atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Mūsu atziņas
Svētais
Iesūtīts: 2010.11.11 18:52:35
Aicinu pastāstīt par atziņām, ko esat ieguvuši pa dzīvi ejot. To, ko esam sapratuši, pielietojuši, atzinuši, dzīvojuši, pieredzējuši un piedzīvojuši.

Šī tēma nav paredzēta diskusijām vienam ar otru. Šī tēma nav domāta savstarpējiem ķīviņiem, lai viens otru noliktu, noniecinātu, pārliecinātu par savu taisnību. Nav domāta, lai mēs izklāstītu savas ticības apliecības. Nav domāta savstarpējām sarunām, komentāriem par citu uzskatiem, viedokļiem, atziņām.

Lūgums cienījamo Moderatoru sekot tam, lai sākotnējais uzstādījums tiktu ievērots, un dzēst komentārus, kas neattiecas uz šo tēmu, un ja kāds no dalībniekiem neievēro šos nosacījumus, tomēr saglabājot tēmu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
S.R...
# Iesūtīts: 2010.11.13 11:02:52
Memekija
tas ir normāli.
ja vēl atjaunojas spēja brīnīties, tad zini, esi uz pareizā ceļa!
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2010.11.13 13:03:26
Arī masikiem ir dota cerība. Līdz pēdējam elpas vilcienam. Varbūt pat vēl tālāk, bet to mēs nezinām.
*Duksis
# Iesūtīts: 2010.11.13 13:32:01
Жизнь как детская рубашка - короткая и вся в говне.
S.R...
# Iesūtīts: 2010.11.13 13:45:25
Vienkārši balss
neizlasīju šī diskusa nosacījumus. mana vaina.
vēl viena atziņa - septiņreiz nomēri pirms vienreiz nogriez. jeb, izlasiet diskusijas pieteikumu pirms rakstiet komentārus.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.11.13 14:28:56
Iztīrot māju, pēc 2-3 nedēļām ir tieši tik pat daudz putekļu, cik bija pirms iztīrīšanas
sabio
# Iesūtīts: 2010.11.13 15:23:30
mazāk sēdēt visādos forumos, vairāk kaut ko jēdzīgu darīt
armilo
# Iesūtīts: 2010.11.13 16:37:46
sabio
"mazāk sēdēt visādos forumos, vairāk kaut ko jēdzīgu darīt "

Šis nav "visāds" forums, bet vieta, kur "visādus" pie prāta vest.

Un vēl. Ja kāds neprot jēdzīgi sēdēt forumā, tad jā - labāk lai dara ko jēdzīgu.
sabio
# Iesūtīts: 2010.11.13 16:52:23
pie prāta vest? parādi lūdzu kādu, kas te pievests pie tā prāta... ikdienas sarunas it īpaši tās jēdzīgākās, ja tā uzmet aci tām
armilo
# Iesūtīts: 2010.11.13 17:11:07
sabio
"pie prāta vest? parādi lūdzu kādu, kas te pievests pie tā prāta..."

Domāju, ka daudzi. Šo forumu arī lasa, ne tikai tajā raksta. Arī šejienes, tā saucamie ateisti, nekad vairs nebūs tādi, kādi viņi te atnāca. Viņiem dzīvē pienāks laiks, kad noderēs šeit iegūtais.

"ikdienas sarunas it īpaši tās jēdzīgākās, ja tā uzmet aci tām"

