tūlīt atnāks Ctulhu un sāks runāt par immortālistiku.. bet diez vai tas ir, ko ticīgie saprot ar mūžīgo dzīvi.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 20 . 21 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 139 , pavisam kopa bijuši: 2206