atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Ko domaajat par sociaalajiem tiikliem
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2010.11.15 10:19:45
Kaada juuspraat buus to noziime naakamajos gados? Kaa mainaas/mainiisies sabiedriiba juusupraat. Kaada ir sho tiiklu noziime jau juusu esoshajaa dziivee?

Kaa tos izmantot evangjelizaacijai?
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.11.15 10:19:51
raujam valjaa
neielog. [90.130.174.177]
# Iesūtīts: 2010.11.15 10:33:32
Nekā īpaši nemainīsies. Būs lielākas peļņas iespējas soc. tīklu īpašniekiem, veicinās ekonomiskos apgriezienus, citādi būs viss kā līdz šim - pildīs savu funkciju un viss, apgreidojot peļņas iespējas sakaru un informācijas biznesā. Par evanģelizāciju neko nevaru pateikt. Nepazīstu nevienu, kas kļuvisi ticīgs caur sociāliem tīkliem.
pich_
# Iesūtīts: 2010.11.15 10:44:32
Jošs Mulders

ja nebūtu draugiem.lv, tad es nevarētu tik ļoti attīstīt savu biznesu. sociālie tīkli man ir ļoti nozīmīgi
armilo
# Iesūtīts: 2010.11.15 10:56:11
Neteikšu, ka tas ir slikts veids kā komunicēt, kādam tas varbūt noder. Taču man, persōnīgi, tas darbojās kā laika zaglis. Biju piereģistrējies facebokā un draugos, bet tagad esmu no abiem izdzēsies. Vienīgais sociālais tīkls ir lelb forums, kuru esmu atzinis par derīgu evaņģelizācijai.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.11.15 11:40:05
pich_ mosh taapee neko par tavu biznesu nezinu, ibo neesmu nedz draugos nedz twiterii un pat facebookaa neesmu
manis nav
danar
# Iesūtīts: 2010.11.15 11:48:36
Draugos esmu..parsvara ieeju,lai pacivinatu ar tiem,kurus ikdiena nesatieku...nu,un tad vel sis forums,citos neeju..nepietiek laika.
Bij labi,kad man kompis un mobilais saplisa...sakuma jutos ka atvienota no pasaules...tad pieradu..un bij tada ka brivibas sajuta.
cik zinu,mums draudzee izmanto draugiem.lv lai sasniegtu draudzes cilvekus,kuri kadu iemeslu del uz baznicu vairs nenak..
jaanis
# Labojis jaanis: 2010.11.15 11:50:53
Es ar vairs neesmu soc. tīklos ja nu vienīgi te kaut ko paļurinu...
Sicilia
# Iesūtīts: 2010.11.15 12:12:32
mani soč tīkli neuztrauc. izmantoju tikai draugos (nikādus feisbukus, tviterus, sekomanus utjpr. tad jau visa diena aiziet čivinot un lidojot no viena uz otru)_
draugos viegli sasniegt visus ko vajag un uzreiz redzams - cilvēks izlasijis tavu ziņu vai nea (moš redjiska ignorē )
Svētais
# Iesūtīts: 2010.11.15 12:20:15
evangelizacijas nolukos izmantot soc . tiklus doma laba, bet cik esmu dzirdejis no draugiem, kas to meginajusi darit, tad pagalam neveiksmigi.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.11.15 12:51:01
Manas domas ir taadas, ka shie tiikli patieshaam maina cilveeku uztveri un attieciibu modeljus, kaa arii noteikti buutiski ietkmee biznesu
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.11.15 12:51:55
Bet tieša ļaunuma, un ja vispār ļaunums, taču no tiem tīkliem nav?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.11.15 12:54:01
EM, nu es domaaju ka tiikli ir moraali neitraali... tas ir vienkaarshi kaut kaads komunikaaciju whatever liidzeklis, infas meedijs...

Taadeejaadi ljaunums tur ir atkariigs no ljauniem cilveekiem un attieciigi labais - no labiem cilveekiem.

Es domaaju ka soc. tiiklaa iespeejamais ljaunums un labais var buut taadaa formaa vai meerogaa, kuru ieprieksh neesam pazinushi

A taa pac par sevi - diez vai tas ir kas ljauns. Vismaz, ja kaads to apgalvo, gribeetu dzirdeet tos spriedumus aiz ko tas taa?
armilo
# Iesūtīts: 2010.11.15 13:21:26
danar
"Bij labi,kad man kompis un mobilais saplisa...sakuma jutos ka atvienota no pasaules...tad pieradu..un bij tada ka brivibas sajuta."

te ieskanējās kaut kas no patiesās lietu būtības

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 66 , pavisam kopa bijuši: 36934