Uz šo es atbildēšu ar vienu lielisku krievu atziņu: budj po prošče, i ļudji k tjebe poķanutsja
Svētais
# Iesūtīts: 2010.11.13 17:38:47
Ja esmu atkarīgs no citu cilvēku viedokļiem un domām par mani, tad esmu nedrošs par sevi. Ja esmu atkarīgs no tā, ko man Dievs uzdevis darīt un kam aicinājis, tad darot to, esmu drošs Dievā, un man nav vajadzīgi cilvēku atzinība un apstiprinājums.
Džonijs
# Labojis Džonijs: 2010.11.13 17:42:08
Jo vairāk Svētais par sevi uzraksta, jo vairāk par viņu uzzinām...
pārfrāzējot-cik vilku(Svēto) nebaro-vienalga uz mežu(baznīcu) skatās (pozitīvā nozīmē)
masiks [84.237.194.66]
# Iesūtīts: 2010.11.13 18:17:38
Nedod Cth tēju dzert - iedo kādu neuzmanīgu ticīgo pagrauzt... lai gan ideāli esot to darīt vienlaicīgi. Absaras tējas namiņā.
sabio
# Iesūtīts: 2010.11.13 23:52:47
armilo, man gan reizēm liekas, ka te t.s. ateisti diezgan prasmīgi sēj šaubas arī vienā otrā ticīgajā, uzskatot , ka viņi ir tie pie prāta vedēji un kas zin`, varbūt arī kādam izdodas ...
bet par "ikdienas sarunām" ... labi jau ir ka ļuģi ķjanutsa viena pie otra tā- virtuāli, pat īstenībā nepazīstot, kas aiz nikiem... laikam jau maz ir apkārt to, ar ko parunāt par ikdienas lietām man par laimi pietiek šādu cilvēku, tāpēc... Kaut arī situācijas dzīvē dažādas. Kādam varbūt dežūrā kādā "jānosit"laiks vai kaut kā tā... Ne jau visos darbos visu laiku jāstrādā...
Vienkārši balss
# Labojis Vienkārši balss: 2010.11.14 00:00:54
sabio
Tēmas autors:
Šī tēma nav paredzēta diskusijām vienam ar otru.... Nav domāta savstarpējām sarunām, komentāriem par citu uzskatiem, viedokļiem, atziņām
P.S. Viena daļa ir savstarpēji gluži labi pazīstami...
Aivars
# Iesūtīts: 2010.11.14 00:09:10
Visi cilvēki ir nabagi. Tā tas ir. Bet bezdievji ir divkārt nabagi. Viņi ir arī garlaicīgi.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.11.14 09:37:55
Daži cilvēki ļoti grib draudzēties. Taču viņi vēlas visas savas problēmas pastāvīgi uzkraut otram ( gan apzināti, gan neapzināti) tādā mērā, ka no šīs draudzības galu galā nekas neiznāk.
sabio
# Iesūtīts: 2010.11.14 12:21:38
" Viena daļa ir savstarpēji gluži labi pazīstami..." - kļūst jau vēl interesantāk... es arī protams sazinos ar pazīstamiem cilvēkiem, bieži izmantojot epastus, bet nu lai man rastos vēlme šīs sarunas risināt publiski... Vēl laikam līdz tādam līmenim jāizaug
Un lai būtu kautcik atbilstība arī diskusijas noteikumiem, piemetīšu arī kādu atziņu- precīzi neatceros, bet bija kaut kā ta, ka viss ko mēs daram virza mūs uz kādu mērķi...
danar
# Iesūtīts: 2010.11.14 14:10:41
ja..un ne viss ir zelts,kas spid
Svētais
# Labojis Svētais: 2010.11.14 21:57:55
Lietainā laikā (+5) ir vairāk jākurina māja, nekā sausā(-5) salā.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.11.14 22:27:55
* Dzīves pieredze – tā ir kaudze ar zināšanām, kā nevajag rīkoties situācijās, kuras nekad vairs neatkārtosies.
* No tā, ka kāds mani nosauks par cūku, es rukšķēt nesākšu.
* Šodiena ir pārāk vērtīga, lai to izniekotu gaidot rītdienu.
* Problēmas jārisina tad, kad tās ir, nevis preventīvi jātaisa problēma no neesošām problēmām.
* Es visu spēju tā spēkā, kas mani dara stipru.
* Mums pieder tik daudz, cik mums nepietiek.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 41 , pavisam kopa bijuši: 35622